راهنمای بازی

راهنمای طلسم‌های بازی Prince of Persia: The Lost Crown

بهترین طلسم‌هایی که به سارگون کمک می‌کنند

بازی Prince of Persia که تازه منتشر شده میان تمام خوبی‌هایش سیستم نسبتاً جالبی هم برای انتخاب طلسم‌ها دارد. شما می‌توانید سارگون، قهرمان بازی را به وسیله طلسم‌های مختلف تجهیز کرده و ارتقا دهید. بدین صورت می‌توان باس‌فایت‌ها را آسان‌تر کرد و سلامتی و خیلی چیزهای دیگر را بهبود بخشید. این موارد به‌علاوه ارتقای اسلحه‌هایتان، مرگ و زندگی کاراکتر شما را رقم می‌زنند.

مجموعاً سی و هشت طلسم در بازی Prince of Persia وجود دارد و شما فقط می‌توانید آن‌ها را نزد درخت واک واک تغییر دهید. ابتدا با سه جای خالی برای انتخاب طلسم‌ها شروع می‌کنید که البته با ارتقای تعداد آنان نهایتاً به دوازده جای خالی دسترسی خواهید داشت. این ارتقا به سکه‌های خشایارشاه نیاز دارند که تعدادشان در بازی وافر است اما به دست آوردن آن‌ها شاید کمی دشوار باشد. در واقع باید ماموریت‌های جانبی را تکمیل کنید و همچنین محیط را کاملا کاوش کنید. استفاده از سازوکار طلسم‌ها برای استفاده حداکثری از زمانتان در بازی ضروری است. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا بدانید بهترین طلسم‌ها برای زنده ماندن در بازی چه هستند و این که کجا می‌توان آنان را یافت.

طلسم برکت

شما این طلسم را خیلی زود به دست خواهید آورد زیرا وقتی برای اولین بار با جادوگر هم صحبت شوید او طلسم را رایگان به شما می‌دهد. ممکن است طلسم برکت در اواسط بازی Prince of Persia کارایی کم‌تری داشته باشد؛ اما به یقین در شروع کار و به‌علاوه نزدیک به پایان بازی به کارتان می‌آید. با این طلسم علاوه بر میزان سلامتی که دارید چند خانه به جان سارگون اضافه می‌شود. فقط اشکال کار این است که اگر میزان سلامتی حاصل از طلسم برکت کم شود فقط نزد درخت واک واک می‌توانید آن را دوباره بازیابی کنید. البته خوشبختانه معمولاً نزدیک هر کدام از باس‌ها یکی از این درخت‌ها پیدا می‌شود.

راهنمای استریم در Mixer | راهنمایی برای تازه‌واردین
خواندن

IMAGE 2024 01 12 022610

طلسم تیغه رقصنده

بعد از اینکه وهرام به شما کمک می‌کند تا با دشمنان مبارزه کنید تیغه رقصنده را دریافت خواهید کرد. تیغه رقصنده این امکان را فراهم می‌کند تا یک حمله اضافی را در پایان یک چند ضرب استاندارد فرود بیاورید. این فقط نیمی از ماجرا است زیرا هر طلسم را می‌توان به ۲+ ارتقا داد. این نه تنها به این معنی است که شما به لطف چند ضرب‌های طولانی‌تر آسیب بیش‌تری وارد می‌کنید، بلکه از آنجایی که حمله چهارم به زمان‌بندی دقیقی بعد از حمله سوم نیاز دارد، به طور کلی به زمان‌بندی شما کمک می‌کند. این طلسم همچنین باعث می‌شود که شما را در دفاع بهتر عمل کنید زیرا دفاع به‌موقع هم نیاز به توجه به زمان زدن دکمه مربوطه دارد. توجه داشته باشید که اگرچه این طلسم خیلی عالی به نظر می‌رسد اما ممکن است با سبک بازی شما هماهنگی نداشته باشد.

طلسم کوه دماوند

در بازی Prince of Persia برای توضیح این طلسم آمده “قدرت حملات تن‌به‌تن دشمن را کاهش می‌دهد”. ارتقای ۲+ این طلسم ضربات دشمن را به شدت ضعیف می‌کند و حتی آسیب ضربات باس‌های میانی و پایانی بازی را هم به میزان قابل توجهی کم می‌کند. این طلسم به راحتی قابل تهیه است زیرا فقط با چهارصد و پنجاه کریستال زمان می‌توان آن را از آهنگر خریداری کرد.

طلسم پادشاه اژدها

یکی دیگر از طلسم‌های بسیار قدرتمند که البته شاید بیش‌تر هنگام نبرد با باس‌ها به کارتان آید. این طلسم یک بار سارگون را از مرگ حتمی نجات می‌دهد و بسته به اینکه چه سطحی دارید، بلافاصله شما را با مقدار کم یا زیادی سلامتی زنده می‌کند. پادشاه اژدها نیز تنها پیش درخت جادویی بازیابی می‌شود. پادشاه اژدها سه تا از ظرفیت‌های استفاده از طلسم را اشغال می‌کند پس شاید بهتر باشد تنها برای نبردهای مهم آن را بردارید. این طلسم در شروع ماموریت جانبی “گردآورنده ماه” که در بایگانی مقدس آغاز می‌شود به شما داده می‌شود.

راهنمای بازی Call of Duty: Warzone | نکاتی اساسی برای پیروزی
خواندن

IMAGE 2024 01 12 022725

طلسم عیار

این یکی در اواخر بازی به دست می‌آید اما خیلی کاربردی است زیرا به‌خاطر هر حمله موفقیت‌آمیز، میزان آترای شما را به شدت افزایش می‌دهد. این بدان معنی است که قبلاً آترا را از به موقع دفاع کردن و آسیب دیدن از دشمن به دست می‌آوردید اما اکنون آن را از ضربه زدن هم به دست خواهید آورد، این‌طوری عملا همیشه در حال دریافت آترا هستید. این طلسم هم برای باس‌فایت‌ها بسیار مفید است.

طلسم مهر هگمتانه

با هزینه ناچیز صد کریستال نزد آهنگر می‌توانید مهر هگمتانه را مال خود کنید. این طلسمی برای کسانی ایده‌آل است که مشغول جمع کردن کریستال‌های زمان هستند زیرا به شما امکان می‌دهد آنان را از فاصله دور جذب کنید. یعنی وقتی دشمنان پرنده زیادی وجود داشته باشند، به‌جای اینکه مجبور باشید پرش‌های دقیقی برای نیفتادن روی تله‌های مرگبار انجام دهید، می‌توانید به اندازه کافی نزدیک کریستال‌ها شوید تا آن‌ها خودشان به سمت شما آیند. وقتی هم جمع‌آوری کریستال‌ها آسان‌تر شود طبیعتا می‌توانید بیش‌تر و سریع‌تر ارتقاهای مورد نیازتان را در بازی Prince of Persia تهیه کنید.

منبع
www.godisageek.com
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x