راهنمای بازی

راهنمای بازی Sea of Thieves | آموزش نکات اساسی در بازی Sea of Thieves

توضیح مأموریت‌ها و سایر اهداف شما در Sea of Thieves

عنوان دزدان دریایی دنیای باز Sea of Thieves از زمان عرضه‌اش در سال ۲۰۱۸ تغییرات قابل توجه‌ای داشته و عرضه اخیرش روی شبکه استیم، بهانه خوبی برای بازگشت به این بازی بوده است. ماجراجویی‌ها در بازی Sea of Thieves حال به صورت‌ها و اندازه‌های مختلفی در مقابل شما قرار خواهند گرفت؛ سفرهای دریایی کوچکتر، مأموریت‌های سینمایی بزرگ، چالش‌های اختیاری دشوار چون مبارزات Skeleton Fort (قلعه اسکلت‌ها) و Skeleton Fleet (ناوگان اسکلت‌ها) که می‌توان با سفر به ابر اسکلت یا کشتی به آن‌ها دست یافت – یا سایر مأموریت‌های در حال تکامل که می‌توانید آن‌ها را در دنیای بازی پیدا کنید. شما حتی می‌توانید در نقاط خاصی مشغول ماهیگیری شوید! از این رو تصمیم گرفته‌ایم تا در این راهنمای Sea of Thieves شما را با نکات اساسی و کارهایی که باید برای تجربه هرچه بهتر این عنوان انجام دهید، آشنا نماییم. در ادامه با ما در پیکسل آرتس همراه باشید.

با وجود تمامی موارد هیجان‌انگیزی که بالاتر به آن‌ها اشاره کردیم، بدون شک اولین کاری که باید به آن بپردازید، انجام بخش آموزشی Maiden Voyage بوده که با ارائه تجربه‌ای عملی، نکاتی اساسی چون دریانوردی و تعمیرات کشتی را به شما خواهد آموخت. هرچند شاید پس از انجام این بخش برای شما سؤال پیش آمده که حال باید چه کنید – وقتی تمام اقیانوس آماده غارت شدن توسط شما است. در این راهنمای Sea of Thieves هدف ما پاسخ به این سؤال شما می‌باشد.

مقاله راهنمای Sea of Thieves نحوه شروع بازی (پس از بخش آموزشی) و اموری که می‌توانید در این عنوان به انجام آن‌ها بپردازید را توضیح خواهد داد. در کنار موارد ذکر شده، ما همچنین به بررسی انواع مأموریت‌ها و ماجراجویی‌هایی که انتظار شما را می‌کشند، می‌پردازیم.

در این صفحه موارد زیر را مطالعه خواهید کرد:

 • پیش‌روی، ساختار و اهداف شما برای آغاز بازی
 • نحوه کارکرد Voyageها
 • به هنگام شروع بازی چه کاری در آن انجام دهیم؛ نحوه آغاز Voyage و رأی‌گیری برای یک مأموریت
 • مأموریت‌های Tall Tales چه هستند و چگونه می‌توان آن‌ها را آغاز کرد؟
 • موارد Commendation (تقدیرها) چه هستند؟
 • چه فعالیت‌ها و مأموریت‌های دیگری می‌توان در بازی انجام داد؟

فهرست محتوا

راهنمای Sea of Thieves – پیش‌روی، ساختار و اهداف شما برای آغاز بازی

در هسته مرکزیش، Sea of Thieves یک عنوان دنیای باز آزاد بوده، که معمولاً شما را مجبور نمی‌کند تا به صورت خاصی بازی کنید. ساختار غیر خطی آن بدین معنا است که شما توانایی ایجاد اهداف مخصوص خود را داشته و پیش‌روی در بازی می‌تواند هر موردی باشد که شما برای خود تعیین کرده‌اید. هرچند بعضی وظایف و دستاوردهای خاص وجود داشته که می‌توانند ساختاری برای گردش و تجربه آزادانه شما در اقیانوس ایجاد کنند.

به عنوان مثال شاید شما بخواهید صدها چالش اچیومنت مانند که با نام Commendation (تقدیرها) شناخته می‌شوند را انجام داده و به واسطه آن‌ها لقب، طلا، دوبلون (نوعی سکه اسپانیایی) و حتی لباس‌های نادر بدست آورید؛ شما همچنین ممکن است به لطف Tall Talesها که تجربه‌ای داستانی و مکانیزم‌های منحصر به فرد را به بازی Sea of Thieves می‌آورند، راهی بعضی ماجراجویی‌های شمشیر‌به‌دستان شوید!

راهنمای Sea of Thieves – شرکت‌های تجاری (Trading Companies) چه هستند؟

اگر در این راهنمای Sea of Thieves بخواهیم یک هدف را به عنوان هدفی نهایی و بلند مدت برای شما ذکر کنیم، بدون شک آن موضوع رفتن به سفری طولانی برای تبدیل شدن به افسانه دزد دریایی (Pirate Legend) می‌باشد – عنوانی که بدست آوردن آن بسیار دشوار بوده و می‌توانید به وسیله‌اش یک مخفیگاه افسانه‌ای (Legendary Hideout) و گروه‌ی انحصاری به نام Athena’s Fortune را بدست آورید.

برای دستیابی به لقب افسانه دزد دریایی، شما باید در سه شرکت از شش شرکت تجاری موجود در بازی Sea of Thieves به سطح ۵۰ برسید. در ادامه می‌توانید لیست ۶ شرکت تجاری ذکر شده را مشاهده کنید:

 • Merchant Alliance
 • Gold Hoarders
 • Order of Souls
 • Hunter’s Call
 • Reaper’s Bones
 • Sea Dogs (این شرکت در بخش Arena Mode قرار دارد)

برای افزایش سطح هر یک از شرکت‌های تجاری شما باید وظایف خاصی را انجام دهید، که به شما شهرت (Reputation) خواهند داد. به عنوان مثال:

 • اهدای ماهی و گوشت به Hunter’s Call
 • مأموران (Emissaries) را شکست داده تا به اهداف شریرانه Reaper’s Bones کمک کنید
 • در مبارزات Arena Mode شرکت کرده تا Sea Dogs را تحت تأثیر قرار دهید
 • در مورد شرکت‌های Goal Hoarders و Orders of Souls و همچنین Merchant Alliance نیز با تحویل آیتم‌ها و انجام مأموریت‌های ویژه‌ای به نام Voyageها می‌توانید در آن‌ها پیشرفت نمایید

در تمامی موارد ذکر شده، با پیشروی در رتبه‌های شرکت‌های تجاری مختلف و رسیدن به اهداف خاصی، شما باید با نماینده شرکت مورد نظر در پایگاه‌ها و بنادر صحبت نمایید تا با پرداخت مقدار کمی طلا، سطح جدیدی از پاداش‌ها را برای خود باز کنید.

این پاداش‌ها شامل لقب‌های ویژه، لباس‌های جدید، و در مورد شرکت‌های وابسته به Voyage، این پاداش‌ها شامل مأموریت‌ها دشوارتر با پاداش‌های بهتر خواهند بود. قابل ذکر است که برای برقراری تعادل در بازی Sea of Thieves (میان تمامی بازیکنان)، شما هیچگاه آیتم‌هایی پیدا نخواهید کرد که شخصیت‌تان را قوی‌تر نموده یا برتری مشخصی به شما بدهند.

راهنمای بازی Death Stranding - نکاتی حیاتی برای تازه‌واردان
خواندن

نهایتاً پس از مشقت‌های بسیار، شما در سه شرکت تجاری به سطح ۵۰ خواهید رسید که در این مرحله باید پیش Mysterious Stranger (غریبه مرموز)، که همیشه در بخش‌های پشتی میخانه‌ پایگاه‌ها حضور داشته، بروید و لقب افسانه دزد دریایی را از آن خود کنید، که در بخش‌های بعدی از راهنمای Sea of Thieves به آن بیشتر می‌پردازیم.

راهنمای Sea of Thieves – نحوه کارکرد Voyageها

در این بخش از راهنمای Sea of Thieves به بررسی مأموریت‌ها Voyageها می‌پردازیم و نحوه کارکرد آن‌ها را به شما توضیح خواهیم داد. Voyageها تشکیل دهنده بیشترین میزان مأموریتی بوده که شما در بازی با آن‌ها روبرو خواهید شد، که در واقع می‌توان گفت تشکیل دهنده هسته مرکزی تجربه شما در Sea of Thieves نیز خواهند بود. این دسته مأموریت‌ها فعالیت‌های هدایت شده‌ای بوده که شما را به یک یا چندین جزیره در اقیانوس راهنمایی می‌کنند، تا وظایف خاصی را انجام دهید.

هر نوع Voyage تجربه متمرکز نسبتاً متفاوتی را ارائه داده و می‌توان آن‌ها را از نمایندگان ۴ گروه از ۷ گروه موجود در بازی خریداری کرد (گروه‌های Hunter’s Call ،Reaper’s Bones و Sea Dogs مأموریت‌های Voyage به شما نمی‌دهند).

سه شرکت از میان این چهار شرکت تجاری – یعنی Merchant Alliance ،Gold Hoarders و Order of Souls – را می‌توان در هر یک از ۷ پایگاه موجود در Sea of Thieves پیدا کرد:

 • Sanctuary Outpost و Golden Sands Outpost در Shores of Plenty
 • Plunder Outpost و Ancient Spire Outpost در Ancient Isles
 • Galleon’s Grave Outpost و Dagger Tooth Outpost در The Wilds
 • Morrow’s Peak Outpost در The Devil’s Roar

شرکت‌های تجاری واقع در The Devil’s Roar، با وجود آنکه همانند سایر شرکت‌ها عمل می‌کنند، دارای مأموریت‌های دشوارتری بوده و در عین حال پاداش‌های بهتری به شما خواهند داد.

بین سایر شرکت‌های تجاری که مأموریت‌های Voyage را ارائه می‌دهند، Athena’s Fortune تنها از طریق مخفیگاه افسانه‌ای برای بازیکنان دارای لقب افسانه دزد دریایی قابل دسترسی است.

اجازه دهید در این بخش از راهنمای Sea of Thieves شرکت‌های تجاری ذکر شده را بهتر بررسی کنیم.

Gold Hoarders فعالیت‌های کلاسیک دزدان دریایی چون شکار گنج، و دادن نقشه‌های معما و گنج برای رسیدن به لوت در جزایری خاص را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بعضی از این نقشه‌ها به صورت علامت X روی نقشه پدیدار گشته و شما باید با مقایسه جزیره (واقع در نقشه گنج) با جزایر موجود در نقشه اقیانوس، مکان مورد نظر را پیدا کنید. از سوی دیگر نقشه‌های معما در اولین خط خود مقصد شما را گفته و رفته رفته سرنخ‌های بیشتری در مورد محل قرارگیری گنج برای شما مشخص خواهند کرد.

راهنمای بازی Greedfall - چگونه بهترین شخصیت را بسازیم
خواندن

Voyageهای این گروه پس از بدست آوردن تمام گنج‌های مربوطه به اتمام خواهند رسید، هرچند به یاد داشته باشید که برای بدست آوردن طلا و شهرت حاصل از این مأموریت‌ها، باید لوت یافت شده را به نمایندگان موجود گروه Gold Hoarders در یکی از پایگاه‌ها تحویل دهید.

Order of Souls روی بدست آوردن اطلاعات ماورای طبیعی از طریق بیرون کشیدن آن‌ها از جمجمه مردگان تمرکز دارد. از این رو مأموریت‌های این دسته از شما می‌خواهند تا کاپیتان‌های اسکلتی مشهور و گروه آن‌ها را بیابید و پس از شکست دادنشان، جمجمه آن‌ها را به نماینده Order of Souls تحویل دهید.

اگر از لحاظ مکانیزم‌های گیم‌پلی بخواهیم این مأموریت‌های را بررسی کنیم، Voyageهای گروه Order of Souls از جمله ساده‌ترین مأموریت‌ها می‌باشند: هر بار به شما دقیقاً گفته می‌شود که باید از کدامین جزایر بازدید کرده و چه تعداد کاپیتان‌های اسکلتی را برای انجام مأموریت شکست دهید. به یاد داشته باشید که پس از شکست دادن تمامی اهداف، Voyage به اتمام رسیده و تا زمانی که جمجمه‌های مورد نظر را تحویل نماینده گروه ندهید، طلا و شهرت شما افزایش نخواهد یافت.

تخصص Merchant Alliance در بدست آوردن و جابجایی کالاهای تجاری بوده و مأموریت‌های آنان در دو نوع مختلف عرضه می‌شوند. مأموریت‌های ساده این گروه از شما می‌خواهند تا یک حیوان – خوک، مار و مرغ – با رنگی خاص را یافته و آن‌ها را در مکانی مشخص به نماینده Merchant Alliance تحویل دهید.

دومین نوع از مأموریت‌های Merchant Alliance، شما را مسئول حمل یک محموله خواهند کرد، که طی آن باید کالاهایی را از یک NPC (که معمولاً در پایگاه آغازین واقع شده است)، براساس لیست Voyage دریافت کنید. پس از آن شما باید این کالاها را به یک NPC دیگر در یکی از پایگاه‌ها، بنادر یا جزایر تحویل دهید.

محموله باید پیش از اتمام وقت آن تحویل داده شود (از ساعت موجود در لیست اقلام خود برای پیگیری زمان سپری شده از شروع مأموریت استفاده کنید)، و در صورتی که به خوبی از آن‌ها نگهداری نشود، امکان آسیب‌دیدگیشان وجود داشته که هنگام تحویل از پاداش شما کم خواهند کرد؛ گیاهان را باید تر نگه دارید و به آن‌ها آب بدهید، بشکه‌های شراب نباید آسیب ببینند (پریدن، سقوط و برخورد باعث آسیب دیدن آن‌ها خواهد شد)، و لباس‌ها باید خشک باقی بمانند پس از انداختن آن‌ها در آب یا سفر در مناطق طوفانی خودداری کنید. برخلاف سایر شرکت‌های تجاری، مأموریت‌های Merchant Alliance پس از تحویل تمامی کالاها به اتمام می‌رسند.

Athena’s Fortune گروهی برای افسانه‌های دزدان دریایی بوده که ارزش خود را در بخش‌های دیگری از بازی Sea of Thieves ثابت کرده‌اند، و Legendary Voyages (سفرهای دریایی افسانه‌ای) آن‌ها مأموریت‌های بسیار طولانی هستند. هر یک از این نوع مأموریت‌ها شامل ۸ نوع Voyage جداگانه و انتخاب شده به صورت اتفاقی از بین گروه‌های Merchant Alliance ،Order of Souls و Gold Hoarders است، پس انتظار تنوع بسیار خوبی را در این بخش داشته باشید.

راهنمای بازی Escape Game 50 Rooms 1
خواندن

پس از اتمام هر ۸ مأموریت، شما یک مأموریت نهایی نیز دریافت خواهید کرد که از نظر مکانیزم گیم‌پلی مشابه مأموریت‌های Gold Hoarders است. هر چند، این مأموریت نهایی شما را به آیتم بسیار ارزشمندی به نام جعبه افسانه‌ها (Chest of Legends) خواهد رساند، که پس از تحویل آن به Mysterious Stranger (غریبه مرموز) که در بخش پشتی میخانه پایگاه‌ها قرار دارد، شما طلا و شهرت لازم برای افزایش سطح در این شرکت تجاری را بدست خواهید آورد.

به هنگام شروع بازی چه کار کنیم؛ نحوه آغاز Voyage و رأی‌گیری برای یک مأموریت

در این بخش از راهنمای Sea of Thieves آغاز کردن Voyage و رأی‌گیری برای انجام مأموریت را به شما خواهیم آموخت. هرگاه در مورد نوع مأموریتی که می‌خواهید انجام دهید مطئن شدید – پیدا کردن گنج‌های چال شده، کشتن اسکلت‌ها، یا جمع‌آوری حیوانات – پیش نماینده شرکت تجاری مورد نظر در یک پایگاه رفته و با او صحبت کنید. شما می‌توانید با استفاده از پول خود یک Voyage خریداری نمایید و در آن واحد تا سه Voyage فعال نشده را در لیست اقلام خود داشته باشد.

به یاد داشته باشید که هر نماینده در طول ۲۴ ساعت تنها سه Voyage برای فروختن داشته و Voyage‌های قابل خرید آنان هر روز نزدیک ساعت ۶ صبح به‌روزرسانی می‌شود.

وقتی چندین Voyage مختلف خریداری کردید، تصمیم بگیرید که ابتدا می‌خواهید کدامیک را انجام دهید و سپس به کشتی‌تان که باید در اسکله‌ای در نزدیکی قرار داشته باشد، بروید. در کشتی، مأموریت مورد نظر را روی میز Voyage بگذارید (حواستان باشد که آن را با میز نقشه بزرگی که در کشتی شما قرار دارد اشتباه نگیرید) و از تمام اعضای خدمه بخواهید تا در مورد انجام دادن آن رأی دهند. سپس با نزدیک شدن به طومار Voyage پدیدار شده و تعامل با آن، مأموریت را آغاز کنید. شایان ذکر بوده که شما به همین صورت نیز می‌توانید یک Voyage را لغو نمایید.

پس از شروع هر مأموریت یک موسیقی به صدا در آمده و نوشته‌ای روی صفحه ظاهر می‌گردد، که در این مرحله یک یا چندین نقشه مأموریت در چرخه مأموریت شما آشکار می‌شوند (این بخش جدا از تجهیزات شما در لیست اقلام است) و تا زمان کامل کردن وظایف مربوط به مأموریت در آن مکان باقی خواهند ماند. حال که نقشه‌ها را در اختیار دارید، مأموریت شما رسماً آغاز شده است – و اکنون زمان آن رسیده تا به حل کردن آن بپردازید.

راهنمای بازی Planet Zoo
خواندن

در این بخش از راهنمای Sea of Thieves باید به شما هشدار دهیم که تمامی Voyageهای فعال تنها مختص جلسه فعلی بازی شما هستند، و زمانی که آخرین عضو از خدمه از بازی خارج شود، تمامی Voyageهای در حال انجام شما لغو خواهند شد.

همچنین توجه داشته باشید که می‌توان نقشه‌های Merchant Alliance ،Order of Souls و Gold Hoarders را در طول سفرهایتان با جستجو در بشکه‌ها یا پیام‌های قرار گرفته درون شیشه نیز بدست آورد. این نوع مأموریت‌ها فوراً به چرخه مأموریت شما اضافه خواهند شد (برای فعال کردنشان نیازی به رأی‌گیری نیست) و روی محدودیت داشتن حداکثر سه Voyage غیرفعال شما تأثیر نخواهند گذاشت.

راهنمای Sea of Thieves – مأموریت‌های Tall Tales چه هستند و چگونه می‌توان آن‌ها را آغاز کرد؟

دومین نوع از مأموریت‌های هدایت شده بازی به صورت مأموریت‌های Tall Tales خود را نشان می‌دهند که در این بخش از راهنمای Sea of Thieves به آن‌ها خواهیم پرداخت. این مأموریت‌ها ماجراجویی‌های حماسی (شمشیر‌به‌دستان) کاملاً صداگذاری شده و بسیار سینمایی (معمولاً چندین ساعته)، مملوء از دشمنان ترسناک، تله‌های مرگبار، جزایر فراموش شده و موارد بیشتری بوده که معمولاً هر کدام پیچش‌‌های منحصر به فرد خود را به گیم‌پلی بازی معرفی می‌کنند.

برخلاف Voyageها، پیش‌روی شما در این مأموریت‌ها با رسیدن به چک‌پوینت‌های مشخصی ذخیر می‌شود، بدین معنی که شما می‌توانید پس از ذخیره‌سازی بازی در هر زمان از آن خارج شده و سپس با استفاده از زبانه مخنص منوی ذخیره‌سازی، مجدداً ادامه مأموریت خود را از سر بگیرید.

Tall Talesها را می‌توان به وسیله تعامل با یک آیتم خاص در مکانی مشخص، آغاز نمود – و همانند یک Voyage، برای شروع این ماجراجویی اکثر خدمه باید به آن آیتم رأی دهند. در صورتی که گزینه مربوط به آن در منوی Settings (تنظیمات) شما فعال باشد، نقشه کشتی شما نکاتی را به شما نشان داده تا به وسیله آن‌ها بتوانید مکان تمام Tall Talesهای موجود در بازی را پیدا کنید. اگر نماد یک Tall Tales در نقشه خاکستری/‌بی‌رنگ است، امکان دارد برای فعال کردن آن ابتدا نیاز باشد تا مأموریتی در یک بخش داستانی دیگر را انجام دهید.

اگر بخواهیم در این مقاله راهنمای Sea of Thieves یکی از این ماجراجویی‌ها را برای شروع کار به شما توصیه کنیم، انتخاب ما بخش داستانی Shores of Gold می‌باشد – که با مأموریت The Shroudbreaker آغاز می‌شود – و شامل ۹ مأموریت پشت سر هم بوده که در انتها شما را به جزیره گمشده‌ای معروف با گنج‌هایی بی‌پایان می‌برد. برای شروع این ماجراجویی با غریبه مرموز در یکی از میخانه‌های پایگاه‌ها ملاقات کرده و با سفرنامه موجود روی بشکه سمت راست تعامل داشته باشید. پس از تکمیل هر بخش از یک Tall Tale بخش بعدی آن باز شده و بازی شما را به مکان بعدی برای دنبال کردن ماجراجویی‌تان راهنمایی خواهد کرد.

راهنمای قدم به قدم و جامع بازی Escape Machine City
خواندن

هر Tall Tale را می‌توان به تعداد دفعات نامحدود تکرار کرد و بازی نیز با قرار دادن مأموریت‌های فرعی جدید در Tall Taleهای انجام شده، که پاداش و تقدیرهای (Commendations) جدیدی را برای شما به ارمغان می‌آورند، شما را به انجام این کار تشویق می‌کند. شما می‌توانید با رجوع به منوی Commendations > Tall Tales در منوی اصلی بازی، اطلاعات بیشتری در این رابطه بدست آورید.

موارد Commendation (تقدیرها) چه هستند؟

Commendationها چالش‌هایی کوچک‌تر و اختیاری بوده که بازیکنان می‌توانند در زمان بازی کردن Sea of Thieves، به صورتی آهسته و پیوسته به انجام آن‌ها پرداخته و نهایتاً مواردی چون لقب‌ها، پاداش‌های پولی و حتی آیتم‌های ظاهری ویژه‌ای چون اجزای کشتی منحصر به فرد یا خالکوبی‌های جدید را برای خود باز کنند.

نحوه شروع و پایان یافتن آن‌ها به اندازه Tall Tale و Voyageها رسمی نبوده، اما می‌توانید هرگاه که دوست داشتید آن‌ها را بررسی و انجام دهید. برای انجام آن‌ها کافیست Commendationهای موجود در مورد فعالیتی که مشغول آن هستید را بررسی نموده، موردی که به نظرتان جالب می‌رسد را انتخاب کرده و آن را هدف خود قرار دهید.

خوشبختانه، این چالش‌ها در دسته‌هایی مشابه گروه‌بندی شده‌اند – از این رو شاید بخواهید چندین Commendation مرتبط با یکدیگر را در آن واحد انجام دهید – و سازندگان به صورت منظم Commendationهای بیشتری به بازی اضافه می‌کنند.

راهنمای Sea of Thieves – چه فعالیت‌ها و مأموریت‌های دیگری می‌توان در بازی انجام داد؟

با رسیدن به بخش پایانی راهنمای Sea of Thieves زمان آن رسیده تا دیگر محتویات موجود در این عنوان را برای شما معرفی کنیم. در کنار مواردی که بالاتر ذکر کردیم، Sea of Thieves علاوه بر مأموریت‌های مرکزی و دائمی این عنوان، دارای رویدادها و مأموریت‌های زمانی نیز بوده که پس از مدتی از بازی حذف شده و مدتی بعد مجدداً بازی می‌گردند. این دسته از رویدادها حوایز جدیدی برای شما به ارمغان آورده و می‌توانند به صورت منظم، اهدافی تازه برای تجربه شما در Sea of Thieves باشند.

چالش‌های روزانه (Daily Challenges)

چالش‌های روزانه که تقریباً شبیه به Commendationsها هستند، از تاریخ می ۲۰۲۰ به بازی اضافه شدند. چالش‌های روزانه، مواردی اختیاری و کوچک بوده که با تکمیل آن‌ها، پاداش‌هایی در قالب طلا و دوبلون دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید مأموریت‌های روزانه بازی را در منوی اصلی مأموریت‌های Sea of Thieves پیش از وارد شدن به دنیای آن مشاهده کنید. چالش‌های روزانه، هر روز رأس ساعت ۰۰:۵۹ بامداد (به وقت انگلیس) به‌روزرسانی می‌شوند.

رویدادهای منظم (Regular Events)

استودیوی Rare در حال انجام آزمایشاتی با رویدادهای منظم بوده، که یک فعالیت تکرار شونده مشخص را در زمانی معین به بازی Sea of Thieves باز می‌گردانند.

راهنمای قدم به قدم بازی Uncharted: The Lost Legacy (قسمت اول)
خواندن

در زمان نوشتن این مقاله (تیر ماه ۱۳۹۹)، استودیوی Rare به مناسبت عرضه بازی روی شبکه استیم، تعداد قابل توجه‌ای از رویدادها را در این عنوان قرار داده است.

علاوه بر آن، رویداد جدید Fort Nights نیز در بازی Sea of Thieves وجود داشته، که هر جمعه از ساعت ۷ صبح تا ۷ شب (به وقت انگلیس) در این عنوان فعال بوده، و میزان پاداش‌های دریافتی بازیکنان برای تحویل دادن لوت‌های قلعه‌های اسکلتی در این برهه زمانی را افزایش می‌دهد. اطلاعات دقیق در مورد رویدادهای منظم Sea of Thieves را می‌توان از درون منوی بازی، صفحه توییتر این عنوان و سایت مربوط به رویداد‌های آن، مشاهده کرد.

ماجراجویی‌های دارای محدودیت زمانی Bilge Rats

گاهی اوقات ممکن است یک به‌روزرسانی ماهانه، ماجراجویی دارای محدودیت زمانی Bilge Rat جدیدی را به این عنوان معرفی کند. شما می‌توانید این ماجراجویی‌ها را از شخصیت شاد Duke در تمام میخانه‌های پایگاه‌های بازی خریداری و دنبال نمایید. ماجراجویی‌های Bilge Rat، طیف وسیعی از چالش‌ها، از رویدادهای متمرکز بر PvP گرفته تا Voyageهایی که مکانیزم‌های جدیدی را معرفی می‌کنند، به بازی می‌افزایند.

این دسته ماجراجویی‌ها معمولاً دارای پاداش‌ها و Commendationsهای دارای محدودیت زمانی مخصوص خود بوده، از این رو همیشه ارزشش را دارد تا با Duke صحبت نموده و از جدیدترین اخبار در این رابطه آگاه شوید. بعضی پاداش‌ها و Commendationsها پس از اتمام رویداد نیز در بازی باقی خواهند ماند، اما مواردی که محدودیت زمانی دارند، در بازی مشخص شده‌اند.

رویدادهای دارای محدودیت زمانی

در کنار ماجراجویی‌های Bilge Rats، بازی Sea of Thieves دارای رویدادهای محدودیت زمانی طولانی‌تری (چندین هفته) بوده که براساس یک سری فعالیت‌های مشخص طراحی شده‌اند. این نوع رویدادها معمولاً از بازیکنان می‌خواهند تا برخی چالش‌‌ها را در کمیتی بالا انجام دهند – مثلاً گرفتن تعداد مشخصی ماهی، یا غرق کردن تعداد معینی کشتی در Arena Mode – تا پاداش‌های این رویدادهای دارای محدودیت زمانی را از آن خود کنند.

متأسفانه در زمان نوشتن این مقاله، این نوع رویدادها دارای یک حضور رسمی در بازی نیستند؛ با وجود آنکه پیش‌روی شما در انجام این چالش‌ها ثبت می‌شود، اما شما نمی‌توانید در منوی خاصی روند پیشرفت خود در این رویدادها را مشاهده کنید. بجای آن، شما باید با استفاده از سایت مربوط به رویداد‌های بازی Sea of Thieves عملکرد خود در این رویدادها را بررسی نمایید. این گونه رویدادها بسته به سلیقه Rare ممکن است در هر زمان در بازی پدیدار گردند، پس بهتر است حواستان جمع باشد.

با ذکر این نکته به پایان مقاله راهنمای Sea of Thieves می‌رسیم. امیدواریم این مقاله مورد توجه شما قرار گرفته باشد. علاقمندان می‌توانند بازی جذاب Sea of Thieves را هم‌اکنون روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کنند.

منبع
Eurogamer
عضویت
اطلاع از
guest
3 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن