راهنمای بازی

راهنمای بازی FIFA 20 – معرفی بهترین وینگرهای جوان

۱۰ بازیکن سرعتی در خط عرضی که می‌توانید در بخش Career Mode بخرید

اگر سبک بازی کردن شما در FIFA طوری است که ترجیح می‌دهید از بازیکنان سرعتی در بال‌های خود استفاده کنید، بنابراین قطعا دوست دارید بدانید بهترین بازیکنان جوانی که در این پست در FIFA 20 می‌توانید به خدمت بگیرید چه کسانی هستند تا به تیم خود در بخش Career Mode جذب کنید. با این حال، پیدا کردن بهترین بازیکنان با این سبک درست مانند پیدا کردن بااستعدادترین بازیکنان جوان، کار چندان ساده‌ای نیست و اگر دقیقا ندانید که چطور باید این کار را انجام دهید، نمی‌توانید به هدف خود برسید و بازیکن مناسبی جذب کنید. ما امروز مطلبی برای آن دسته از علاقه مندان تهیه کرده‌ایم که قصد دارند بخش Career Mode در بازی FIFA 20 را زیاد انجام دهند و در عین حال نیز دوست دارند بهترین بازیکنان ممکن را به تیم خود بیاورند. بهتر است اجازه دهید ما به شما برای انجام این کار کمک کنیم. از بازیکنانی که سرعت دیوانه وار دارند تا کسانی که ۵ ستاره حرکت نمایشی دارند، گزینه‌های زیادی برای انتخاب کردن در FIFA 20 وجود دارد. ما امروز لیستی از بهترین وینگرهای جوانی که در FIFA 20 وجود دارند، برای شما آماده کرده‌ایم.

 

Jadon Sancho (بروسیا دورتموند)

 

YCXxLnmf84YZ8JoJLRzNEH 650 80

 

امروز کار خود را در این مقاله با معرفی بهترین وینگر جوان موجود در FIFA 20 شروع می‌کنیم که بدون شک کسی نیست به جز جیدون سانچو، فوق ستاره‌ی انگلیسیِ تیم بروسیا دورتموند. با وجود این که در تابستان گذشته شایعات زیادی وجود داشت که سانچو به یکی از تیم‌های منچستری منتقل خواهد شد، اما این استعداد بی نظیرِ انگلیسی همچنان نقش بسیار مهمی در تیم دورتموند در لیگ بوندسلیگا ۱ ایفا می‌کند. با این حال، در بازی FIFA وی با در اختیار داشتن سرعت دیوانه کننده‌ی ۸۸ و امتیاز ۹۰ در مهارت دریبل زنی، در حال فخر فروشی به برخی از بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های دیگر دنیا است و زمانی که این امتیازها با ۵ ستاره حرکت نمایشی ترکیب شوند، او را تبدیل به یک هیولای واقعی می‌کند که فقط ۱۹ سال سن دارد. Overall او در حال حاضر ۸۴ است اما پتانسیل رسیدن به ۹۲ را هم دارد. همچنین بند آزادسازی او نیز در FIFA 20 چیزی حدود ۷۴ میلیون پوند برآورد شده و شما با پرداخت این مبلغ بدون شک نه تنها یکی از بهترین وینگرهای جوان در این بازی را به خدمت گرفته‌اید، بلکه یکی از بهترین بازیکنان کل این بازی را نیز می‌توانید بخرید. مبلغ زیادی برای این استعداد جوان باید در نظر بگیرید که قطعا ارزشش را خواهد داشت.

راهنمای بازی Grim Soul: Dark Fantasy Adventure
خواندن

 

Vinicius Junior (رئال مادرید)

 

9seSjXS6q5ToRPzm3ktS5W 650 80

 

Vinicius Jr، وینگر چپ فوق العاده‌ی تیم رئال مادرید، با سرعت ۹۳ خود حتی از سانچو هم سریع‌تر است اما با داشتن قدرت دریبل ۸۶ به مراتب از این نظر از او کمی ضعیف‌تر است. البته این بازیکن جوان برزیلی ۵ ستاره مهارت هم دارد و با Overall فعلی او که ۷۹ تنظیم شده، فضای بسیار زیادی برای رشد دارد تا به پتانسیل اصلی خود که ۹۲ است، دست پیدا کند. ارزش فعلی او در بازی در حال حاضر ۲۱ میلیون پوند است اما اگر واقعا دوست دارید او را به خدمت بگیرید، باید مبلغ بیشتری به رئال مادرید پیشنهاد دهید.

 

Rodrygo (رئال مادرید)

 

BBY9AS7uVCvcnAAqjHyNmH 650 80

 

قطعا رئال مادرید از داشتن چنین وینگر چپ‌های بی نظیری که دارد، لذت می‌برد. رودریگو فقط یک سال از وینیسیوس جونیور جوان‌تر است و تقریبا در همه زمینه‌ها یک قدم از او عقب‌تر است. با این حال نباید این را زیاد بد بدانید و فکر کنید رودریگو بازیکن مناسبی نیست. او قیمت کم‌تری از وینیسیوس دارد اما از طرف دیگر شما یک سال بیشتر فرصت دارید تا مهارت‌های او را به خوبی ساخته و پرداخته کنید و او را به پتانسیل واقعی‌اش برسانید چرا که می‌تواند با ۱۳ پله رشد در میانگین قدرت‌های خود به Overall حدود ۸۹ برسد. اگر قصد دارید مدت زیادی را با بخش Career Mode سپری کنید، می‌توانید روی رودریگو به عنوان ستاره آینده تیم خود حساب کنید.

 

Pedro De la Vega (لانوس)

 

QnLmGA4KNiV5eSZ45rpKNE 650 80

 

آرژانتین یکی از بهترین کشورها برای جست و جوی بازیکنان بااستعداد جوان و امیدوار کننده است و Pedro De la Vega یکی از بهترین بازیکنان در این زمینه است. او یک وینگر چپ عالی است که فقط ۳.۳ میلیون پوند قیمت دارد. ممکن است Overall پدرو د لا وگا در حال حاضر ۷۰ باشد اما او می‌تواند تا ۸۸ نیرو پیدا کند و یکی از ستون‌های اصلی تیم شما در آینده باشد. او فقط ۳ ستاره مهارت حرکات نمایشی دارد که شاید تنها ضعف او باشد اما از طرفی دیگر سرعت ۸۶ دارد و با قد حدودا ۱۷۸ سانتی متری، قدرت پرش او ۸۲ است که این امکان را به او می‌دهد که چند ضربه سر هم به توپ بزند و گل کند.

راهنمای FIFA 20 - نکاتی برای رسیدن به پیروزی در بخش Volta
خواندن

 

Ismaila Sarr (واتفورد)

 

GLFf33gk9oJMVa4YNcWHJV 650 80

 

نامی که احتمالا برای عده زیادی از طرفداران Premier League کاملا آشنا و شناخته شده است. Ismaila Sarr در حال حاضر در تیم بحران زده‌ی واتفورد بازی می‌کند اما با این حال یکی از نقات قوت و درخشان این تیم محسوب می‌شود و با داشتن سرعت ۹۴ یکی از سریع‌ترین بازیکنان در کل بازی است. او چهار ستاره مهارت و قدرت دریبل ۸۰ دارد و قدرت شوت او هم ۸۴ است که باعث می‌شود Sarr یک بازیکن همه کاره محسوب شود که شما برای هر گزینه‌ای می توانید او را در نظر داشته باشید. اگر یک بازیکن اثبات شده می‌خواهید که بودجه‌ی خریداری کردن او چندان هم زیاد و سنگین نباشد، Sarr یکی از بهترین گزینه‌های موجود است.

 

Leon Bailey (بایر لورکوزن)

 

uUgAo4T7swJD23nU2a5Z6m 650 80

 

اگر در طی گذشت چند سال اخیر سری FIFA را بازی کرده باشید، پس همه چیز را درمورد Leon Bailey، بازیکن سریع جامائیکاییِ تیم بایر لورکوزن می‌دانید و از ظرفیت‌های او آگاهی کامل دارید. او یک بازیکن کامل و بسیار عالی است که مثل بمب در پست وینگر چپ پرجنب و جوش و حرارت است و با قدرت ۸۲ در کنترل توپ و همینطور ۸۶ در مهارت دریبل زنی، می‌تواند به طور شگفت انگیزی حفظ توپ کند. با این حال یک بازیکن گران قیمت محسوب می‌شود اما اگر واقعا دوست دارید یک تغییر بزرگ و سریع در تیم خود به وجود بیاورید، حتما باید به فکر جذب وی باشید.

 

Agustin Urzi (بنفیلد)

 

L6xenJoCR8iA5qmrtewGae 650 80

 

باز هم دوباره به آرژانتین بازمی‌گردیم و این بار برای معرفی Agustin Urzi که شاید تا به حال هیچ وقت اسم او را نشنیده باشید اما واقعا یک استعداد بزرگ و ناشناخته است. همانطور که انتظار دارید، سرعت او شگفت انگیز است اما با این حال چهار ستاره مهارت تکنیکی او کمی ناامید کننده است اما این چیزی از ارزش‌های این بازیکن آینده دار کم نمی کند. او با داشتن قیمت ۲ میلیون پوند واقعا به معنی واقعی کلمه یک بازیکن ارزان قیمت است و در حالی که Overall او در شروع فقط ۶۹ است، اما به سرعت می‌تواند به ۸۸ برسد و پیشرفت کند. پتانسیل فوق العاده‌ی او را نباید دست کم بگیرید.

راهنمای قدم به قدم بازی Street of Rage 4
خواندن

 

Callum Hudson-Odoi (چلسی)

 

8zTMbmqQS68geubAQ7eXt3 650 80

 

طرفداران تیم چلسی همه چیز را درمورد Callum Hudson-Odoi می‌دانند چرا که او در حال حاضر یکی از درخشان‌ترین استعدادهای باشگاه چلسی به شمار می‌رود. شما باید هر چه زودتر برای به خدمت گرفتن او در بازی اقدام کنید چرا که در غیر این صورت ممکن است یک تیم دیگر او را به دست بیاورد (در بازی من او خیلی سریع به المپیک مارسی رفت). اگر بتوانید به موقع او را به خدمت بگیرید و از او به خوبی استفاده کنید، یک وینگر راست فوق العاده به دست خواهید آورد که می‌تواند از Overall ۷۴ به ۸۸ پرواز کند. در حالی که سرعت او در همان ابتدا هم ۸۵ است، اما شاید به اندازه‌ی سایر بازیکنانی که در این لیست وجود دارند، سریع نباشد اما از آنجایی که بقیه آمار او هم بالای ۸۰ است، می‌تواند در سایر زمینه‌ها و مهارت‌ها این کمبود را جبران کند.

 

Adam Hlozek (اسپارتا پراگ)

 

SSAqAKTZsrbyuvQnCBsBm 650 80

 

خب، باز هم یک بازیکن دیگر که برای آینده بی نظیر است. Adam Hlozek در حال حاضر فقط ۱۶ سال سن دارد و در حالی که هیچ یک از قدرت‌های او فعلا بالای ۷۵ نیست، اما Overall فعلی او که ۷۰ ثبت شده، می‌تواند به ۸۶ هم برسد که واقعا عالی است. قد او تقریبا ۱۸۵ سانتی متر می‌باشد و بیشترین قدرت او هم قدرت بدنی او است که ۷۵ است، بنابراین او بیشتر برای آن عده از کسانی مناسب است که به دنبال سرعت نیستند و می‌خواهند بازیکنی با قدرت بدنی بالا در اختیار داشته باشند. همچنین اگر به دنبال یک بازیکن جایگزین در ترکیب اصلی خود به جای Hlozek هستید، می‌توانید از بازیکن شانزده ساله‌ی دیگری به اسم Jeremy Doku نیز استفاده کنید که از نظر سرعت، قدرت‌های آن بسیار عالی است اما از سایر جنبه‌ها چندان چنگی به دل نمی زند.

راهنمای بازی Immortals of Aveum
خواندن

 

Takefusa Kubo (مایکورکا RCD)

 

ukuUYoN5iyH9oFcJvXJwwj 650 80

 

سرانجام، نوبتی هم که باشد، نوبت به معرفی بازیکن با استعداد ژاپنی به اسم Takefasa Kubo می‌رسد. او در حال حاضر با تیم رئال مادرید قرارداد دارد و یکی از بازیکنان این تیم محسوب می‌شود اما فعلا به طور قرضی در تیم مایکورکا بازی می‌کند. در حالی که او سریع‌ترین بازیکنی نیست که در این لیست بتوان نام برد، اما پتانسیل‌های بسیار خوبی دارد. قیمت او در حال حاضر فقط ۳.۳ میلیون پوند است و Overall او که فعلا ۷۰ است، در نهایت می‌تواند به ۸۷ برسد، بنابراین ارزش او بسیار بیشتر از بهایی است که برای خرید او پرداخت می‌کنید. علاوه بر این، مگر ما چقدر استعدادهای چنین ارزشمندی از کشورهای آسیایی مانند ژاپن پیدا می‌کنیم که اکنون بخواهیم فرصت خرید Kubo را از دست بدهیم و از او عبور کنیم؟

این‌ها ۱۰ وینگر برتر جوان بازی FIFA 20 از نظر ما بودند. اگر شما هم بازیکن بااستعداد دیگری در این پست سراغ دارید، در بخش کامنت‌ها برای ما بنویسید.

منبع
GAMESRADAR
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن