راهنمای بازی

راهنمای Gears Pop! – نکات ابتدایی که باید قبل از شروع بدانید

Gears در ابعاد کوچک!

در این مقاله، قصد داریم تا نکاتی ابتدایی در مورد بازی Gears Pop! را مرور کنیم. اگر از جمله کسانی هستید که قصد دارند تا این بازی را شروع کنند، توصیه می‌شود تا مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با بخش‌های مختلف این بازی آشنا شوید. در این راهنما نگاهی داریم به مکانیک‌های پایه‌ای مبارزات بازی؛ به این که چطور باید انرژی خود را مدیریت و نگهداری کنید تا در زمان درست حمله‌ای ترتیب دهید، چگونه نیروهای خود را برای برقراری یک توازن میان ضربات سبک و سنگین مورد استفاده قرار دهید، و چگونه از واحد پولی درون بازی برای ارتقاها بهره‌مند شوید.

عنوان Gears Pop! یک بازی چندنفره‌محور است که در آن شما در نقش شخصیت‌هایی محبوب از سری Gears of War، به مبارزه می‌روید. گیم‌پلی بازی روی سنگرگیری و حمله به دشمن در زمان مناسب متکی است و به این ترتیب شما می‌توانید علیه دشمنان پیروز شوید. با ذکر این نکات، وقت آن است تا نگاهی به نکاتی بیندازیم که هنگام تجربه‌ی Gears Pop! مدنظر قرار دهید.


با یک گروه متوازن بازی کنید

داشتن یک گروه متوازن هنگام تجربه بازی تضمینی است بر آن که شما انواع مختلفی از حملات را می‌توانید اجرا کنید. در واقع، به لطف این کار شما هم حملات سبک و هم سنگین را اجرا می‌کنید، نه صرفا اتکا روی حملات سنگین. رفتن با یک گروه با قدرت زیاد به میدان یعنی دیگر نمی‌توانید پس از حملات سنگین، از حملات سبک هم استفاده کنید. این باعث می‌شود تا وقتی نوار قدرت شما تخلیه شده است، نسبت به حملات سبک به شدت آسیب‌پذیر باشید.

راهنمای بازی Deathloop
خواندن

مدتی طول می‌کشد تا نوار قدرت دوباره پر شود، و در این فاصله، دشمن می‌تواند نیروهای لازم برای حملات سبک را به سمت نیروهای سنگر گرفته‌ی شما بفرستد و مدام صدمه به شما وارد کند. داشتن یک گروه متوازن مستلزم شناخت کامل شما از قدرت‌ها و ضعف‌های هر یک از اعضای گروه است. برای رسیدن به این شناخت، باید پنجره‌ی اطلاعات هر شخصیت را باز کنید.

maxresdefault 1

سنگرگیری

سنگرگیری یکی از نکات مهم گیم‌پلی Gears POP! است که باعث می‌شود تا سلطه‌ی شما بر میدان نبرد نیز حفظ شود. برای تسخیر یک سنگر، شما نیاز دارید تا دو نیروی مخصوص سنگر را به سمت یک ردیف بفرستید. تسخیر سنگرهای بیشتر به شما اطمینان می‌دهد که نیروهایتان در نزدیک میدان جنگ هستند و همچنین فضای بیشتری به شما برای آرایش نیروها می‌دهد.

این تاکتیک خیال شما را از بابت فاصله‌ای که نیروهایتان برای رسیدن به مقر دشمن باید طی کنند راحت می‌کند. همچنین تسخیر سنگری که به مقر دشمن نزدیک‌تر است باعث می‌شود تا نیورهای شما در زمین‌های آزاد زیاد قرار نگیرند و راحت‌تر به مقر دشمن برسند.


انرژی را مدیریت کنید

مدیریت انرژی گروه‌تان در این بازی اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. پیشروی با حملات خیلی زود می‌تواند انرژی شما را تمام کند. به این ترتیب شما نسبت به حملات تمام‌کننده از سوی حریف به شدت آسیب‌پذیر خواهید شد. اگر از لحاظ انرژی ذخیره شده در وضع بهتری نسبت به حریف قرار داشته باشید، موقعیت بسیار مناسبی برای وارد کردن ضربات بیشتر به حریف خواهید داشت.

وقتی در میدان جنگ قرار گرفتید، نگاهی به اطراف بیندازید و استراتژی مناسبی را برگزینید تا بتوانید انرژی نیروهایتان را ذخیره کنید. وقتی از قابلیت نهایی خود استفاده کنید که مشغول حمله هستید و شانس از پای در آوردن یکی از نیروهای قوی و سنگین دشمن را دارید. از سوی دیگر، می‌توانید انرژی خود را صرف نارنجک‌ها کنید چرا که به این ترتیب می‌توانید آن‌ها را جایی که دوست دارید بیندازید. از این کار می‌توان هم هنگام دفاع و هم حمله استفاده کرد.

راهنمای نسخه دموی Final Fantasy VII Remake
خواندن

Daily Bounty ها

Daily Bounty ها یک راه عالی برای به دست آوردن جوایزی ارزشمند هستند. انجام آن‌ها یک راه تضمینی برای به دست آوردن کریستال و سکه‌ی مورد نیاز برای خریداری ارتقاها و موارد این‌چنینی است. هر روز به شما سه ماموریت از این دست محول می‌شود که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید. این‌ها در واقع اعمال خاصی هستند که در بازی می‌توانید تکمیل کنید. اگر هم یه یک گزینه‌ی سخت برخورد کردید، می‌توانید بیخیال آن شده و با یکی دیگر جایگزین‌اش کنید.

apps.34732.14216381341121319.8e5a6a66 c3f3 419a ba4b 95fe2b40982e.28720745 045c 44da b7bb 99d4c2e9d7b4

ارتقاها

با بردن بازی‌ها شما کریستال، سکه و Pin به دست می‌آورید. از سوی دیگر، این آیتم‌ها را با انجام Daily Bounty ها هم می‌توان به دست آورد. Pin ها همان نیروهایی است که به دست می‌آورید، که می‌توان آن ها را به کمک سکه‌ها ارتقا هم داد. این کار بستگی به ندرت Pin های شما دارد، هر چه که نیروی شما نادرتر باشد، هزینه‌ی ارتقای آن هم افزایش خواهد یافت. کریستال‌ها هم جوایزی هستند که پروسه‌ی به دست آوردن صندوق‌های گنج پس از هر پیروزی را سرعت می‌بخشند. کریستال‌ها را می‌توان با سکه هم معاوضه کرد. در کنار این‌ها، می‌توان با کریستال‌ها مستقیما از فروشگاه بازی صندوق گنج خرید.

منبع
Games Hedge
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x