راهنمای بازی

راهنمای بازی Hay Day – نکات، ترفند‌ها و کد تقلب

6 نکته، ترفند و کد تقلب برای کسب درآمد و گسترش مزرعه‌تان

در این مقاله تلاش کردیم راهنمای بازی Hay Day را طوری بیان کنیم که برای تازه‌واردین نیز قابل فهم باشد. با راهنما و آموزش بازی Hay Day همراه ما شوید.

بازی Hay Day یکی از محبوب‌ترین عناوین رایگان (Free to Play) موجود در فروشگاه اپل (App Store) بوده، هرچند اگر مراقب نباشید باعث می‌شود تا خرید‌های درون برنامه‌ای بسیاری در آن انجام دهید. در ادامه می‌توانید نکاتی را که ما برای پیشروی در بازی بدون صرف حتی یک ریال پیدا کرده‌ایم، مطالعه نمایید. با ما در پیکسل آرتس همراه باشید.

بازی Hay Day

بازی Hay Day شما را مسئول بازسازی مزرعه‌ای می‌کند که از روزهای اوج خود فاصله گرفته است. در این مزرعه شما می‌توانید محصولات زراعی رشد داده و برداشت کنید، دام پرورش دهید، زمین را پاکساری نمایید و با تولید کالا و فروش آن‌ها به مغازه‌ها، کسب و کارهای محلی و مشتریان سود خوبی به جیب بزنید. در هر مرحله از بازی Hay Day شاهد کالاهای تازه، دام‌ها و محصولات جدید و چیزهای مناسب دیگری خواهید بود که تجربه کشاورزی شما را بهبود می‌بخشند. همانند سایر عناوین رایگان، بازی Hay Day نیز دارای یک مکانیزم خرید درون برنامه‌ای بوده که می‌توانید از آن برای تهیه یک واحد پول درون بازی دشوار (در اینجا الماس) استفاده نموده و خود را از شرایط بد نجات دهید. در این راهنما ما به نکاتی پرداخته‌ایم که می‌توانند بدون هیچگونه هزینه‌ای شما را از قرارگیری در وضعیت‌های اشاره شده، نجات دهند.

بازی Hay Day

۱. حواستان باشد که دانه‌های زراعیتان تمام نشوند

هر دانه کاشته شده، به هنگام برداشت دو محصول خواهد داد – یک واحد کاشته شده در زمینتان، دو واحد محصول برای شما در سیلو به همراه دارد. هر چقدر هم که ممکن است کاشتن تمامی دانه‌های موجود در سیلوی‌تان برای برآورده نمودن یک سفارش پر درآمد وسوسه کننده به نظر برسد، از انجام اینکار خودداری کنید. دانه‌های خود را کاشته و مطمئن شوید که مقداری از آن‌ها را جهت تولید محصولاتی که در آینده نیازمند آن‌ها خواهید بود، ذخیره نمایید. در صورت مصرف تمامی دانه‌های خود، شما مجبور به استفاده از خرید درون برنامه‌ای و تهیه الماس خواهید بود.

راهنمای بازی FIFA 22 | بهترین بازیکنان جوان فیفا ۲۲
خواندن

این موضوع خصوصاً با پیشروی در بازی Hay Day و رشد مزرعه‌تان بیشتر به چشم می‌آید، زیرا در بخش‌های آتی شما باید به صورت مداوم دام‌های خود را تغذیه کنید. از این رو، همیشه ذخیره مناسبی از گندم، ذرت، سویا و سایر خوراک‌های دام را در سیلوی خود داشته باشید.

بازی Hay Day

۲. محصولاتی که دیر رشد می‌کنند را در ساعات کاری یا شب هنگام بکارید

بعضی محصولات تنها بعد از چند دقیقه قابل برداشت خواهند بود – به عنوان مثال گندم، ذرت و هویچ همگی در کمتر از ۱۰ دقیقه به ثمر می‌رسند. هرچند، رشد بعضی محصولات دیگر مانند کدو تنبل و نیل ساعت‌ها طول می‌کشد. دقت کنید که قبل از بستن بازی Hay Day به هنگام خواب، یا مشغول شدن با امور مدرسه یا محل کارتان، این دسته از محصولات را بکارید؛ بدین صورت هنگامی که دوباره به بازی بازگردید محصولات یاد شده آماده برداشت و استفاده خواهند بود.

این موضوع در مورد دام‌ها و کالاهای تولیدی شما نیز صدق می‌کند. بعضی از این موارد ممکن است آماده شدنشان ساعت‌ها به طول بی‌انجامد، از این رو دقت کرده و پیش از خواب پروسه تولید آن‌ها را آغاز نمایید تا روز بعد وقتی از خواب بیدار می‌شوید، آماده و قابل استفاده باشند.

بازی Hay Day

۳. به بازدیدکنندگان از مزرعه‌تان توجه نکنید

بازدیدکنندگان از مزرعه شما در بازی Hay Day قصد خرید محصولاتتان را داشته اما اکثراً نمی‌خواهند پول خوبی برای آن‌ها بدهند. پس از نه گفتن به آن‌ها نترسید. آن‌ها از این عمل شما ناراحت نشده و هر زمان که حوصله‌اش را داشتند بار دیگر به مزرعه‌تان باز می‌گردند.

راهنمای بازی Cyberpunk 2077 | راهنمای سلاح‌های بازی
خواندن

تنها استثنای این بخش زمانی است که از یک محصول اشباع شده‌اید، مثلاً تخم مرغ، یا می‌توانید آن را با سرعت بسیار زیادی تولید کنید، مانند گندم.

که این مورد ما را به نکته بعدی این راهنما می‌رساند…

بازی Hay Day

۴. از دکه خیابانی برای پر کردن صندوق‌هایتان استفاده نمایید

بجای فروختن محصولاتتان به بازدیدکنندگان، آن‌ها را به دوستان و دنبال‌کنندگان (فالوورها) خود که آنان نیز مشغول انجام بازی Hay Day هستند، بفروشید. با بررسی روزنامه می‌توانید ببینید دوستانتان چه محصولاتی می‌فروشند و شما نیز با الگوگیری از آن‌ها محصولات مشابه‌ای تولید نموده و به فروش برسانید. در این بخش ما معمولاً قیمت محصول خود را به بالاترین حد ممکن رسانده و سپس تخفیف ۱۰ درصدی روی آن قرار می‌دهیم. با این شیوه خیلی سریع تمامی محصولات به فروش می‌رسند.

بازی Hay Day

۵. از دادن جواب منفی به سفارشات نترسید

تابلوی اعلانات شما با سفارش‌های ارسالی مختلف از کسب و کارهای محلی پر خواهد شد – مغازه‌ها، سالن‌ها، مدارس، کلیسا‌ها و موارد بیشتر. معمولاً این اماکن مبلغ منصفانه‌ای برای محصولات شما خواهند پرداخت اما گاهی اوقات شما آنقدر محصولِ آماده ندارید که سفارش را برآورده کنید، یا انجام تولید محصولات برای سفارش زمان زیادی خواهد برد یا اصلاً تجهیزات یا دام‌های مورد نیاز برای انجام یک سفارش را ندارید. در چنین مواردی از رها کردن آن سفارش هراسی نداشته باشید.

شاید مدت زمانی طول بکشد تا سفارش بعدی به دستتان برسد، اما اگر توانایی انجام این سفارش جدید را داشته باشید، ارزشش بسیار بیشتر از آن بوده که فضای محدود سفارش‌های خود را با مواردی پر کنید که قابلیت انجام آن‌ها را ندارید. مدیریت فضای محدودتان در بازی Hay Day می‌تواند نکته‌ای مهم و اساسی هنگام تجربه این عنوان باشد.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 6 - مراحل کریس (قسمت چهارم)
خواندن

بازی Hay Day

۶. بین پول و تجربه خود تعادل ایجاد کنید

با دریافت سفارشات، شما در پایین کادر متوجه پدیداری دو نماد مختلف خواهید شد – سکه‌ها و ستاره‌ها. سکه‌ها پول دریافتی شما از هر سفارش بوده و ستاره‌ها تجربه بدست آمده شما پس از تکمیل آن سفارش را نشان می‌دهند.

موفقیت در بازی Hay Day به همان اندازه که به پول در آوردن بستگی دارد، به کسب تجربه و افزایش سطحتان نیز وابسته است، پس با دقت به سفارشات نگاه کرده و آن‌ها را به درستی انتخاب کنید. ممکن است در برخی مواقع انجام سفارشی که پول کمتر اما تجربه بیشتری به شما می‌دهد بهتر باشد، زیرا سرعت افزایش سطح شما را بالاتر خواهد برد.

۷. و یک کد تقلب – بازی را از اول بارگذاری نمایید تا روزنامه‌های جدیدی دریافت کنید

تا اینجای مقاله ما ۶ نکته و ترفند وعده داده شده را برای شما فراهم کرده‌ایم، هرچند ما قول یک کد تقلب را نیز داده بودیم، پس این هم یک راهکار برای تقلب: روزنامه‌ شما در بازی Hay Day اقلام فروخته شده توسط سایر بازیکنان را نشان می‌دهد. هرچند، شما می‌توانید با خروج کامل از بازی و بازگشت به آن، روزنامه را مجبور نمایید تا زودتر از زمان طبیعیش معاملات جدیدی را برای شما نمایان کند. (به خاطر داشته باشید که منظور ما از خروج کامل از این عنوان، خارج شدن از بازی و سپس بستن آن از حافظه فعال (Active Memory) تلفن همراهتان است.) پس از انجام اینکار روزنامه به‌روزرسانی شده و معاملات جدیدی را به شما نشان خواهد داد.

راهنمای بازی No Man's Sky
خواندن

بهترین ترفندها، نکات و کد تقلب‌های شما؟

این هم از راهنمای امروز ما – ۶ ترفند و یک راهکار تقلب در بازی Hay Day. آیا شما ترفند‌ها و کدهای تقلب دیگری از این بازی می‌دانید؟ آیا انجام این عنوان شما را عصبانی می‌کند؟ یا شاید هم از قبل مجبور شده‌اید تا برای پیشروی در بازی یک خرید درون برنامه‌ای انجام دهید؟ در بخش دیدگاه‌ها نظرات خود در رابطه با این عنوان را با ما به اشتراک بگذارید. و اگر هنوز بازی Hay Day را تجربه نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم حتماً به App Store رفته و آن را امتحان کنید.

منبع
iMore
عضویت
اطلاع از
guest

106 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
Fatima
Fatima
2 سال قبل

این چیزایی که شما گفتی اصلا کاربردی نیست یه ترفندهایی بگید که حرفه ایا استفاده کنند هی دی خیلی ترفندای خوبی داره

ممدریش
ممدریش
Reply to  Fatima
2 سال قبل

تو که حرفه ای هستی ترفنداتو بگو خب!

حسین
حسین
Reply to  Fatima
2 سال قبل

بهترین کار رو بلدم خیلی هم شود می کنی مثلا من ۱۰۰۰۰۰ سکه داشتم با این ترفند تو ۳ روز دو برابر شد اگه می خوای بگم یه پاسخ بدید من میام

Kosari
Kosari
Reply to  حسین
2 سال قبل

چطوری دوبرابر شد؟؟

بانو
بانو
Reply to  Kosari
6 ماه قبل

اگه امکانش هست بگید چجوری میشه صاحب سکه شد

..‌
..‌
Reply to  حسین
1 سال قبل

بگو

هانیه
هانیه
Reply to  حسین
1 سال قبل

سلام شما مداد یا چکش و نامه ندارین؟

سجاد
سجاد
Reply to  هانیه
1 سال قبل

منطقه ی طرف قطار ها جای حیواناتش چجوری باز میشه لول چند باز میشه؟

مهدیه
مهدیه
Reply to  سجاد
11 ماه قبل

یک زمین سمت چپش رو‌ باز کنید

امیر حسین
امیر حسین
Reply to  حسین
1 سال قبل

سلام چه طوری لطفا تروخدا بگو

بهار
بهار
Reply to  حسین
1 سال قبل

بله لطفا بگین چیکار کردین

نفس
نفس
Reply to  حسین
1 سال قبل

چطوری

سارا
سارا
Reply to  حسین
1 سال قبل

میشه بگین لطفا؟

سعید
سعید
Reply to  حسین
1 سال قبل

بله بگو

Asal
Asal
Reply to  حسین
1 سال قبل

سلام میشه لطفا بگی چیکار کردی؟!

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  حسین
11 ماه قبل

چطوری

بنیامین
بنیامین
Reply to  حسین
9 ماه قبل

بگو

شهلا
شهلا
Reply to  حسین
5 ماه قبل

سلام چطوری میتونم سکه ها دو برابر بشه

دلارام
دلارام
Reply to  حسین
2 ماه قبل

ترفندتو بگو لطفا ممنونم

Faar
Faar
Reply to  Fatima
10 ماه قبل

این بازیم مث بازی فارم سیستمی،جای چت داره اگ داره کجاس چرا برامن غیرفعال

Mahdi
Mahdi
Reply to  Faar
9 ماه قبل

باید بری تو یک کلن البته تو لول های اول باز نیست ساختمون کلن و تازه خرابه باید تعمیرش کنی

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  Faar
3 ماه قبل

باید دعوت بشی هود اونجا میتونی چت کنی با دیگران

roham
roham
2 سال قبل

توکه خیلی ترفند ترفند میکنی چرا نگفتی برن از روزنامه گندم و زرت با قیمت ۱ سکه بخرن گرون بفروشن🤣

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  roham
3 ماه قبل

زیاد پیدا نمیشه یک سکه ای مگه اینکه دربی داشته باشن

roham
roham
2 سال قبل

کاملا مذخرف اینارو هر نوبی میدونه حاجی خود بازی یاد میده بعد میگی برو بیرون بیا داخل اسم لینو گذاشتی کد 🤣 اصا نیاز به بیرون رفتن نیست بعد ی مدتی خود عوض میشه🤣

مریم
مریم
1 سال قبل

سلام
اون قسمت جوجه ها که جدید اومده. آیکون های بالا که قفل هست چطور باز میشه
Frame pass قسمت pass
road

..‌
..‌
Reply to  مریم
1 سال قبل

باید دلار بدی

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  ..‌
3 ماه قبل

به تومان میشه خرید ولی تو کانال تلگرامی
@haydaymarket عضو شدید و هرچی خواستین بخرید

Zizi
Zizi
Reply to  مریم
1 سال قبل

منم همین سوال رو دارم و هیچکی جواب نمیده

بهار
بهار
Reply to  مریم
1 سال قبل

اونا پولیه توی ایران باز نمیشه

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  بهار
3 ماه قبل

چرا باز میشه باید بخرید به کانال تلگرامی @haydaymarket مراجعه کنید سکهمیفروشن و هر چی دیگه که شما بخواین من سکه ۳چ۲ یا ۳ میلیون گرفتم ۷ یا ۸ هزار تومان

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  مریم
3 ماه قبل

اونها را باید پول بدی بخری

عباس کامرانی
عباس کامرانی
1 سال قبل

سلام چندتانکته راجع به سوپرسل اول اینکه اصلا به فکر تقلب وباگ زدن نباشید بازیتو فیک میشه ونمیتونید محصولتون بفروشین وانگار دارین باخودتون بازی میکنید وبس در حالی که این بازی هم فردی هم گروهی تازه سوپرسل میفهمه واز بازی کلا حرفتون میکنه دوم حتما جیمیل وپسورد بدین با زیتون وتوبازی سوپرسل سیوش کنید اونو بصورت کاملا محرمانه برای خود جایی یادداشت کنید چون ر بعضی مواقع مثل خرابی وتعویض گوشی بهش نیاز دارین تا بازیتو ن به ادامه برگرده سوم ازیک اکانت تو بازی بیشتر استفاده کنید ولی بازی اصلیتون یک اکانت باشه وبقیه کمکی اون اکانت اصلی نکته… ادامه مطلب »

Last edited 1 سال قبل by عباس کامرانی
سجاد
سجاد
Reply to  عباس کامرانی
1 سال قبل

سلام منطقه ی جای قطار حیواناتش لول چند باز میشه ؟

فاطی
فاطی
Reply to  سجاد
1 سال قبل

سلام لول سه

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  سجاد
3 ماه قبل

قطار لول ۳۴ یا ۳۵

ریحانه
ریحانه
1 سال قبل

سلام تو قسمت جوجه ها این که میگه به سه تا حرم مقدس سر بزن یعنی چی؟؟؟

ایمان
ایمان
Reply to  ریحانه
1 سال قبل

منم گیر همونم واسه من نمیدونم چیکار کردم که یکیشم رفته جلو خخخخ پیدا کردید به منم بگید

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  ایمان
3 ماه قبل

کجاست میشه بگین و از لول چند به بعد میگه به سه تاحرم مقدس سر بزنید

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  ریحانه
3 ماه قبل

من ندیدم تا حالا مطمینید همچین چیزی را میگه

مرتضی
مرتضی
1 سال قبل

سلام. منظور از ۳ بازدید کننده از شهر داشته باشید چیست. میشه توضیح بدین

Shahdis
Shahdis
Reply to  مرتضی
1 سال قبل

یعنی با قطار سه نفر رو تو شهرت راه بدیو پذیرایی کنی

میکی
میکی
1 سال قبل

ی کاغذای ابی میده بازی ک روش اشکال هندسی داره
اونا ب چ دردی میخوره

Mahdi
Mahdi
9 ماه قبل

چند نکته رو به مقاله اضافه کنید یک سعی کنید وارد گروه های پر جمعیت بشید اگر فعال هستید تو دربی شرکت کنید ولی حتمی تسک هاتون رو بزنید چون معمولا کلن ها کسایی که تسک نزنن کیک می کنن در اخر دربی جایزه خوبی بدست می اورید . دو زیاد درخت بوته بکارید میوه هاش هم بقیمت اخر یا با تخفیف خیلی کمی بگذارید نگران خریده نشدن نباشید روز نامه کنید معمولا خریده می شوند اگر تبر و اره نمی تونید پیدا کنید زمانی که تام تخفیف داد برای بکار گیری بهش بگید براتون اره تبر پیدا کنه این… ادامه مطلب »

Mahdi
Mahdi
Reply to  Mahdi
9 ماه قبل

اینم یازده نکته مفید سوالی داشتید به کلنم سر بزنید بپرسید

Asma
Asma
Reply to  Mahdi
4 ماه قبل

دربی ش خیلی سخته

Mahdi
Mahdi
Reply to  Mahdi
9 ماه قبل

یک نکته دیگه هم اضافه می کنم تو روزنامه بعضی اوقات چیز هایی رو به قیمت یک سکه پیدا می کنید بدون معطلی بخرید حتی اگه نیاز ندارید یک سکه برای فروش زیادی ارزونه بعدا خودتون می تونید گرون تر بفروشید

عاطفه
عاطفه
Reply to  Mahdi
3 ماه قبل

چجوری میشه از سکه‌ها استفاده کرد؟

ریحانه
ریحانه
1 سال قبل

این که میگه have 3 town visitors visit the sanctuary باید چی کار کنیم؟؟؟

مرجان
مرجان
Reply to  ریحانه
1 سال قبل

بازدید کننده های که تو قسمت قطار میرن باغ وحش

ریحانه
ریحانه
1 سال قبل

slm che jori mosafera ghatar bayd azbagh vahsh didan konan??

ریحانه
ریحانه
1 سال قبل

سلام
یه سوال کی میدونه چطوری اکانت بسازم چون من قبلا دو سه سال این بازی رو داشتم ولی بعد از تعویض گوشیم همه چیش کاملا پاک شد حالا دوباره نصبش کردم ولی می نویسه این مورد در کشور شما قابل دسترسی نیست و منم بلد نیستم باید چکار کنم!؟

علی
علی
2 سال قبل

روزنامه توی این بازی به چه دردی میخوره ؟

حسین
حسین
Reply to  علی
2 سال قبل

روزنامه همون تبلیغات هست که بازیکنان هی دی انجام میدن چون روزنامه دیر دیر عوض میشه با این کار می تونی بیشتر خرید خوب داشته باشی

بهارک
بهارک
1 سال قبل

سلام من تازه peanut کاشتم چطوری برداشتش کنم؟

Shahdis
Shahdis
Reply to  بهارک
1 سال قبل

صبر کن سنجاب ها برن تو لونه بعد مث عسل برداشت کن

Fahim
Fahim
1 سال قبل

سلام.کاربردبخشBooster storage در بازی چیست؟چطور از کارتهاش استفاده می کنید؟

ازیتا
ازیتا
1 سال قبل

کتاب سنکشری توی زمین قطار چطوری باز میشه؟ من مرحله ۵۷ ام

بهار
بهار
Reply to  ازیتا
1 سال قبل

یاد گرفتی یا بهت بگم؟؟؟؟

Shahdis
Shahdis
Reply to  ازیتا
1 سال قبل

باید تیکه های پازل رو از جایزه ی دربی، کشتی، و یا چرخ گردون جمع کنی و کم کم صفحات پازل رو کامل کنی

مهسا
مهسا
Reply to  Shahdis
1 سال قبل

کدوم پازل رو میگی؟؟؟،میشه توضیح بدی

Aram
Aram
Reply to  مهسا
1 سال قبل

زمین سمت راست قطارو باز کن تا به سمت اون تخته چوبا راه باز بشه بعد بازسازیش کن تا باغ وحش باز بشه

هموطن
هموطن
1 سال قبل

سلام چطوری میشه در هی دی هم مثل کلش مپی را کپی نمود؟

Shahdis
Shahdis
Reply to  هموطن
1 سال قبل

باید ۲۰ تا جم بدی. اون گوشه ی سمت راست یه علامتی هست که فلش داره چهار جهتش. از اونجا کپی میکنی یا لایه ی جدید اضافه میکنی

Tahoora
Tahoora
1 سال قبل

چطوری میشه یک نفر رو پیدا کرد من الان میخوام با یکی کانکت شم ولی نمدونم کجا باید پیداش کنم

Aram
Aram
Reply to  Tahoora
1 سال قبل

سمت راست پایین سه تا آدمک هست بزن بعد کتابو انتخاب کن بعد زیر اون کادر تگ اکانتت نوشته بده به دوستت بزنه توی اون کادر جستجو رو بزنه پیدات کنه

فری
فری
1 سال قبل

اخه بی وجدان چرامردم سرکارمیزاری همه چیزایی که گفتی خودت میتونی باور کنی هرجاباگ باشه روزنامه باگ نداره چرادروغ خورد مردم میدی لاشی

Last edited 1 سال قبل by فری
پرشین بوی
پرشین بوی
1 سال قبل

سلام دوستان یک گروه واتساپ بزارید جواب سوالاتتون همشون میدم لولم۱۰۳حدود۶سال بازی میکنم

محمد
محمد
Reply to  پرشین بوی
1 سال قبل

سلام
چجور کسی رو دنبال کنم که می شناسم
چجور پیداش کنم؟

Aram
Aram
Reply to  محمد
1 سال قبل

بالا جواب دادم

mehdi
mehdi
Reply to  پرشین بوی
1 سال قبل

سلام‌شماره منو‌یاداشتکن ۰۹۳۳۲۲۱۱۷۱۲

علیشاهی
علیشاهی
Reply to  پرشین بوی
11 ماه قبل

چطوری گل پنبه درست کنم

haniye
haniye
Reply to  پرشین بوی
1 ماه قبل

سلام میشه گروه بزنین ماهم عضوشیم سوالامونو بپرسیم

کوثر
کوثر
Reply to  پرشین بوی
1 ماه قبل

میگما اون قسمت هست که ذوب میشه طلا و الماس و اونا من باید از کجا طلا و الماس بیارم ذوب کنم؟

کوثر
کوثر
Reply to  پرشین بوی
1 ماه قبل

سلام وقت بخیر میگم اون دستگاهی ک طلا رو ذوب میکنه و الماس و ذوب میکنه از نو میسازه من باید اون طلا یا الماس و از کجا بیارم ک بزارم دستگاه؟

پوریا
پوریا
1 سال قبل

نوراور

پوریا
پوریا
1 سال قبل

محمد

آفتاب
آفتاب
1 سال قبل

سلام بخوایم تو مسابقه شرکت نکنیم چجوری نعل رو خاموش کنیم؟

مینا
مینا
1 سال قبل

توی قسمت جوجه ها منظورش از کد چیه

Nazi
Nazi
1 سال قبل

از کجا میشه غذا زرافه پیدا کرد ؟ یا درست کرد ؟

Nazi
Nazi
1 سال قبل

بچها کسی میدونه این بخش جوجه ها ک تازس چیکار باید کرد farm pass چیه ک هرچی میزنی هیچکاری نمیکنه

Elnaz
Elnaz
1 سال قبل

اقا هنوز کسی هست که بازی کنه؟ 🙄

𝑨𝒔𝒂𝒍
𝑨𝒔𝒂𝒍
1 سال قبل

تو بازی یه قسمتی هست که پسره میاد و هرچی میخوای بهش میگی و بعد برات میاره و تو با پول میتونی بخری مثل تبر
تبر رو که سفارش میدیم پسره میره و بعد چندثانیه برمیگرده و با قیمت های متفاوت تبر میده بهت ولی الان چند لول هست که دیگه نمیاره و الماس میخواد و منم بلد نیستم کسی میدونه چجوری درستش کنم برگرده؟من الان لول۲۲.امکسی بلده بگه بهم مرسی🥺🤍

Mahdi
Mahdi
Reply to  𝑨𝒔𝒂𝒍
9 ماه قبل

اون پسره اسمش تام است فقط یک بار مجانی استفاده ازش بعدا باید الماس بدی هیچ راهی جز الماس نداره هر چند مدت یک بار تخفیف می خورن الماس های مرد نیاز اون موقع بخر

Zohreh
Zohreh
1 سال قبل

من از جوایز سوپر سل که مجسمه داره میخام استفاده کنم لطف کنید بهم بگیید🙏🏼

Mahdi
Mahdi
Reply to  Zohreh
9 ماه قبل

اکانتت رو به سوپرسل وصل کن

حسین
حسین
10 ماه قبل

با سلام لطفا بفرمایید چطوری میشه به یک نفر داخل بازی پیام داد ممنونم

Mahdi
Mahdi
Reply to  حسین
9 ماه قبل

برو تو گروه اون

محمود
محمود
4 ماه قبل

سلام رزولیشن پله ای کردن شاپ هی دی توی برنامه شبیه ساز nox یا بلواستیک رو آموزش بده مثل عکس شاپی که گذاشتی ، اینم یک روشه برای پولدار شدن شاپ به صورت پله ای راحت تر میتونن بفروشن یا بخرن اگر رزولیشنشو داری برام ایمیل کن y.dante74@gmail.com

مینا
مینا
3 ماه قبل

سلام تو قسمت جوجه ها کسی میدونه
Activite 4 boster
یعنی چی؟کجا باید برم؟

نادیا
نادیا
20 روز قبل

سلام من نمی‌دونم چه طوری کدو تنبل بکارم.چه طوری پارچه تولید کنم

نادیا
نادیا
19 روز قبل

من مرحله ۲۰ هستم ولی کاشت کدو تنبل و گل سنبل هنوز برام فعال نشدع چراااا؟

حلما
حلما
1 سال قبل

سلام من طریقه ساخت رباتی که گندم میکاره و ی سکه میفروشه رو میخوام کسی بلده راهنماییم کنه؟ممنون

نازنین
نازنین
1 سال قبل

شمارم۰۹۹۰۲۵۲۹۴۳۷

علی اسکندری نیا
علی اسکندری نیا
2 سال قبل

لطفاً هک لول را هم بزارید
ممنون

حسین
حسین
Reply to  علی اسکندری نیا
2 سال قبل

هک نمیشه هر کاری کنی نمیشه من سایت های خارجی رو از جمله سایت های ترکی /عربی/انگلیسی/ حتی فارسی گشتم نشد خودم حتی هکش کردم الماس ها شد ۹۹۹۹۹۹ ولی موقع استفاده بازی رستارت میشه و بیشتر ضرر می کنی شاید در اینده هک بشه

Mahdi
Mahdi
Reply to  علی اسکندری نیا
9 ماه قبل

هک کنی بازی رو بازی ریست می شه بهتره از باگ های بازی استفاده کنی

roham
roham
2 سال قبل

چرا پیاممو پاک کردید نوبای ترسو😂

AMÍNGAMER
AMÍNGAMER
1 سال قبل

چگونه من پرچم رنگینکمانی را باز کنم آیا تجربه و یا xp میخواد؟

عباس کامرانی
عباس کامرانی
Reply to  AMÍNGAMER
1 سال قبل

اگه دکوری پرچم ومیگی اصلا بازش نکن اون قبلا جایزه ایونت ماهیگیری بوده اون پرچم نماد حمایت از همجنسگراها اگه کسی هم تو بازی گذاشته‌ااین موضوع بی‌خبر یا ایرانی نیس

Last edited 1 سال قبل by عباس کامرانی
امیرعلی
امیرعلی
2 سال قبل

عالی بود ممنون

مهدی
مهدی
Reply to  امیرعلی
2 سال قبل

ببخشید توی صندوقهای جوایز به کاغذ سفید لوله شده هست که دورش روبان قرمز هست اون چیه؟

ازیتا
ازیتا
Reply to  مهدی
1 سال قبل

اون سند زمین، تو. بعضی از زمینها برای باز شدن لازم هست مخصوصا زمینهای اینور جاده

هانیه
هانیه
Reply to  ازیتا
1 سال قبل

سلام شما چکش و مداد و کاغذ اضافه دارین؟

عباس کامرانی
عباس کامرانی
Reply to  مهدی
1 سال قبل

زمین‌های سمت چپ بازیت برای آزاد شدن نیاز به مجوز داره اون سند مجوز زمین وبسیار باارزش نفروشیش

Mahdi
Mahdi
Reply to  مهدی
9 ماه قبل

اون به درد باز کردن زمین های پایین مپ می خوره هر چند اون زمین ها خیلی سند پتک مداد می خوان حتما بگیرش چون نه پی شه خرید فروشش کرد نه درخواست داد نه از زمین ها یا صندوق ها جایزه گرفتش

دکمه بازگشت به بالا
106
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن
بستن