راهنمای بازی

راهنمای بازی Gears 5 – بهترین سلاح‌ها

از چه اسلحه‌ای در Gears 5 استفاده کنیم؟

بدون شک اسلحه‌های گرم یکی از بزرگترین بخش‌های بازی Gears 5 به شمار می‌آیند. در این بازی دامنه قابل توجه‌ای از تفنگ‌ها وجود داشته که از تپانچه تا سلاح‌های سنگین را پوشش می‌دهد. بسته به موقعیتی که در آن قرار دارید بعضی تفنگ‌ها برتری قابل توجه‌ای نسبت به سایر اسلحه‌ها دارند، از این رو ما با فراهم آوردن این راهنمای مختصر سعی در معرفی بهترین سلاح‌های این عنوان کرده‌ایم.

در این بین به شما پیشنهاد هم می‌شود که نگاهی به دیگر مقالات راهنمای بازی Gears 5 بیندازید.

راهنمای بازی Gears 5 - بخش Escape و فوت و فن‌های آن
خواندن
راهنمای بازی Gears 5 - چگونه در بخش Horde ماهر شویم؟
خواندن
هر آنچه که باید از بازی Gears 5 بدانید
خواندن
داستان سری بازی‌های Gears of War
خواندن

انتخاب بهترین سلاح در عنوان Gears 5 به سلیقه، سبک بازی و انتظاراتی که از سلاح خود دارید برمی‌گردد. در حالی که به نظر ما سلاح‌های زیر بهترین اسلحه‌های Gears 5 هستند، ممکن است نظر شما با ما متفاوت باشد.

سلاح‌های استاندارد

اگر به دنبال سلاح‌های استاندارد مناسب در عنوان Gears 5 می‌باشید، توصیه می‌کنیم از اسلحه‌های زیر در بخش داستانی و چند نفره استفاده کنید.

  1. Lancer GL: پرتابگر نارنجک این سلاح دارای سیستم نشانه‌گیری لیزری بود که باعث افزایش دقت آن می‌شود.
  2. Longshot: این تفنگ تک تیرانداز یکی از یادگاری‌های قدیمی بخش داستانی بوده که نرخ تیر‌اندازی خیلی خوبی دارد.
  3. Gnasher Shotgun: خشاب بزرگ، آسیب رسانی قدرتمند و تعویض خشاب نسبتا سریع. واقعا چه خواسته دیگری می‌توانید از یک شاتگان داشته باشید؟

تپانچه‌ها

یک تپانچه خوب می‌تواند در موقعیت‌های مختلفی زندگی شما را نجات دهد. در ادامه تعدادی از بهترین تپانچه‌های موجود در عنوان Gears 5 را مشاهده خواهید نمود که توصیه می‌کنیم آن‌ها را در میدان نبرد همراه خود داشته باشید.

  1. Boltok Pistol: این اسلحه از خشاب بزرگی برخوردار بوده و به لطف قابلیت زوم کردن دقت آن در فواصل متوسط نیز قابل تحسین است. علاوه بر موارد ذکر شده این تپانچه آسیب رسانی نسبتا خوبی نیز دارد.
  2. Talon Pistol: این تپانچه خودکار در فواصل زمانی کوتاه مدت قابلیت آسیب‌ رسانی بسیار زیادی به دشمنان کوچک‌تر موجود در بازی را دارد. بدون شک این سلاح یکی از بهترین گزینه‌ها برای نبرد در فواصل نزدیک نیز می‌باشد.

سلاح‌های سنگین

نهایتا می‌رسیم به سلاح‌های سنگین. با وجود آنکه گزینه‌های زیادی برای انتخاب کردن در این بخش وجود نداشته، به نظر ما دو اسلحه زیر کارایی کافی برای همراهی شما در میدان نبرد را دارند.

  1. Tri-Shot: این اسلحه زنجیری عملکرد بسیار خوبی در ایجاد آسیب‌های انفجاری در فواصل کوتاه دارد. همیشه آماده استفاده از DR-1 این سلاح باشید.
  2. RL-4 Salvo: این موشک اندازه به نسبت سایر سلاح‌های این دسته دارای نرخ شلیک نسبتا خوبی بوده و می‌تواند در کنترل جمعیت‌ دشمنان در میدان نبرد نقش اساسی داشته باشد. شعاع انفجاری بزرگ این سلاح به شما اجازه کشتن چندین دشمن در آن واحد را خواهد داد.

نکته‌ای کلیدی در مورد سلاح‌های سنگین

سلاح‌های سنگین از مهمات محدودی برخوردار بوده و شما نمی‌توانید با استفاده از تدارکات موجود در میدان نبرد مهمات بیشتری برای آن‌ها بدست آورید. پس تنها زمانی از این سلاح‌ها استفاده کنید که واقعا به آن‌ها نیاز دارید.

3 1 رای
امتیاز مطلب
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن