راهنمای بازی

راهنمای گرفتن سربند و یافتن مکان هایکو در بازی Ghost of Tsushima

یک شعر بنویسد تا یک سربند بگیرید

در کنار گزینه‌های ظاهری بسیاری که می‌توانید در بازی Ghost of Tsushima پیدا کنید، سربندها از جمله جالب‌ترین و آرامش‌بخش‌ترین تجهیزات ظاهری موجود در بازی می‌باشند. گرفتن یک سربند، که تنها اهمیت ظاهری دارد، نیازمند کمی جستجو و خلاقیت است. در سراسر جزیره، مکان‌های مختلفی وجود داشته که آماده هستند تا شما آن‌ها را پیدا کنید. وقتی به نقطه‌ای برسید که یک زیرانداز دایره‌وار و چند شمع کنار آن رو زمین قرار گرفته‌اند، متوجه می‌‌شوید که یک مکان هایکو در بازی Ghost of Tsushima را پیدا کرده‌اید.

Ghost of Tsushima guide haiku locations and headbands 001.0

امروز در این مطلب قصد داریم تا نحوه گرفتن سربند و پیدا کردن مکان‌های هایکو در بازی Ghost of Tsushima را به شما آموزش دهیم. با پیدا کردن این مکان‌ها، شما شعرهای خلاقانه‌ای نوشته و به عنوان پاداش سربندهای ویژه‌ای دریافت خواهید کرد. در ادامه با ما در پیکسل آرتس همراه باشید.

نحوه یافتن مکان‌های هایکو در بازی Ghost of Tsushima

پیدا کردن هر مکان هایکو در بازی Ghost of Tsushima نیازمند آن بوده که شما محل دور افتاده (و از پیش تعیین شده) مورد نظر برای نوشتن هایکو را در بازی بیابید.

ساده‌ترین راه برای یافتن این مکان‌ها صرف یک امتیاز تکنیک (Technique Point) برای باز کردن توانایی ردیابی تجهیزات تزئینی (Vanity Gear) با استفاده از تکنیک اکتشافی Wind of Vanity است. این تکنیک به شما اجازه می‌دهد تا Guiding Wind (باد راهنما) خود را ارتقاء داده و بتوانید تجهیزات تزئینی موجود در سراسر نقشه از جمله مکان‌های هایکو را با استفاده از آن ردیابی کنید.

Ghost of Tsushima Guide how to find haiku locations and headbands

پس از باز کردن این توانایی باید روی صفحه نقشه خود رفته و روی D-Pad جهت سمت راست را فشار دهید. انجام اینکار به شما اجازه می‌دهید تا با استفاده از Guiding Wind خود اهداف متفاوتی را ردیابی نمایید.

راهنمای بازی Desperados 3 | مهم‌ترین نکاتی که باید رعایت کنید
خواندن

حال که توانایی Wind of Vanity را باز کرده‌اید، می‌توانید آن را به عنوان هدف ردیابی خود انتخاب کنید. زمانی که این توانایی فعال باشد، باد راهنما شما را به سمت نزدیک‌ترین تجهیزات تزئینی هدایت خواهد کرد. شایان ذکر است که توانایی Wind of Vanity شما را به سمت هرگونه تجهیزات تزئیناتی هدایت نموده و مختص مکان‌های هایکو و گرفتن سربند نیست. اما با استفاده از این توانایی، شما نهایتاً تمامی مکان‌های هایکو در بازی Ghost of Tsushima را پیدا خواهید نمود.

Ghost of Tsushima guide wind of vanity how to find vanity gear

نحوه گرفتن سربندها

پس از آنکه یک مکان هایکو را در منطقه‌ای دور افتاده پیدا کردید، دکمه R2 را جهت سرودن یک شعر هایکو فشار دهید. پس از آن از شما خواسته می‌شود تا روی موارد ویژه‌ای تأمل کنید – به عنوان مثال آرامش، مرگ، افتخار و موارد دیگر. در حالی که مشغول بررسی این ایده هستید، محیط را نظاره کرده و سه گزینه مختلف برای نوشتن اولین خط هایکو خود خواهید دید. پس از آن روی دومین خط هایکو و طبیعتاً در مرحله بعدی روی سومین خط خود تمرکز نموده و هایکو خود را به اتمام می‌رسانید.

Ghost of Tsushima guide haiku locations 002

پس از کامل کردن هایکو، شما یک سربند جدید بدست آورده که می‌توانید از منوی Gear، سربرگ Outfit و گزینه Helmet Options آن را انتخاب کنید. هر سربند دارای طراحی مختلفی بوده که با موضوع هایکو گفته شده توسط شما هماهنگ می‌باشد. نوشته مربوط به هر سربند نیز شامل هایکو سروده شده توسط شما است. هرچند باید بگوییم که طراحی سربندها بسته به متن هایکو انتخاب شده توسط شما تغییر نخواهد کرد.

راهنمای بازی Disco Elysium - نکاتی برای تازه‌کاران
خواندن

سربندهای موجود در بازی مزایا یا برتریی در گیم‌پلی به شما نخواهند داد، و بجای آن بازتابی از ایده هایکو و موضوع مورد بحث آن هستند، که این مورد در طراحی آن‌ها نیز قابل رؤیت است. هر سربند تجسم یکی از احساسات جین بوده و پوشیدن آن‌ها ممکن است احساساتی مشابه در شما نیز ایجاد کند.

با ذکر این نکته به پایان راهنمای گرفتن سربند و یافتن مکان هایکو در بازی Ghost of Tsushima می‌رسیم. امیدواریم این راهنما مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

منبع
Polygon
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن
بستن
بستن