راهنمای بازی

راهنمای بازی Scarlet Nexus

ده نکته مهم که تازه واردها باید بدانند

بازی Scarlet Nexus یک اثر نقش آفرینی ژاپنی جدید است که بازیکنان را به محیطی آینده نگرانه پر از مردمی با قدرت‌های ویژه می‌برد. راهنمای بازی Scarlet Nexus به این دلیل برایتان فراهم شده که مانند هر نقش‌آفرینی ژاپنی دیگری در این محصول هم چیزهای زیادی هستند که نیاز به توضیح دارند. در مقاله پیش رو نکاتی اساسی را برایتان فراهم کرده‌ایم تا راحت‌تر با بازی ارتباط برقرار کرده و ماجراجویی خودتان را آغاز کنید.

داستان

بازی Scarlet Nexus دو شخصیت اصلی به نام‌های Kasane Randall و Yuito Sumeragi دارد که هرکدام قصه مخصوص خود را روایت می‌کنند. بنابراین همان‌طور که احتمالاً تصور می‌کنید اگر می‌خواهید تجربه جامعی به دست آورید و داستان را کاملاً ببینید باید هر دو بخش داستانی را بازی کرده و به پایان برسانید. کاراکترهای Kasane و Yuito اغلب با یکدیگر روبرو هم می‌شوند اما زمان زیادی را با یکدیگر سپری نمی‌کنند، بنابراین پیمودن بازی از هر دو منظر برای پر کردن جاهای خالی داستان قطعاً توصیه می‌شود.

راهنمای بازی Scarlet Nexus

تجهیزات

مدیریت تجهیزات در هر بازی نقش‌آفرینی‌ای مهم است. بدیهی است که شما در Scarlet Nexus با یک سلاح کاملاً ابتدایی بازی را شروع می‌کنید و چیزهای زیادی برای تجهیز شخصیت خود ندارید اما وقتی بازی را کمی پشت سر می‌گذارید نه تنها تجهیزات بیشتری خواهید یافت بلکه قادر به خرید آنان نیز هستید. پس به چیزهای بهتری که به مغازه‌ها اضافه می‌شوند توجه داشته باشید زیرا از سلاح‌های بهتر گرفته تا مواردی که حداکثر سلامتی شما را افزایش می‌دهند تا مواردی که شما را در برابر حملات سنگین دشمن مقاوم می‌کنند همگی در سرعت پیشرفت شما مآثر هستند.

راهنمای بازی The Outer Worlds - پنج نکته‌ مهمی که باید قبل از شروع بازی بدانید
خواندن

راهنمای بازی Scarlet Nexus

منابع

می‌توان گفت به خاطر محیط‌های نسبتا کوچک بازی و پیشرفت خطی داستان با اثر بزرگی طرف نیستیم. اما با وجود این‌که بازی نقشه گسترده‌ای ندارد هنوز چیزهایی برای کاوش وجود دارند که قطعاً باید از آن‌ها استفاده کنید. شما در مراحل بازی منابعی را می‌بینید که در گوشه و کنار یا پشت موانع پراکنده شده‌اند که به راحتی قابل مشاهده نیستند اما این منابع بسیار مفیدند. البته این موارد در فروشگاه نیز قابل خریداری هستند اما اقلام خاصی وجود دارند که فقط از طریق جست‌وجو در محیط به دست می‌آیند.

راهنمای بازی Scarlet Nexus

پیوندها

صرف نظر از این‌که کدام کمپین را بازی می‌کنید در طول سفرتان با تعداد زیادی شخصیت دیگر همراه خواهد شد که مکانیک‌های خاصی را در اختیار شما قرار می‌دهند. سطح پیوند Kasane یا Yuito با اعضای مختلف گروه تعیین می‌کند که چقدر می‌توانید در جنگ با آن‌ها هم‌افزایی کنید؛ بنابراین توجه به اعضای گروهتان بسیار مهم است. شما می‌توانید معمولاً بین مراحل اصلی با دوستانتان ارتباط داشته باشید

راهنمای بازی Scarlet Nexus

پیغام‌ها

شما حین بازی اغلب پیام‌هایی از شخصیت‌های دیگر دریافت می‌کنید. اطمینان حاصل کنید که پیام‌های خود را بررسی و موارد خوانده نشده را مرور کنید. اغلب این پیام‌ها چیزی مهمی ارائه نمی‌دهند اما به ندرت نوعی پیغام خاص دریافت خواهید کرد که می‌توانید به آن پاسخ دهید و این پیوند شما با شخصیت‌ها را افزایش می‌دهد. در واقع برخی مراحل مربوط به پیوند با شخصیت‌های بازی اختصاصاً با خواندن و پاسخ دادن به پیغام‌ها فعال می‌شوند.

راهنمای بازی Scarlet Nexus

هدیه‌ها

پیوندهای خود با شخصیت‌ها را با دادن هدیه به آن‌ها بهبود بخشید. شما می‌توانید بین فصل‌های بازی در مخفیگاه خود گشت بزنید و به شخصیت‌های اطراف خود هدیه دهید. پس حتماً از هر فرصتی برای انجام این کار استفاده کنید. شما می‌توانید با مبادله منابع هدایا را از فروشگاه بخرید و همچنین به لطف قلبی که کنار تصویر شخصیت‌ها ظاهر می‌شود متوجه خواهید شد که هدیه‌ها برای کدام یک از اعضای دار و دسته شما مناسب هستند. تبادل منابع و هدیه دادن بهترین روش برای ارتقای پیوند دوستانه میان شما و دوستانتان است.

راهنمای بازی Call Of Duty: Modern Warfare - نکاتی برای تازه‌کاران
خواندن

قرض گرفتن قدرت

به اندازه کافی در مورد پیوند میان اعضای گروه صحبت کرده‌ایم اما این ساز و کار دقیقاً چه کاری انجام می‌دهند و چگونه در جنگ به شما کمک می‌کند؟ شخصیت‌های اصلی بازی می‌توانند از طریق سامانه‌ای به نام SAS با هر کسی که در حال حاضر در گروه است همکاری کنند. این به شما امکان می‌دهد قدرت یکی از هم گروهی‌های خود را قرض بگیرید و آن را در نبردها به کار ببندید. مدت زمان استفاده از SAS محدود است و می‌توانید در قسمت پایین سمت راست صفحه ببینید که چه مدت زمان باقی دارید. اما خوشبختانه بازی سخاوتمندانه عمل کرده و خیلی سریع این توانایی را به مدت مناسبی شارژ می‌کند. این یعنی شما باید از SAS در هر فرصتی استفاده کنید به ویژه در نبردهای با تعداد زیادی از دشمنان یا در برابر آنانی که در برابر نوع حمله خاصی ضعیف هستند.

راهنمای بازی Scarlet Nexus

حملات ادامه‌دار

نبرد‌ها در Scarlet Nexusحول ترکیبی از ضربات تن‌به‌تن با استفاده از سلاح‌ها و پرتاب اشیا با قدرت‌های ذهنی می‌چرخند؛ البته هرگز فکر خوبی نیست که فقط به یکی از این موارد اتکا کنید. هر بار که شما یک حمله با قدرت‌های ذهنی یا سلاح سرد را شروع می‌کنید بازی کسری از ثانیه آهسته خواهد شد تا یک ضربه دیگر هم بزنید. اگر با قدرت ذهنی نبرد را آغاز کرده‌اید ضربه بعدی را با استفاده از سلاح سرد وارد کنید و بالعکس. از این فرصت‌ها به طور کامل استفاده کنید زیرا این‌گونه حملات آسیب‌های زیادی وارد می‌کنند. در نقشه مغز که همان درخت مهارت‌ها است همچنین می‌توانید توانایی اجرای زنجیره‌ای از این شکل حملات را فعال کنید بنابراین ممکن است بخواهید در جهت باز کردن قفل آن‌ها نیز تلاش کنید.

راهنمای بازی Hearthstone - نکاتی برای تازه‌کاران
خواندن

راهنمای بازی Scarlet Nexus

قدرت‌های ذهنی

صحبت از نقشه مغز شد، چیز دیگری که باید در اوایل بازی رویش سرمایه‌گذاری کنید بهبود قدرت‌های ذهنی است. بلند کردن و پرتاب اشیا به سمت دشمنان می‌تواند صدمات مهمی به آنان وارد کند و این اغلب قسمت مهمی از استراتژی‌ شکست دشمنان مختلف است. شما از این مدل حملات به تعداد محدود می‌توانید استفاده کنید. اما پیشرفت در نقشه مغز به شما امکان می‌دهد میزان استفاده از این توانایی‌ها را بیشتر کنید. البته این ارتقاها گران و زمانبر هستند اما در اولین فرصت حتماً به سراغ آنان بروید.

فروش لوازم تزیینی

بازی به ویژه در ساعات و مراحل اولیه پول کمی به شما می‌دهد. یعنی ممکن است در شرایطی که نیاز به خرید برخی از اقلام یا تجهیزات دارید پول نقد کافی نداشته باشید. خوشبختانه فروش لوازم تزیینی که به دست آورده‌اید راهی عالی برای به دست آوردن سریع مقدار زیادی پول نقد است؛ همچنین به سادگی می‌توانید منابع مورد نیازتان را با یک یا دو تا لوازم تزیینی مبادله کنید.

 

منبع
www.gamingbolt.com
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن