راهنمای بازی

موقعیت تمام گنجینه‌های بازی Resident Evil 8 Village

راهنمایی جهت پیدا کردن تمام گنجینه‌های موجود در بازی

اگر قصد دارید که تمام گنجینه‌های موجود در دنیای بازی Resident Evil 8 Village را جمع آوری کنید، مقاله “موقعیت تمام گنجینه‌های بازی Resident Evil 8 Village” راهنمای خوبی برای شما خواهد بود. بازی RE8 یک عنوان ویدئویی جهان باز (یا بهتر بگوییم، نیمه جهان باز) است که اهداف و محتوای اختیاری زیادی نظیر گنجینه‌های مخفی در آن گنجانده شده‌اند؛ این گنجینه‌ها شامل آیتم‌های مختلفی (از سلاح گرفته تا آیتم‌های خاص) می‌شوند که می‌توان آن‌ها را به قیمت خوبی فروخت و از پول بدست آمده جهت خرید آیتم‌های گرانبهاتری استفاده کرد.

در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که هر گنجینه این بازی در کجا مخفی شده و در صورت وجود چالشی جهت بدست آوردن یک گنجینه، چگونه از پس آن چالش برآیید.

نقشه گنجینه‌های بازی Resident Evil 8 Village

در تصویر بالا موقعیت تمام گنجینه‌های موجود در بازی RE8 را مشاهده می‌کنید؛ با پیشرفت در داستان بازی، از کلیه موقعیت‌های نشان داده شده در بالا عبور خواهید کرد و می‌توانید در همان زمان، نسبت به جمع آوری گنجینه مورد نظر اقدام کنید.

گنجینه Luiza’s Heirloom

این اولین گنجینه‌ای خواهد بود که در بازی RE8 با آن روبرو خواهید شد. خود را به خانه‌ای برسانید که پدر «النا» (Elena) در آن تبدیل به گرگ شد؛ در خارج از خانه، جعبه‌ای را مشاهده خواهید کرد که درون آن گردنبندی قرار دارد، آن را بردارید.

موقعیت تمام گنجینه‌های بازی Resident Evil 8 Village

گنجینه Beneviento

در راه رفتن به خانه Beneviento، قبری را مشاهده خواهید کرد که قسمتی از آن شکسته شده است و باید آن را کامل کنید؛ جهت بدست آودن قسمت کم شده، به قبرستان روستا (که در سمت چپ ورودی قلعه خانم Dimitrescu قرار دارد.) بروید؛ در قبرستان روستا، آرامگاه کوچکی را مشاهده خواهید کرد که درب آن باز بوده و دو زامبی در کنار آن به شما حمله خواهند کرد؛ پس از کشتن زامبی‌ها، وارد آرامگاه شده و تکه ناقص قبر مورد نظر را بردارید، سپس نزد قبر گفته شده بازگردید، اما مراقب باشید، چراکه به محض نزدیک شدن به محوطه قبر، توسط زامبی بزرگی مورد حمله قرار خواهید گرفت، بنابراین از به همراه داشتن سلاحی مناسب، اطمینان حاصل کنید. پس از رسیدن به قبر مورد نظر، تکه ناقص را در محل خود بگذارید تا گنجینه Beneviento را بدست آورید.

گنجینه Maestro’s Collection

این گنجینه درون کمد قفلی در یک خانه قرار گرفته است که درب آن خانه نیز قفل بوده و جهت باز کردن آن نیاز به کلید Luthier خواهید داشت؛ کلید مورد نظر را درون خانه‌ای (روی یک میز چوبی، در کنار دستگاه ماشین نویس) در مسیر حرکت به سمت عمارت Beneviento پیدا خواهید کرد؛ پس از بدست آوردن کلید، به سمت خانه مورد نظر (محل آن روی نقشه مشخص شده است.) رفته و درب ورودی آن را با استفاده از کلید Luthier باز کنید. پس از ورود به خانه، کمدی را مشاهده خواهید کرد که قفل دستیی روی آن قرار گرفته است؛ اگر به اطراف خود نگاه کنید، درون یکی از اتاق‌های این خانه، تصویری با نوشته Happy Birthday مشاهده خواهید کرد که تاریخی در کنار آن نوشته شده است، همین تاریخ (۲۷۰۹۱۷) را روی قفل اعمال نمایید تا باز شود و بتوانید گنجینه Maestro’s Collection را بردارید.

موقعیت تمام گنجینه‌های بازی Resident Evil 8 Village

گنجینه Waterwheel Weapon

در مسیر حرکتتان به منطقه تحت سلطه Moreau، با گرگینه غول پیکری مبارزه خواهید کرد و اگر به نقشه بازی نگاهی بیندازید، خانه قفلی را مشاهده می‌کنید که با یک علامت آهنی نشانه گذاری شده است؛ درب آن را با استفاده از کلیدی که تاکنون مطمئناً آن را در روند داستانی بازی بدست آورده‌اید، باز کنید و سلاح نارنجک انداز را از درون آن بردارید.

گنجینه سلاح مخفی Moreau

پس از شکست دادن Moreau، شما آیتمی به نام Crank بدست خواهید آورد که می‌توان از آن جهت باز کردن مسیرهایی که توسط پل مسدود شده‌اند استفاده کرد. در اطراف آسیاب بادی، منطقه‌ای وجود دارد که حضور در آن اختیاری بوده و جزو روند داستانی بازی به حساب نمی‌آید؛ در منطفه گفته شده دروازه‌ای وجود دارد، از آن دروازه عبور کرده و در انتهای آن، به گنجینه مورد نظر خواهید رسید.

گنجینه Riverbank

جهت دستیابی به این گنجینه، ابتدا باید Crank (توضیحات مربوط به آن در گنجینه قبلی ارائه شد.) را بدست آورده باشید؛ سپس به منطقه Lone Road بروید تا به پل خرابی برسید، آن را توسط Crank بازیابی نموده و سپس سوار قایق شده و به سمت قلعه Dimitrescu حرکت کنید؛ در ادامه به پازل ساده‌ای خواهید رسید؛ جهت حل پازل، باید به فانوس روشن وسط محوطه شلیک کنید و آن را به سمت شعله افکن‌های موجود در بالای اتاق‌های قفل حرکت دهید تا آتش گرفته و درب اتاق‌ها باز شود؛ پس از باز کردن درب دو اتاق، نوبت به سومین اتاق خواهد رسید که گنجینه اصلی در آن قرار دارد اما شعله افکن سومین اتاق، با فانوس روشن فاصله زیادی دارد و نمی‌توانید همچون دو اتاق دیگر، آن را روشن کنید؛ راه حل این پازل، این است که منتظر بمانید تا از شکاف موجود در یکی از اتاق‌ها، یک زامبی خارج شود و به سمت شما حرکت کند، در همین لحظه فانوس را به سمت زامبی حرکت دهید تا زامبی آتش بگیرد و سپس در پشت شعله افکن سومین اتاق که در وسط محوطه آن قرار دارد، مخفی شوید و منتظر بمانید تا زامبی آتش گرفته به سمتتان حمله کند، در همین لحظه شاهد روشن شدن شعله افکن و باز شدن درب سومین اتاق خواهید بود؛ وارد اتاق شده و گنجینه را بردارید.

موقعیت تمام گنجینه‌های بازی Resident Evil 8 Village

گنجینه Cannibal’s Plunder

پس از آنکه ارتباط شما با «هایزنبرگ» (Heisenberg) برقرار شد و او شروع به قرار دادن علامت‌هایی در روستا (جهت راهنمایی ایتن) نمود، این گنجینه برای شما فعال خواهد شد. پس از باز کردن دروازه مربوط به کلید Six Winged، به سمت آسیاب غول پیکر حرکت کنید؛ به مسیر خود ادامه دهید تا به زامبی غول پیکری برسید؛ در گوشه محوطه جدیدی که در آن قرار دارید، درب قرمز رنگی را مشاهده خواهید کرد که روی آن قفلی نصب شده است، به قفل شلیک کرده و از درب عبور کنید تا به جعبه‌ای برسید که درون آن گنجینه‌ها انتظار شما را می‌کشند.

گنجینه‌ای در زیر «قلعه» (Stronghold)

امکان ندارد که این گنجینه را در حین اجرای بازی ندیده باشید! و اگر آن را ندیده‌اید، این یعنی دقت کافیی به محیط اطراف خود نداشته‌اید؛ در پایان مرحله مربوط به قلعه (جاییکه با گروه بزرگی از زامبی‌ها مبارزه خواهید کرد.)، باید سوار قایقی شوید تا به روستا بازگردید، در همان محوطه‌ای که قایق در آن قرار دارد، این گنجینه نیز قرار گرفته است و موقعیت آن را روی نقشه خود خواهید دید؛ در کنار یکی از دیوارها، این گنجینه را می‌بینید، آن را بردارید و سپس بفروشید.

در پایان از شما دعوت می‌شود به دیگران مقالات و راهنماهای بازی رزیدنت اویل ۸ سر بزنید.

چگونه حالت Mercenaries بازی Resident Evil 8 Village را فعال کنیم؟
خواندن
چگونه در بازی Resident Evil 8 Village ماهیگیری کنیم؟
خواندن
چگونه در بازی Resident Evil 8 Village یک Juicy Game بدست آوریم؟
خواندن
چگونه در بازی Resident Evil 8 Village یک Quality Meat بدست آوریم؟
خواندن
چگونه غار Megamycete را در بازی Resident Evil 8 Village پیدا کنیم؟
خواندن
راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 8 Village
خواندن
رمزها و کدهای تقلب بازی Resident Evil 8 Village
خواندن
منبع
techradar
عضویت
اطلاع از
guest
2 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
علی
علی
6 ماه قبل

با سلام من فقط اون تکه سنگی که مربوط به قبر بنوینتو هست رو تنونستم بگیرم درب مقبره قفله هرکاریم کردم باز نشد ایا زمان مناسبی داره یا اینکه فرقی نداره

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن