راهنمای بازی

راهنمای بازی Westland Survival

بقا در سرزمین‌های غرب وحشی

غرب وحشی تو را فرا می‌خواند کابوی، آن هم در بازی Westland Survival که در سبک نقش آفرینی بقا بوده و بسیار شبیه به عنوان زامبی محور Last Day on Earth است. شما به عنوان یک گاوچران بازی می‌کنید که به تازگی مورد حمله راهزنان قرار گرفته و حال باید منابع مورد نیازش را پیدا کند و در غرب وحشی جان سالم به در ببرد. این مقاله با رموز و نکات مربوط به Westland Survival به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید برای زنده ماندن در این جهان شریر دست به کار شوید. این بازی تماماً در مورد تهیه و رفع نیازهای کاراکتر شما است. راهنمای ما تمام این موارد را پوشش می‌دهد پس با راهنمای بازی Westland Survival ما همراه باشید.

اطراف قرارگاه خود را پاک‌سازی کنید

هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می‌کنید، قبل از اینکه حتی به فکر ساخت وسایل خود باشید حتماً در اطراف خانه خود بر جمع‌آوری مواد مختلف تمرکز کنید. این یعنی تمام موادی که می‌بینید را جمع‌آوری کنید تا فضای بیشتری برای ساخت و ساز داشته باشید. قرارگاه شما در منطقه‌ای است که ثابت می‌ماند، بنابراین مطمئن شوید که همه چیز را جمع کرده‌اید.

با ساخت و سازهای ضروری شروع کنید

قبل از اینکه بتوانید یک پایگاه با تمام بناهای اساسی ایجاد کنید، ابتدا باید کمی پیشرفت نمایید. در ذیل فهرستی کوچک از چیزهایی وجود دارد که باید بلافاصله بسازید.

  • آتشگاه به شما اجازه می‌دهد تا غذای خود را طبخ کنید. پختن و ترکیب مواد غذایی خام تأثیر مثبت آنان روی بدن کاراکتر شما را افزایش می‌دهد. بنابراین حتماً قبل از مصرف غذاهای خود آنان را طبخ کنید.
  • کوله موجب افزایش پنج عددی گنجایش آیتم‌های شما می‌شود. این افزایش بسیار مورد نیاز است و باید هدفتان این باشد که در اسرع وقت این وسیله را بسازید.
  • تخت باغ به شما امکان می‌دهد بذرهایی را پرورش دهید که به محصولات مختلف تبدیل می‌شوند. این یکی دیگر از منابع غذایی شما است. میز ریخته‌گری و نجاری به شما امکان می‌دهند فلز و چوب را به ترتیب تصفیه کنید. برای تولید منابع پیچیده‌تر به این مواد نیاز خواهید داشت.
  • در سطح هشت یک چاه بسازید. این منبع اصلی آب شما خواهد بود. البته سایر غذاها نیز در رفع عطش کاراکتر شما مؤثرند.
راهنمای انتخاب بهترین وینگرهای FIFA 21
خواندن

حمله مخفیانه

هنگامی که در بیابان‌های بازی هستید حواستان به رادارتان باشد. اگر یک فلش قرمز مشاهده کردید، روی دکمه گوشه سمت راست پایین صفحه بزنید تا کاراکتر شما بنشیند. هنگامی که در این حالت هستید تا زمانی که از خط دید دشمنان دور شوید، شناسایی نخواهید شد. اگر بتوانید دزدکی به دشمن نزدیک شوید و مخفیانه به او ضربه وارد کنید آسیب مضاعفی وارد خواهید کرد. البته این فقط در مورد ضربه اول صدق می‌کند اما ممکن است شما بتوانید دشمنان خاصی را با یک شلیک از پای در آورید.

مواد غذایی یا باند زخم را در بخش دسترسی سریع نگه دارید

در صفحه تجهیزات، یک محفظه با نماد جیب درست زیر محل نمایش اسلحه خود مشاهده خواهید کرد که این محفظه دسترسی سریع است. شما می‌توانید مواردی را اینجا بگذارید تا به سرعت بدون استفاده از صفحه موجودی خود از آن‌ها بهره ببرید. قرار دادن تجهیزاتی مانند غذا یا کمک‌های اولیه در اینجا در مواقع اضطراری بسیار کاربردی است. در صورت تمایل می‌توانید اسلحه را نیز در اینجا قرار دهید. در این صورت اگر اسلحه اصلی شما خراب شود به طور خودکار به اسلحه‌ای که در بخش دسترسی سریع قرار داده‌اید دست خواهید یافت. اگر می‌خواهید بی وقفه به جنگ دشمن بروید این فن را به یاد داشته باشید.

در رویدادها شرکت کنید

رویدادهای تصادفی ممکن است در جایی از نقشه بازی روی دهند. مثلاً ممکن است بتوانید کاروان مخروبه‌ای را پیدا کنید که هنوز آیتم‌های با ارزشی در آن پیدا می‌شوند. هر لحظه نگاهی به نقشه جهان بازی بیندازید تا ببینید آیا چیزی در جریان است یا خیر. اگر هم یک کبوتر خانه بسازید می‌توانید ببینید چه موقع رویدادهای تجاری رخ می‌دهند.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت اول
خواندن

مراقب آیکون‌های خطر باشید

هر منطقه روی نقشه جهان یک نماد بوفالو دارد که خطر منطقه را نشان می‌دهد. سبز بدان معنی است که منطقه بسیار ایمن است و نیازی به نگرانی در مورد آن نیست. رنگ زرد به این معنی است که دشمنان کمی قوی‌تر از حالت عادی هستند بنابراین باید آماده شوید. قرمز به معنای این است که دشمنان سطح بالا و بسیار خطرناک هستند بنابراین نیاز دارید تا بن دندان مسلح باشید.

به پایان مقاله آموزش بازی Westland Survival رسیدیم، اگر نکته‌ای نیز شما در طول بازی متوجه شدید، از به اشتراک گذاشتن آن دریغ نکنید!

منبع
www.touchtapplay.com
برچسب ها
عضویت
اطلاع از
guest
102 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
102
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن