راهنمای بازی

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 – قسمت دوم

بازگشت به ریشه‌ها

دومین قسمت از راهنمای قدم‌به‌قدم بازی رزیدنت اول ۲ هم‌اکنون در دسترس است! با ما همراه باشید.

قسمت اول راهنما را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2
خواندن

در ادامه می‌توانید دومین قسمت از راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 Remake را مشاهده نمایید.

۵/ باس فایت ویلیام برکین

 

از اینجا راه‌های لیان و کلیر از هم جدا خواهد شد؛ در حالی که راه‌های این دو شباهت‌هایی نیز به یک دیگردارند، بهتر است راه مخصوص به خود را انتخاب کنید.

  • پارکینگ

بعد از قرار دادن مدال‌ها راه جدیدی باز خواهد شد که شما را به آسانسور می‌رساند. راهرو را به سمت آسانسور ادامه داده و در نیمه‌ی راه پلکان، از آن خارج شوید. راهروی آهنی را ادامه دهید تا به یک شلف برسید. با جا به جایی آن یک کات سین آغاز خواهد شد.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

حال وارد مبارزه با اولین بأس بازی یعنی ویلیام جی. برکین (Wiliam G. Birkin) خواهید شد. بهترین راه مبارزه با ویلیام استفاده از سالن به نفع خودتان است. در دایره‌های کوچک بدوید و به سر ویلیام شلیک کنید تا چشم روی شانه‌ی خود را نشان داده و در نهایت به چشم شلیک کنید. در گوشه‌های بدون راه فرار گیر نکنید و تنها برای برداشتن مهمات و گیاهان دارویی به کناره‌ها حرکت کنید. سعی کنید فاصله‌ای معمولی را از وی حفظ کنید. نزدیکی بیش از اندازه به ویلیام باعث می‌شود از او ضربه بخورید و با دوری زیاد نیز او پنهان خواهد شد تا شما را غافلگیر کنید.

همه آنچه که باید از دنیای هیلو بدانید
خواندن

بعد از مبارزه از نردبان بالا رفته و از تنها راهروی مقابل حرکت کنید. بعد از حرکت دادن سکو شما اولین بروزرسانی برای جیب خود را داخل یک کمد پیدا خواهید کرد. به راه خود ادامه دهید تا به پارکینگ برسید.

  • راه‌های جدای لیان و کلیر

در این قسمت راه لیان و کلیر اندکی فرق دارد. هر دو باید به سردخانه (Morgue) برسند اما لیان در این راه باید  وارد اتاق ژنراتور شده و با استفاده از اهرم برق را متصل کند. اهرم را می‌توانید در محوطه‌ی زندانی که با آیدا وارد آن شدید پیدا کنید. اینجا را به خاطر بسپارید؛ چرا که می‌بایست دوباره به آن بازگردیم. در راه خود به سمت سردخانه مراقب لیکر ها و سگ‌ها باشید.

راهنمای Need for Speed Heat - معرفی سریع‌ترین ماشین‌ها
خواندن

به عنوان کلیر باید از راهی گذر کنید که رئیس پلیس، آقای آیرونز، پیش‌تر رفته بود. در داخل دفتر رئیس از کلید الماسی خود استفاده کنید تا برق آسانسور شخصی متصل شود. با لیان نیز همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره شد، با استفاده از اهرم، برق را متصل کرده و سپس یکی از دو مکعب الکترونیکی را بردارید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

این مکعب را با کلیر می‌توانید در انبار شرقی طبقه سوم پیدا کند. دومین مکعب برای هر دو شخصیت در برج ساعت قرار دارد که اکنون در راه آن هستیم.

پیش از خروج از اتاق رئیس پلیس کلید مخفی شده در قاب عکس را بردارید. در این اتاق همچنین پازلی را پیدا خواهید کرد که لیان در محدوده‌ی زندان پیدا می‌کند و با استفاده از کلید دل (Heart Key)  می‌توانید به پلکانی برسید که لیان با کشیدن اهرم به آن دسترسی پیدا کرد. پس از رسیدن به پلکان، به سمت طبقه‌ی سوم حرکت کرده و وارد انبار شرقی (East Storage) شوید.

برترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ که باید آن‌ها را تجربه کنید
خواندن

در این اتاق می‌توانید با هر دو شخصیت چرخ دنده‌ی بزرگ را پیدا کنید. کلیر باید با استفاده از کلید دل درب دیگری را در این اتاق باز کند تا مکعب الکتریکی را پیدا کند. لیان این مکعب را در اتاق ژنراتور پیدا کرده بود.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

اکنون که مکعب و چرخ دنده را با خود دارید، می‌توانید از طبقه‌ی سوم به سمت سقف حرکت کنید. از نردبان پایین رفته و در ارتفاع پایین تر به دنبال یک شیر صنعتی (والو) بگردید و با استفاده از آن آتش طبقه‌ی بالا را خاموش کنید.

پلی‌استیشن ۵: هر آنچه که از نسل بعدی پلی‌استیشن می‌دانیم
خواندن

به خاطر داشته باشید که باید با لیان وارد اتاق کوچک نیز بشوید‌ (این اتاق برای کلیر بسته است). در اینجا کلید پیک (Clubs Key) را برای لیان پیدا خواهید کرد. پس از خاموش شدن آتش وارد راهروی سوخته شوید. اکنون شما دوست جدیدی پیدا می‌کنید که با سماجت شما را دنبال خواهد کرد. آقای اکس یا همان تایرنت شروع به دنبال کردن شما می‌کند و فعلاً قادر به کشتن وی نخواهید بود. لیان و کلیر تنها می‌توانند آقای اکس را برای مدتی کور کرده و یا به سادگی از او فرار کنند.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

۶/ برج ساعت

حال که لیان کلید پیک و کلیر کلید دل را با خود به همراه دارند، تنها یک اتاق دیگر باقی مانده است. به قسمت غربی طبقه اول رفته و اهرم را بردارید. با استفاده از این اهرم می‌توانید قفسه‌های داخل کتابخانه را حرکت دهید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

به کتابخانه بازگردید و با استفاده از اهرم قفسه ها را به شکل یک پل در آورید تا شما را به طبقه‌ی بالا متصل کنند. برای انجام این کار قفسه ها را به این ترتیب جا به جا کنید:

  • قفسه‌ی سمت راست را یک بار به چپ حرکت دهید
  • قفسه‌ی اهرم دار را یک بار به راست حرکت دهید
  • دو قفسه‌ی دیگر را هر کدام دو بار به راست حرکت دهید
قیمت پلی‌استیشن ۵ چقدر خواهد بود؟
خواندن

از روی پل ساخته شده به بالکن طبقه‌ی سوم بروید. وارد اولین دری که در راه قرار دارد شده تا به برج ساعت برسید. در این‌جا می‌توانید از چرخ‌ دنده‌ی خود برای پایین آوردن پلکان استفاده کنید اما پس از انجام این کار دوباره آن را داخل جیب خود بگذارید. به طبقه‌ی بالا رفته و چرخ دنده‌ی کوچک را تعویض کنید. سپس چرخ دنده‌ی کوچک را به طبقه‌ی پایین برده و در مکانیزم زنگ قرار دهید تا به دومین قطعه‌ی الکترونیکی دسترسی پیدا کنید.

آیا قرارگیری کنسول ایکس‌باکس وان بصورت عمودی عاقلانه است؟
خواندن

اکنون که هر دو مکعب را در اختیار دارید باید با کلیر به اتاق رئییس پلیس و با لیان به زندان برگردید. قطعات را درون پازل قرار دهید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

با حل کردن این پازل آسان به کلید پارکینگ دسترسی پیدا خواهید کرد. در این قسمت راه های لیان و کلیر از هم جدا خواهد شد. راه لیان با رنگ آبی و راه کلیر با رنگ صورتی علامت زده شده است. لیان به سمت ورودی فاضلاب خواهد رفت در حالی کلیر راهی نوانخانه خواهد شد. هر دو شخصیت بار دیگر در فاضلاب با هم ملاقات خواهند کرد و بار دیگر راهی مشابه را دنبال خواهند کرد.

هر آن چه از ایکس‌باکس اسکارلت می‌دانیم
خواندن
  • ورودی فاضلاب (لیان)

در این سناریو پس از استفاده از کلید گاراژ بازی باز شخصیت آیدا را دنبال خواهد کرد. شما باید راه خود را در فاضلاب ادامه داده تا به باس فایت کروکودیل برسید. این بخش به زودی بروز‌رسانی خواهد شد.

  • نوانخانه (کلیر)

پس از به دست آوردن کلید گاراژ و تماشای کات سین شما کنترل شخصیت شری را برای مدتی کوتاه در اختیار خواهید گرفت. بازی با شری را در یکی از اتاق های یتیمخانه آغاز می‌کنید. در سمت چپ یک اسباب بازی پیدا خواهید کرد که با بررسی آن، یک سنگ برای پازل کنار در به دست می‌آورید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

سنگ را درون پازل قرار دهید. راه حل پازل در تصویر زیر قرار دارد.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

با حل پازل یک قیچی برای بریدن نوار چسب ها و فرار از اتاق به دست خواهید آورد. راهرو را ادامه دهید تا به جسد بی‌جان روی میز برسید. در اینجا یک کات سین مشاهده خواهید کرد.

ده بازی انحصاری برتر نینتندو سوییچ
خواندن

رئیس پلیس آیرونز شما را دنبال خواهد کرد و باید از چنگ وی فرار کنید. در اینجا باید به طبقه‌ی بالا رفته و پشت وسایل چوبی پنهان شوید. الگوی حرکت آیرونز دایره وار است بنابراین شما نیز شروع به حرکت به شکل یک دایره کنید. بالاخره آیرونز به سمت چپ حرکت کرده و چیزی را تکان خواهد داد. منتظر برگشت وی به اتاق باشید و سپس به راه تازه باز شده رفته و زیر میز پنهان شوید. زیر میز بمانید تا کات سین بعدی آغاز شود.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

پس از آن که رئیس پلیس وارد دستشویی شد، شما باید کلید او را از در برداشته و به اتاقی که پیش‌تر در آن سعی بر دزدیدن کلید را داشتیم، بازگردید. آیرونز بار دیگر شما را دنبال خواهد کرد. پس از رسیدن به اتاق، بار دیگر باید کنترل کلیر را بر عهده بگیرید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

اکنون بار دیگر در دفتر رئیس پلیس هستیم. در اینجا از آسانسور استفاده کرده و به گاراژ بروید تا کرکره‌ها را باز کنیم. آقای اکس بار دیگر شما را دنبال خواهد کرد. از پارکینگ خارج شده و به سمت دروازه‌ای که زامبی‌ها آن را اشغال کرده‌اند حرکت کنید. از پله‌های آهنی بالا رفته و از داخل اتوبوس میان‌بر بزنید. در اینجا مراقب سگ‌ها باشید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

درست پس از خروج از اتوبوس به نوانخانه خواهید رسید. وارد اتاقی که آخرین بار با شری در آن بودیم،‌ شده و از نردبان به سمت انباری پایین بروید. بعد از آن که بار دیگر از دست آقای اکس فرار کردید، و پس از مشاهده‌ی یک کات سین، شما به اتاقی جدید خواهید رسید. از لبه‌ی کوتاه پایین پریده و تنها راهرو را ادامه دهید تا به اتاق جعبه‌ی آیتم ها و ماشین تایپ برسید.

راهنمای قدم به قدم بازی Sekiro Shadows Die Twice
خواندن

در اینجا ۶ جعبه قرار دارد که می‌بایست مهره‌هایی شبیه به مهره‌های شطرنج را در آن‌ها قرار دهید. قسمت فاصلاب از اینجا آغاز می‌شود.

 

۷/ فاضلاب

از این نقطه‌ی بازی تا نزدیکی پایان آن، راه هر دو شخصیت مشابه خواهد بود. مشاهده خواهید کرد که ۳ تکه از مهره‌های مورد نیاز  از پیش در جعبه‌ها قرار داده شد‌ه‌اند. ما باید به سراغ ۳ مهره‌‌ی دیگر رفته و با استفاده از آن ها، درب اتاق را باز کنیم. این کار برای نجات شری و آیدا است. وارد دربی که در امتداد پنجره‌ی بزرگ است شده و از اهرم استفاده کنید تا پل باز شود. پس از عبور از پل ابتدا به سمت چپ حرکت کنید و راه خود را تا جایی که به خودروی کابل برسید ادامه دهید. در اینجا دستگیره را بردارید.

راهنمای بازی God of War – چگونه دستکش فیلم Avengers: Infinity War را پیدا کنیم
خواندن

اکنون به سمت پل بازگشته و این بار راه خود را به سمت راست آن ادامه دهید. پس از ورود به درب سمت راست وارد یک پلکان تاریک خواهید شد. در اینجا راه به دو قسمت تبدیل می‌شود که باید در هر قسمت کارهایی انجام دهیم.

ابتدا به سمت چپ حرکت کنید. با استفاده از دستگیره‌ی t شکل دروازه را باز کرده و راهرو را تا جایی که به یک میز برسید ادامه دهید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

در اینجا نردبانی برای رسیدن به منطقه‌ی باطلاقی Bottom Waterway تعبیه شده است. از نردبان پایین رفته و از لانه‌ی هیولای G (ویلیام جی. برکین) عبور کنید. با انجام این کار به اتاق انبار (Storage Room) خواهید رسید. در این اتاق می‌توانید مهره های شاه و وزیر (King & Queen) را پیدا کنید. مهره‌ها را برداشته و به دو راهی بازگردید.

بازی Death Stranding چیست؟
خواندن

در انبار همچنین می‌توانید یک سلاح Flamethrower برای لیان و یا یک سلاح Spark Shot برای کلیر پیدا کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

به دروازه‌ی آغازین بازگردید، جایی که یک دستگیره‌ی دیگر در کنار گیاهی آبی انتظار شما را می‌کشد. آن را باز کرده و سپس با استفاده از بالابر به محوطه‌ی بالایی بروید. بدین صورت به اتاق کار (Workroom) خواهید رسید. در این اتاق یک زامبی بی‌جان بر روی زمین و یک بروزرسانی برای Inventory خود پیدا خواهید کرد. درب دیگر را باز کرده و از سمت چپ آن مهره‌ی رخ (Rook) را بردارید.

راهنمای بازی Death Stranding - نکاتی حیاتی برای تازه‌واردان
خواندن

اکنون که هر سه مهره را در اختیار دارید، به اتاق جعبه‌ی آیتم‌ها و ماشین تایپ بازگردید. در اینجا باید معمای روی دیوار را حل کنید. پاسخ معما در دیوار راست به ترتیب سرباز، وزیر و شاه (Pawn,Queen,King)، و در دیوار دیگر به ترتیب فیل، رخ و اسب (Bishop, Rook, Knight) است.

اکنون می‌توانید وارد درب جدید شوید. پله‌ها را به سمت پایین دنبال کنید تا به محل اتصال برق برسید. هنگام خروج از اتاق هیولای G بار دیگر به شما حمله خواهد کرد. برای مبارزه با G بهتر است شخصیت خود را در اطراف جعبه‌ی برق فشار قوی نگه دارید چرا که وی نمی‌تواند در این نقطه به شما آسیب برساند.

کدامین کامیک‌ها را قبل از عرضه Marvel's Avengers مطالعه کنیم
خواندن

هنگامی که هیولا کرکره‌ها را نابود کرد، از او عبور کرده و وارد منطقه‌ی دارای کانتینر شوید. در پشت کانتینر یک اتاق کنترل قرار دارد. با فشردن دکمه‌ی قرمز کانتینر حرکت کرده و با G برخورد خواهد کرد. پس از انجام این کار باید کانتینر را بار دیگر به محل خود بازگردانید تا هیولا را از لبه‌ی سکو سرنگون کنید. این کار را ادامه دهید تا زمانی که وی را از پا در آورید. معمولا ۳ ضربه برای انجام این کار کافی است.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

پس از مغلوب کردن G می‌توانید وارد اتاق ضایعات شوید تا شری و آیدا را نجات دهیم. پس از نجات همراهان خود به سمت خودروی کابل بازگردید تا قسمت فاضلاب بازی به پایان رسد. مقصد بعدی ما NEST، یعنی آزمایشگاه آمبرلا، است.

راهنمای بازی Planet Zoo
خواندن

هشدار: پس از کشیدن اهرم خودرو دیگر امکان بازگشت وجود ندارد؛ بنابراین پیش از ترک منطقه تمامی اعمال مورد نظر خود در ایستگاه پلیس و فاضلاب را به اتمام رسانید.

 

۸/ آزمایشگاه آمبرلا، NEST

پس از ورود به آزمایشگاه متوجه خواهید شد که مچ بند شما تنها دارای سطح دسترسی ۱ است. این درحالی است که برای دسترسی به تمامی قسمت های آزمایشگاه شما به سطح ۲ نیاز دارید. این قسمت بازی نیز برای لیان و کلیر مشابه است.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

از نردبان بالا رفته و وارد آشپزخانه شوید. از کنار اتاق کارکنان (General Staff Room) عبور کرده و وارد اتاق دیگر شوید. در این اتاق می‌توانید کارت دسترسی به اتاق کارکنان را به دست آورید. با استفاده از این دسترسی جدید وارد اتاق شوید. اکنون سه راه در پیش روی شما قرار دارد؛ راهی که از آن وارد شدید، راه غربی و در نهایت راه شرقی. ابتدا وارد قسمت شرقی شوید تا به گلخانه برسید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

تنها راه پیش روی خود را ادامه دهید تا به اتاق رایانه برسید. به نظر می‌رسد باید در این رایانه داده‌هایی با حروف بیگانه وارد کنید. رایانه به شما اجازه‌‌‌ی ورود دو کد مختلف را می‌دهد. یک کد برای شما نردبانی باز خواهد کرد و دیگری کرکره‌ی ماشین (حاوی مایع سبز) را باز می‌کند. کدها به ترتیب روی همان نردبان و بر روی جامی واقع در لژ پیدا خواهند شد.

راهنمای بازی Need for Speed Heat - نکاتی ساده که باید در ذهن خود بسپارید
خواندن

کد ها برای تمامی درجه‌های سختی و تمامی سیستم‌ها یکسان خواهد بود. اگر علامت‌ها را به صورت یک پد عدد معمولی تصور کنید، اعداد ۳۱۲۳ و ۲۰۶۷ هستتند (۲۰۴۸ و ۵۸۳۱ برای سناریو دو). در تصویر زیر نیز می‌توانید این کد ها را مشاهده کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

از همان اتاق کارتریج‌ها را برداشته و به سمت آزمایشگاه تست دارو (Drug Testing Lab) حرکت کنید. در اینجا ماشین حاوی مایع را پیدا خواهید کرد. شما باید مایع را در سرنگ‌ها، تا جایی سرنگ سمت چپ با ارتفاع خط قرمز برابر شود، جا به جا کنید.

بررسی گوگل استیدیا
خواندن

راه حل قسمت های آ و ب به شرح زیر است:

  • الف: قرمز سبز آبی قرمز سبز آبی قرمز سبز
  • ب: آبی قرمز سبز قرمز آبی قرمز آبی سبز قرمز سبز

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

اکنون که کارتریج شما پر است از لابی به اتاق انبار رفته و Signal Modulator را بردارید. با استفاده از آن در لابی برق را دوباره متصل کنید. برای انجام این کار باید دستگاه را در Switch Box استفاده کرده تا فرکانس را در جای درست خود قرار دهید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

پس از انجام این کار باید به آزمایشگاه دیگر (Cold Storage Lab) روی نقشه بروید. هدف در اینجا فریز کردن کارتریج است. کارتریج یخ زده را به محل برداشت آن بازگردانید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم

پس از انجام این کار یک کات سین نمایش داده خواهد شد که در آن محل مچ بند سطح ۳ مشخص می‌شود. آن را بردارید. با دسترسی سطح ۳ اکنون می‌توانید به غرب و به سمت اتاق اصلی حرکت تا قسمت پایانی بازی آغاز شود. در میان راه خود بار دیگر برق را با Signal Modulator متصل کنید. راه را ادامه دهید تا نمونه‌ی G را بردارید. در راه بازگشت سومین مبارزه‌ی شما بر علیه وی آغاز خواهد شد. به چشم‌های روی بدن  G شلیک کنید (شانه، پشت، پا) تا چشم چهارم روی سینه‌ی او باز شود. این پروسه را دو بار تکرار کنید تا هیولا از پا درآید.

راهنمای بازی Star Wars: Jedi Fallen Order - نکاتی برای تازه‌واردان
خواندن

قسمت فرار برای لیان و کلیر تقریبا مشابه است با این تفاوت که کلیر باید ابتدا به سراغ شری رود. وارد آسانسور شده و راه را تا انتها ادامه دهید. لیان باید با تایرنت مبارزه کند درحالی که کلیر با G در آخرین فرم خود رو به رو خواهد شد. برای از پا درآوردن آقای اکس باید به سینه‌ی وی شلیک کنید تا زمانی که آیدا یک راکت لانچر به شما هدیه دهد. از سوی دیگر کلیر باید با مینی گان به چشم های G شلیک کند.

چرا زمان آن رسیده که مایکروسافت سری Fable را ریبوت کند
خواندن

تبریک می‌گویم! شما به انتهای بازی رسیدید.

درصورتی که بخشی از راهنما را متوجه نشدید و یا نکته‌ای بوده که ما از قلم انداختیم، حتما در بخش نظرات مطرح کنید تا دیگر بازدید کنندگان در صورت دانستن پاسخ، شما را راهنمایی کنند.

همچنین برای آگاهی از آخرین مقالات و راهنماهای وب‌سایت ما را در تلگرام دنبال کنید.

برچسب ها

90
دیدگاه بگذارید

avatar
56 تعداد نظرات
34 رشته نظرات
6 دنبال میکنند
 
داغ ترین نظرات
داغترین نظرات
66 نویسندگان نظرات
پدرامعلیKiarashفرهادحسین نویسندگان نظرات اخیر
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
امیر علی
میهمان
امیر علی

من تموم کردم بازی رو دارم با کلرا میرم به اون قسمت رسیدم که باید شری رو از محفظه که بیهوش شده نجات بدم پلاگین ها رو پیدا کردم ولی هرجور میزنم در باز نمیشه

Arash
میهمان
Arash

رمز گاو صندوق تو فاضلاب چنده؟

محمد امین
میهمان
محمد امین

دقیقا کنار خود گاو صندوق نوشته شده

Ali leo messi
میهمان
Ali leo messi

SZF

Diablow
میهمان
Diablow

دو از راست دوازده از چپ هشت از راست

علی سینا
میهمان
علی سینا

هنوز توش گیر کردی یا نه

پدرام
میهمان
پدرام

ببخشید من نمی دونم مکعب برق کجای ژنراتوره

علی
میهمان
علی

من با کلیر مهرهای شطرنج گذاشتم سرجاشون ولی در باز نمیشه هرسه تارو درست گذاشتم ولی بازم نشد کسی میدونه چرا؟؟

سعید
میهمان
سعید

باید همشو به ترتیب بچینی داخل گوگل بگرد عکسشو پیدا میکنی

عقیل
میهمان
عقیل

لعنتی منم

Iman
میهمان
Iman

حاجى چرا تو از وسطاء بازى Rpg دارى

احسان
میهمان
احسان

چون اون بازیو زیر ۲ ساعت رو هاردکور با ۳ تا سیو تموم کرده تو هم بکنی میاد

فرهاد
میهمان
فرهاد

برای لیون ایا نباید صلاح های بینهایت ببری تا بده راکتو

Ali
میهمان
Ali

به هواداران بر نخوره اما بازیش یکم اعصاب خورد کنه

S,A.H.H
میهمان
S,A.H.H

سلام
ممنون آقا نمیا با کمک شما تونستم تمومش کنم

مهدی
میهمان
مهدی

سلام اون کلیدی که با لیان در سردخونه میگیری برا کدوم دره؟من بازی رو تا اخر رفتم

Arash
میهمان
Arash

اقا من گیر کردم. یکی اونجا ک نمیدونم کامپیوتر و باید چیکارش کنم و کلیدشو از کجا پیدا کنم. یکی ام کلید در پارکینگ و گیر نمیارم. لطفا کمک کنید اگه میتونید

پوریای ولی
میهمان
پوریای ولی

پیدا کردی یا بهت آدرس بدم ؟ بیا اینستاگرام pouryaaye_vali سرچ کن بهت بگم

پوریای ولی
میهمان
پوریای ولی

مدیریت سایت اینو پاک کنید من یادم رفته میان میپرسن مرسی

Sajad
میهمان
Sajad

سلام. باید بری و یک نشان پلیس پیدا کنی و تو قسمتی که عکس ذره بین داره بچرخونیش بعد برات تبدیل به فلش میشه. کلید پارکینگ هم دور گردن یارو زندانیه هست

Kiarash
میهمان
Kiarash

توی سر خونه که چهارتا دکمه هست کهoffهستن رو باید دوتا اولی رو از سمت چپonکنی بعد یه دری باز میشه بعد که بری در رو باز کنی متوجه میشی

Amirreza
میهمان
Amirreza

سلام
این برج ساعت کجاست ؟؟

سامان
میهمان
سامان

باید بری تو کتابخونه بعد اون وسیله ها رو جابه جا کنی تا راه برات باز شه بعد از اون راهه بری یه در هست که میخوره به برج ساعت

Arash
میهمان
Arash

رمز گاو صندوق تو فاضلاب چنده؟

احسان
میهمان
احسان

دقیقا بقلش نوشته شده

علی
میهمان
علی

دمت گرم

Sir
میهمان
Sir

خواهصا یکی کمک کنه رفتم سرخونه همه رو برداشتم ولی هنوز یه مکعب کم دارم

احسان
میهمان
احسان

باید بری برج ساعت برای مکعب دومی

Amirali
میهمان
Amirali

سلام ببخشید چرخ دنده های برج ساعت رو از کجا پیدا کنم؟
رو مُخمه هرکار میکنم نمیتونم پیدا کنم.
لطفا بهم بگین

احسان
میهمان
احسان

همون وقتی میری طبقه چهارم قبل از اینکه بری تو قسمت ساعت ها برو تا ته راهرو بعد دست چپ مستقیم تا ته یه در هست برو توش یه زره بگرد پیداش میکنی

عرفان
میهمان
عرفان

واس ساختن پل با قفسه های تو کتابخونه باید چیکار کنم اون قفسه که اهرم داره حرکت کنه

احسان
میهمان
احسان

باید با کلیر بری اونجایی که گجت الکترونیکی برداشتی یه در هستش با کلید دل باز میشه با لیان هم باید بری تو راهرو نرسیده به اتاق عملیات یه در هست

علیرضا
میهمان
علیرضا

حاجی این قسمت دوم راهنماییش خلی ناجوره?
انگار سانسور کردی

REZA HD
میهمان
REZA HD

درست میگ دوستمون.نصفشو نگفتی

محمد امین
میهمان
محمد امین

سلام اگر کسی مشکل داشت تو واتساپ پیام بده:۰۹۱۷۰۶۶۸۴۸۸

بابک
میهمان
بابک

حاجی اونجا که لیون تیر میخوره و با ادا بازی میکنیم و نمسیس میذاره دنبالومن چجور باید کرکره رو‌باز کنم؟

حسام
میهمان
حسام

سلام من اهرم توی زندون رو میکشم دو باره بر میگرده بالا. تو اتاق ژنراتور چهار تا کلیده که off و in داره چه کنم

مهدی
میهمان
مهدی

دوتای آخری رو فعال کن

حسام
میهمان
حسام

دمتون گرم سریع جواب بدید

آریا
میهمان
آریا

چجوری دوباره برم توی زندان؟

Parsa
میهمان
Parsa

اقا من تو پارکینگ گیر کردم قسمت زندانی ها چیکار کنم

Parsa
میهمان
Parsa

تور جون هرکی دوست داری سریع بگید

احسان
میهمان
احسان

باید بری پاور پنل گیر بیاری

امین
میهمان
امین

سلام من ی کارترج بشتر پیدا نکردم دوم کجاست

احسان
میهمان
احسان

تو برج ساعت باید اول اهرمو گیر بیاری بعدش بری تو کتابخانه راه بسازی بری تو برج ساعت

A.A.E.R
میهمان
A.A.E.R

من از شما خیلی ممنونم بخاطر راهنمایی واضح شما

علیرضا
میهمان
علیرضا

برج ساعت رو نتوستم پیدا کنم میشه کمکم کنی؟

فاطمه
میهمان
فاطمه

من بازیو تموم کردم ، اما یک قسمت با کلرا باز کرد که دوباره برگشته تو اداره پلیس باید ادامه بدم ؟
این کارارو که قبلا کردم

سام
میهمان
سام

اوهوم باید ادامه بدی تا بتونی تفنگ های بی نهایت بگیری

Mehrdad
میهمان
Mehrdad

جون من یکی بگه این اهرم کجاست

mehdi
میهمان
mehdi

سلام دوستان
کسی سیو هارد بازی که تا انتها رفته باشه نداره بده ما هم لذتش ببریم
اون سلاح لعنتی رو نمیشه با این راحتی بدست اورد.
اون قدیما که سری قبلش بود من روی هارد بدون سیو تا اخرش میرفتم اما این یکم سخت شده دیگه مثل قدیم حسش نیست

im@n
میهمان
im@n

یادش بخیر

Mahdi
میهمان
Mahdi

سلام اقا اهرم از کجا بیارم برلی کتابخانه ؟ اتاق رءیس کجاست ؟

Hasan
میهمان
Hasan

سلام آقا تو رو خدا بگید این اهرمی ک باید بزنیم زیر جک کتابخونه دقیقا کجاس؟ گفتید قسمت غربی طبقه ی دوم ولی خب این قسمت کجا میشه آخه

khashy
میهمان
khashy

اتاق record room

Hasan
میهمان
Hasan

عشقی داداش دمت گرم?

جیم
میهمان
جیم

ایدا چجوری زنده میمونه؟؟

مجتبي
میهمان
مجتبي

سلام..من اون قسمت اتاق مرگ موندم..ینی برق ژنراتور و روشن کردم و تو اتاق مرگ هم رفتم ولی اتفاقی نیفتاده

مجتبي
میهمان
مجتبي

ینی انگار شخصیت لیون و کلر عوض میشه ولی من موندم لطفا کمک کنید..
ممنون

D@vid
میهمان
D@vid

سلام دوستان من لیان تا جایی پیش رفتم که هم دو قطعه پازل الکتریکی دارم ولی نمیدونم چجوری برگردم پارکینگ هرچی میگردم راهی پیدا نمیکنم این یارو کچل پالتو مشکی هم بیچارم کرده هی دنبالمه،لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه چجوری برم دوباره پارکینگ ورودیشم که اون مجسمه بود بسته شده؟؟؟

im@n
میهمان
im@n

از اون دری که اول بازی یارو نصف شد باید بری پارکینگ

ابوالفضل
میهمان
ابوالفضل

چجوری باز کنیم اون درو؟؟؟

مجتبي
میهمان
مجتبي

سلام.دوستان من قسمتی که تو اتاق مرگ باید برم گیر کردم..برق اتاق ژنراتور و وصل کردم ولی شخصیت کلر انگار نمیاد،،؟؟
چیکار باید بکنم

مجتبي
میهمان
مجتبي

(راه‌های جدای لیان و کلیر)؟؟

دقیقاً من اینجا گیر کردم..؟؟
برق ژنراتور و وصل کردم وبه اتاق مرگ هم رفتم ولی اتفاقی نمیفته؟؟؟
لطفا کمک کنید دوستان؟؟
عجیب رو مخمه!!؟؟؟

مهدی
میهمان
مهدی

من هم همینجا گیر کردم اگه راهی پیداکردی خبر بده .

مجتبي
میهمان
مجتبي

توضیحات خیلی خیلی سانسور شده س..ادمین عزیز ب هزار امید دوستان میان راهنمایی بگیرن ولی متاسفانه هیچ..

آرین
میهمان
آرین

سلام من با کلیر تمومش کردم ویه داستان جدید بازکردم مثلا leon scend story اینبار جای دو شخصیت عوض میشن
برخی از معما هاش فرق میکنن
مثلا رمز مجسمه ها که خودم شانسی ردش کردم یا اونجایی که باید مهره های شطرنج رو قرار داد اونجا من نمیدونم چه کار کنم. لطفا راهنمای داستان دوم رو هم بذارید ( دوستان فقط جای دو شخصیت عوض شده ولی معما هاشون همونان فقط رمز معما ها فرق داره)

مهدی
میهمان
مهدی

مگه آیدا پرت نشد پاین آخرای بازی پس چجوری یه راکت موشک بهت میده تا طرف رو بزنی آیدا زنده موند مگه قضیش چیه؟

مهدی
میهمان
مهدی

ببخشید اونجایی که لئو به دست دکتر زخمی میشه و بقیه راهو با اون دختر میرم و به یه جایی میرسم که دست زامبی یه دستبند هست بعد اون دکتر در رو می بنده و داخل هم آتیش میگیره و کمتر از یه دقیقه وقت داری که خارج بشی نمی دونم با اون دستبند چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون.

میلاد
میهمان
میلاد

اقا لطفا بهم بگید دفتر کریس ردفیلد کجااااس دقیقااااا لطفااا

meysam
میهمان
meysam

سلام من نمیتونم مهره queen و king رو پیدا کنم همون راهیو که میگینو میرم ولی فقط rook رو پیدا میکنم لطفا کمکم کنید!!!!

armin zero
میهمان
armin zero

سلام شما چطور رو حالت هارد بازی یک ساعته تموم کردید

جعفر
میهمان
جعفر

من تو سناریو دوم لئون نمی تونم اهرم قفسه های کتابخونه رو پیدا کنم..

Abtin
میهمان
Abtin

وقتی تو ازمایشگاه کارتیج رو پر میکنی اینجا نوشته از لابی به انبار برو انبار که درش قفله چیکار کنم؟

Danial
میهمان
Danial

چجوری شخصیت رو عوض کنیم لطفا سریع بگید?

Aria
میهمان
Aria

سلام چجورى میتونم سلاحspark shotروبردارم دراتاق قفل کلیدش کجاست؟

Aria
میهمان
Aria

توسناریو کلیر نمیتونم تفنگ sparkروبردارم همه جارو گشتم نتونستم کلید رو پیدا کنم لطفا راهنماییم کنید

رامین
میهمان
رامین

آقا من توی پازل زندان گیر کردم چطور باید قطعات جعبه رو توی پازل قرار بدم

مهدی
میهمان
مهدی

آقا من چجوری دوباره برگردم به زندان هرکاری میکنم همه جا رو گشتم نشد تروخدا یکی جواب بده

هادی کرمانشاهی
میهمان
هادی کرمانشاهی

سلام درب پارکینگ اونی که روش چراغ قرمز داره چجوریبار میشه ممنون میشم کمک کنین

جواد
میهمان
جواد

سلام تو بازی war of kings چرا بعضی اوقات نمیشه دیوار بچینی کارگر نمیچینه چرا ایراد از چیه کمک کنید

امیر
میهمان
امیر

چرخدنده کجاس من ندارمش رفتم تو برج ساعت😭

پوریا
میهمان
پوریا

مکعب الکتریکی را باید بچرخانید تا بازبشه بعد بزارید توپازل درزندان بازمیشه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
بستن