راهنمای بازی

چگونه غار Megamycete را در بازی Resident Evil 8 Village پیدا کنیم؟

نحوه پیدا کردن یک منطقه مخفی

بازی Resident Evil 8 Village پر از اسراری است که پیدا کردن همه آن‌ها کار آسانی نیست؛ یکی از جالب‌ترین اسرار این بازی، غار Megamycete به حساب می‌آید که سر منشا تمام اتفاقات این بازی و حتی نسخه پیشین آن است. در مقاله “چگونه غار Megamycete را در بازی Resident Evil 8 Village پیدا کنیم؟” قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه یکی از اسرار آمیزترین نقاط این بازی را پیدا کرده و وارد آن شوید. اگر دوست دارید خودتان دنیا و داستان بازی RE8 را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از خواندن ادامه این مقاله صرفنظر کنید اما در غیر اینصورت، خوشحال می‌شویم که تا پایان این راهنما همراه ما باشید.

چگونه غار Megamycete را در بازی Resident Evil 8 Village پیدا کنیم؟

چگونه غار Megamycete را در بازی Resident Evil 8 Village پیدا کنیم؟ 1

در ابتدا بایستی Crank را بدست آورید که بطور خودکار، پس از ماجراجویی ایتن در قلمرو Moreau بدست خواهد آمد؛ پس از اضافه شدن Crank به فهرست دارایی‌هایتان، نزد دوک تاجر و سپس به سمت غرب بروید (موقعیت مورد نظر، همان جایی است که در اوایل بازی توسط Lycanها محاصره شدید.)؛ در شمال پل اصلی بازی، یک پل خراب شده پیدا خواهید کرد که می‌توانید بوسیله Crank آن را تعمیر کنید و سپس از روی آن گذشته تا به قایقی برسید.

پس از سوار شدن بر قایق، بجای آنکه به سمت شمال و قلعه Dimitrescu بروید، به سمت جنوب رفته و مسیر را تا انتها بپیمایید؛ پس از رسیدن به انتهای مسیر، از قایق پیاده شوید؛ در اینجا (در سمت چپ) حوضچه‌ای را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید جهت تهیه برخی آیتم‌ها، ماهی‌های درون آن را شکار کنید؛ با پیمودن مسیری که در سمت راست قرار دارد، به غار تاریک و اسرار نهفته درون آن خواهید رسید.

راهنمای بازی Scarlet Nexus
خواندن

چگونه غار Megamycete را در بازی Resident Evil 8 Village پیدا کنیم؟ 2

زمانیکه وارد غار شدید، توسط Lycanها مورد حمله قرار خواهید گرفت، بنابراین بهتر است که پیش از حرکت به سمت این غار، سلاح مناسب و مهمات زیادی را فراهم کنید؛ زمانیکه از شر Lycanها خلاص شدید، اگر به سمت چپ نگاهی بیندازید، قارچ‌های درخشانی را مشاهده خواهید کرد؛ برخی از بازیکنان در اینجا تلاش می‌کنند تا به سمت این قارچ‌ها Pipe Bomb پرتاب کنند یا آنکه از نارنجک انداز استفاده نمایند اما این‌ها هیچ تاثیری روی توده قارچ نخواهند داشت، بنابراین مهمات خود را بیهوده هدر ندهید.

مسیر موجود در غار را ادامه داده تا به منطقه‌ای برسید که در آن جعبه‌ای (با آیتم گران بهایی درون آن) قرار دارد که روی آن مقداری مهمات موجود است؛ درون این جعبه یک سکه با ارزش Dulvey پیدا خواهید کرد که شما را به یاد سکه‌های بازی Resident Evil 7 خواهد انداخت؛ همچنین در اینجا یک کامپیوتر نیز وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

چگونه غار Megamycete را در بازی Resident Evil 8 Village پیدا کنیم؟ 3

براساس اطلاعاتی که در این کامپیوتر وجود دارند، Megamycete موجود در این غار، ۹۹.۹۵ درصد با Dulvey Megamycete تطابق دارد و در نتیجه، این غار می‌تواند منشا آلودگیی باشد که خانواده Baker (مربوط به بازی Resident Evil 7) و ساکنین این روستا به آن مبتلا شده‌اند؛ به احتمال بسیار زیاد «مادر میراندا» (Mother Miranda) در رشد و توسعه این آلودگی نقش داشته است؛ براساس این اطلاعات، یک گروه مرموز به نام The Connections که در زمینه سلاح‌های بیولوژیگی فعالیت دارد، مسئول حوادث روی داده برای «اولین» (Eveline) در بازی RE7 بوده است. با ادامه داستان بازی، اطلاعات بیشتری از Megamycete و نحوه عملکرد آن بدست خواهید آورد.

راهنمای بازی The Outer Worlds - نکاتی برای پول در آوردن
خواندن

بازی Resident Evil 8 Village هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس وان اکس و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد.

منبع
techradar
عضویت
اطلاع از
guest

2 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
Mohammad
Mohammad
1 سال قبل

محمد

Mohammad
Mohammad
1 سال قبل

من به آخره بازی رسیدم ولی crank رو نتونستم پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید مرسی

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن