راهنمای بازی

بهترین مادهای بازی Civilization VI

مادهایی برای تجربه بهتر یک بازی بسیار خوب

Civilization VI بازی ویدئویی بسیار خوبی است، اما این بدان معنی نیست که جایی برای بهبود آن وجود ندارد. از زمان عرضه بازی در اکتبر سال ۲۰۱۶، طرفداران مشغول کار روی مادهایی بوده‌اند که خیلی کارها انجام می‌دهند تا بازی بهتر شود. برای مثال هوش مصنوعی ضعیف را بهبود می‌بخشند یا سرعت پویش در رابط کاربری را بیشتر می‌کنند.

در زیر فهرستی از بهترین این مادها را پیدا خواهید کرد. در بدترین حالت آن‌ها فقط ظاهر بازی را بهبود می‌بخشند و در بهترین حالت کل تجربه Civ VI شما را بهتر می‌کنند. توجه داشته باشید از آنجا که این مادها به وسیله طرفداران بازی ساخته شده‌اند ممکن است با همدیگر تضاد داشته یا حتی مقداری باگ داشته باشند. اما به هر حال استفاده از مادها در صنعت بازی همیشه همین‌طور بوده است پس لذتش را ببرید.

civ VI 1 1

R.E.D. Modpack

این ماد تجربه کلاسیک نسخه پنجم را به Civ VI بازمی‌گرداند. واحدهای نظامی بازی کوچک‌تر شده اما به تعداد بی شماره ساخته می‌شوند. از نظر برخی این باعث کاهش تنوع ظاهر بازی خواهد شد. برای بعضی دیگر هم بدین معنی است که واحدها کمتر روی نقشه گم می‌شوند. نکته اصلی این است که شما برخی واحدهای نظامی نظیر ناوهای جنگی را از دست می‌دهید.

civ VI 2

CQUI

این ماد بیشترین تأثیر را در نحوه بازی Civ VI خواهد داشت. CQUI تغییرات گسترده‌ای را در سیستم منوی بازی ایجاد می‌کند. به طوری که به جای دفن در زیر منوهای بازی جزئیات بیشتری را در همان نگاه اول ارائه می‌دهد. ویژگی‌هایی مانند صف‌های ساخت و ساز و یک پوشش رنگی هم به بازی افزوده می‌شوند تا به شما در برنامه ریزی اقدامات سازنده‌تان کمک کنند.

راهنمای بازی Animal Crossing: New Horizons
خواندن

civ VI 3

Yet (not) Another Maps Pack

شاید این ماد به اندازه دو ماد قبلی مفید نباشد. با این حال هنوز هم یکی از بهترین موارد موجود است. زیرا مجموعه‌ای از نقشه‌های دقیق دنیای واقعی را به بازی اضافه می‌کند و همچنین می‌توانید مکان شروع یک تمدن جدید را به دلخواه خود سفارشی‌ کنید. بنابراین اگر می‌خواهید برای فتح اروپا یا حتی کل جهان بجنگید این ماد مناسب شماست.

civ VI 4

Right-Click Close Leader

این مورد تنها چیزی که در ماد CQUI به آن توجه نشده است را به بازی می‌افزاید. اکثر بازی‌های استراتژیک بزرگ این روزها، مخصوصاً بازی‌های Endless، به شما امکان می‌دهند تا با کلیک راست در صفحه‌های منو، در وقت خود صرفه جویی کنید. Civ VI چنین نیست بنابراین با این ماد می‌توانید به سادگی با کلیک راست در هر نقطه اعمال مورد نظرتان را انجام دهید.

civ VI 5

Better Coastal Cities

به غیر از مواقعی که به عنوان استرالیا بازی می‌کنید، سکونت بیش از حد در شهرهای خیلی نزدیک به آب می‌تواند قدرت شما را در Civ VI کاهش دهد. زیرا بیشتر بخش‌های آب به اندازه بخش‌های موجود در زمین، به ویژه در مقایسه با بازی‌های قدیمی این سری به یک اندازه به درد بخور نیستند. در این ماد با اضافه شدن یک دسته از منابع قدرت و منابع اضافی به بخش‌های دریایی، این مشکل رفع می‌شود. هرچند که برخی ممکن است وضعیت خانه‌های مسکونی و قدرت تولید مناطق ساحلی را بسیار مفید بدانند و از این ماد خوششان نیاید.

civ VI 6

AI+

یکی از مشکلات وحشتناک این بازی هوش مصنوعی آن به ویژه در مورد حمله‌های نظامی و مجازات دیپلماتیک است. ماد AI+ سعی در برطرف کردن برخی از این کاستی‌ها دارد. با این حال به خیلی از بخش‌های هوش مصنوعی هم گند می‌زند. بنابراین به این ماد به عنوان راه حلی کامل برای مشکل هوش مصنوعی بازی نگاه نکنید. بلکه آن را مادی در نظر بگیرید که شکل کاملاً متفاوتی از هوش مصنوعی را به شما ارائه می‌دهد که امکان دارد آن را به نسخه اصلی ترجیح دهید.

راهنمای بازی Fallout 76: نکاتی که باید پیش از آغاز بازی بدانید
خواندن

civ VI 7

Tomatekh’s Historical Religions

بازی در ابتدا با چند دین واقعی و تاریخی شروع می‌شود. سپس به بازیکن اجازه داده می‌شود اگر نمی‌خواهد یکی از آن‌ها را انتخاب کند، مذهب خود را بسازد. ماد THR کلی دین و مذهب دیگر را به بازی اضافه می‌کند. از جمله شاخه‌های بیشتری از مسیحیت، اسلام و دین زرتشت و… که بر اساس واقعیت هستند.

civ VI 8

Better Civilization Icons

BCI فقط یک تغییر جزئی در آیکون‌های بازی است. در واقع برخی مشکلات تاریخی رفع می‌شوند زیرا برخی از نمادهای عجیب و غریب Civ را حذف می‌کند. مانند علامت گاو نر برای اسپانیا که با شکل صحیح‌تری جایگزین شده است.

civ VI 9

Starting Scout

شروع Civ VI با فقط یک جنگجو برای کشف مناطق اطراف شما آزار دهنده است. در حالی که بازی‌های قبلی یک دسته دیده‌بان از جناح انتخابی‌تان را به شما می‌داد. این ماد در ابتدای بازی یک دسته کاوشگر را به شما و حتی هوش مصنوعی می‌بخشد تا در محیط نقشه گشت و گذار کنید.      

منبع
www.kotaku.com
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن