راهنمای بازی

راهنمای بازی Rainbow Six Siege | بهترین اپراتورها

بهترین انتخاب برای هر سبک بازی

هیچ شکی نیست که در سال ۲۰۲۰ هر زمانی که صحبت از بازی آنلاین، شوتر تاکتیکال و مسابقات جهانی شود، نام Rainbow Six Siege به ذهن همه خطور می‌کند. شرکت سازنده تا کنون پشتیبانی خوبی از بازی کرده که شاید باورتان نشود، ولی ۵۴ اپراتور مختلف اکنون در Rainbow Six Siege قابل بازی است. بازی Rainbow Six Siege در عین حال که مهارت تک نفره‌ی شما را می‌طلبد، به شدت نیاز به کار تیمی دارد و در رنک‌های بالاتر، بدون شک نمی‌توانید بدون همکاری تیمی پیروز مبارزه باشید. لازمه‌ی یک تیم خوب، انتخاب اپراتور خوب است که امروز می‌خواهیم با یکدیگر برترین اپراتورهای Rainbow Six Siege را چه در جبهه‌ی حمله و چه در جبهه‌ی دفاع بررسی کنیم. این مقاله درسال ۲۰۲۰ و در حین Operation Void نوشته شده و اپراتورها فصل اول سال پنجم آن بررسی شده‌اند.

ابتدا باید توضیحی در رابطه با رتبه‌بندی امروز خدمت شما عرض کنم. همان طور که پیش از این نیز گفتیم، Rainbow Six Siege نیازمند کار تیمی بسیار خوبی است؛ پس یکی از معیارهای بزرگ رتبه‌بندی امروز ما مربوط به کارایی آن اپراتور در بخش کار تیمی است. از دیگر معیارهای رتبه بندی اپراتورها می‌توان به آسان یا سخت بودن بازی با آنان و میزان کارآمدی اسلحه اشاره کرد. ابتدا به سرغ اپراتورهای بخش حمله برویم. ما اپراتورها را امروز در رنک‌های مختلف بررسی می‌کنیم؛ بدان معنا که یک سری اپراتورها باید در هر تیمی باشند، بعضی از آنان وجودشان مفید است، بعضی بود و نبودشان چندان فرقی نمی‌کند و بسته به سلیقه‌ی شما است و دسته‌ی آخر، آن اپراتورهایی هستند که اگر سراغشان نروید، بهتر است.

اپراتورهای ضروری، حتما یکی داشته باشید

Hibana و Thermite

یکی از مهم‌ترین نکات برای Rainbow Six Siege، ورود سریع به مپ است؛ بدان معنا که شما هرچقدر زودتر بتوانید به بخش بمب برسید، عملکرد بهتری از خودتان نشان داده‌اید. وجود این دو اپراتور در هر تیمی می‌تواند به مراتب سرعت ورود به مپ شما را بالا ببرد، چرا که همین دو شخصیت هستند که توانایی از بین بردن دیوارهای Reinforce شده را دارند. حضور حداقل یکی از این دو شخصیت در بازی ضروری و حضور هر دوی آنان نیز فکر بدی نیست. به نظر می‌رسد که شرکت سازنده می‌خواهد قابلیت این دو اپراتور را به دیگر شخصیت‌های بازی نیز تعمیم دهد، ولی با این حال فعلا این دو اپراتور برای هر تیمی ضروری هستند.

شخصیت مکمل: Thatcher

راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice - قسمت چهارم
خواندن

اپراتورهای مفید، بهتر است یکی داشته باشید

Sledge و Buck

اگر بخواهیم این دو شخصیت را با هم مقایسه کنیم، می‌توان از مثل ۲ روی یک سکه استفاده کرد. هر دو شخصیت‌هایی قدرتمند، با توانایی از بین بردن دیوارهای نرم (Soft Wall)، دارای نارنجک و به صورت خلاصه، کاملا شبیه به هم. تنها تفاوت میان آنان این است که هر یک کار خود را به روش متفاوتی انجام می‌دهد: یا با چکش و یا با شات‌گان. در نقشه‌هایی که می‌دانید یک ورودی نرم، دیوار نرم یا شرایط مساعدی برای استفاده از قابلیت‌های این دو اپراتور وجود دارد، می‌توان بهترین بهره را از آنان برد. قابلیت این دو شخصیت می‌تواند تیم حریف را به شدت در خطر بزرگی قرار دهد.

Ash

اصلا این شخصیت از هر نظر که شما فکرش را بکنید زیادی قوی است. با وجود تمام نرف‌هایی که شرکت یوبی سافت برای این شخصیت انجام داده، هنوز هم Ash یکی از برترین، قدرتمندترین و عذاب‌آور ترین شخصیت‌ها است. اصطلاح معروفی در میان حرفه‌ای‌های Rainbow Six Siege وجود دارد که می‌گویند Ash سرعت ۵ و Armor لول ۴ دارد! این در حالی است که بیشترین حد برای هر یک از این معیارها ۳ است. Ash سرعت بسیار زیاد، اسلحه‌ای قدرتمند و قدرت خوبی برای از بین بردن دیوارهای نرم دارد. مجموع این ۳ مزیت در این شخصیت باعث شده تا کسانی که اهل بازی‌ سرعتی و پر هیجان هستند، Ash را انتخاب اول خود بگذارند. در کنار دیگر شخصیت‌ها، Ash می‌تواند مکمل بسیار خوبی برای همه باشد.

Thatcher

مکمل دو شخصیت ضروری بازی دقیقا همین Thatcher است! اگر دو شخصیتی که به عنوان کاراکترهای ضروری برای بازی معرفی کردیم، در جایی به بن بست بخورند، این شخصیت است که راه را برای آن‌ها باز می‌کند. اسلحه‌ی خوب او نیز با لگدی که تا حد خیلی زیادی قابل کنترل است، مزید بر علت شده که Thatcher یکی از برترین اپراتورهای Rainbow Six Siege باشد. البته اپراتورهایی همانند Twitch نیز می‌توانند وظیفه‌ی Thatcher را انجام دهند، ولی به روشی بسیار ریسکی‌تر و خطرناک‌تر که ممکن است به کلی جواب ندهد.

Zofia

اگر در تیم، کسی این اپراتور را انتخاب کند، بدانید که برد تیم را به تعداد killهای خودش ترجیح داده است. Zofia با این که شخصیتی کاملا مفید، ارزشمند و قدرتمند برای تیم است، همانقدر اسلحه‌ای ضعیف و سرعت عمل پایینی دارد. لانچر او که هم می‌تواند دشمنان را گیج کرده و هم نقش لانچر Ash را بازی کند، به مراتب یکی از کارآمدترین وسایل کل بازی بوده و در آن هیچ شکی نیست. با این حال، اگر فردی حرفه‌ای باشید و Zofia را انتخاب کنید، می‌توانید وزنه‌ای سنگین برای تیم خودتان محسوب شوید.

راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice - قسمت دوم
خواندن

اپراتورهای معمولی! بود، بود، نبود هم نبود.

Kali

این شخصیت به عنوان دومین اسنایپر بازی معرفی شد و باید گفت که به نظر بیشتر بازیکنان، بهتر از Glaz است. اسلحه‌ی کالی به شدت قدرتمند است و تنها یک تیر آن کافی بوده تا بازیکن حریف Down شود. از طرفی دیگر تیر او به صورت مستقیم می‌تواند از ۷ دیوار نرم عبور کند! Kali برای آن تیمی که می‌خواهد یک نفر را بیرون از مپ نگه دارد تا بقیه را پوشش دهد، فوق‌العاده است. اما از طرفی باید نقطه ضعف Kali را نیز در نظر بگیریم. سرعت آماده شدن اسلحه‌ی او پس از یک بار تیر زدن، زیاد است و احتمالا اگر تیر اول شما به حرف نخورد، شما درجا کشته می‌شوید. عده‌ای نیز از این شخصیت استفاده می‌کنند تا بمب را کنار پنجره گذاشته و سپس بیرون از مپ منتظر بازیکن بخت برگشته‌ای می‌نشینند که قصد خنثی کردن آن را دارد.

Gridlock

اگر این اپراتور به دست شخصی کاربلد بیفتد، می‌تواند پشتیبانی عالی برای کسی باشد که قصد کار گذاشتن Diffuser را دارد. Gridlock شخصیتی با سرعت بسیار کم، ولی با قابلیت زنده ماندن بسیار زیاد است. او همچنین به واسطه‌ی تله‌های مرگبارش می‌تواند راه پشت سر را برای اپراتورهای حریف که قصد دور زدن شما را دارند، ببندد. به صورت کلی، Gridlock می‌تواند در دست یک تیم خوب، شخصیتی به شدت کارآمد باشد ولی اگر به خوبی نتوانید از قدرت او استفاده کنید، تنها یک اپراتور کند به شما می‌رسد.

Blackbeard

همیشه از همان ابتدا بحث سر این بود که Blackbeard آیا واقعا اپراتوری ترسناک برای حریفان است یا این که شخصیتی معمولی و کند برای تیم حمله‌کننده است. اما بیایید رو راست باشیم، Blackbeard به واسطه‌ی سپری که روی اسلحه‌اش کار می‌گذارد، در اصل ۲ جان اضافه دارد و نمی‌توان از این قضیه چشم پوشی کرد. اسلحه‌ی او نیز به خودی خود قدرتمند بوده و اصلا راه فراری برای حریف نمی‌گذارد. اگر جزء آن دسته از بازیکنان هستید که عادت دارند از پنجره به داخل مپ ورود کنند، بدون شک Blackbeard می‌تواند انتخابی عالی و تاکتیکال برای شما باشد.

Montagne

اپراتور Montagne دقیقا همان شخصیتی است که می‌تواند به عنوان دوربین متجرک عمل کند. سپر بزرگی که او حمل می‌کند، تقریبا می‌تواند جلوی همه چیز را بگیرد و بدون شک جزء برترین دفاع‌های کل بازی است. شما می‌توانید Montagne را بردارید و به دل دشمن بزنید، مکان دشمنان را برای هم تیمی‌های خود شرح دهید و در انتها نیز خودتان زنده بمانید. البته این را نیز در نظر بگیرید که Montagne همان قدر که در دفاع قدرتمند است، در حمله لنگ می‌زند و نمی‌تواند آنچنان اپراتور قدرتمندی در جدال یک به یک باشد. همچنین با توجه به این که تیر روی سپر او تاثیر ندارد، باید منتظر مرگ‌های بسیار این اپراتور به واسطه‌ی C4 باشید.

راهنمای قدم به قدم Sekiro Shadows Die Twice - قسمت اول
خواندن

IQ

زمانی که صحبت از فراهم کردن اطلاعات از دشمن و وسایل آنان شود، هیچ کس به گرد پای IQ نمی‌رسد. او می‌تواند از پشت دیوارها وسایل الکترونیک و تله‌های دشمن را شناسایی کند و اگر بتواند با بقیه‌ی افراد تیم ارتباط برقرار نماید، یکی از بهترین برتری‌های تیم را به ارمغان آورده است. اون به جز این کار، قابلیت دیگه‌ای ندارد و در اصل یک شخصیت کاملا تیمی است، با این حال اسلحه‌ی قدرتمند، سرعت بالا و مناسب و در عین حال تجهیزات خوب، باعث شده‌اند تا IQ یکی از اپراتورهای مناسب Rainbow Six Siege باشد.

Finka

این اپراتور شخصیتی است که هم به نفع خودش کار می‌کند و هم کاملا به نفع تیم. کمی سخت است که او را اپراتوری تیمی یا تک نفره بنامیم. آدرنالینی که Finka استفاده می‌کند، به طور موقت سلامتی همه‌ی اعضای تیم را افزایش می‌دهد و در عین حال لگد اسلحه‌ی همه را تا حدی و لگد اسلحه‌ی خودش را به صورت کامل از بین می‌برد. او حتی می‌تواند هم تیمی های Down شده را نیز با کمک این آدرنالین دوباره سر پا کند. ترکیب اسلحه‌ی قدرتمند Finka و آدرنالین او که لگد اسلحه‌اش را از بین می‌برد، ترکیبی مرگیار و سخت برای حریف محسوب می‌شود.

اپراتورهایی که بهتر است در بازی نباشند

Amaru

Amaru یکی از سریع‌ترین اپراتورهای بازی است. او می‌تواند به پنجره ها طناب انداخته و به سرعت وارد آنان شود. البته این کار واقعا پر سر و صدا بوده و همه در آن منطقه متوجه حضور Amaru می‌شوند. جدای از صدای زیاد، Amaru برای چند لحظه پس از استفاده از قابلیتش، کاملا بی‌دفاع بوده و نمی‌تواند حمله کند. این موضوع او را به یک هدف بسیار راحت، آسان و در دسترس برای هر اپراتور حریف تبدیل می‌کند. اسلحه‌های او نیز تعریفی ندارند و به جرئت می‌توان ادعا کرد که اگر دنبال اپراتور سرعتی هستید، انتخاب‌های بسیار بهتری در انتظار شما می‌باشند.

راهنمای بازی Doom Eternal | نکات و ترفندهای قبل از شروع بازی
خواندن

Fuze

شاید در اولین نگاه، این شخصیت از آن دسته اپراتورهایی باشد که به واسطه‌ی قابلیت خاصی که دارد بسیار قدرتمند به نظر برسد. ولی بگذارید خیال شما را راحت کنم. لانچر شخصیت Fuze برای آن دسته از بازیکنانی کابوس است که در یک جا نشسته و منتظر آمدن حریف می‌شوند. در رنک‌های بالا و بازیکنان حرفه‌ای، کسی که بخواهد در یک جا بنشیند و تکان نخورد، تقریبا وجود ندارد و همه همیشه در حال حرکت هستند. پس عملا قابلیت این شخصیت چندان به درد نمی‌خورد. از طرف دیگر، مشکلی که Fuze دارد آن است که صدای پای این شخصیت به قدری بلند است که تقریبا نمیتوان آن را نادیده گرفت. هر حرکتی که این شخصیت انجام دهد، برای آن دسته از بازی‌بازانی که گوش تیزی دارند، بدون شک روشن و واضح خواهد بود.

اکنون که یک تیم مهاجم کاملا عالی را به شما معرفی کردیم، به سراغ تیم مخالف برویم و ببینیم بهترین اپراتورهای دفاع در Rainbow Six Siege کدام هستند.

اپراتورهای ضروری! حتما یکی داشته باشید

Bandit یا Kaid

خب به نظرم کاملا واضح است که چرا هر تیمی باید یکی از این دو شخصیت یا حتی هر دو را با هم داشته باشد. بدون این دو شخصیت، تقریبا بدون شک تیم حریف می‌تواند دیوارهایی که Reinforce کرده‌اید را نابود کند و از جایی که انتظارش را ندارید به شما حمله نماید. نگران حمله‌ی Thermite نیز نباشید، هنگامی که او بمبش را کار گذاشت، دستگاه Bandit یا Kaid را به کار بیندازید تا بلافاصله حیله‌ی تیم مقابل از بین برود. از طرفی دیگر، اسلحه‌ی هر دو شخصیت مذکور بسیار کارآمد و قوی است. همین الان یک نکته را خدمت شما عرض کنم. در تیم مدافعان، آسیب اسلحه پایین و نرخ شلیک آن بالا است، دقیقا بر خلاف تیم مهاجم. پس نباید به دنبال اسلحه‌ای با میزان آسیب بالا باشید. از طرفی دیگر شاتگان شخصیت Kaid برخلاف آن چیزی که تصور می‌کنید رنج بسیار خوبی دارد و می‌تواند دردسر بزرگی برای تیم مقابل باشد.

اپراتورهای مفید، بهتر است یکی داشته باشید

Mozzie

آقا اصلا اینجوری بگویم که اپراتور Mozzie زمانی که عرضه شد طوفانی به پا کرد. اگر به خوبی بدانید Droneهای دشمن از چه مناطقی وارد می‌شوند، می‌توانید تا ۳ تا از آن‌ها را هک کرده و به اختیار خود بگیرید. در این صورت، ۳ دوربین اضافه نیز برای مکان‌های مختلف دارید که بسیار به نفع تیم خواهد بود. از طرفی می‌توانید Drone اپراتور Twitch را هک کرده و بر علیه خودشان استفاده کنید. جدای از وظایف تیمی، اسلحه‌ی اصلی قدرتمند، سرعت بالای عوض کردن خشاب، شاتگان عالی و البته نیترو سل که همراه Mozzie است، او را یه یک کابوس برای تیم حریف تبدیل می‌کند.

راهنمای بازی Gears 5 - بخش Escape و فوت و فن‌های آن
خواندن

Pulse 

از آنجایی که بالاخره هر کسی ضربان قلب دارد، پس هیچ کس نمی‌تواند از دید Pulse پنهان بماند. این شخصیت علاوه بر این قابلیت که می‌تواند مکان هر یک از دشمنان را در نزدیکی حودش برای دیگران مشخص کند، نیترو سل و اسلحه‌ای مناسب دارد که او را در مبارزه‌ی تن به تن نیز به حریفی دشوار تبدیل می‌کند. هرچند، اگر تیم هماهنگی نداشته باشید Pulse می‌تواتند در دردسر بزرگی افتاده و تنها با تیم حریف روبرو شود.

Mira

دوران Rainbow Six Siege کاملا به قبل از عرضه شدن شخصیت Mira و بعد از آن جدا می‌شود! بدون شک یکی از کاربردی‌ترین، بهترین و جالب‌ترین تاکتیک‌هایی که در بازی و در تیم مدافع وجود دارد، مختص به شخصیت Mira است. هرگاه به دیواری رسیدید و متوجه شدید که شیشه‌ای ضد گلوله روی آن نصب است، این احتمال را در نظر داشته باشید که Mira در سوی دیگر دیوار منتظر فرصت بوده تا شما را از پا در بیاورد. همچنین اسلحه‌ی این اپراتور نیز به شدت قدرتمند است، ولی از طرفی لگد بالایی دارد که کنترل آن کار هر کسی نیست. این قابلیت که می‌تواند از پشت دیوار و با استفاده از شیشه‌ی ضد گلوله جای مهاجمان تیم حریف را شناسایی کنید، کار را برای تیم بسیار آسان و برای تیم مقابل کمی سخت می‌کند.

Jäger 

یکی از معدود اپراتورهای بازی که تقریبا هیچ نکته‌ی منفی ندارد. شما با استفاده از وسایل این اپراتور می‌توانید نارنجک، لانچر و دیگر تجهیزات تیم حریف را از کار بیندازید. دقت داشته باشید که Jäger می‌تواند از وسایل خود روی دیوار و زمین استفاده کند تا طیف وسیعی از مکان‌های مختلف را پوشش دهد. از طرفی و جدای از قابلیت‌های این شخصیت، اسلحه‌ی او است که هم به شدت قدرتمند بوده و هم لگد نسبتا کمی دارد. اگر تازه می‌خواهید بازی را شروع کنید، Jäger یکی از بهترین شخصیت‌های ممکن است. برای بازی‌بازان بزرگ و حرفه‌ای نیز Jäger انتخابی فوق‌العاده بوده و خودش را به شدت مرگبار نشان داده است.

راهنمای قدم به قدم مراحل بازی Resident Evil 5 (قسمت دوم)
خواندن

اپراتورهای معمولی! بود، بود، نبود هم نبود.

Oryx 

از زمانی که Oryx عرضه شد، به این نتیجه رسیدیم که او با وجود قابلیت‌های مختلفی که دارد، یک شخصیت نسبتا معمولی به حساب می‌آید. برای بازیکنان حرفه‌ای، چندان کار سختی نیست که سریع به عقب برگردند و کسی که دیوار را با صدای بلندی شکسته از بین ببرند. از طرفی دیگر ولی برای بازیکنان معمولی، Oryx می‌تواند حریفی سخت و مشکل ساز باشد. در مقابله‌ی تن به تن نیز Oryx می‌تواند خودش را حریف قدری نشان دهد. با این حال، بود و نبود این شخصیت در بازی کاملا به سلیقه‌ی خود بازیکن بستگی دارد.

Kapkan 

اگر با یک تیم تازه کار روبرو هستید یا این که تیم حریف به شدت علاقه به Rush دادن دارد، Kapkan ‌می‌تواند انتخاب فوق العاده‌ای باشد. تله‌ایی که Kapkan کار می‌گذارد به ورودی درها و پنجره‌ها می‌چسبد و به راحتی شما وارد آنان می‌شوید، مجازات وارد شدن به این تله‌ها نیز ناقابل ۶۰ واحد از سلامتی شما است. اسلحه‌ی Kapkan نیز به خوبی تعادلی میان قدرت و لگد دارد که به صورت مناسب بالانس شده. برای افراد تازه‌کار نیز این شخصیت به واسطه‌ی تله‌های کارآمدش بسیار عالی است.

Caveira 

اگر بخواهم روراست باشم، اپراتور Caveira دقیقا همان شخصیتی است که من از همه بیشتر احساس تنفر نسبت به آن دارم. صدای پای او شنیده نمی‌شود، اسلحه‌اش به صورت غیر طبیعی قدرتمند است و بدتر از همه‌ی آن‌ها، می‌تواند از شما حرف بکشد و جای دیگر بازیکنان را برای همه مشخص کند. همین لحظه می‌تواند نقطه‌ی پایانی تیم مهاجم باشد. بدون اغراق بگویم، اگر یک بازیکن حرفه‌ای کنترل Caveira  را بدست بگیرد، تیم مقابل باید فوق العاده همکاری خوبی داشته باشد تا بتواند بر او غلبه کند.

Ela 

Ela می‌تواند در عین حال که بسیار کشنده است، یک اپراتور صرفا ترسناک نیز باشد. تله‌های این شخصیت به شدت نشانه‌گیری طرف مقابل را مختل می‌کند و زمان بسیار مناسبی را فراهم کرده تا او را از پا در آورید. ولی اگر در همین زمان به او نرسید، تله‌های Ela تنها جنبه‌ی تلف کردن وقت دارند و آسیبی به طرف مقابل نمی‌زنند. اسلحه‌ی او نیز با گذر زمان نرف و قدرتش کاسته شده ولی خب برای آن دسته از بازیکنانی که می‌خواهند یک اسلحه‌ی بدون لگد داشته باشند، اسلحه‌ی Ela مناسب است.

راهنمای Need for Speed Heat - معرفی سریع‌ترین ماشین‌ها
خواندن

Lesion

Lesion در زمان عرضه یکی از رو مخ‌ترین اپراتورهای ممکن بود. سوزن‌هایی که او روی زمین می‌اندازد، تقریبا قابل شناسایی نیستند و در ابتدا آسیب نسبتا خوبی نیز به حریف می‌زدند. اما در جدیدترین فصل بازی، Lesion دیگر نمی‌تواند سوزن‌های خود را در مپ از پشت دیوارها مشاهده کند و آسیب این وسیله نیز کاهش یافته. با این حال، هنوز هم Lesion می‌تواند مانع و اپراتور قدرتمندی برای آن دسته از مهاجمانی باشد که می‌خواهند به صورت مخفیانه وارد مپ شوند. اسلحه‌ی Lesion نیز مزید بر علت شده و او را به اپراتوری مناسب برای مبارزه تبدیل کرده است.

Frost 

Frost جزو آن دسته از اپراتورهایی است که ریسک بالا در مقابل پاداش زیاد را به شما ارائه می‌دهد. تله‌های او واضح‌ترین تله‌های بازی هستند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را مشاهده و از بین ببرید. با این حال، اگر روزی فراموش کنید و در یکی از تله‌های Frost گیر بیفتید، تنها راهی که برای شما باقی می‌ماند آن است که یا منتظر حریف باشید تا کار شما را تمام کند، یا منتظر یکی از دوستانتان که شما را از بند این تله رهایی دهد. اکثر اوقات نیز احتمال اول به سراغ شما می‌آید که باعث مرگتان خواهد شد. در تقابل یک به یک نیز Frost اپراتور نسبتا خوبی است، ولی باید دقت داشته باشید که نرخ شلیک پایین این اپراتور اهمیت نشانه‌گیری را برای او بسیار بالا می‌برد.

اپراتورهایی که بهتر است در بازی نباشند

Clash

Clash به معنای واقعی یک اپراتور بی برنامه است! دلیل این که سازندگان Clash را ساخته‌اند، احتمالا این بوده که فکر می‌کردند همه‌ی تیم‌های موجود در بازی با یکدیگر در ارتباط هستند و کسی که Clash را برمی‌دارد، دائما در حال ارتباط با دیگر دوستانش است و می‌تواند از یاری آنان بهره‌مند شود. اگر Clash را یکی دیگر از اپراتورها همراهی کند، می‌تواند کاملا به درد بخور باشد و اتفاقا بسیار هم به درد بخور. ولی اکثر مواقع Clash به تنهایی باید با دشمن روبرو شود و اینجا است که ایراد طراحی این شخصیت به همه نشان داده می‌شود. رسما شما هیچ راهی برای آسیب‌رسانی به دشمن ندارید، مگر این که سپرتان را کنار بگذارید. در این صورت نیز طعمه‌ای راحت برای مهاجم خواهید بود. پس اگر قصد دارید تا Clash را بردارید، مطمئن باشید که حتما با یکی دیگر از اعضای تیم در ارتباط هستید و او شما را در طول بازی همراهی می‌کند.

 

عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن