راهنمای بازی

چگونه حالت Mercenaries بازی Resident Evil 8 Village را فعال کنیم؟

نحوه فعالسازی حالت Mercenaries

«مزدوران» (Mercenaries) یک حالت با قابلیت فعالسازی در بازی Resident Evil 8 Village به حساب می‌آید و در مقاله “چگونه حالت Mercenaries بازی Resident Evil 8 Village را فعال کنیم؟” تلاش کرده‌ایم تا نحوه فعالسازی آن را به شما آموزش دهیم.

  1. ابتدا باید یک بار داستان بازی را به اتمام برسانید؛ اینکه با چه سختیی بازی را به پایان برسانید اهمیتی ندارد.
  2. پس از اتمام داستان بازی، Extra Content Shop فعال خواهد شد؛ به منوی اصلی بازی، سپس «پاداش‌ها» (Bonuses)، سپس Extra Content Shop بروید تا شاهد Extra Game: The Mercenaries باشید؛ جهت فعالسازی Extra Game: The Mercenaries نیاز به پرداخت هزینه، بر مبنای واحد پولی بازی خواهید داشت که CP نامیده می‌شود و آن را از طریق تکمیل چالش‌های بازی بدست خواهید آورد؛ بنابراین جهت فعالسازی حالت مزدوران نیازی به پرداخت یا استفاده از پول واقعی نخواهید داشت و تنها راه دسترسی به آن، تکمیل چالش‌ها و افزایش موجودی CP خواهد بود.
  3. پس از خریداری Extra Game: The Mercenaries، به منوی اصلی بازی، سپس بخش پاداش‌ها رفته و روی The Mercenaries کلیک کنید.

مقدمه بازی Resident Evil 8 Village

چگونه حالت Mercenaries بازی Resident Evil 8 Village را فعال کنیم؟

در ابتدای حالت مزدوران، شما تنها به مرحله اول که The Village نام دارد، دسترسی خواهید داشت؛ جهت فعالسازی مرحله بعدی، شما بایستی رنک A را در پایان مرحله The Village بدست آورید؛ رنک شما وقتی یک مرحله از حالت مزدوران را تکمیل کنید، در پایان مرحله به شما نشان داده خواهد شد.

شما تنها زمانی به مراحل بعدی دسترسی خواهید یافت که در آخرین مرحله فعال شده، رنگ A را بدست آورده باشید، البته این موضوع تنها شامل ۴ مرحله اول خواهد بود و پس از فعالسازی مرحله چهارم، شما بایستی رنک B را جهت فعالسازی مراحل بعدی بدست بیاورید.

این حالت بصورت کلی ۸ مرحله دارد.

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله نحوه فعالسازی حالت Mercenaries را به شما آموزش دهیم. بازی Resident Evil 8 Village یک عنوان ویدئویی در سبک ترس و بقا است که توسط شرکت کپکام در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ به بازار عرضه شد؛ داستان این بازی ۳ سال پس از حوادث بازی Resident Evil 7: Biohazard در یک دهکده کوچک مرموز روی می‌دهند؛ این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس وان اکس و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد.

دیگر راهنماهای بازی رزیدنت اویل ۸ را نیز می‌توانید در ادامه مطالعه کنید:

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 8 Village
خواندن
چگونه در بازی Resident Evil 8 Village ماهیگیری کنیم؟
خواندن
چگونه در بازی Resident Evil 8 Village یک Juicy Game بدست آوریم؟
خواندن
چگونه در بازی Resident Evil 8 Village یک Quality Meat بدست آوریم؟
خواندن
رمزها و کدهای تقلب بازی Resident Evil 8 Village
خواندن
منبع
powerpyx
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن