راهنمای بازی

راهنمای بازی Scary Horror 2

به دنبال اشیای پنهان در تاریکی

راهنمای بازی Scary Horror 2 هرچیزی که باید برای تمام کردن این بازی بدانید را به شما آموزش می‌دهد. با آموزش بازی Scary Horror 2 همراه ما باشید.

بازی Scary Horror 2 اثری ماجرایی، هیجان‌انگیز و تک‌نفره در سبک اشیای پنهان است که توسط Escape Adventure Games برای پلتفرم اندروید منتشر شده. داستان در یک بیمارستان خالی از سکنه اتفاق می‌افتد که در آن اتفاقات غیرمنتظره‌ای در گوشه و کنار محیط در حال رخ دادن است. در این بازی ترکیب وحشت و پازل شما را به دنیای جدیدی می‌آورد که در آن یافتن اشیای پنهان با تصاویری خشن همراه است. در حال حاضر توسعه‌دهنده تنها یک فصل از بازیش را منتشر کرده اما انتظار می‌رود که فصل دوم نیز به‌زودی عرضه شود.

در بازی Scary Horror 2 ماجراجویی عجیبی در انتظار شماست که مجموعه‌ای از پازل‌های چالش‌برانگیز را برای حل کردن سر راهتان قرار می‌دهد و مینی گیم‌هایی نیز برای انجام دادن در دست خواهید داشت. برای یک ماجراجویی ترسناکِ باورنکردنی آماده باشید که مملو از تعلیق، وحشت، پیچش‌های داستانی غیرمنتظره، رازهای هیجان‌انگیز و معماهای پیچیده است. توانایی‌های کارآگاهی خود را آزاد کنید تا با حل معماها و پازل‌ها بفهمید چه اتفاقی دارد در نقشه بازی می‌افتد. البته در چنین ژانری به‌جای تمرکز بر چیزهای مرگبار باید تمرکز خود را بر روی یافتن اشیای پنهان حفظ کنید. بازی هیچ فهرستی از اشیایی که باید کشف کنید به شما نمی‌دهد. بنابراین می‌بایست تمام با تمامی محیط تعامل داشته باشید تا آن‌ها را کاوش کرده و با یافتن آیتم‌های پنهان به پایان بازی برسید.

فهرست محتوا

قسمت اول: آدم‌ربایی

شما در محیطی کثیف و ترسناک که هیچ راه فراری هم ندارد چشم بازی می‌کنید.

ابتدا باید انبر فلزی را از زیر تصویر کشف کنید و آن را به موجودی خود اضافه کنید.

انبر را انتخاب کنید و با استفاده از آن قفل کمد را ببرید تا یک شلنگ آبی را بردارید.

به سمت دستشویی بروید و از لبه آن قاشق را بگیرید.

بر روی جعبه موجود در سمت راست جسد کلیک کنید و مینی گیم را انجام دهید تا یک گیره لوله بیابید.

برای برداشتن پوشش روی جسد کلیک کنید و با قاشق چشم را خارج کرده و یک کلید به دست آورید.

حالا از شیلنگ آبی در موجودی خود استفاده کنید و آن را به دسته‌ای که بین دو دستشویی ثابت شده وصل کنید. روی شلنگ ضربه بزنید تا آن را در حفره بزرگ زمین بیندازید و از آن برای پایین رفتن استفاده کنید.

زیرزمین

شما اکنون در زیرزمینی هستید که در آن تعداد زیادی اتصالات لوله به همراه یک مخزن آب عظیم و قفسه‌ای در سمت چپتان موجود است.

در اینجا باید آچاری را که روی زمین افتاده بردارید و به سمت کیف سبز رنگ بروید تا دفترچه یادداشت و یک گیره کاغذ را بررسی کنید.

کلید را از موجودی انتخاب کنید و از آن برای باز کردن جعبه موجود در کیف استفاده کنید تا یک چاقوی تاشو به دست آورید.

به دستشویی بروید، جایی که هدف شما انتخاب آچار برای جدا کردن شیر و قرار دادن آن روی لوله‌های دیگر در زیرزمین است.

تمام شیرها را مانند تصویر تنظیم کنید تا فشار را متوقف کرده و محل نشتی را با استفاده از گیره لوله رفع کنید.

راهنمای بازی NBA 2K22
خواندن

در نزدیکی مخزن عظیم، دری وجود دارد که عبور از آن شما را به اتاق جدیدی هدایت می‌کند که در آن بسیاری از وسایل دیگر همراه با یک یخچال و چند قفس در دسترس هستند.

اتاق بخار

یک نقاشی روی دیوار جلویی وجود دارد که برای انجام مینی گیم باید روی آن ضربه بزنید. این نقاشی یک پازل است و با حرکت دادن قطعات، تصویر کامل می‌شود.

هنگامی که پازل را حل کردید یک چوب پیدا می‌کنید؛ آن را در موجودی خود نگه دارید.

به سراغ قفس وسط اتاق بروید و از آنجا تور را جمع کنید. اکنون روی تور در موجودی خود ضربه بزنید و آن را به چوب وصل کنید. قبل از خروج از اتاق فراموش نکنید که تکه کاغذ را از جعبه چوبی موجود در سمت چپ اتاق بردارید.

پس از ترکیب تور با چوب، باید روی دکمه فلش‌ها ضربه بزنید تا اتاق جدیدی را پیدا کنید که در آن تعداد زیادی تله وجود دارد که سر راهتان هستند.

راهرو

اکنون در اتاق سوم هستید که باید روی باجه تلفن ضربه بزنید، به دفترچه خاطرات بروید و نیمه دوم کاغذ را در آنجا قرار دهید تا شماره ۱۳۱۳۱۳۹۱ را پیدا کنید.

برای دریافت سکه، اعداد یاد شده را شماره‌گیری کنید.

پس از آن باید به حمام وارد شوید که در آن جسدی در دسترس است.

حمام

دو تا سه بار دکمه برگشت را فشار دهید تا به صحنه اولیه بازی برگردید. به‌سوی وان حمام بروید و تور را انتخاب کنید تا یک دکمه قرمز را از وان بیرون بیاورید.

بهترین اسلحه‌های بازی Halo Infinite
خواندن

به سمت بدن بروید، گیره کاغذ را با زیپ تعمیر کنید و آن را باز کنید تا یک لامپ به دست آید.

حالا با استفاده از چاقو جعبه اهرم آبی را برش دهید. به اتاق بخار بروید و روی مخزن ضربه بزنید تا دکمه آبی را در آنجا قرار دهید.

پس از انجام این کار باید موقعیت همه اهرم‌ها را تنظیم کنید تا کلید/میخی به دست آید.

تهویه سمت چپ را پیدا کنید تا لامپ شکسته را بردارید و آن را با لامپ جدید جایگزین کنید.

به اتاق باجه تلفن بروید، روی جعبه کپسول آتش‌نشانی ضربه بزنید و با استفاده از کلید آن را باز کنید تا یک کپسول آتش‌نشانی به دست آورید.

قبل از ترک منطقه، به سراغ کابینت بروید و یک مینی گیم انجام دهید که در آن باید محل قرارگیری همه دکمه‌ها را مثل تصویر تنظیم کنید تا یک قیچی بگیرید.

حالا به راهرو بروید، دکمه قرمز را انتخاب کنید و آن را روی یخچال فروش نوشیدنی قرار دهید. اما قبل از آن فراموش نکنید که پیچ‌گوشتی را از آنجا بردارید.

سکه را در همان دستگاه بیندازید و دکمه قرمز را بزنید تا یک نوشیدنی خنک بگیرید.

از پیچ‌گوشتی برای باز کردن تهویه در اتاق بخار استفاده کنید و سرنخ کاغذی را به دست آورید.

راهرو

پس از گرفتن رمز به راهرو برگردید و به سمت قفسی بروید که باید با کد ۲۶۳۱ باز شود و از داخل آن دیلم و یک دستِ عروسک بگیرید.

روی درِ موجود در سمت چپ ضربه بزنید و تمام میخ‌ها را با استفاده از دیلم بیرون بیاورید تا در را باز کنید.

رمزها و کدهای تقلب بازی Resident Evil 8 Village
خواندن

اتاق جدید

در را باز کرده و از آن عبور کنید تا سرنخ‌ها و آیتم‌های مخفی بیشتری را برای حل معماهای پیچیده کشف کنید. پس از ورود به اتاق، مردی را خواهید دید که از سقف آویزان شده است.

روی پارچه‌ای که روی زمین است ضربه بزنید و آن را در موجودی خود نگه دارید.

یادداشت موجود روی میز بین شمع‌ها را جمع‌آوری کنید.

در سمت راست یک قفسه وجود دارد که در آن تعداد زیادی شیشه در دسترس است. وظیفه شما این است که آن‌ها را مطابق شکلی دایره‌ای برای به دست آوردن یک قطعه فلزی حرکت دهید.

حالا به سمت بدن آویزان شده در آنجا بروید و جیبش را باز کنید تا یک کلید بگیرید.

در سمت چپ تصویر اتاقی وجود دارد که باید برای کشف سر عروسک و تجهیزات جراحی ازجمله قیچی به داخل آن بروید.

به اتاق بدن آویزان برگردید، قیچی را برای بریدن بخیه‌های او انتخاب کنید و از ابزاری برای باز کردن آن قسمت و به دست آوردن کارت پانچ استفاده کنید.

یک بار دیگر باید به اتاق سمت چپ برگردید و به سراغ مدار بروید تا با استفاده از کلید درون موجودی خود آن را باز کنید. این یک مینی گیم را شروع می‌کند که در آن هدف شما اتصال صحیح لوله‌ها و کشیدن دسته است.

به سمت صندلی بیمار بروید، سر عروسک را از فهرست موجودی انتخاب کنید و آن را روی بدن ثابت کنید. کمربندها را بردارید تا عروسک به موجودی شما بازگردد.

به اتاقی که سه تله در آن تعبیه شده بود برگردید و عروسک را پرتاب کنید تا تله دوم غیرفعال شود. به اتاق بروید و از آن عبور کنید تا به اتاق جدیدی برسید.

ساخت اکانت PSN | چگونه اکانت پلی‌استیشن خود را بسازیم
خواندن

منطقه انتظار

اکنون در یک محوطه انتظار هستید که آتش در آن شعله‌ور است و باید کپسول آتش‌نشانی را برای خاموش کردن آن انتخاب کنید.

به سمت صندلی بروید و انبر را از آنجا جمع کنید. پارچه را انتخاب کرده و از آن برای تمیز کردن کیفی که در کنار ویلچر نگهداری می‌شود استفاده کنید. به سراغ شیشه‌ها بروید و یک توپ قرمز را از آنجا بردارید.

کیف را باز کنید تا کتابی پیدا شود و زمان نوشته شده روی کاغذ را یادداشت کنید.

روی ساعت در سمت راست ضربه بزنید و زمان را همان‌طور که در کیف پیدا کردید تنظیم کنید. حالا از کارت پانچ شده استفاده کنید تا یک دستگیره بگیرید.

در سمت چپ یک قاب بزرگ وجود دارد که تصاویر زیادی بر آن نصب شده است. روی قاب کلیک کنید تا سرنخی دریافت کنید که پس از ضربه زدن به موجودی شما اضافه می‌شود.

به اتاق قبلی برگردید و دستگیره را روی کابینت موجود در جعبه قرمز قرار دهید تا یخ‌شکنی را از آنجا به دست آورید.

به اتاقی که یک عروسک پیدا کردید برگردید حالا به سمت قفسه کتاب بروید و یک کتاب از موجودی خود را برای حل معما به آنجا اضافه کنید.

پلاک اسمی با نام «Kilstomery» که با حل معمای کتاب به دست می‌آید را بردارید.

به سراغ کابینت در همان اتاق بروید که یک پلاک گمشده نیاز دارد.

پلاک خود را از موجودیتان انتخاب کنید و آن را در آنجا قرار دهید تا کشوها برای جستجوی سوابق باز شوند؛ اما ابتدا باید رمز عبور را در یک قفل (۹۱۲۱) وارد کنید تا باز شود. یک چاقو، اسپری و تکه‌های تصاویر را از همه کشوها بردارید.

راهنمای بازی Apex Legends – یازده نکته و ترفندی که بهتر است پیش از شروع بدانید
خواندن

چاقو را انتخاب کرده و روی سری که روی میز قرار دارد استفاده کنید. تمام لایه‌ها را بردارید تا فندک را به دست آورید و به موجودی خود اضافه کنید.

اتاق بخار

پس از برداشتن فندک باید به اتاق بخار برگردید. حالا به سمت تهویه بروید و فندک را در آنجا قرار دهید تا محل را روشن کند.

از آنجا یک چسب نواری تهیه کنید و به اتاق جراحی بروید که در آن عروسک را برداشته بودید تا تکه‌های تصاویر را بچسبانید.

عکس را بردارید و از محوطه انتظار دیدن کنید تا آن را همراه با تصاویر دیگر در کادر عکس‌ها قرار دهید.

برای باز کردن یک اتاق مخفی، تصاویر را با توجه به پس‌زمینه آنان به هم وصل کنید.

آزمایشگاه

پس از عبور از در مخفی به آزمایشگاهی می‌رسید، جایی که وظیفه شما یافتن اقلام مخفی و استفاده از آن‌ها برای حل معماها است.

ابتدا روی جعبه روی زمین ضربه بزنید و یک معما حل کنید تا بطری با فرمول H2O2 را به دست آورید. یک بطری دیگر در سمت چپ جعبه وجود دارد که باید آن را هم جمع‌آوری کنید.

یخ‌شکن را از موجودی انتخاب کنید و با استفاده از آن یخ‌ها را از یخچال خارج کنید. یخچال را باز کنید تا یک شلنگ موجدار از داخل آن بگیرید.

به موجودی خود بروید و شلنگ را به بطری اسپری وصل کنید. حالا روی جعبه چوبی سمت راست ضربه بزنید و توپ قرمز را به آن اضافه کنید. سپس مانند تصویر زیر الگو را بکشید تا یک مداد به دست آید.

بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone
خواندن

روی میز کلیک کنید، مداد را در دستگاه تراش قرار دهید و سپس پراکسید هیدروژن را انتخاب کنید و آن را نزدیک قاشق نگه دارید.

کاغذ را روی صندلی در اتاق قرار دهید و با مداد روی آن بکشید تا کد ۶۸۱۵۳۷ برای شما ظاهر شود.

اسپری با گاز خواب‌آور را روی موش‌ها استفاده کنید و با انبر یک کلید به دست آورید.

حالا به راهرویی برگردید که اتاق مخفی داشت. به سمت در فلزی بروید که باید یک کد را وارد کنید. برای باز کردن درب و عبور از آن رمز ۶۸۱۵۳۷ را وارد کنید.

اتاق مخفی با درب فلزی

برای برداشتن کاغذ از روی زمین به اتاق مخفی بروید و برای جمع‌آوری دستکش آتش‌نشانی به سمت سینک حرکت کنید.

شیر آب را باز کنید و بطری را با آب پر کنید.

روی مانیتور سبز رنگ موجود در سمت راست ضربه بزنید و یک مینی گیم انجام دهید. برای حل معما باید اعداد را به‌صورت زیر تنظیم کنید.

۵+۶+۹=۲۰ (Top), 7+8+4=19 (Middle), and 1+3+2=6 (Down)

وقتی که جعبه مخفی باز می‌شود بطری اسپری را از آنجا بردارید و آن را به موجودی خود اضافه کنید.

برای دریافت یک سرنخ به سراغ تخت اشعه ایکس بروید و منطقه را ترک کنید تا از طرف دیگر اتاق دیدن کنید.

آنجا کمدی است که قفلش با کد ۸۶۹۷ باز می‌شود تا یک جعبه قرمز پیدا کنید.

با استفاده از دستکش آتش‌نشانی درب شومینه را باز کنید و بدن در حال سوختن را داخل آن مشاهده کنید.

منبع
walkthroughs.net
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن