راهنمای بازی

راهنمای بازی Mortal Kombat 11 – طریقه انجام Mercy در بازی

چگونه به حریف خود یک فرصت دوباره بدهیم؟

Mercy یکی از حرکات ویژه (Special Moves) بازی MK 11 هست که به شما اجازه می‌دهد به حریف خود فرصتی دوباره در مبارزه بدهید. این حرکت در بازی مورتال کامبت ۳ برای اولین بار معرفی شد و هم‌اکنون در مورتال کامبت ۱۱ بار دیگر در دسترس است. در ادامه با راهنمای Mortal Kombat 11 طریقه انجام این حرکت را بخوانید.

چگونه حرکت ویژه Mercy را انجام دهیم؟

برای انجام Mercy، شما باید برنده‌ی دور آخر مبارزه شوید. ولی به جای انجام حرکت فیتالیتی (Fatality)، در فاصله‌ای متوسط از حریف خود بایستید و دکمه‌ی تغییر جهت ایستادن شخصیتتان را نگه دارید. این دکمه LT در ایکس باکس وان و L2 در پلی استیشن ۴ است. درحالی که این دکمه را نگه داشتید دی پد جهت پایین یا کلید S در کامپیوتر را چند بار پشت سرهم فشار دهید. به این طریق شما یک Mercy انجام داده‌اید. توجه داشته باشید که وقتی این حرکت را انجام می‌دهید حریف با ۲۰ درصد از سلامتی‌اش به بازی برمی‌گردد. اگر دوباره حریف خود را شکست دهید این بار فقط امکان انجام فیتالیتی (Fatality) هست و یک Mercy دوم امکان پذیر نیست.

 

چگونه در Mortal Kombat 11 شخصیت Frost را آزاد کنیم؟
خواندن
MERCY!
MERCY!

در گذشته حرکت Mercy لازمه‌ی انجام حرکتی دیگر به نام Animality بود. هیچ تایید رسمی‌ای وجود ندارد که این حرکت ویژه به مورتال کامبت ۱۱ اضافه خواهد شد یا خیر. اما درحال حاضر Mercy یک حرکت مناسب است تا به حریف خود یک فرصت دوباره بدهید یا این‌ که اگر نقشه‌ی دیگری برای حریف خود داشتید و او را به اشتباه شکست دادید، مقداری از جانش را به او بازگردانید و با یک بروتالیتی (Brutality) کارش را تمام کنید.

مورتال کامبت ۱۱ ساخته استودیو ندر رلم (NetherRealm) هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

عضویت
اطلاع از
guest

2 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
ایلیا
ایلیا
1 سال قبل

چرا هرچی میزنم این فن مرسی جواب نمیده ها اگر واقعا کار میکنه چرا برا من کار نمیکنه ویدئوش رو بزار

Matin
Matin
Reply to  ایلیا
1 سال قبل

سلام باید L2 رو بگیری و حداقل ۵ باز پایین رو بزنی و L2 رو ول کنی مرسی انجام میشه

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن
بستن
بستن