راهنمای بازی

راهنمای بازی NBA 2K20 – آموزش بخش MyCareer

اسکن کردن چهره، ساختن تیم‌ها، ارتقا بازیکن

در این راهنما ما تمامی کارهای قابل انجام در بخش MyCareer در عنوان NBA 2K20 را بررسی خواهیم نمود. بخش MyCareer امسال نیز بازگشته و اینبار یکی از بهترین بخش‌های MyCareer در میان تمامی بازی‌های بسکتبال است. ویژگی‌های جدیدی به این بخش اضافه شده، که یکی از آن‌ها توانایی اسکن کردن صورت خود درون بازی می‌باشد.


در این راهنما ما شما را با تمامی سیستم‌های لازم برای درک بهتر بخش MyCareer آشنا خواهیم نمود. ما به بررسی ویژگی‌های مهمی چون اسکن کردن صورت، گشت و گذار در محله، ساخت تیم‌ها، ارتقا بازیکن و موارد بیشتر خواهیم پرداخت. با استفاده از این راهنما شما می‌توانید شروع خوبی در بخش MyCareer داشته باشید.


آموزش بخش MyCareer – راهنمای NBA 2K20

راهنمای ما تمام نکات لازم برای شروع و تجربه بخش MyCareer را برای شما توضیح خواهد داد.

راهنمای بازی NBA 2K20 - آموزش بخش MyCareer


چهره خود را در بازی وارد کنید

عنوان NBA 2K20 به شما اجازه داده تا چهره خود را بر روی بازیکنتان قرار دهید. به محض وارد شدن به بخش MyCareer بازی از شما سوال پرسیده که آیا می‌خواهید صورت خود را درون بازی وارد کنید یا خیر. برای انجام اینکار شما به یک گوشی هوشمند نیاز داشته و باید برنامه MyNBA 2K20 را بر روی آن نصب نمایید. برنامه را دانلود کرده و قدم به قدم آموزش موجود در آن را انجام داده تا چهره خود را درون بازی اسکن کنید.


بخش مقدمه را جدی بگیرید

در ابتدای MyCareer شما با مقدمه این بخش روبرو شده که با قرار دادن شما در سناریو‌های مختلف، آموزش‌های متفاوتی به شما خواهد داد. این سناریو‌ها نقش اساسی در موفقیت شما داشته زیرا میزان شانس شما برای جذب شدن توسط تیم‌های مختلف در اولین بخش MyCareer، در این مرحله مشخص خواهد شد. بخش مقدمه را بازی کرده و به بهترین شکل ممکن تمامی تمرین‌ها را به پایان برسانید. شاخص موفقیت نهایی شما به عملکردتان در این تمرین‌ها بستگی دارد.

راهنمای بازی Township | ترفند‌ها و نکاتی که به شما کمک می‌کنند
خواندن

بسته به عملکرد شما در تمرین‌های ذکر شده ارزش نهایی شما کاهش یا افزایش خواهد یافت. در انتهای بخش مقدماتی هر چه ارزش شما بیشتر باشد، تیم‌ها نیز توجه بیشتری به شما خواهند داشت. پس از آن شما باید از Draft Combine و Tryoutها (تمرینات) برای بالا بردن ارزش خود استفاده کنید. عملکرد شما در این بخش‌ها نیز بسیار مهم بوده زیرا آن‌ها نیز اثر مستقیم در جذب شدن شما توسط تیم‌های مختلف در انتهای بخش مقدماتی خواهند داشت.

اگر ارزش شما در انتهای بخش مقدماتی بالا باشد، شما به راحتی در انتهای دور اول توسط تیم‌ها جذب می‌شوید. هرچه عملکرد شما در بخش‌های مختلف مقدمه بهتر باشد، ارزش شما بالاتر رفته و در نتیجه شانس شما برای انتخاب شدن توسط تیم‌ها در دور اول نیز افزایش پیدا خواهد کرد. شما در هر زمان در بازی می‌توانید آمارهای شخصی خود، سرمایه درون بازی، جایگاه انتخابیتان و ارزش خود را مشاهده نمایید.


به جستجو در محله بپردازید

محله (Neighborhood) ویژگی جدیدی در عنوان NBA 2K20 نبوده و هواداران این سری با آن آشنایی قبلی دارند. هرچند، اینبار شما از ابتدای بازی به محله دسترسی نخواهید داشت. شما ابتدا باید دسترسی به محله در این عنوان را باز کنید. برای انجام اینکار شما باید بخش مقدماتی را تمام کرده و وارد یک تیم شوید. پس از ورود به یک تیم و به پایان رساندن بخش مقدماتی، قابلیت گشت و گذار در محله برای شما باز خواهد شد.

محله مکانی سرزنده بوده که در آن توانایی بازدید از مکان‌های مختلف و دریافت سرویس‌های ویژه از آنان را داشته و یا آنکه می‌توانید در آن به جستجو و خوش‌گذرانی بپردازید. موهای خود را کوتاه کرده، لباس و کفش‌های جدید خریده و با افراد مختلف دیدار کنید. شما همچنین قابلیت تمرین در MyCourt را داشته که بسته به سلیقه خود می‌توانید آن را شخصی سازی نیز بنمایید. محله همچنین حواس‌پرتی خوبی از بخش اصلی MyCareer به حساب می‌آید.

۱۲ نکته که باید در مورد بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening بدانید
خواندن

راهنمای بازی NBA 2K20 - آموزش بخش MyCareer


همیشه بازیکن خود را ارتقا دهید

به هنگام شروع بخش MyCareer بازیکن شما دارای آمار و قدرت‌های اولیه می‌باشد. هرچند شما می‌توانید با پیشروی در این بخش و ارتقای بازیکنتان قدرت‌های او را افزایش دهید. از منوی اصلی بازی شما می‌توانید به بخش Attributes (ویژگی‌ها) دسترسی یافته و قدرت‌های فعلی بازیکن خود را مشاهده کنید. طبیعتا تمامی قدرت‌های شما در یک سطح نخواهند بود. در اینجا به بخش جالب کار می‌رسیم. برای ارتقا، شما به VC احتیاج داشته و VC به راحتی بدست نمی‌آید.

شما می‌توانید با بازی کردن و پیروزی در مسابقات VC بدست آورده یا آنکه با استفاده از پول واقعی و بدون دردسر برای خود VC بخرید. از آنجایی که بدست آوردن VC آسان نیست، شما باید بر روی نوع بازیکنی که می‌خواهید بسازید تمرکز نموده و ویژگی‌هایی را بهبود ببخشید که واقعا به آن‌ها نیاز دارید. بدین صورت شما می‌توانید بسته به سبک بازی خود بهترین بازیکن را برای خود بسازید. اگر شما می‌خواهید بر روی توانایی پرتاب خود تمرکز کنید، می‌توانید ویژگی‌های مربوط به این بخش را ارتقا دهید. یا اگر سبک شما بیشتر بر روی بازی دفاعی تمرکز داشته، می‌توانید آن بخش را بهبود ببخشید.

بازیکن شما دارای ۱۹ ویژگی منحصر به فرد بوده که توانایی تغییر در آن‌ها را دارید. با ایجاد تغییرات در این ویژگی‌ها، ۵ شاخص اصلی بازیکن شما که سرعت، شتاب، قدرت، توانایی‌های عمودی و استقامت بوده، کاهش یا افزایش یافته تا نشان دهنده تغییرات ایجاد شده در بازیکن شما باشند. شما همچنین می‌توانید با باز کردن نشان‌های مخصوص (Badges) یک ویژگی مشخص را همان لحظه ارتقا دهید.


تیم‌های شخصی‌سازی شده خود را بسازید

شما همچنین در عنوان NBA 2K20 توانایی آن را داشته تا تیم مخصوص و شخصی سازی شده خود را در بخش MyCareer بسازید. شما حتی توانایی قرار دادن لباس، زمین و موارد شخصی سازی شده بیشتری را برای تیم خود نیز خواهید داشت. برای شروع گزینه MyGm / MyLEAGUE را از منو انتخاب کنید. پس از آن شما می‌توانید گزینه League Expansion را انتخاب نموده که به شما اجازه اضافه کردن ۶ تیم دیگر در کنار تیم‌های فعلی موجود در لیگ را خواهد داد. یا آنکه می‌توانید با انتخاب گزینه Custom League تمامی بخش‌های موجود در تیم‌های فعلی لیگ خود را تغییر داده و ویرایش کنید.

راهنمای بازی The Outer Worlds - نکاتی برای پول در آوردن
خواندن

پس از اتمام بخش قبلی، حال باید شهر تیم خود را انتخاب نمایید. شهر انتخابی به مکان پیش فرض آن‌ها برای بازی کردن تبدیل خواهد شد. در کنار انتخاب شهر شما توانایی انتخاب لوگوی تیم خود را نیز خواهید داشت. شما می‌توانید برای آپلود کردن لوگوی شخصی‌سازی شده خود به این سایت مراجعه کرده، لوگوی خود را درون بازی منتقل نموده و از آن به عنوان لوگوی پیش‌فرض تیمتان استفاده نمایید.

بعد از آن می‌رسیم به زمین بازی تیم شما. در این بخش نیز شما گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب و ویرایش خواهید داشت. با سلیقه خود زمینتان را ویرایش نموده و سپس سروقت لباس تیمتان بروید. ویرایشگر پیشرفته این عنوان به شما اجازه می‌دهد تا بهترین لباس ممکن را برای تیم خود طراحی کنید. توصیه ما این است که جهت زیبایی بیشتر، مطمئن شوید که لوگو، لباس و زمین بازی شما همگی دارای یک طرح مشخص و هماهنگ باشند. پس از آنکه کار خود را در این بخش به اتمام رساندید، تغییرات اعمال شده را ذخیره نموده و حال تیم جدید شما آماده استفاده است.

با ذکر این مورد حال به پایان راهنمای بخش MyCareer در عنوان NBA 2K20 می‌رسیم. در صورت کارآمد یافتن این راهنما، امیدواریم در راهنماهای بعدی نیز با ما همراه باشید.

منبع
GamesHedge

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد نظرات
0 رشته نظرات
0 دنبال میکنند
 
داغ ترین نظرات
داغترین نظرات
1 نویسندگان نظرات
مهدی نویسندگان نظرات اخیر
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
مهدی
میهمان
مهدی

باسلام.من بازی و دانلود کردم ولی نمیدونم بخش کریر کجاس!؟؟

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
بستن