راهنمای بازی

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons

راهنمای مربوط به هفت روز ابتدایی بازی

در بازی Animal Crossing: New Horizons نینتندو سوییچ چیزی به اسم برنده وجود ندارد، تنها اگر دوست دارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به قابلیت‌های مختلف این بازی دسترسی پیدا کنید، باید وظایف مشخصی را در هر روز انجام دهید. از آنجا که روزهای آغازین این بازی را پشت سر گذاشته‌ایم، تصمیم گرفتیم تا در اینجا نکات و راهنمای مربوط به این روزها (هفت روز ابتدایی) را با شما در میان بگذاریم تا بدون مشکلی از آن‌ها عبور کنید.

روز اول بازی Animal Crossing: New Horizons

در ابتدا باید محل اردوگاه خود و دو نفر از افراد دهکده را که در تکمیل ماموریت‌ها به شما کمک می‌کنند، مشخص کنید؛ این کار را با دقت انجام دهید چراکه تا مدتی قادر نخواهید بود که محل اردوگاه را تغییر دهید، گرچه زمانی هم که مجاز به این کار شوید، تنها با پرداخت هزینه‌ای گزاف قابلیت جابجایی اردوگاه را خواهید داشت.

زمانی که موقعیت چادر همه را مشخص کردید، «تام نوک» (Tom Nook: راکون بزرگی که یک ژاکت بر تن دارد.) وظایف ساده‌ای را به شما محول خواهد کرد که شامل جمع آوری شاخه‌های درخت و میوه می‌شوند. وظیفه‌ی خود را انجام داده و سپس به سمت مهمانی بروید. پس از این کارها، چرتی بزنید تا بازی واقعی شروع شود. زمانی که از خواب بیدار شدید، با تمام افراد دهکده صحبت کنید، چراکه ممکن است ابزار و وسایل رایگانی به شما بدهند یا آنکه یک همسایه‌ی دوست داشتنی پیدا کنید.

در ادامه نوک به شما دستورالعمل ساخت «چوب ماهیگیری» (Flimsy Fishing Rod) و «تور حشره گیری» (Flimsy Bug Net) را می‌دهد.

بازی Animal Crossing: New Horizons

هدف اول: اهدای پنج ماهی یا حشره به تام نوک

از چوب ماهیگیری و تور حشره‌‌ گیری جهت جمع آوری حشرات و ماهی استفاده کنید. در روز اول تنها به پنج حشره‌ی متفاوت یا ماهی نیاز خواهید داشت. پس از جمع آوری و اهدای حشرات یا ماهی‌های گفته شده به نوک، او به شما دستورالعمل ساخت یک «تبر» (Flimsy Axe) و یک «آب‌پاش» (Watering Can) می‌دهد؛ او همچنین با دوست خود (یک جغد به نام «بلاترز» (Blathers)) تماس می‌گیرد و از او می‌خواهد تا جهت افتتاح یک موزه، به جزیره‌ای بیاید که در آن قرار دارید. حال باید تصمیم بگیرید که موزه‌ی بلاترز در کجا قرار گیرد.

نکته: اگر بازی Animal Crossing: New Horizons را به همراه فرد دیگری اجرا می‌کنید، تنها دارنده‌ی حساب اصلی (اولین کسی که بازی را شروع کرده است.) قابلیت اهدا کردن حشرات یا ماهی‌ها را به نوک خواهد داشت.

در روز اول تنها نیاز به جمع آوری پنج حشره دارید؛ اطمینان حاصل کنید که حشرات بدست آمده در داخل یا اطراف چادرتان قرار گرفته‌اند و در صورتیکه با کمبود فضا مواجه شدید، می‌توانید وسایل خود را روی زمین مقابل چادر بریزید، نگران نباشید جای آن‌ها امن خواهد بود و گم نخواهند شد. در صورت نیاز می‌توانید حشرات بدست آمده (مخصوصاً حشراتی که دو تا از آن‌ها را پیدا کرده‌اید.) را بفروشید.

راهنمای بازی Super Mario Maker 2
خواندن

هدف دوم: پرداخت بدهی به تام نوک

تام نوک بدلیل حضور شما در جزیره‌ی او، به شما ۵۰۰۰ «نوک مایلز» (Nook Miles) می‌دهد؛ قابلیت بارپزداخت این قرض در روز اول کار دشواری نیست و تنها باید وظایف مختلفی (نظیر جمع آوری ۱۰ حشره، فروش چمن و …) که به شما داده می‌شوند را انجام دهید. فراموش نکنید که بعضی اوقات به تلفن خود نگاهی بیندارید، شاید وظیفه‌ای به شما محول شده باشد. پس از بدست آوردن پول مورد نظر، با نوک صحبت کنید و پیشنهاد او مبنی بر ساخت خانه‌ای برای شما را بپذیرید.

هدف سوم: افزایش فضای «فهرست دارایی‌ها» (Inventory) و خرید Tool Ring

این یک هدف اختیاری برای روز اول به حساب می‌آید اما اگر قصد دارید که در ادامه‌ی بازی نوک مایلز بیشتری بدست آورید، پیشنهاد می‌کنیم که سری به چادر نوک زده و از دستگاه ATM که در آنجا قرار دارد استفاده و یک Pocket Organization Guide به قیمت ۵۰۰۰ نوک مایلز (معادل ۵۰۰۰۰ «بلز» (Bells)) خریداری کنید. این خرید منجر به اضافه شدن یک ردیف دیگر به فهرست دارایی‌های شما خواهد شد که در ادامه بسیار بدردتان خواهد خورد.

خرید Tool Ring نیز یکی دیگر از اهداف اختیاری به حساب می‌آید که انجام آن را بسیار توصیه می‌کنیم. قابلیت خرید Tool Ring به قیمت ۸۰۰ نوک مایلز وجود دارد و به شما اجازه خواهد داد تا به سرعت از طریق فشردن کلید بالا روی D-pad، بین ابزار مختلف سوئیچ کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن به ابزار مورد نیاز خود دسترسی یابید.

هدف چهارم: تهیه‌ی منابع سنگی و چوبی

با کمی جستجو در اطراف شهر، چهار سنگ پیدا خواهید کرد. تبر خود را بیرون آورده و این چهار سنگ را خرد کنید. شما قادرید تا به هر سنگ چندین بار ضربه بزنید (هشت بار) و با این کار به منابعی همچون سنگ، خاک رس و Iron Nuggets دسترسی خواهید یافت.

زمانی که تمام سنگ‌ها را خرد و منابع آن‌ها را جمع آوری کردید، باید به سراغ تهیه‌ی چوب بروید، برای این کار از تبر بر ضد درختانی که در جزیره قرار دارند استفاده کرده و با وارد کردن سه ضربه به هر درخت، «چوب نرم» (Softwood)، «چوب سخت» (Hardwood) و چوب معمولی بدست آورید. اگر در حین تهیه‌ی منابع گفته شده (سنگ و درخت) تبر شما شکست، درختان را تکان داده تا به Wooden Sticks دسترسی یابید و از آن برای ساخت یک تبر جدید استفاده کنید.

راهنمای بازی Need for Speed Heat - نکاتی ساده که باید در ذهن خود بسپارید
خواندن

نکته‌ی مهم: از ساخت هر چیری که به Iron Nuggets نیاز دارد خودداری کنید. قابلیت پیدا کردن این نوع از منابع در اوایل بازی بسیار سخت بوده و شما در آینده‌ای نزدیک به ۳۰ واحد از آن نیاز خواهید داشت.

پس از انجام تمام مراحل گفته شده در بالا، بازی را ذخیره کرده و خود را برای شروع روز دوم آماده کنید.

روز دوم بازی Animal Crossing: New Horizons

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons

زمانی که از خواب بیدار شدید، مشاهده خواهید کرد که چادرتان ارتقاء یافته و به یک خانه تبدیل شده است. تبریک می‌گوییم شما گام نخست را در این بازی برداشته‌اید.

حال نزد تام نوک بروید. او به شما تبریک گفته و وام دیگری را به مقدار ۹۸۰۰۰ بلز به شما می‌دهد تا از آن جهت ارتقاء بعدی خانه‌ی خود استفاده کنید. زمان آن فرا رسیده که به سراغ انجام وظایف روز دومتان بروید.

هدف اول: اهدای ۱۵ ماهی یا حشره به بلاترز

نحوه‌ی بدست آوردن این ۱۵ حشره‌ی متفاوت یا ماهی، درست مانند روز اول است و نباید جمع کردن تمام آن‌ها، برایتان کار دشواری باشد. توجه داشته باشید که در روز دوم نیاز به ۱۵ حشره یا ماهی جدید خواهید داشت و پنج تایی که در روز اول به نوک اهدا کردید، به حساب نمی‌آیند.

زمانی که ۱۵ حشره یا ماهی را جمع آوری کردید، آن‌ها را نزد بلاترز برده و به او اهدا کنید؛ بلاترز نیز به شما دستورالعمل ساخت «بیل» (Flimsy Shovel) و «نیزه» (Vaulting Pole: وسیله‌ای که در ورزش دو و میدانی برای پرش از روی مانع استفاده می‌شود.) را خواهد داد؛ از نیزه می‌توانید برای پرش از روی رودخانه‌های موجود در شهر استفاده کنید.

توجه داشته باشید که پس از اهدای ۱۵ حشره یا ماهی، دیگر قادر به اهدای مقادیر بیشتری نخواهید بود، بنابراین حشرات مازادی که بدست آورده یا می‌آورید را ذخیره کنید و در صورت نیاز، اقدام به فروش آن‌ها نمایید.

همچنین نامه‌ای را از «مادر» (Mom) دریافت خواهید کرد که شامل بذر سه میوه است که از میوه‌های بومی شهری که در آن قرار دارید به حساب نمی‌آیند. منظور از میوه‌های غیر بومی، میوه‌هایی هستند که در شهری که در آن قرار دارید وجود ندارند. از بیلی که دستورالعمل ساخت آن را از بلاترز گرفتید، جهت کندن زمین و کاشت بذر میوه‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که درختان در دنیای این بازی تنها در صورتی رشد می‌کنند که در هر طرف آن‌ها یک فضای خالی وجود داشته باشد، بنابراین در انتخاب محل کاشت میوه‌ها دقت کنید.

به هنگام گشت و گذار در اطراف شهر، مراقب ترک‌هایی که روی زمین قرار دارند باشید؛ در این ترک‌ها تکه فسیل‌هایی را پیدا خواهید کرد که پس از بازگشایی موزه‌ی بلاترز، در این موزه به نمایش گذاشته خواهند شد.

راهنمای قدم به قدم بازی Nobodies
خواندن

هدف دوم: جمع آوری مجدد منابع

روند جمع آوری منابع در روز دوم، دقیقاً مطابق با روز اول است؛ با وارد کردن ضرباتی به سنگ‌ها و درخت‌هایی که در اطراف شهر قرار دارند، منابع سنگی و چوبی بدست آورید. برای بهبود روند بدست آوردن منابع سنگی از تکه سنگ‌ها، در اطراف آن‌ها دو حفره‌ی مورب به شکل زیر ایجاد کنید:

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons

در نقطه‌ی مشخص شده در میان دو حفره ایستاده و با بیل خود، شروع به ضربه زدن به تکه سنگ نمایید؛ مشاهده خواهید کرد که در زمان ضربه زدن به تکه سنگ، دو حفره‌ای که روی زمین ایجاد کردید مانع از پرت شدن شما به سمت عقب و همچنین گم شدن منابع سنگی خواهند شد.

هدف سوم: اختصاص منابع به فروشگاه

اگر در جمع آوری منابع کاملاً دقیق عمل کرده باشید، در حال حاضر باید ۳۰ عدد چوب نرم، ۳۰ عدد چوب سخت و ۳۰ عدد چوب معمولی در اختیار داشته باشید. به سمت چادر نوک حرکت کرده و با «تیمی» (Timmy: راکون کوچک) صحبت کنید. تیمی اعلام می‌کند که دوست دارد فروشگاهی بسازد اما به منابعی جهت انجام این کار نیاز دارد، بنابراین ۹۰ عدد چوب (ترکیبی از چوب‌های گفته شده) به او بدهید.

متاسفانه تیمی بجز چوب، به ۳۰ عدد Iron Nuggets نیز احتیاج دارد که در حال حاضر این مقدار را در اختیار ندارید؛ بنابراین جهت تحویل منابع مورد نیاز، عجله نکرده و تا فرا رسیدن روز سوم صبر کنید.

هدف چهارم: استفاده از «بلیط نوک» (Nook Ticket)

تام نوک به شما یک بلیط نوک رایگان می‌دهد که از طریق آن قادر خواهید بود تا بصورت تصادفی به جزیره‌ای بروید که در آن منابع زیادی را جهت جمع آوری پیدا خواهید کرد؛ استفاده از این بلیط و حضور در جزیره‌ای سرشاز ار منابع، بهترین راه جهت بدست آوردن سریع ۳۰ عدد Iron Nuggets برای ساخت فروشگاه تیمی است، گرچه همانطور که گفتیم، جهت آماده کردن این مقدار از Iron Nuggets، می‌توانید تا فرا رسیدن روز سوم منتظر بمانید.

نکته: اگر در جزیره‌ای حاضر شدید که در آن میوه‌هایی را مشاهده کردید که در جزیره‌ی شما وجود ندارند، حتماً یک نمونه از هر کدام را با خود به جزیره‌تان بازگردانید؛ این میوه‌ها را می‌توانید بفروش رسانید اما بجای آن، پیشنهاد می‌کنیم که همچون سه میوه ارسال شده از سوی مادر، آن‌ها را نیز در زمین بکارید تا به درختی از این میوه‌ها دسترسی پیدا کنید. فروش هر میوه‌ی غیر بومی، ۵۰۰ بلز برای شما به ارمغان خواهد آورد که راه مناسبی برای افزایش پولتان در اوایل بازی است.

راهنمای بازی Dreams - نکاتی برای شروع
خواندن

در «جزیره‌ی نوک» (Nook Island) شاهد حیواناتی خواهید بود که قابلیت صحبت کردن با آن‌ها را دارید و همچنین می‌توانید آن‌ها را دعوت به زندگی کردن با خودتان نمایید. دعوت از کلیه‌ی حیوانات جهت زندگی کردن با خودتان، راه حلی مناسبی جهت سرعت بخشیدن به افزایش سریع جمعیت جزیره است.

هدف پنجم: بدست آوردن نسخه‌های ارتقاء یافته از ابزار

ماشین موجود در فروشگاه تام نوک، دستگاهی به نام Pretty Good Tool Recipes را به قیمت ۳۰۰۰ نوک مایلز می‌فروشد؛ این دستگاه به شما اجازه می‌دهد تا به نسخه‌های ارتقاء یافته و بادوام‌تری از ابزار فعلیتان دسترسی پیدا کنید. همانطور که می‌توان انتظار داشت، دسترسی به ابزار پیشرفته‌تر، نیاز به مقادیر بیشتری منابع (نظیر Iron Nuggets) نیز خواهد داشت. تا زمان فراهم کردن ۳۰ عدد Iron Nuggets مورد نیاز جهت ساخت فروشگاه، از ساخت ابزاری که نیاز به این منبع دارند خودداری کنید.

نکته: پس از خرید دستگاه Pretty Good Tool Recipes، به دستورالعمل ساخت دو نوع تبر جدید دسترسی خواهید یافت؛ «تبر سنگی» (Stone Axe) یکی از این تبرها است که ساخت آن به هیچ Iron Nuggets نیاز ندارد. تبر سنگی از دوام بیشتری نسبت به تبر ابتداییتان برخوردار است و گرچه ساخت آن اجباری نیست، اما ارزش بالایی دارد. جنس تبر دیگری که دستورالعمل ساخت آن به شما داده می‌شود، ظاهراً از فلز بوده و برای ساخت آن نیاز به Iron Nuggets خواهید داشت. در زمان کار با تبر دوم خیلی مراقب باشید، چراکه این تبر می‌تواند درختان را با دو ضربه نابود کند، به همین دلیل انتخاب مناسبی جهت دسترسی به منابع چوبی از طریق درختان نخواهد بود؛ از این رو بهتر است که از تبر اول، یعنی تبر سنگی جهت تهیه‌ی چوب از درختان استفاده نمایید.

روز سوم بازی Animal Crossing: New Horizons

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons

این روز را با یک خبر خوب و یک خبر بد شروع خواهید کرد! خبر خوب این است که موزه‌ی بلاترز در دست ساخت قرار گرفته است؛ خبر بد نیز این است که تا زمانی که این موزه در دست ساخت قرار دارد، قابلیت اهدا کردن چیزی را نخواهید داشت، بنابراین بهتر است که در این روز به کارهای عقب افتاده‌ی خود پرداخته و همچنین منابعتان را افزایش دهید. نگران نباشید، مراحل ساخت موزه در روز چهارم پایان خواهد یافت.

هدف اول: فراهم کردن منابع مورد نیاز جهت ساخت فروشگاه تیمی

اگر تا پیش از شروع روز سوم موفق به تهیه‌ی منابع مورد نیاز جهت ساخت فروشگاه تیمی شده‌اید، فروشگاه در روز سوم باز خواهد شد، اما اگر هنوز در تلاش برای جمع آوری ۳۰ عدد Iron Nuggets هستید، به سراغ تمام سنگ‌های موجود در جزیره رفته و با ضربه زدن به آن‌ها، مقدار مورد نیاز Iron Nuggets را تهیه کنید. پس از بدست آوردن تعداد منابع مورد نیاز جهت ساخت فروشگاه، به چادر نوک رفته و منابع را تحویل دهید تا فروشگاه در روز چهارم باز شود.

راهنمای بازی Toy Blast | ترفندها و نکات
خواندن

یادتان نرود که اگر بدنبال منابع بیشتری هستید، می‌توانید یک بلیط نوک را به قیمت ۲۰۰۰ نوک مایلز تهیه و به جزیره‌ای مملو از منابع بروید.

هدف دوم: تهیه‌ی ابزار آلات بهتر جهت جمع آوری منابع

پس از تحویل منابع مورد نیاز جهت ساخت فروشگاه، بهتر است به سراغ ساخت ابزار آلاتی بروید که به شما اجازه می‌دهند تا به شکلی راحت‌تر و با سرعتی بیشتر، به جمع آوری مقدار بیشتری از منابع بپردازید، مخصوصاً آنکه در روز چهارم به منابع زیادی نیاز خواهید داشت.

روز چهارم بازی Animal Crossing: New Horizons

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons

امروز روز بزرگی برای شما خواهد بود و کارهای زیادی را باید انجام دهید. موزه‌ی بلاترز در روز چهارم بطور کامل بازگشایی می‌شود و این موضوع بدین معنی است که می‌توانید تمام چیزهایی که ذخیره کرده‌اید را به بلاترز اهدا کنید. اگر نیاز به فروش آیتمی داشتید، می‌توانید سری به فروشگاه تیمی و تامی بزنید. «Nook’s Cranny» فروشگاه جدیدی است که از روز چهارم می‌توانید ابزار مورد نیاز خود را از طریق آن خریداری کرده یا چیزی را در آنجا بفروش رسانید؛ همچنین تابلویی را در مقابل فروشگاه تیمی و تامی مشاهده خواهید کرد که روی آن فهرست کالاهای مورد نیاز فروشگاه درج می‌شود و می‌توانید با تهیه و فروش آن‌ها، پول بیشتری بدست آورید.

هدف اول: یک پل بسازید

با تام نوک صحبت کنید، او اعلام می‌کند که افراد جدیدی علاقه‌مند به حضور در جزیره‌ی شما هستند، اما پیش از ورود آن‌ها، تام می‌خواهد اطمینان حاصل کند که فضای کافی جهت اسکان این افراد وجود دارد. تام به شما دستورالعمل ساخت یک پول چوبی می‌دهد که امکان عبور از رودخانه را راحت‌تر می‌کند. برای ساخت این پل چوبی و اجزای آن، نیاز به چوب خواهید داشت. با توجه به آنکه در روزهای گذشته اقدام به تهیه و جمع آوری منابع مختلفی نمودید، احتمالاً در حال حاضر میزان چوب مورد نیاز برای ساخت این پل را در اختیار خواهید داشت، اما در غیر اینصورت، همچون قبل به تهیه‌ی چوب بپردازید.

در مورد محل قرار گیری این پل به خوبی فکر کنید؛ گرچه ساخت اولین پل رایگان است، اما برای ساخت پل‌های بعدی باید پول قابل توجهی پرداخت نمایید، بنابراین انتخاب هوشمندانه‌ای صورت دهید. این پل را در جایی قرار دهید که براساس وضعیت جزیره‌تان، احساس می‌کنید بیشترین استفاده از آن صورت خواهد گرفت.

هدف دوم: انتخاب محل استقرار خانه‌ها

پس از قرار گیری پل چوبی روی رودخانه، باید محل استقرار خانه‌های مردم را انتخاب نمایید. توصیه می‌کنیم که خانه‌ها را در محل‌هایی نزدیک به یکدیگر قرار دهید؛ گرچه محل این خانه‌ها خیلی اهمیتی ندارد و نیازی نیست نگران آن باشید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 6 - مراحل لیون (قسمت اول)
خواندن

هدف سوم: ساخت وسایلی برای خانه‌ها

هر کدام از خانه‌های ساخته شده نیاز به شش وسیله دارند، سه وسیله در بیرون و سه وسیله در داخل خانه‌ها؛ برای ساخت این وسایل می‌توانید از هر موادی استفاده کنید. با توجه به ذخیره سازی هر روزه‌ی منابع، احتمالاً بدون مشکلی قادر خواهید بود که تمام وسایل مورد نیاز را بسازید. اگر با مشکل کمبود منابع روبرو شدید، یک بلیط نوک خریداری کرده و به جزیره‌ای مملو از منابع بروید و مقدار زیادی چوب، سنگ، خاک رس و Iron Nuggets جمع آوری کنید.

پس از استقرار دومین خانه، به دستورالعمل ساخت نردبان دسترسی خواهید یافت که به شما در بالا رفتن از صخره‌های شیب‌دار کمک می‌کند. زمانی که در حال انجام درخواست‌های بازی هستید، از فسیل‌ها و حشراتی که در اطرافتان قرار دارند غافل نشده و آن‌ها را جمع آوری کنید.

وقتی که تمام درخواست‌ها را انجام دادید، با تام نوک صحبت کنید و به او اطلاع دهید که وظایفتان را به اتمام رسانده‌اید. به زودی شاهد حضور افراد بیشتری در جزیره‌تان خواهید بود.

هدف چهارم: جمع آوری مجدد منابع

همچون روزهای گذشته به جمع آوری منابع سنگی و چوبی بپردازید.

روز پنجم بازی Animal Crossing: New Horizons

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons

اگر کارهای خود را در بازی Animal Crossing: New Horizons براساس این راهنما انجام داده باشید، بنابراین در روز پنجم کار زیادی برای انجام دادن نخواهید داشت؛ تنها دو رویداد مهم در این روز وجود دارند که باید به آن‌ها پرداخت.

در روز پنجم مراحل ساخت پل چوبی به اتمام خواهد رسید و به شما اجازه خواهد داد تا با آسودگی خیال از روی رودخانه عبور کنید. متاسفانه تا مدتی قادر نخواهید بود که پل چوبی جدیدی روی رودخانه بسازید. می‌توانید با نوک صحبت کرده و علاقه‌ی خود را جهت برگزاری یک مراسم افتتاحیه برای پل، ابراز نمایید، البته برگزاری این مراسم یک چیز اختیاری است و اجباری برای آن وجود ندارد.

هدف اول: ملاقات با همسایگان جدید

یکی از نکات قابل توجه در روز پنجم این بازی، حضور ساکنین جدید در جزیره است. به سمت محل استقرار ساکنین جدید رفته و با آن‌ها صحبت کنید. گرچه صحبت کردن با ساکنین جدید مزیتی برای شما نخواهد داشت اما اینکه همیشه خود را به افراد جدید معرفی کنید، ایده‌ی خوبی به حساب می‌آید.

هدف دوم: یاد بگیرید که چگونه وسایل را سفارشی سازی کنید

تام نوک از طریق برگزاری یک سمینار در چادر خود، به شما یاد خواهد داد که چگونه به سفارشی سازی وسایل بپردازید. در کلاس آموزشی نوک شرکت کرده و به طیف وسیعی از ابزار سفارشی سازی دسترسی پیدا کنید.

راهنمای بازی Axie Infinity | چطور از Axie Infinity پول دربیاوریم؟
خواندن

هدف سوم: جمع آوری منابع

با توجه به جمع آوری هر روزه‌ی منابع، در حال حاضر باید از ذخایر خوبی برخوردار باشید. اگر فکر می‌کنید که مقدار منابع فعلیتان مناسب است، از این مرحله چشم پوشی کنید، اما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ چند درخت و سنگ رفته و به مقادیر بیشتری از سنگ و چوب دسترسی پیدا نمایید.

روز ششم بازی Animal Crossing: New Horizons

روز ششم، یک روز آزاد دیگر به حساب می‌آید. در این روز شاهد حضور افراد بیشتری در جزیره‌ی خود خواهید بود. این روز را هرگونه که دوست دارید پشت سر بگذارید. اگر وضعیت مالی مناسبی دارید، یک بلیط نوک خریداری کرده و به جزیره‌ی دیگری سفر کنید، شاید در آنجا به چند میوه‌ی غیر بومی برخورد نمایید. گرچه بجای سفر به جزیره‌ای دیگر، می‌توانید وقت خود را با ماهیگیری و جمع کردن حشرات سپری کنید. تصمیم با شما است.

روز هفتم بازی Animal Crossing: New Horizons

در روز هفتم اتفاق بزرگی در جزیره‌ی شما روی خواهد داد؛ در این روز مراحل تبدیل چادر خسته کننده‌ی نوک به ساختمان خدمات‌دهی به ساکنین کلید خواهد خورد. در این ساختمان شاهد خدمات جدیدی خواهید بود اما ارتقاء کامل آن چند روزی طول می‌کشد. روال کاری چادر نوک در روز هفتم، همچون همیشه خواهد بود اما فردا (روز هشتم) این ساختمان و همچنین دستگاه ABD بطور کامل از دسترس خارج خواهند شد.

آخرین محل مسکونی‌ای که برای افراد در نظر گرفته بودید، در روز هفتم تکمیل می‌شود. به سمت محل استقرار مهاجرین رفته و خود را به تمام آن‌ها معرفی کنید؛ مطمئناً این افراد قدردان تلاش‌های شما خواهند بود.

روزهای پس از هفته‌ی اول بازی Animal Crossing: New Horizons

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons

اگر موارد گفته شده در این راهنما را دنبال کرده باشید، در روز نهم شاهد رویداد بزرگی هستید. در روز نهم ساختمان خدمات‌دهی به ساکنین بطور کامل بازگشایی خواهد شد؛ به محض باز شدن این ساختمان، می‌توانید دست به ساخت پل‌های چوبی بیشتری روی رودخانه‌های جزیره‌ی خود بزنید.

پس از بازگشایی ساختمان خدمات‌دهی به ساکنین جزیره، در روزهای بعد شاهد رویدادها و افتتاح ساختمان‌های بیشتری می‌باشید، بنابراین هر روز به بررسی جزیره پرداخته و ببینید که چه چیزی در انتظارتان است.

یادتان باشد، بازی Animal Crossing: New Horizons یک مسابقه‌ی «ماراتن» (Marathon) است نه یک مسابقه‌ی دو، بنابراین تنها کافی است که در هر روز مدت زمان ۲۰ دقیقه را جهت انجام کارها و اصول اولیه‌ی این بازی سپری کنید. جهت خرید نسخه‌ی اصلی بازی Animal Crossing: New Horizons به سایت رسمی این عنوان مراجعه کنید.

منبع
Polygon
عضویت
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
محمد
محمد
5 ماه قبل

ممنون بابت راهنماتون
با سوییچ کپی خور شده نمیشه به جزیره های دیگه سفر کرد و از ساکنینش دعوت به عمل اورد؟؟! چون وصل شدن به نت با سوییچی که کپی خور سخت افزاری شده می تونه ریسک باشه. مگه اینکه راهی داشته باشه

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x