راهنمای بازی

چگونه در Mortal Kombat 11 شخصیت Frost را آزاد کنیم؟

بانوی یخی

در این مطلب، قصد داریم تا نحوه آزاد کردن تنها شخصیت قابل‌ آزادسازی Mortal Kombat 11 را به شما آموزش دهیم.

Mortal Kombat 11 مدتی است که به بازار عرضه شده و این عنوان از فرنچایز، مبارزان زیادی را هم در خود جای داده است. در حالی که با شخصیت‌هایی نام آشنا طرف هستیم و همه‌ی آن‌ها را هم از قبل از عرضه‌ی بازی می‌شناختیم، فقط یک شخصیت در بازی وجود دارد که باید آن را آزاد کرد. این نکته را باید در نظر گرفت که این شخصیت به خودی خود باز نخواهد شد و باید برای آزاد کردن او، مقداری تلاش کنید. در مورد «فراست» (Frost) صحبت می‌کنیم، که البته آزاد کردن‌اش اصلا کار دردسرسازی نیست. در واقع همان بار اولی که بخش داستانی را تجربه می‌کنید، با کمی دقت می‌توانید شاگرد ساب‌زیرو (Sub-Zero) را هم به جمع شخصیت‌های قابل بازی خود اضافه کنید. اگر دوست دارید تا این کاراکتر جالب را در میان انتخاب‌های خود برای مبارز مورد نظرتان داشته باشید، با پیکسل آرتس همراه شوید.

چرا سری Gran Turismo افت کرد؟
خواندن

در ادامه متن بخشی از خط داستانی بازی اسپویل خواهد شد

کلید آزاد کردن شخصیت Frost در بخش داستانی مورتال کامبت ۱۱ نهفته است. تقریبا پس از پیمودن یک سوم از خط داستانی بازی، می‌توان او را آزاد کرد ولی آزاد کردن او هیچ ربطی به مواردی چون «درجه سختی خاص» ندارد و حتی برای اطمینان می‌توانیم قول بدهیم که اگر با درجه سختی خیلی آسان هم به سراغ آزاد کردن او بروید، به هیچ مشکلی برنخواهید خورد.

راهنمای بازی Gears 5 - بهترین سلاح‌ها
خواندن

چهارمین بخش از خط داستانی بازی ماجرای «استاد بزرگ ساب‌زیرو» و «استاد بزرگ هانزو هاساشی» (Grandmaster Hanzo Hasashi) یا همان «اسکورپین» (Scorpion) را روایت می‌کند. این دو نفر به سراغ پاکسازی یک مقر از دشمن می‌روند. آن‌ها سرنخی را دنبال می‌کنند که بر طبق آن گویا «کرونیکا» (Kronika) دوباره «سکتور» (Sektor) را احیا کرده و او در تلاش است تا نینجاهای هنوز زنده‌ی «لین کوئی» (Lin Kuei) را تبدیل به سایبورگ کند. در حالی که ساب‌زیرو و اسکورپین متوجه می‌شوند که واقعا این کارخانه دوباره فعال شده و آن اتفاق هولناک در جریان است، باید با زیردستان سکتور روبرو شوند و یک سری غافل‌گیری‌های دیگر هم در این بخش از داستان بازی وجود دارد.

یکی از این غافل‌گیری‌ها فراست است. او نقش دست راست سکتور را ایفا می‌کند. فراست از اتحاد میان ساب‌زیرو و هانزو هاساشی و قبیله او یعنی «شیرای رایو» (Shirai Ryu) خشمگین می‌شود و همین او را به دست به یکی کردن با سکتور برای ساخت «لین کوئی» مطابق سلیقه خودش سوق داده است. در این بخش از داستان بازی شما ۴ مبارزه باید انجام دهید و در هر ۴ مبارزه، می‌توانید از میان ساب‌زیرو و اسکورپین مبارز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی FIFA 20
خواندن

برای آزاد کردن فراست، هر ۴ بار شخصیت ساب‌زیرو را انتخاب کنید. وقتی که این بخش به پایان رسید، اگر به منوی اصلی بروید متوجه آزاد شدن شخصیت فراست خواهید شد. اگر احیانا یک یا چند بار اسکورپین را انتخاب کردید، یادتان باشد که در هر زمان می‌توانید این بخش از داستان را دوباره تجربه کرده و این بار می‌توانید هر ۴ بار ساب‌زیرو را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که برای باز شدن شخصیت فراست باید حتما اتصال به اینترنت داشته باشید.

امیدواریم از حضور بانوی یخی مورتال کامبت ۱۱ در میان مبارزان خود لذت ببرید! شما می‌توانید نگاهی نیز به نقد و بررسی بازی به قلم دانیال دهقانی در اینجا بیندازید.

راهنمای Mortal Kombat 11 برای تازه‌واردین
خواندن
برچسب ها
عضویت
اطلاع از
guest
45 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
45
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن