راهنمای قدم به قدم

راهنمای قدم به قدم بازی Sekiro Shadows Die Twice

باس‌ها در دنیای بازی و عناوین به سبک مبارزه‌ای نقش مهمی را ایفا می‌کنند و بازی‌بازان نیز برای کشتن هر یک از آن‌ها به مهارت‌های مختلفی نیاز دارند. وقتی اسم باس به زبان می‌آید، ذهنمان به سمت باس‌های معروف بازی‌های مختلف رفته و از آن‌ها یاد می‌کنیم. در این مقاله نیز قصد داریم تا به بررسی باس‌های بازی Sekiro Shadows Die Twice و نقاط ضعف و نحوه‌ی شکست آن‌‌ها بپردازیم تا در طول سفر دراز خود در این بازی، احساس ناتوانی نکنید. پس در ادامه همراه راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice با پیکسل آرتس همراه باشید.

چگونه تمام باس‌های بازی را تجربه کنیم؟

طرفداران Sekiro Shadows Die Twice خوب می‌دانند که این بازی حق انتخاب و پایان‌های مختلفی دارد که ممکن است از تجربه‌ی برخی اماکن و مبارزه در برابر باس‌ها محروم شوند. این اتفاقات ممکن است در ۳ حالت رخ دهند:

  • پس از کشتن Corrupted Punk در منطقه‌ی Ashina Depths و Guardian Ape در Sunken Valley، چند باس مختلف در قلعه‌ی Ashina ناپدید می‌شوند و مبارزه با آن‌ها امکان‌پذیر نخواهد بود. از طرف دیگر، یک سری باس جدید برای مقابله پیش روی شما قرار خواهد گرفت.
  • اگر پایان Shura را در پیش بگیرید، دیگر قادر نخواهید بود تا با برخی از باس‌های پایان بازی رقابت کنید. البته در غیر این صورت هم شما باس‌های مربوط به بعد از این پایان را نخواهید دید.
  • پس از شکست Divine Dragon در Fountainhead، دیگر شاهد باس‌های این مناطق نخواهید بود و باس‌های جدیدی در این مناطق به وجود خواهد آمد: Ashina Castle, Ashina Reservoir, Ashina Outskirts.

شایان ذکر است که باید از کشتن برخی ازباس‌ها قبل از رسیدن به نقاطی خاص از بازی خودداری کنید تا هیچ کدام را از قلم نیندازید. در ادامه راهنمایی کامل برای شکست تک‌تک باس‌های سکیرو آماده شده که می‌توانید مطالعه کنید.

راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice - قسمت اول
خواندن
راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice - قسمت دوم
خواندن
راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice - قسمت سوم
خواندن
راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice - قسمت چهارم
خواندن
راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice - قسمت پنجم
خواندن
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x