راهنمای بازی

راهنمای بازی Death Stranding – نکاتی حیاتی برای تازه‌واردان

با استفاده از این ۱۴ نکته، سریع‌تر و بهتر از ما بازی خود را آغاز کنید

ما صدها ساعت از عنوان Death Stranding را تجربه کرده‌ایم، و حال نوبت شما رسیده تا به جای Sam Porter Bridges ایفای نقش کنید. با توجه به کلیت و پیام اصلی Death Stranding که در رابطه با همکاری و کمک به دیگران است، ما بهترین نکات خود در مورد تجربه این عنوان را گردآوری نموده‌ و این راهنما را برای شما آماده کرده‌ایم. در ادامه می‌توانید ۱۴ نکته کلیدی در عنوان Death Stranding را مطالعه کنید.

DS0

چندین سفر مختلف بهتر است تا یک سفر کند با یک عالمه بار سنگین

عنوان Death Stranding در مورد حمل کردن بارهای مختلف، در فواصل طولانی و خطرناک است. اوایل بازی شما باید این مسافت‌ها را با پای پیاده طی کنید. گذاشتن بارهای زیادی درون کوله‌پشتی سم، باعث کاهش استقامت او شده و احتمال زمین خوردنش را افزایش می‌دهد. بازی را بیخودی برای خودتان سخت نکنید. غرور خود را رها کرده و بجای حمل تمامی بارها به صورت یک‌جا، چندین سفر کوتاه و پشت سر هم انجام دهید.

به سایر بازیکنان اطمینان کنید

می‌توانیم تصور کنیم که بعد از خواندن سرتیتر بالا چه خواهید گفت: «اما اگر من به آن نردبان سوم نیاز پیدا کردم چه می‌شود؟ با این چهارمین طناب کوهنوردی که بر روی پای خود بسته‌ام خاطره دارم!»

بعضی از بازیکنان در ابتدا، بازی را با این دید و رویه طی می‌کنند که همیشه یک وسیله اضافی جهت احتیاط با خود داشته باشند. این موضوع شاید محتاطانه به نظر برسد زیرا عبور از یک رودخانه بدون داشتن یک نردبان ترسناک است. تازه اگر در مسیرمان بیش از یک دره بزرگ وجود داشت چه می‌کنیم؟ پس بیایید سه نردبان برداریم!

با این وجود، وقتی به تجربه خود در این عنوان نگاه می‌کنیم، در طول این ساعات طولانی حتی یکبار پیش نیامد که از تمام وسایلی که برداشته بودیم به صورت کامل استفاده نماییم. بجای آن بخاطر برداشتن وسایل زیادی، ما ساعت‌ها سرپا خورده و نقش زمین شدیم، زیرا مطمئن بودیم که بالاخره جایی از آن نردبان سوم استفاده خواهیم کرد. ولی هیچوقت این اتفاق نیفتاد. قرار دادن یک عدد از هر تجهیزات در کوله‌پشتی‌تان طبیعی است. برداشتن دو عدد هم زیاد می‌باشد. دیگر سه تا برداشتن احمقانه است. احمقانه رفتار نکنید.

چرا؟ چون سایر بازیکنان نیز وجود دارند. بازیکنان در محیط نردبان کار گذاشته و راه‌سازی می‌کنند و شما از آن استفاده خواهید برد.

DS1

بی‌دلیل نیست که کارگردان عنوان Death Stranding، آقای هیدئو کوجیما آن را یک بازی Strand (رشته/ریسمان) می‌خواند. بازیکنانی که پیش از شما در این مسیرها سفر کرده‌اند، نردبان، طناب و پل‌هایی ساخته که حال در دنیای شما وجود دارند و شما می‌توانید به صورت رایگان از آن‌ها استفاده نمایید. به بازیکنان دیگر و مسیرهای ساخته شده توسط آن‌ها اعتماد داشته و با خود تجهیزات اضافی حمل نکنید. اگر زیاد اهل اعتماد نیستید، نقشه خود را باز کرده یا محیط پیرامون‌تان را بررسی نموده و نشانه‌های سبز را پیدا نمایید. اگر مثل تصویر بالا علامت سبز در محیط دیدید، این یعنی بازیکنان دیگر این راه‌ها را برای شما ساخته‌اند.

راهنمای بازی Fallout 76: نکاتی که باید پیش از آغاز بازی بدانید
خواندن

در بدترین شرایط، اگر تجهیزات اضافی برای عبور از یک مسیر را نداشته باشید، باید کمی به عقب برگشته و آن را از پایگاه بردارید، و با توجه به اینکه Death Stranding بازیی در مورد سفر کردن است، کمی برگشتن به عقب هیچ ایرادی ندارد. البته حتی این بازگشت به عقب خیالی نیز باز بسیار راحت‌تر خواهد بود، وقتی به اندازه وزن یک کرگدن بر روی دوش خود وسیله قرار نداده باشید.

DS6

هرچه را که دوست دارید در هر جایی که نیازمند آن هستید بسازید

در خیلی مواقع یکی دیگر از بازیکنان در مسیری که نیاز دارید برای شما نردبان گذاشته است، اما خب گاهی اوقات هم اینگونه نیست. شاید شما از یک مسیر جدید آمده‌اید، شاید باران (که در بازی «سقوط زمان» یا همان Timefall نام دارد) آن را شسته و خراب کرده است، و یا آنکه هنوز تجهیزات سایر بازیکنان در بازی شما پدیدار نشده‌اند.

در حالی که شما باید به سازه‌های سایر بازیکنان اعتماد کنید، هنوز در بعضی مواقع نیاز دارید که خودتان یک مسیر را بسازید. هیچ جای بدی برای قرار دادن یک نردبان وجود ندارد. از آن بهتر، ممکن است شخص دیگری با همین مشکل شما روبرو شود، از نردبان شما استفاده نماید و سپس از طریق جهان‌های چندگانه برای شما یک لایک بفرستد.

DS13

کوله‌پشتی خود را بشناسید

دقت نمودید که چگونه در صدها کلمه قبلی در مورد بار در حال حمل شما صحبت می‌کردیم؟ خب، بیایید در صدها کلمه بعدی در مورد بارهایی که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، حرف بزنیم.

قرار دادن بارها بر روی کوله‌پشتی سم، خودش می‌تواند یک مینی‌گیم جدا باشد. در بازیی که یک عالمه بار در آن وجود دارد، خوشبختانه سازندگان دکمه‌ای نیز برای مرتب‌سازی خودکار بارها در بازی قرار داده‌اند (دکمه مثلث). این دکمه می‌تواند خیلی از کارها را برای شما انجام دهد – اما درک کردن کوله‌پشتی‌تان شما را به باربر بهتری تبدیل خواهد کرد.

راهنمای شخصیت‌سازی در بازی Baldur's Gate 3
خواندن

اینکه چه چیزی حمل می‌کنید، کجا قرارش دادید، و چگونه قرار گرفته است، همگی بر روی تعادل سم اثر داشته، و تاثیر مستقیم بر روی افتادن یا نیفتادن بار شما به هنگام سرپا زدن یا روبرویی با Muleها دارد. به عنوان مثال اگر شما باری را بر روی دست یا پاهای سم قرار دهید، پس از زمین خوردن‌تان این بار از شما جدا نخواهد شد، در صورتی که بارهای قرار داشته درون کوله‌پشتی سم مطمئنا بر روی زمین پخش می‌شوند.

DS2

بارها دارای ۴ سایزبندی هستند: کوچیک، متوسط، بزرگ و بسیار بزرگ. سایز یک بار با وزن آن نیز ارتباط مستقیم دارد. سم تنها می‌تواند بارهای کوچک را به سایر نقاط لباسش وصل کند. شما می‌توانید با نگاه کردن به یک آیتم در محیط یا در منوها، سایز آن‌ را متوجه شوید. در کنار توضیحات هر آیتم به دنبال نشانه‌های L ،M ،S و XL بگردید.

به هنگام مدیریت بارهایتان همیشه ابتدا دکمه مرتب‌سازی خودکار (دکمه مثلث) را فشار دهید. مرتب‌سازی آیتم‌های سنگین را در پایین‌ترین مکان کوله‌پشتی قرار داده و اشیای کوچک را نیز به مکان‌های طبیعی‌تر در کوله‌پشتی شما منتقل می‌کند. پس قبل از هرچیز، به مرتب‌سازی خودکار اعتماد نمایید.

البته بخش‌های مختلفی برای قرار دادن بارها بر روی بدن شما وجود داشته، و ارزش آن را دارد تا هر گزینه را بررسی کنیم:

  • Carry on back (حمل‌ کردن بار بر روی دوش) – این همان کوله‌پشتی اصلی شما است. مکان پیش‌فرض برای قرارگیری بارها کوله‌پشتی بوده و تنها مکانی می‌باشد که شما می‌توانید با آن بار‌های متوسط و سنگین را حمل کنید.
  • Attach to suit (وصل کردن به لباس) – سم چهار نقطه بر روی بدنش داشته (بر روی بازو و ران‌ها) که می‌توانید آیتم‌های کوچک را در آن‌ نقاط قرار دهید. نکته قابل توجه آن است که آیتم‌های قرار گرفته بر روی لباس سم حتی در صورت زمین‌ خوردن شما از بدنش جدا نخواهند شد.
  • Utility pouch (کیف ابزار) – نیازی نیست شما کیسه‌های خون را بر روی دوش خود گذاشته یا به لباستان وصل کنید. شما یک کیف ابزار مخصوص داشته که می‌تواند تا چهار کیسه خون را در خود جای دهد. بجای پر کردن فضای کوله‌پشتی و لباستان، از کیف ابزار خود استفاده نمایید.
  • Tool rack (چنگک ابزار) – چنگک ابزار واقع در سمت راست کوله‌پشتی سم، یک مکان مخصوص است. این چنگک مکان قرارگیری ابزار، سلاح و تجهیزات استفاده شده توسط شما می‌باشد. فقط دقت نمایید که قرار دادن وسیله دیگری بر روی این چنگک، شی قبلی که در آن مکان وجود داشته را به کوله‌پشتی شما منتقل می‌کند.
  • Carry by hand (حمل کردن به صورت دستی) – نهایتا، سم قابلیت آن را داشته تا بارها را به صورت دستی حمل کند. مطمئنا این گزینه ایده‌آل نبوده و ما آن را برای فواصل دور توصیه نمی‌کنیم، اما خب این هم یکی از گزینه‌های موجود است.
راهنمای بازی Plants vs Zombies: Battle for Neighborville - راهنمای شخصیت‌ها
خواندن

در اوایل بازی شما بدون نگرانی می‌توانید از گزینه مرتب‌سازی استفاده نمایید و دیگر کاری با بار خود نداشته باشید. اما زمانی که بار زیادی همراه خود ندارید، از این موقعیت برای درک گزینه‌های موجود استفاده کنید. این موضوع می‌تواند تجربه شما در اواخر بازی (وقتی صدها کیلو بار، چندین طناب، نردبان، سلاح و نارنجک‌های مختلف را با هم حمل می‌نمایید) را به صورت چشمگیری بهبود ببخشد.

DS11

آیتم‌های خالی را دور انداخته و بازیافت کنید

استفاده از تمامی نارنجک‌های موجود در یک جعبه، تمامی تیرهای یک سلاح، و تمام مواد موجود در یک اسپری تعمیری، باعث نمی‌شود تا این آیتم‌ها به صورت خودکار از بار شما در آمده و بر روی زمین بی‌افتند. جعبه‌های خالی می‌توانند فضای اضافی را اشغال کرده و بر وزن بار شما نیز بی‌افزایند.

اگر می‌خواهید وزن خود را کمی سبک نمایید، توصیه می‌کنیم منوی بار (Cargo) خود را برای جعبه‌ها خالی چک نموده (این جعبه‌ها با رنگ قرمز نمایش داده می‌شوند، پس پیدا کردنشان راحت است) و با انتخاب گزینه Offload آن‌ها را دور بیندازید. شما همچنین می‌توانید در منوی تجهیزات با پیدا کردن آیتم مورد نظر و زدن دکمه دایره بر روی آن، از شرش خلاص شوید.

گزینه دیگری که برای شما وجود دارد، آن است که این آیتم‌های خالی را تا زمان رسیدن به یکی از پایانه‌های سازمانی نگه داشته و آن‌ها را بازیافت (Recycle) کنید. با انجام اینکار شما مقداری مواد اولیه بدست می‌آورید که به اندوخته شما در آن پایگاه افزوده خواهد شد. اما توصیه ما این است که بخاطر مقدار کمی مواد اولیه بار خود را سنگین نکرده و به دنبال بازیافت جعبه‌های خالی نباشید.

DS8

با سایر بازیکنان ارتباط برقرار نمایید

وقت آن رسیده تا در مورد گزینه Bridge Links در منوی اصلی بازی صحبت کنیم. در این بخش شما لیستی از تمامی سم‌هایی که تاکنون با آن‌ها (یا آیتم‌هایشان) تعامل داشته‌اید، مشاهده خواهید کرد. شما همچنین در این بخش می‌توانید قراردادهای ریسمانی (Strand Contracts) ایجاد کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 6 - مراحل جیک (قسمت پنجم)
خواندن

بستن یک قرارداد ریسمانی مثل آن می‌ماند که یک بازیکن را در لیست مورد علاقه‌های خود قرار دهید. این کار باعث می‌شود تا اشیا و آیتم‌های آن بازیکن بیشتر در دنیای شما نمایان شوند. از این راه شما می‌توانید (به صورت غیر مستقیم) با دوستان خود بازی کرده، یا آنکه خود را به بازیکنان محبوب این عنوان بچسبانید. شخصی که لایک‌های زیادی دارد، به احتمال بسیار زیاد سازه‌ها و راه‌های قابل توجه‌ای نیز ساخته، پس با ایجاد یک قرارداد ریسمانی با این شخص، شاید ۱۰ یا ۲۰ ساعت دیگر در یک موقعیت دشوار، یکی از پل‌های ساخته شده بی‌نقص توسط او شما را نجات دهد.

DS7

دنیای فوق‌العاده برج‌های مراقبت

شما از همان بخش‌های ابتدایی Death Stranding به PCCها (سازنده‌های قابل حمل کایرال) دسترسی پیدا خواهید کرد. PCCها در واقع تجهیزات ویژه‌ای بوده که شما می‌توانید آن‌ها را به جعبه پست، ژنراتور، پل و البته برج‌های مراقبت تبدیل نمایید.

برج‌های مراقبت به شما اجازه می‌دهند تا از ارتفاعات نسبتا بلندی، زمین‌های پیرامون خود را بررسی کنید. با استفاده از یک برج مراقبت شما می‌توانید دشمنان، انواع بارها و کریستال‌های کایرال موجود در یک منطقه را نشانه‌گذاری نمایید. این برج‌ها همچنین دید بسیار بهتری از محیط پیرامون‌تان برای شما فراهم می‌آورند. برج‌های مراقبت را ساخته تا به بررسی محیط‌های ناشناخته بپردازید، از Muleها دوری نموده یا به کمپشان حمله کنید و یا آنکه به باقی بازیکنان یاری برسانید.

DS3

ابتدا بر روی داستان اصلی تمرکز کنید

در بازی Death Stranding ریتم خاصی وجود داشته که شما بارهای مختلف را از محیط‌های دشوار رد کرده و به مقصد می‌رسانید، تا آنکه پاداشی دریافت نموده که حال حمل بار را برای شما کمی راحت‌تر می‌کند. شما پاداش‌های مختلفی در این راه بدست می‌آورید، از موتورسیکلت گرفته تا حامل‌های معلق خودکار. پس هرچه بیشتر بازی کنید، رساندن بار به مقصد نیز آسان‌تر خواهد شد.

هر پایگاه یا مخفی‌گاه شخصی در این عنوان، سفارشات عادی (Standard Orders) – سفارشات فرعی که به داستان ربطی ندارند – نیز برای شما خواهند داشت. با رساندن بارهای بیشتر برای هر پایگاه، قدرت ارتباطی شما با آن‌ها افزایش یافته و جوایز بهتری می‌گیرید، از این رو بسیار آسان‌ است که اسیر این ریتم شده و به حمل بارهای فرعی مختلف بپردازید. ولی ما توصیه می‌کنیم فعلا اینکار را انجام ندهید. رعایت این موضوع خصوصا در اپیزود دوم بازی بسیار مهم بوده، زیرا ممکن است در هر لحظه بخواهید یک عالمه سفارش مختلف را برسانید.

راهنمای بازی Genshin Impact
خواندن

بجای آن، بر روی داستان اصلی تمرکز کرده تا راه بهتری برای حمل بار بدست آورید. ما اینجا چیزی را اسپویل نمی‌کنیم، اما به نظرمان وقتی زمانش برسد خودتان متوجه می‌شوید. پس از آن شما می‌توانید بارهای بیشتری را سریع‌تر جابجا نموده و انجام سفارشات عادی بسیار آسان‌تر خواهد شد.

DS5

افزایش قدرت ارتباطی با هر پایگاه برای شما پاداشی به همراه خواهد داشت

مورد قبلی که ذکر کردیم، به این معنی نبوده که شما باید تا تبدیل شدن به بهترین باربر دنیا، تمامی مخفی‌گاه‌ها را نادیده بگیرید. انجام دادن سفارشات و قوی کردن ارتباط شما با هر پایگاه (پر کردن ستاره‌های هر پایگاه)، جوایزی برای شما به همراه داشته و در اکثر موارد این جوایز بسیار خوب هستند.

بعضی جایزه‌ها هولوگرام‌هایی برای شخصی‌سازی هر سازه یا رنگی برای عینک‌تان می‌باشند، اما بعضی جوایز دیگر شامل طرح‌های ساخت تجهیزات و وسایل نقلیه جدید خواهند بود! به عنوان مثال Junk Dealer در منطقه مرکزی (Central Region) سه طرح مختلف برای Exoskeleton (تجهیزاتی که قدرت و سرعت سم را افزایش می‌دهند) و یک نوع نارنجک جدید به شما خواهد داد.

شما باید تعادل را در این مورد رعایت نمایید. هرچه بیشتر صبر کنید (و در داستان اصلی پیش بروید)، انجام دادن یک ماموریت فرعی نیز برای شما ساده‌تر خواهد شد. اما از سوی دیگر هرچه (از لحاظ زمانی و فیزیکی) از یک ماموریت فرعی دورتر شوید، احتمال آنکه بخواهید به آن مکان قبلی برگشته و ماموریت را به اتمام برسانید نیز کاهش خواهد یافت. پس تکلیف چیست؟

تمام تلاش خود را نموده و تعادل را حفظ کنید. لازم نیست با انجام تمام ماموریت‌های موجود خود را خسته نمایید، اما از سوی دیگر مردم عادی و ماموریت‌های فرعی آن‌ها را نیز کاملا فراموش نکنید. (واقعا بعضی از آن‌ها جوایز خیلی خوبی دارند)

DS4

سفارشات ویژه لایک‌های بیشتری دریافت خواهند کرد

به هنگام پر کردن ستاره‌های ارتباطی هر پایگاه به کمک سفارشات عادی، شما از شخصیت موجود در پایگاه لایک دریافت می‌کنید. اکثر سفارشات نیازمندی‌هایی چون – این آیتم را زود تحویل بده یا بار نباید آسیب ببیند – داشته، که آنچنان آزاردهنده و سخت نیستند.

از یک نقطه به بعد، شما این قابلیت را بدست خواهید آوردی که سفارشات عادی را به سفارشات ویژه‌ (Premium Deliveries)، تبدیل نمایید. فقط کافیست به هنگام دریافت یک سفارش آنالوگ سمت راست یا D-pad را فشار دهید. سفارشات ویژه نیازمندی‌های سخت‌تری داشته اما به همان میزان لایک بیشتری نیز به شما خواهند داد. با گرفتن لایک بیشتر، ارتباط شما با یک پایگاه سریعتر افزایش یافته و در نتیجه جوایز بهتری از شخصیت‌ها دریافت می‌کنید.

راهنمای بازی Marvel Snap
خواندن

پس از آشنای با یک منطقه و راه‌های رفت و آمد سریع در آن، تا جایی که می‌توانید سفارشات ویژه انجام دهید.

ردپاهای موجود در محیط را دنبال کنید

چه در حال برگشتن به یک منطقه باشید و چه برای اولین‌بار در مسیری می‌روید که بازیکنان دیگر پیش از شما آن را طی کرده‌اند، شما رد پاهای دیجیتالی در محیط مشاهده خواهید نمود. ردپاها را دنبال کنید. با رفت و آمد در این مسیرها، با گذر زمان کم کم مسیر مورد نظر به لطف همکاری شما با سایر بازیکنان به یک راه خاکی تبدیل خواهد شد.

در ابتدای بازی شما باید کیلومترها در مسیرهای سنگی ناهموار و پر از فراز و نشیب حرکت کنید، اما این مسیرهای خاکی با گذر زمان کم کم راه را بسیار ساده‌تر خواهند کرد. بازی Death Stranding براساس کمک و همکاری با سایر بازیکنان طراحی شده و شما می‌توانید به راحتی و تنها با راه رفتن در مسیر‌های مشابه، به این مهم دست یابید.

DS12

همیشه یک تابلو از خود بجای بگذارید

در Death Stranding شما می‌توانید تابلوهایی در بازی قرار داده و بازیکنان را از خطرهای محیطی آگاه کنید، بهترین مسیر را به آن‌ها نشان دهید، یا وجود اشیا قابل جمع‌آوری را به اطلاع آن‌ها برسانید. این تابلوهای دیجیتالی یکی از راه‌هایی بوده که بازیکنان می‌توانند در این سفر طولانی خود از یک سوی آمریکا به سوی دیگر آن، با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و به هم کمک کنند.

برای نصب یک تابلو ابتدا دکمه L1 را نگه داشته سپس مثلث را بزنید. بازی زمان را نگه داشته و تعداد زیادی تابلو را به شما نشان خواهد داد. این تابلوها در ابتدای بازی می‌توانند بسیار مفید باشند، خصوصا برای بازیکنانی که هنوز با محیط آشنا نیستند. به باقی بازیکنان کمک کنید!

ما از تابلوهای سایر بازیکنان برای دوری از BTها، عبور از رودخانه‌ها و پیدا کردن راه‌هایی ساده‌تر برای عبور از یک منطقه، استفاده نموده‌ایم. بعضی تابلوها حتی می‌توانند استقامت شما را برگردانده یا باعث افزایش سرعت‌تان شوند.

راهنمای بازی Scarlet Nexus
خواندن

DS10

شما خیلی زود می‌توانید BTها را شکست دهید

شما در ابتدای بازی ابزار زیادی نخواهید داشت. این موضوع می‌تواند BTها (روح‌های نامرئی موجود در بازی) را مشکل‌ساز کند. اما راه‌حل ساده‌ایی برای این مشکل وجود دارد: هرجا که می‌روید چندین جعبه نارنجک خونی (Hematic grenades) با خود داشته باشید.

پس از ورود به یک منطقه دارای BT، یک گوشه ثابت ایستاده و محیط را اسکن نمایید، تا BTها به صورت ابرهای سیاه نمایان شوند. تنها کافیست تا یک عدد نارنجک خونی را به یک BT بزنید، تا او را به ورژن مخصوص بهشت در دنیای Death Stranding بفرستید.

هر جعبه دارای ۵ نارنجک خونی بوده، و با استفاده از آن‌ها شما می‌توانید بخش‌های مخفی‌کاری این عنوان را به ترکاندن ارواح تبدیل کنید.

DS9

اشکالی ندارد اگر وارد یک مبارزه شوید

اگر اشتباها با BTها وارد مبارزه شدید، هیچ اشکالی ندارد. شخصیت‌های موجود در این عنوان BTها را به دشمنانی غیرقابل شکست تبدیل کرده، و تجربه‌های اولیه شما با این موجودات نیز، شما را مجبور می‌کنند تا نفس خود را در سینه حبس کرده و از آنان فرار کنید.

اما شکست دادن BTها غیرممکنه نبوده، و شما می‌توانید بسیار زودتر از آن وقتی که بازی به شما می‌گوید با آن‌ها بجنگید.

همانطور که پیش از این ذکر کردیم، شما می‌توانید با استفاده از نارنجک‌های خونی حتی قبل از اینکه BTها شما را شناسایی کنند، آن‌ها را از بین ببرید. اما اگر BTها شما را پایین کشیدند (به معنای واقعی کلمه)، باز نگران نشوید. وقتی حالت مبارزه فعال شد (اشیای موجود در محیط توسط آب سیاه به پایین کشیده شده و یک نهنگ غول‌آسا از آب بیرون آمد)، نقطه‌ایی امن را پیدا نموده و نارنجک‌های خود را آماده کنید. منتظر بیرون آمدن نهنگ باشید، و به محض پدیدار شدنش به سمت او نارنجک پرتاب کنید.

این آیتم‌های اول بازی آسیب بسیار زیادی به BTها می‌رسانند و اگر شما موفق شوید تا نهنگ را از پای در آورید، تمام BTهای موجود در آن منطقه برای مدتی ناپدید می‌شوند. شما می‌توانید بدین ترتیب در وقت خود صرفه جویی کرده و در صورت از دست دادن یک آیتم در منطقه BTها، بجای آنکه مخفیانه به این منطقه وارد شده و آیتم را پس بگیرید، مستقیما با آن‌ها وارد درگیری شوید. همچنین شما به عنوان پاداش شکست دادن یک BT بزرگ، مقدار بسیار زیادی کریستال کایرال بدست می‌آورید.

منبع
Polygon
عضویت
اطلاع از
guest

12 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
وحيد
وحيد
4 سال قبل

سلام من موتورم ترکید چه جوری یکی دیگه بگیرم

سعید
سعید
Reply to  وحيد
3 سال قبل

منم همین مشکلو دارم

فرزان
فرزان
Reply to  وحيد
3 سال قبل

با پیشروی در داستان هرچی موتور بخوای میتونی بگیری

Mahbod
Mahbod
Reply to  فرزان
3 سال قبل

میشه بگید تو چه فصلی و چه مرحله ای متونم موتور بگیرم مال من یهو قیب شد ?

توفیق
توفیق
3 سال قبل

بازی آنلاین نیست چطور من علامت بزارم بازیکنای دیگه می بینن منظور چیه!؟

فرزان
فرزان
Reply to  توفیق
3 سال قبل

تا انلاین نباشی نمیتونی تابلو بذاری یا تابلو بقیه افراد رو ببینی

Arman Arman
Arman Arman
Reply to  توفیق
2 سال قبل

پس چرا منی که افلاین ام تو راه با بعضی از تابلو ها که نشونه دارن مواجه می شوم ؟!

امیر حسین
امیر حسین
4 سال قبل

عالی خیلی ممنون

توفیق
توفیق
3 سال قبل

یکم بازیش پیچیدس من تازه شروع کردم

ارش
ارش
2 سال قبل

سلام من اولشم رفته تو یه اتاق که دستشویی هست حمام هست جلوت لباسه و بی بی چجوری ادامه بازی رو برم هرکار میکنم نمیبینم که بازی رو شروع کنم باز

معین
معین
Reply to  ارش
2 سال قبل

از در برو بیرون ?

Arman Arman
Arman Arman
Reply to  ارش
2 سال قبل

تو اونجا باید مشغول یه کاری بشی مثلا باید بری حمام یا دستشویی یا اینکه با همون بی بیه بازی کنی

دکمه بازگشت به بالا
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن