راهنمای بازی

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 – قسمت دوم

بازگشت به ریشه‌ها

دومین قسمت از راهنمای قدم‌به‌قدم بازی رزیدنت اول ۲ هم‌اکنون در دسترس است! با ما همراه باشید.

قسمت اول راهنما را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2
خواندن

در ادامه می‌توانید دومین قسمت از راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 Remake را مشاهده نمایید.

۵/ باس فایت ویلیام برکین

 

از اینجا راه‌های لیان و کلیر از هم جدا خواهد شد؛ در حالی که راه‌های این دو شباهت‌هایی نیز به یک دیگردارند، بهتر است راه مخصوص به خود را انتخاب کنید.

  • پارکینگ

بعد از قرار دادن مدال‌ها راه جدیدی باز خواهد شد که شما را به آسانسور می‌رساند. راهرو را به سمت آسانسور ادامه داده و در نیمه‌ی راه پلکان، از آن خارج شوید. راهروی آهنی را ادامه دهید تا به یک شلف برسید. با جا به جایی آن یک کات سین آغاز خواهد شد.

1549632570 resident evil 2 guide machinery room 0002 layer 3

حال وارد مبارزه با اولین بأس بازی یعنی ویلیام جی. برکین (Wiliam G. Birkin) خواهید شد. بهترین راه مبارزه با ویلیام استفاده از سالن به نفع خودتان است. در دایره‌های کوچک بدوید و به سر ویلیام شلیک کنید تا چشم روی شانه‌ی خود را نشان داده و در نهایت به چشم شلیک کنید. در گوشه‌های بدون راه فرار گیر نکنید و تنها برای برداشتن مهمات و گیاهان دارویی به کناره‌ها حرکت کنید. سعی کنید فاصله‌ای معمولی را از وی حفظ کنید. نزدیکی بیش از اندازه به ویلیام باعث می‌شود از او ضربه بخورید و با دوری زیاد نیز او پنهان خواهد شد تا شما را غافلگیر کنید.

همه آنچه که باید از دنیای هیلو بدانید
خواندن

بعد از مبارزه از نردبان بالا رفته و از تنها راهروی مقابل حرکت کنید. بعد از حرکت دادن سکو شما اولین بروزرسانی برای جیب خود را داخل یک کمد پیدا خواهید کرد. به راه خود ادامه دهید تا به پارکینگ برسید.

  • راه‌های جدای لیان و کلیر

در این قسمت راه لیان و کلیر اندکی فرق دارد. هر دو باید به سردخانه (Morgue) برسند اما لیان در این راه باید  وارد اتاق ژنراتور شده و با استفاده از اهرم برق را متصل کند. اهرم را می‌توانید در محوطه‌ی زندانی که با آیدا وارد آن شدید پیدا کنید. اینجا را به خاطر بسپارید؛ چرا که می‌بایست دوباره به آن بازگردیم. در راه خود به سمت سردخانه مراقب لیکر ها و سگ‌ها باشید.

راهنمای Need for Speed Heat - معرفی سریع‌ترین ماشین‌ها
خواندن

به عنوان کلیر باید از راهی گذر کنید که رئیس پلیس، آقای آیرونز، پیش‌تر رفته بود. در داخل دفتر رئیس از کلید الماسی خود استفاده کنید تا برق آسانسور شخصی متصل شود. با لیان نیز همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره شد، با استفاده از اهرم، برق را متصل کرده و سپس یکی از دو مکعب الکترونیکی را بردارید.

1549992348 capture22

1549992320 resident evil 2 machinery room part 2 0004 layer 2

این مکعب را با کلیر می‌توانید در انبار شرقی طبقه سوم پیدا کند. دومین مکعب برای هر دو شخصیت در برج ساعت قرار دارد که اکنون در راه آن هستیم.

پیش از خروج از اتاق رئیس پلیس کلید مخفی شده در قاب عکس را بردارید. در این اتاق همچنین پازلی را پیدا خواهید کرد که لیان در محدوده‌ی زندان پیدا می‌کند و با استفاده از کلید دل (Heart Key)  می‌توانید به پلکانی برسید که لیان با کشیدن اهرم به آن دسترسی پیدا کرد. پس از رسیدن به پلکان، به سمت طبقه‌ی سوم حرکت کرده و وارد انبار شرقی (East Storage) شوید.

برترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ که باید آن‌ها را تجربه کنید
خواندن

در این اتاق می‌توانید با هر دو شخصیت چرخ دنده‌ی بزرگ را پیدا کنید. کلیر باید با استفاده از کلید دل درب دیگری را در این اتاق باز کند تا مکعب الکتریکی را پیدا کند. لیان این مکعب را در اتاق ژنراتور پیدا کرده بود.

1552722988 re 2 walkthrough 54

اکنون که مکعب و چرخ دنده را با خود دارید، می‌توانید از طبقه‌ی سوم به سمت سقف حرکت کنید. از نردبان پایین رفته و در ارتفاع پایین تر به دنبال یک شیر صنعتی (والو) بگردید و با استفاده از آن آتش طبقه‌ی بالا را خاموش کنید.

پلی‌استیشن ۵: هر آنچه که از نسل بعدی پلی‌استیشن می‌دانیم
خواندن

به خاطر داشته باشید که باید با لیان وارد اتاق کوچک نیز بشوید‌ (این اتاق برای کلیر بسته است). در اینجا کلید پیک (Clubs Key) را برای لیان پیدا خواهید کرد. پس از خاموش شدن آتش وارد راهروی سوخته شوید. اکنون شما دوست جدیدی پیدا می‌کنید که با سماجت شما را دنبال خواهد کرد. آقای اکس یا همان تایرنت شروع به دنبال کردن شما می‌کند و فعلاً قادر به کشتن وی نخواهید بود. لیان و کلیر تنها می‌توانند آقای اکس را برای مدتی کور کرده و یا به سادگی از او فرار کنند.

1552723001 re 2 walkthrough 59

۶/ برج ساعت

حال که لیان کلید پیک و کلیر کلید دل را با خود به همراه دارند، تنها یک اتاق دیگر باقی مانده است. به قسمت غربی طبقه اول رفته و اهرم را بردارید. با استفاده از این اهرم می‌توانید قفسه‌های داخل کتابخانه را حرکت دهید.

1552723054 re 2 walkthrough 61

به کتابخانه بازگردید و با استفاده از اهرم قفسه ها را به شکل یک پل در آورید تا شما را به طبقه‌ی بالا متصل کنند. برای انجام این کار قفسه ها را به این ترتیب جا به جا کنید:

  • قفسه‌ی سمت راست را یک بار به چپ حرکت دهید
  • قفسه‌ی اهرم دار را یک بار به راست حرکت دهید
  • دو قفسه‌ی دیگر را هر کدام دو بار به راست حرکت دهید
قیمت پلی‌استیشن ۵ چقدر خواهد بود؟
خواندن

از روی پل ساخته شده به بالکن طبقه‌ی سوم بروید. وارد اولین دری که در راه قرار دارد شده تا به برج ساعت برسید. در این‌جا می‌توانید از چرخ‌ دنده‌ی خود برای پایین آوردن پلکان استفاده کنید اما پس از انجام این کار دوباره آن را داخل جیب خود بگذارید. به طبقه‌ی بالا رفته و چرخ دنده‌ی کوچک را تعویض کنید. سپس چرخ دنده‌ی کوچک را به طبقه‌ی پایین برده و در مکانیزم زنگ قرار دهید تا به دومین قطعه‌ی الکترونیکی دسترسی پیدا کنید.

آیا قرارگیری کنسول ایکس‌باکس وان بصورت عمودی عاقلانه است؟
خواندن

اکنون که هر دو مکعب را در اختیار دارید باید با کلیر به اتاق رئییس پلیس و با لیان به زندان برگردید. قطعات را درون پازل قرار دهید.

1552723004 re 2 walkthrough 69 1

با حل کردن این پازل آسان به کلید پارکینگ دسترسی پیدا خواهید کرد. در این قسمت راه های لیان و کلیر از هم جدا خواهد شد. راه لیان با رنگ آبی و راه کلیر با رنگ صورتی علامت زده شده است. لیان به سمت ورودی فاضلاب خواهد رفت در حالی کلیر راهی نوانخانه خواهد شد. هر دو شخصیت بار دیگر در فاضلاب با هم ملاقات خواهند کرد و بار دیگر راهی مشابه را دنبال خواهند کرد.

هر آن چه از ایکس‌باکس اسکارلت می‌دانیم
خواندن
  • ورودی فاضلاب (لیان)

در این سناریو پس از استفاده از کلید گاراژ بازی باز شخصیت آیدا را دنبال خواهد کرد. شما باید راه خود را در فاضلاب ادامه داده تا به باس فایت کروکودیل برسید. این بخش به زودی بروز‌رسانی خواهد شد.

  • نوانخانه (کلیر)

پس از به دست آوردن کلید گاراژ و تماشای کات سین شما کنترل شخصیت شری را برای مدتی کوتاه در اختیار خواهید گرفت. بازی با شری را در یکی از اتاق های یتیمخانه آغاز می‌کنید. در سمت چپ یک اسباب بازی پیدا خواهید کرد که با بررسی آن، یک سنگ برای پازل کنار در به دست می‌آورید.

1552723007 re 2 walkthrough 70

سنگ را درون پازل قرار دهید. راه حل پازل در تصویر زیر قرار دارد.

1552723018 re 2 walkthrough 71

با حل پازل یک قیچی برای بریدن نوار چسب ها و فرار از اتاق به دست خواهید آورد. راهرو را ادامه دهید تا به جسد بی‌جان روی میز برسید. در اینجا یک کات سین مشاهده خواهید کرد.

ده بازی انحصاری برتر نینتندو سوییچ
خواندن

رئیس پلیس آیرونز شما را دنبال خواهد کرد و باید از چنگ وی فرار کنید. در اینجا باید به طبقه‌ی بالا رفته و پشت وسایل چوبی پنهان شوید. الگوی حرکت آیرونز دایره وار است بنابراین شما نیز شروع به حرکت به شکل یک دایره کنید. بالاخره آیرونز به سمت چپ حرکت کرده و چیزی را تکان خواهد داد. منتظر برگشت وی به اتاق باشید و سپس به راه تازه باز شده رفته و زیر میز پنهان شوید. زیر میز بمانید تا کات سین بعدی آغاز شود.

1552723003 re 2 walkthrough 76

پس از آن که رئیس پلیس وارد دستشویی شد، شما باید کلید او را از در برداشته و به اتاقی که پیش‌تر در آن سعی بر دزدیدن کلید را داشتیم، بازگردید. آیرونز بار دیگر شما را دنبال خواهد کرد. پس از رسیدن به اتاق، بار دیگر باید کنترل کلیر را بر عهده بگیرید.

1552723024 re 2 walkthrough 77

اکنون بار دیگر در دفتر رئیس پلیس هستیم. در اینجا از آسانسور استفاده کرده و به گاراژ بروید تا کرکره‌ها را باز کنیم. آقای اکس بار دیگر شما را دنبال خواهد کرد. از پارکینگ خارج شده و به سمت دروازه‌ای که زامبی‌ها آن را اشغال کرده‌اند حرکت کنید. از پله‌های آهنی بالا رفته و از داخل اتوبوس میان‌بر بزنید. در اینجا مراقب سگ‌ها باشید.

1552722982 re 2 walkthrough 79

درست پس از خروج از اتوبوس به نوانخانه خواهید رسید. وارد اتاقی که آخرین بار با شری در آن بودیم،‌ شده و از نردبان به سمت انباری پایین بروید. بعد از آن که بار دیگر از دست آقای اکس فرار کردید، و پس از مشاهده‌ی یک کات سین، شما به اتاقی جدید خواهید رسید. از لبه‌ی کوتاه پایین پریده و تنها راهرو را ادامه دهید تا به اتاق جعبه‌ی آیتم ها و ماشین تایپ برسید.

راهنمای قدم به قدم بازی Sekiro Shadows Die Twice
خواندن

در اینجا ۶ جعبه قرار دارد که می‌بایست مهره‌هایی شبیه به مهره‌های شطرنج را در آن‌ها قرار دهید. قسمت فاصلاب از اینجا آغاز می‌شود.

 

۷/ فاضلاب

از این نقطه‌ی بازی تا نزدیکی پایان آن، راه هر دو شخصیت مشابه خواهد بود. مشاهده خواهید کرد که ۳ تکه از مهره‌های مورد نیاز  از پیش در جعبه‌ها قرار داده شد‌ه‌اند. ما باید به سراغ ۳ مهره‌‌ی دیگر رفته و با استفاده از آن ها، درب اتاق را باز کنیم. این کار برای نجات شری و آیدا است. وارد دربی که در امتداد پنجره‌ی بزرگ است شده و از اهرم استفاده کنید تا پل باز شود. پس از عبور از پل ابتدا به سمت چپ حرکت کنید و راه خود را تا جایی که به خودروی کابل برسید ادامه دهید. در اینجا دستگیره را بردارید.

راهنمای بازی God of War – چگونه دستکش فیلم Avengers: Infinity War را پیدا کنیم
خواندن

اکنون به سمت پل بازگشته و این بار راه خود را به سمت راست آن ادامه دهید. پس از ورود به درب سمت راست وارد یک پلکان تاریک خواهید شد. در اینجا راه به دو قسمت تبدیل می‌شود که باید در هر قسمت کارهایی انجام دهیم.

ابتدا به سمت چپ حرکت کنید. با استفاده از دستگیره‌ی t شکل دروازه را باز کرده و راهرو را تا جایی که به یک میز برسید ادامه دهید.

1552722986 re2 walkthrough sewers and lab 3

در اینجا نردبانی برای رسیدن به منطقه‌ی باطلاقی Bottom Waterway تعبیه شده است. از نردبان پایین رفته و از لانه‌ی هیولای G (ویلیام جی. برکین) عبور کنید. با انجام این کار به اتاق انبار (Storage Room) خواهید رسید. در این اتاق می‌توانید مهره های شاه و وزیر (King & Queen) را پیدا کنید. مهره‌ها را برداشته و به دو راهی بازگردید.

بازی Death Stranding چیست؟
خواندن

در انبار همچنین می‌توانید یک سلاح Flamethrower برای لیان و یا یک سلاح Spark Shot برای کلیر پیدا کنید.

1552722994 re2 walkthrough sewers and lab 10

به دروازه‌ی آغازین بازگردید، جایی که یک دستگیره‌ی دیگر در کنار گیاهی آبی انتظار شما را می‌کشد. آن را باز کرده و سپس با استفاده از بالابر به محوطه‌ی بالایی بروید. بدین صورت به اتاق کار (Workroom) خواهید رسید. در این اتاق یک زامبی بی‌جان بر روی زمین و یک بروزرسانی برای Inventory خود پیدا خواهید کرد. درب دیگر را باز کرده و از سمت چپ آن مهره‌ی رخ (Rook) را بردارید.

راهنمای بازی Death Stranding - نکاتی حیاتی برای تازه‌واردان
خواندن

اکنون که هر سه مهره را در اختیار دارید، به اتاق جعبه‌ی آیتم‌ها و ماشین تایپ بازگردید. در اینجا باید معمای روی دیوار را حل کنید. پاسخ معما در دیوار راست به ترتیب سرباز، وزیر و شاه (Pawn,Queen,King)، و در دیوار دیگر به ترتیب فیل، رخ و اسب (Bishop, Rook, Knight) است.

اکنون می‌توانید وارد درب جدید شوید. پله‌ها را به سمت پایین دنبال کنید تا به محل اتصال برق برسید. هنگام خروج از اتاق هیولای G بار دیگر به شما حمله خواهد کرد. برای مبارزه با G بهتر است شخصیت خود را در اطراف جعبه‌ی برق فشار قوی نگه دارید چرا که وی نمی‌تواند در این نقطه به شما آسیب برساند.

کدامین کامیک‌ها را قبل از عرضه Marvel's Avengers مطالعه کنیم
خواندن

هنگامی که هیولا کرکره‌ها را نابود کرد، از او عبور کرده و وارد منطقه‌ی دارای کانتینر شوید. در پشت کانتینر یک اتاق کنترل قرار دارد. با فشردن دکمه‌ی قرمز کانتینر حرکت کرده و با G برخورد خواهد کرد. پس از انجام این کار باید کانتینر را بار دیگر به محل خود بازگردانید تا هیولا را از لبه‌ی سکو سرنگون کنید. این کار را ادامه دهید تا زمانی که وی را از پا در آورید. معمولا ۳ ضربه برای انجام این کار کافی است.

1552722987 re2 walkthrough sewers and lab 21

پس از مغلوب کردن G می‌توانید وارد اتاق ضایعات شوید تا شری و آیدا را نجات دهیم. پس از نجات همراهان خود به سمت خودروی کابل بازگردید تا قسمت فاضلاب بازی به پایان رسد. مقصد بعدی ما NEST، یعنی آزمایشگاه آمبرلا، است.

راهنمای بازی Planet Zoo
خواندن

هشدار: پس از کشیدن اهرم خودرو دیگر امکان بازگشت وجود ندارد؛ بنابراین پیش از ترک منطقه تمامی اعمال مورد نظر خود در ایستگاه پلیس و فاضلاب را به اتمام رسانید.

 

۸/ آزمایشگاه آمبرلا، NEST

پس از ورود به آزمایشگاه متوجه خواهید شد که مچ بند شما تنها دارای سطح دسترسی ۱ است. این درحالی است که برای دسترسی به تمامی قسمت های آزمایشگاه شما به سطح ۲ نیاز دارید. این قسمت بازی نیز برای لیان و کلیر مشابه است.

1552723067 re2 walkthrough sewers and lab 22

از نردبان بالا رفته و وارد آشپزخانه شوید. از کنار اتاق کارکنان (General Staff Room) عبور کرده و وارد اتاق دیگر شوید. در این اتاق می‌توانید کارت دسترسی به اتاق کارکنان را به دست آورید. با استفاده از این دسترسی جدید وارد اتاق شوید. اکنون سه راه در پیش روی شما قرار دارد؛ راهی که از آن وارد شدید، راه غربی و در نهایت راه شرقی. ابتدا وارد قسمت شرقی شوید تا به گلخانه برسید.

1552722991 re2 walkthrough sewers and lab 26

تنها راه پیش روی خود را ادامه دهید تا به اتاق رایانه برسید. به نظر می‌رسد باید در این رایانه داده‌هایی با حروف بیگانه وارد کنید. رایانه به شما اجازه‌‌‌ی ورود دو کد مختلف را می‌دهد. یک کد برای شما نردبانی باز خواهد کرد و دیگری کرکره‌ی ماشین (حاوی مایع سبز) را باز می‌کند. کدها به ترتیب روی همان نردبان و بر روی جامی واقع در لژ پیدا خواهند شد.

راهنمای بازی Need for Speed Heat - نکاتی ساده که باید در ذهن خود بسپارید
خواندن

کد ها برای تمامی درجه‌های سختی و تمامی سیستم‌ها یکسان خواهد بود. اگر علامت‌ها را به صورت یک پد عدد معمولی تصور کنید، اعداد ۳۱۲۳ و ۲۰۶۷ هستتند (۲۰۴۸ و ۵۸۳۱ برای سناریو دو). در تصویر زیر نیز می‌توانید این کد ها را مشاهده کنید.

1552723001 resident evil 2 remake puzzle solution 9 3 1552723002 resident evil 2 remake puzzle solution 9 2

از همان اتاق کارتریج‌ها را برداشته و به سمت آزمایشگاه تست دارو (Drug Testing Lab) حرکت کنید. در اینجا ماشین حاوی مایع را پیدا خواهید کرد. شما باید مایع را در سرنگ‌ها، تا جایی سرنگ سمت چپ با ارتفاع خط قرمز برابر شود، جا به جا کنید.

بررسی گوگل استیدیا
خواندن

راه حل قسمت های آ و ب به شرح زیر است:

  • الف: قرمز سبز آبی قرمز سبز آبی قرمز سبز
  • ب: آبی قرمز سبز قرمز آبی قرمز آبی سبز قرمز سبز

1552723011 re2 walkthrough sewers and lab 31

اکنون که کارتریج شما پر است از لابی به اتاق انبار رفته و Signal Modulator را بردارید. با استفاده از آن در لابی برق را دوباره متصل کنید. برای انجام این کار باید دستگاه را در Switch Box استفاده کرده تا فرکانس را در جای درست خود قرار دهید.

1552723070 re2 walkthrough sewers and lab 34

پس از انجام این کار باید به آزمایشگاه دیگر (Cold Storage Lab) روی نقشه بروید. هدف در اینجا فریز کردن کارتریج است. کارتریج یخ زده را به محل برداشت آن بازگردانید.

1552723023 re2 walkthrough sewers and lab 36

پس از انجام این کار یک کات سین نمایش داده خواهد شد که در آن محل مچ بند سطح ۳ مشخص می‌شود. آن را بردارید. با دسترسی سطح ۳ اکنون می‌توانید به غرب و به سمت اتاق اصلی حرکت تا قسمت پایانی بازی آغاز شود. در میان راه خود بار دیگر برق را با Signal Modulator متصل کنید. راه را ادامه دهید تا نمونه‌ی G را بردارید. در راه بازگشت سومین مبارزه‌ی شما بر علیه وی آغاز خواهد شد. به چشم‌های روی بدن  G شلیک کنید (شانه، پشت، پا) تا چشم چهارم روی سینه‌ی او باز شود. این پروسه را دو بار تکرار کنید تا هیولا از پا درآید.

راهنمای بازی Star Wars: Jedi Fallen Order - نکاتی برای تازه‌واردان
خواندن

قسمت فرار برای لیان و کلیر تقریبا مشابه است با این تفاوت که کلیر باید ابتدا به سراغ شری رود. وارد آسانسور شده و راه را تا انتها ادامه دهید. لیان باید با تایرنت مبارزه کند درحالی که کلیر با G در آخرین فرم خود رو به رو خواهد شد. برای از پا درآوردن آقای اکس باید به سینه‌ی وی شلیک کنید تا زمانی که آیدا یک راکت لانچر به شما هدیه دهد. از سوی دیگر کلیر باید با مینی گان به چشم های G شلیک کند.

چرا زمان آن رسیده که مایکروسافت سری Fable را ریبوت کند
خواندن

تبریک می‌گویم! شما به انتهای بازی رسیدید.

درصورتی که بخشی از راهنما را متوجه نشدید و یا نکته‌ای بوده که ما از قلم انداختیم، حتما در بخش نظرات مطرح کنید تا دیگر بازدید کنندگان در صورت دانستن پاسخ، شما را راهنمایی کنند.

همچنین برای آگاهی از آخرین مقالات و راهنماهای وب‌سایت ما را در تلگرام دنبال کنید.

برچسب ها
عضویت
اطلاع از
guest

139 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
Ali
Ali
5 سال قبل

به هواداران بر نخوره اما بازیش یکم اعصاب خورد کنه

Behrouz007
Behrouz007
Reply to  Ali
3 سال قبل

یه کم بیشتر از یه کم به قول یک از دوستام.

🙂

امیر
امیر
Reply to  Ali
1 سال قبل

با این که طرفدار تعصبی این بازیم واقعا این نسخش رو مخ بود

علیرضا
علیرضا
4 سال قبل

حاجی این قسمت دوم راهنماییش خلی ناجوره?
انگار سانسور کردی

REZA HD
REZA HD
Reply to  علیرضا
4 سال قبل

درست میگ دوستمون.نصفشو نگفتی

S,A.H.H
S,A.H.H
5 سال قبل

سلام
ممنون آقا نمیا با کمک شما تونستم تمومش کنم

D@vid
D@vid
4 سال قبل

سلام دوستان من لیان تا جایی پیش رفتم که هم دو قطعه پازل الکتریکی دارم ولی نمیدونم چجوری برگردم پارکینگ هرچی میگردم راهی پیدا نمیکنم این یارو کچل پالتو مشکی هم بیچارم کرده هی دنبالمه،لطفا اگه کسی میدونه بهم بگه چجوری برم دوباره پارکینگ ورودیشم که اون مجسمه بود بسته شده؟؟؟

im@n
im@n
Reply to  D@vid
4 سال قبل

از اون دری که اول بازی یارو نصف شد باید بری پارکینگ

ابوالفضل
ابوالفضل
Reply to  im@n
4 سال قبل

چجوری باز کنیم اون درو؟؟؟

علیرضا
علیرضا
Reply to  ابوالفضل
3 سال قبل

باز هست من دقیقا اونجام

Farbod
Farbod
Reply to  D@vid
3 سال قبل

نقشه گداشتم واسه همین موقع ها

ماهان شریفی
ماهان شریفی
Reply to  D@vid
3 سال قبل
Last edited 3 سال قبل by ماهان شریفی
امیر علی
امیر علی
5 سال قبل

من تموم کردم بازی رو دارم با کلرا میرم به اون قسمت رسیدم که باید شری رو از محفظه که بیهوش شده نجات بدم پلاگین ها رو پیدا کردم ولی هرجور میزنم در باز نمیشه

Arash
Arash
Reply to  امیر علی
5 سال قبل

رمز گاو صندوق تو فاضلاب چنده؟

محمد امین
محمد امین
Reply to  Arash
4 سال قبل

دقیقا کنار خود گاو صندوق نوشته شده

مهدی محمدپور
مهدی محمدپور
Reply to  محمد امین
4 سال قبل

اونجا که تو زندان با آیدا حرف میزنع بعدش باید چیکار کرد؟؟؟؟

Ali leo messi
Ali leo messi
Reply to  Arash
4 سال قبل

SZF

Diablow
Diablow
Reply to  Arash
4 سال قبل

دو از راست دوازده از چپ هشت از راست

علی سینا
علی سینا
Reply to  امیر علی
4 سال قبل

هنوز توش گیر کردی یا نه

پدرام
پدرام
Reply to  علی سینا
4 سال قبل

ببخشید من نمی دونم مکعب برق کجای ژنراتوره

ابوالفضل
ابوالفضل
Reply to  امیر علی
4 سال قبل

سرباز _رخ_اسب دیوار راست. ملکه_فیل_شاه دیوار چپ

Ali
Ali
Reply to  ابوالفضل
5 ماه قبل

دمت گرم دیگه میخواستم سرم رو بکوبم تو کنسول ، اون چینش توضیحات برای لئون هست و موقع کلر جواب نمیده

Iman
Iman
5 سال قبل

حاجى چرا تو از وسطاء بازى Rpg دارى

احسان
احسان
Reply to  Iman
4 سال قبل

چون اون بازیو زیر ۲ ساعت رو هاردکور با ۳ تا سیو تموم کرده تو هم بکنی میاد

فرهاد
فرهاد
Reply to  احسان
4 سال قبل

برای لیون ایا نباید صلاح های بینهایت ببری تا بده راکتو

علی
علی
5 سال قبل

من با کلیر مهرهای شطرنج گذاشتم سرجاشون ولی در باز نمیشه هرسه تارو درست گذاشتم ولی بازم نشد کسی میدونه چرا؟؟

سعید
سعید
Reply to  علی
5 سال قبل

باید همشو به ترتیب بچینی داخل گوگل بگرد عکسشو پیدا میکنی

عقیل
عقیل
Reply to  علی
4 سال قبل

لعنتی منم

Mahdi
Mahdi
4 سال قبل

سلام اقا اهرم از کجا بیارم برلی کتابخانه ؟ اتاق رءیس کجاست ؟

مجتبي
مجتبي
4 سال قبل

توضیحات خیلی خیلی سانسور شده س..ادمین عزیز ب هزار امید دوستان میان راهنمایی بگیرن ولی متاسفانه هیچ..

Arash
Arash
5 سال قبل

اقا من گیر کردم. یکی اونجا ک نمیدونم کامپیوتر و باید چیکارش کنم و کلیدشو از کجا پیدا کنم. یکی ام کلید در پارکینگ و گیر نمیارم. لطفا کمک کنید اگه میتونید

پوریای ولی
پوریای ولی
Reply to  Arash
4 سال قبل

پیدا کردی یا بهت آدرس بدم ؟ بیا اینستاگرام pouryaaye_vali سرچ کن بهت بگم

پوریای ولی
پوریای ولی
Reply to  پوریای ولی
4 سال قبل

مدیریت سایت اینو پاک کنید من یادم رفته میان میپرسن مرسی

Sajad
Sajad
Reply to  Arash
4 سال قبل

سلام. باید بری و یک نشان پلیس پیدا کنی و تو قسمتی که عکس ذره بین داره بچرخونیش بعد برات تبدیل به فلش میشه. کلید پارکینگ هم دور گردن یارو زندانیه هست

Sepid
Sepid
Reply to  Sajad
3 سال قبل

منظورتون اتاق stars office ؟؟!!!نن نمیدونم چطوری باید در اونجارو برای برداشتن اسلحه باز کنم؟!نشان پلیس از کجا پیدا کنم؟!

Kiarash
Kiarash
Reply to  Arash
4 سال قبل

توی سر خونه که چهارتا دکمه هست کهoffهستن رو باید دوتا اولی رو از سمت چپonکنی بعد یه دری باز میشه بعد که بری در رو باز کنی متوجه میشی

Mehrdad
Mehrdad
4 سال قبل

جون من یکی بگه این اهرم کجاست

محمد
محمد
Reply to  Mehrdad
10 ماه قبل

طبقه دوم از کتابخونه بری بهتره دری ک با کلید گیشنیز یا رنگ سبز وار میشه اهرم اونجاست

جیم
جیم
4 سال قبل

ایدا چجوری زنده میمونه؟؟

Abtin
Abtin
4 سال قبل

وقتی تو ازمایشگاه کارتیج رو پر میکنی اینجا نوشته از لابی به انبار برو انبار که درش قفله چیکار کنم؟

علی
علی
4 سال قبل

این کجاس راهنماس چرا انقد ناقصه؟کلا قسمت فاضلابو نگفتید اصن

مسعود
مسعود
Reply to  علی
4 سال قبل

منم اونجا گیر کردم
اولاش جز جز توضیح میداد
بعدش انگار خستش شده خلاصه گفته?

مهدی
مهدی
5 سال قبل

سلام اون کلیدی که با لیان در سردخونه میگیری برا کدوم دره؟من بازی رو تا اخر رفتم

Amirali
Amirali
4 سال قبل

سلام ببخشید چرخ دنده های برج ساعت رو از کجا پیدا کنم؟
رو مُخمه هرکار میکنم نمیتونم پیدا کنم.
لطفا بهم بگین

احسان
احسان
Reply to  Amirali
4 سال قبل

همون وقتی میری طبقه چهارم قبل از اینکه بری تو قسمت ساعت ها برو تا ته راهرو بعد دست چپ مستقیم تا ته یه در هست برو توش یه زره بگرد پیداش میکنی

حسام
حسام
4 سال قبل

سلام من اهرم توی زندون رو میکشم دو باره بر میگرده بالا. تو اتاق ژنراتور چهار تا کلیده که off و in داره چه کنم

مهدی
مهدی
Reply to  حسام
4 سال قبل

دوتای آخری رو فعال کن

آریا
آریا
4 سال قبل

چجوری دوباره برم توی زندان؟

Parsa
Parsa
4 سال قبل

اقا من تو پارکینگ گیر کردم قسمت زندانی ها چیکار کنم

Parsa
Parsa
Reply to  Parsa
4 سال قبل

تور جون هرکی دوست داری سریع بگید

احسان
احسان
Reply to  Parsa
4 سال قبل

باید بری پاور پنل گیر بیاری

سینا
سینا
Reply to  Parsa
4 سال قبل

باید یه دو تا فلش داشته باشی بندازی جلو زامبیا اهرم رو بکش یکی دیگشم بنداز جلو مستر ایکس

مجتبي
مجتبي
4 سال قبل

(راه‌های جدای لیان و کلیر)؟؟

دقیقاً من اینجا گیر کردم..؟؟
برق ژنراتور و وصل کردم وبه اتاق مرگ هم رفتم ولی اتفاقی نمیفته؟؟؟
لطفا کمک کنید دوستان؟؟
عجیب رو مخمه!!؟؟؟

مهدی
مهدی
Reply to  مجتبي
4 سال قبل

من هم همینجا گیر کردم اگه راهی پیداکردی خبر بده .

meysam
meysam
4 سال قبل

سلام من نمیتونم مهره queen و king رو پیدا کنم همون راهیو که میگینو میرم ولی فقط rook رو پیدا میکنم لطفا کمکم کنید!!!!

جعفر
جعفر
4 سال قبل

من تو سناریو دوم لئون نمی تونم اهرم قفسه های کتابخونه رو پیدا کنم..

مهدی
مهدی
4 سال قبل

آقا من چجوری دوباره برگردم به زندان هرکاری میکنم همه جا رو گشتم نشد تروخدا یکی جواب بده

هادی کرمانشاهی
هادی کرمانشاهی
4 سال قبل

سلام درب پارکینگ اونی که روش چراغ قرمز داره چجوریبار میشه ممنون میشم کمک کنین

جواد
جواد
4 سال قبل

سلام تو بازی war of kings چرا بعضی اوقات نمیشه دیوار بچینی کارگر نمیچینه چرا ایراد از چیه کمک کنید

امیررضا
امیررضا
Reply to  جواد
3 سال قبل

نظر بی ربط نفرست

امیر
امیر
4 سال قبل

چرخدنده کجاس من ندارمش رفتم تو برج ساعت?

پوریا
پوریا
Reply to  امیر
4 سال قبل

مکعب الکتریکی را باید بچرخانید تا بازبشه بعد بزارید توپازل درزندان بازمیشه

mehdi
mehdi
4 سال قبل

سلام کسی میتونه راهنماییم کنه خواهشا… من ۲تا مکعبو پیدا کردم حالا از چه راهی میتونم دوباره وارد زیر زمین بشم؟ با لیان وارد شدم

اسمیت
اسمیت
3 سال قبل

کلید الماسی رو ما با کلیر کی پیدا میکنیم !؟

امیرمحمد
امیرمحمد
3 سال قبل

ممنون از راهنماییتون

Amirreza
Amirreza
5 سال قبل

سلام
این برج ساعت کجاست ؟؟

سامان
سامان
Reply to  Amirreza
5 سال قبل

باید بری تو کتابخونه بعد اون وسیله ها رو جابه جا کنی تا راه برات باز شه بعد از اون راهه بری یه در هست که میخوره به برج ساعت

Arash
Arash
5 سال قبل

رمز گاو صندوق تو فاضلاب چنده؟

احسان
احسان
Reply to  Arash
4 سال قبل

دقیقا بقلش نوشته شده

علی
علی
5 سال قبل

دمت گرم

Sir
Sir
4 سال قبل

خواهصا یکی کمک کنه رفتم سرخونه همه رو برداشتم ولی هنوز یه مکعب کم دارم

احسان
احسان
Reply to  Sir
4 سال قبل

باید بری برج ساعت برای مکعب دومی

ewwqe
ewwqe
Reply to  Sir
3 سال قبل

wewq

عرفان
عرفان
4 سال قبل

واس ساختن پل با قفسه های تو کتابخونه باید چیکار کنم اون قفسه که اهرم داره حرکت کنه

احسان
احسان
Reply to  عرفان
4 سال قبل

باید با کلیر بری اونجایی که گجت الکترونیکی برداشتی یه در هستش با کلید دل باز میشه با لیان هم باید بری تو راهرو نرسیده به اتاق عملیات یه در هست

حسام
حسام
4 سال قبل

دمتون گرم سریع جواب بدید

امین
امین
4 سال قبل

سلام من ی کارترج بشتر پیدا نکردم دوم کجاست

احسان
احسان
Reply to  امین
4 سال قبل

تو برج ساعت باید اول اهرمو گیر بیاری بعدش بری تو کتابخانه راه بسازی بری تو برج ساعت

علیرضا
علیرضا
4 سال قبل

برج ساعت رو نتوستم پیدا کنم میشه کمکم کنی؟

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

من بازیو تموم کردم ، اما یک قسمت با کلرا باز کرد که دوباره برگشته تو اداره پلیس باید ادامه بدم ؟
این کارارو که قبلا کردم

سام
سام
Reply to  فاطمه
4 سال قبل

اوهوم باید ادامه بدی تا بتونی تفنگ های بی نهایت بگیری

mehdi
mehdi
4 سال قبل

سلام دوستان
کسی سیو هارد بازی که تا انتها رفته باشه نداره بده ما هم لذتش ببریم
اون سلاح لعنتی رو نمیشه با این راحتی بدست اورد.
اون قدیما که سری قبلش بود من روی هارد بدون سیو تا اخرش میرفتم اما این یکم سخت شده دیگه مثل قدیم حسش نیست

im@n
im@n
Reply to  mehdi
4 سال قبل

یادش بخیر

Hasan
Hasan
4 سال قبل

سلام آقا تو رو خدا بگید این اهرمی ک باید بزنیم زیر جک کتابخونه دقیقا کجاس؟ گفتید قسمت غربی طبقه ی دوم ولی خب این قسمت کجا میشه آخه

khashy
khashy
Reply to  Hasan
4 سال قبل

اتاق record room

Hasan
Hasan
Reply to  khashy
4 سال قبل

عشقی داداش دمت گرم?

مجتبي
مجتبي
4 سال قبل

سلام..من اون قسمت اتاق مرگ موندم..ینی برق ژنراتور و روشن کردم و تو اتاق مرگ هم رفتم ولی اتفاقی نیفتاده

مجتبي
مجتبي
4 سال قبل

ینی انگار شخصیت لیون و کلر عوض میشه ولی من موندم لطفا کمک کنید..
ممنون

مجتبي
مجتبي
4 سال قبل

سلام.دوستان من قسمتی که تو اتاق مرگ باید برم گیر کردم..برق اتاق ژنراتور و وصل کردم ولی شخصیت کلر انگار نمیاد،،؟؟
چیکار باید بکنم

آرین
آرین
4 سال قبل

سلام من با کلیر تمومش کردم ویه داستان جدید بازکردم مثلا leon scend story اینبار جای دو شخصیت عوض میشن
برخی از معما هاش فرق میکنن
مثلا رمز مجسمه ها که خودم شانسی ردش کردم یا اونجایی که باید مهره های شطرنج رو قرار داد اونجا من نمیدونم چه کار کنم. لطفا راهنمای داستان دوم رو هم بذارید ( دوستان فقط جای دو شخصیت عوض شده ولی معما هاشون همونان فقط رمز معما ها فرق داره)

مهدی
مهدی
4 سال قبل

مگه آیدا پرت نشد پاین آخرای بازی پس چجوری یه راکت موشک بهت میده تا طرف رو بزنی آیدا زنده موند مگه قضیش چیه؟

سینا
سینا
Reply to  مهدی
4 سال قبل

داداش پس یعنی رزیدنت ایول ۴ رو بازی نکردی

مهدی
مهدی
4 سال قبل

ببخشید اونجایی که لئو به دست دکتر زخمی میشه و بقیه راهو با اون دختر میرم و به یه جایی میرسم که دست زامبی یه دستبند هست بعد اون دکتر در رو می بنده و داخل هم آتیش میگیره و کمتر از یه دقیقه وقت داری که خارج بشی نمی دونم با اون دستبند چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون.

سینا
سینا
Reply to  مهدی
4 سال قبل

باید یکی از اتصالای بغل زامبی رو هک کنی بعد برمیگردی یکی از موتور هارو میترکونی
بع اهرم الکتریکی رو هک کن دوباره موتور دومی سومین با بای سمت چپ زامبیه یه اهرم هک کنی بعد هم سومین موتور رو تمام

میلاد
میلاد
4 سال قبل

اقا لطفا بهم بگید دفتر کریس ردفیلد کجااااس دقیقااااا لطفااا

armin zero
armin zero
4 سال قبل

سلام شما چطور رو حالت هارد بازی یک ساعته تموم کردید

Danial
Danial
4 سال قبل

چجوری شخصیت رو عوض کنیم لطفا سریع بگید?

Aria
Aria
4 سال قبل

سلام چجورى میتونم سلاحspark shotروبردارم دراتاق قفل کلیدش کجاست؟

سینا
سینا
Reply to  Aria
4 سال قبل

کلید نداره باید با مهره ها بازش کنی

دکمه بازگشت به بالا
139
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن