راهنمای بازی

راهنمای بازی God of War – چگونه دستکش فیلم Avengers: Infinity War را پیدا کنیم

دستکش بی‌نهایت اینبار در دستان کریتوس...!

به لطف مدارک یافت شده و کند و کاوهای صورت گرفته در بازی God of War، می‌توانید دستکش بی‌نهایت تانوس در فیلم سینمایی Avengers: Infinity War را پیدا کرده و از آن استفاده کنید. اینکار نیازمند صرف زمان و خرج کردن منابع بسیاری است، اما در نهایت می‌توانید طلسم/ جادوی Shattered Gauntlet of Ages را با استفاده از ارتقاء و بروزرسانی‌های صحیح به سلاحی شبیه به دستکش بی‌نهایت تبدیل کنید.

این راهنما سعی بر این دارد تا با بیان تمامی نکات موردنیاز در یافتن ترکیب درست سنگ‌های بی‌نهایت، موجب صرفه جویی در وقت و تلاش شما شود. با خواندن این مطلب تمام آنچه را که در ساخت دستکش بی‌نهایت نیاز دارید، کسب خواهید کرد.

Shattered Gauntlet of Ages

شما در جریان مرحله Family Business واقع در قلعه Northri که از طرف Sindri (یکی از دو برادر دورف/ کوتوله) به شما محول می‌شود، طلسم Shattered Gauntlet of Ages را دریافت خواهید کرد. این مرحله و یا لطف (Favor – نام ماموریت‌هایی که از طرف Sindri و Brok به شما داده می‌شود) پس از انجام مرحله Fafnir’s Storeroom برای Sindri و مرحله‌ای از داستان اصلی با نام The Sickness در دسترس قرار خواهد گرفت.

توضیحات داخل بازی مربوط به این طلسم چیز زیادی بیان نمی‌کند. این طلسم قابلیتی شبیه به موج انفجار دارد که استفاده از آن در صحنه‌های درگیری شلوغ مناسب است، اما آسیب زیادی به دشمنان وارد نمی‌کند. با این حال Shattered Gauntlet of Ages دارای ویژگی مخفی است – با تلاش بسیار و خرج مقدار زیادی پول و منابع می‌توانید آن را به نسخه God of War دستکش بی‌نهایت تانوس در فیلم سینمایی Avengers: Infinity War تبدیل کنید. اگر طلسم را بطور کامل ارتقاء دهید و آن را با جادوهای خاصی (سنگ‌های بی‌نهایت) تجهیز کنید، به سلاحی قدرتمند چه در سطح دور بُرد و چه در نبردهای نزدیک تبدیل خواهد شد که بمانند دستکش مورد علاقه تایتان دیوانه عمل می‌کند.

راهنمای بازی Death Stranding - نکاتی حیاتی برای تازه‌واردان
خواندن

1552751795 god of war 1

ارتقای Shattered Gauntlet of Ages

پتانسیل نهفته طلسم مذکور نیازمند سه جادو است – هنگامی که آن را بطور کامل ارتقاء دهید، تنها قادر خواهید بود تا سه جادو برروی آن تجهیز کنید. این ارتقاها برایتان گران قیمت خواهد بود.

 • اولین ارتقای طلسم نیازمند ۵۵ هزار نقره (hacksilver)، تعداد ۲ اشک اژدها (Dragon Tears) و ۱۸ گرد قلمرو (Dust of Realms) که از طریق بستن اشک‌های قلمرو (Realm Tears) بدست می‌آید؛ است.
 • برای دومین ارتقاء نیز باید ۹۰ هزار نقره، ۳ اشک اژدها و ۲۵ گرد قلمرو خرج کنید.

1552751741 god of war 2

از کجا می‌توان اشک اژدها پیدا کرد

در کل پنج عدد اشک اژدها در بازی وجود دارد – دقیقا مقداری که شما نیاز دارید. مکان‌هایی که می‌توان آن‌ها را پیدا کرد عبارت است از:

 • اولین اشک را با شکست Hraezlyr در جریان ماموریت Inside the Mountain بدست خواهید آورد.
 • سه اشک بعدی را می‌توانید با آزاد کردن سه اژدها (انجام ماموریت Free Dragons) در اطراف میدگارد کسب کنید. شما باید Otr را در ماموریت Otr’s Imprisonment واقع در Veithurgard آزاد کنید. Fafnir را در جریان ماموریت The Flight of Fafnir کنار برج آلفهایم آزاد کرده و در نهایت اژدهای آخر؛ Reginn را در ماموریت The Fire of Reginn واقع در Konunsgard (که بخشی از ماموریت Hail to the King است) آزاد کنید.
 • آخرین اشک اژدها نیز تا زمان انجام ماجراجویی Return to the Summit در دسترس نخواهد بود. پس از بازگشت به میدگارد قادر خواهید بود تا اژدهای بالدور را که در نزدیکی بالاترین نقطه غار فراموش شده (Forgotten Caverns) کشته شده است، پیدا کنید. تا جایی که می‌توانید از آن بالا بروید – فقط تا آتشکده مرحله Unfinished Business – و زیر بینیِ اژدها را جهت یافتن اشک دفن شده کاوش کنید.
راهنمای بازی LifeAfter
خواندن

جادوها

دستکش بی‌نهایت تانوس نیازمند شش سنگ بی‌نهایت است و طلسم Shattered Gauntlet of Ages بازی God of War نیز شش جادو دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. در حقیقت با توجه به ماهیت سنگ‌های بی‌نهایت می‌توان متوجه شد که کدام جادو چه قدرت ویژه‌ای در طلسم ایجاد می‌کند. درست بمانند دنیای سینمایی مارول (MCU) شش جادو وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:

 • Andvari’s Soul (سنگ روح): ماموریت Second Hand Soul واقع در معادن Volunder را به اتمام برسانید (لطفی که باید در حق Brok انجام دهید).
 • Asgard’s Shard of Existence (سنگ واقعیت): در پاداش شکست Rota (یکی از والکری‌ها) در هلهایم می‌توان آن را بدست آورد.
 • Eye of the Outer Realm (سنگ فضا): می‌توانید آن را در تالار مخفی اودین در پایان ماموریت Escape from Helheim پیدا کنید.
 • Ivaldi’s Corrupted Mind (سنگ ذهن): در پاداش شکست Olrun (یکی از والکری‌ها) در آلفهایم می‌توان آن را بدست آورد.
 • Muspelheim Eye of Power (سنگ قدرت): قابل خرید از فروشگاه برادران دورف واقع در ماسپلهایم.
 • Njord’s Temporal Stone (سنگ زمان): در پاداش شکست Sigrun (ملکه والکری‌ها) واقع در شورای والکری‌ها (Council of Valkyries) می‌توان آن را بدست آورد.

1552751817 god of war 3

استفاده از Shattered Gauntlet of Ages

با قرار دادن هر کدام از سه جادوی ذکر شده برروی Shattered Gauntlet of Ages به حمله‌ای قدرتمند (شبیه به هاله‌ای از انرژی) دست خواهید یافت که می‌توانید آن را به سمت دشمنان پرتاب کنید. برای شلیک L1 را نگه داشته و سپس دکمه دایره را بزنید.

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. برای مشاهده راهنمای سایر بازی‌ها می‌توانید برروی این لینک کلیک کنید.

برچسب ها
عضویت
اطلاع از
guest

2 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
mhdy
mhdy
2 سال قبل

آقا من دقیقا همین رو رفتم و دقیقا همین ایتم گرفتم منتها زده لول ۳??، اپدیت کردم رفت لول ۴ ، یه اپدیتم داره لول ۵ که سه تا جای سنگم داره، نمیدونم چرا ۶ نبود ، ولی خوب این تنها ایتمیه که اشک اژدها میخواد نمیدونم قصیه چیه لطفا یکی راهمنایی کنه احتمال داره باگ باشع

امیررضا گیمر
امیررضا گیمر
2 سال قبل

لطفاً بفرمایید ما سنگ روح رو در کجای معدن پیدا کنیم خیلی ممنون

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x