راهنمای بازی

راهنمای بازی The Outer Worlds – نکاتی برای پول در آوردن

با رعایت چندین نکته ساده ثروتی کوچک برای خود جمع‌آوری کنید

شما تمامی پول‌های خود را خرج کرده اما شدیدا نیازمند مهمات و آیتم‌های مصرفی هستید. اما چه کاری از یک قهرمان بی‌پول بر می‌آید؟ در عنوان The Outer Worlds، بهتر است هرچه زودتر کارآمدترین روش‌ها برای کسب درآمد را یاد بگیرید. در ادامه می‌توانید با رعایت نکات زیر، درآمد شخصیت خود در عنوان The Outer Worlds را به صورت چشم‌گیری افزایش دهید.

شخصیتی بسازید که شاخص‌های قدرت، دیالوگ و مخفی‌کاری او بالا باشند

شاخص قدرت (Strength)، حداکثر محدودیت وزنی شخصیت شما را افزایش داده، بدین معنی که حال شما می‌توانید آیتم‌های بیشتری را با خود حمل کرده و در آینده بفروشید. بالا بودن شاخص دیالوگ (Dialog) باعث می‌شود تا فروشندگان برای آیتم‌های خود مبلغ کمتری از شما دریافت نموده و آیتم‌های شما را نیز با قیمت بیشتری خریداری کنند. در مورد مخفی‌کاری (Stealth) در بخش بعدی بیشتر توضیح می‌دهیم، اما ناگفته مشخص است که داشتن این توانایی موقعیت‌های بیشتری برای پیدا کردن لوت برای شما فراهم خواهد آورد.

برای رسیدن به بالاترین میزان در این این سه شاخص باید سایر شاخص‌های خود را قربانی آن‌ها کنید، ولی خب حداقل اگر هوش (Intelligence) شما پایین‌تر از حد معمول باشد، دیالوگ‌های احمقانه (Dumb) بازی بسیار خنده‌دار هستند. می‌توانید این مورد را گوشه ذهن خود نگه دارید.

با سرمایه‌گذاری در شاخص مخفی‌کاری، تمامی لوت‌ها را بدست آورید

جستجو در جعبه‌ها راه خوبی برای پیدا کردن پول بوده، هرچند جعبه‌ها و درهای قفل شده دارای پول و آیتم‌های بهتری هستند. با سرمایه‌گذاری در شاخص مخفی‌کاری نه تنها می‌توانید قفل‌های دشوار را باز کنید، بلکه نهایتا با رسیدن شاخص حرکت مخفیانه (Sneak) شما به عدد ۴۰، توانایی جیب‌بری را نیز بدست خواهید آورد.

پس از آن شما می‌توانید مستقیما از جیب و کیف سایر شخصیت‌ها پول مورد نیاز خود را کش بروید. همچنین با رسیدن قدرت قفل بازکردن (Lock picking) شخصیتتان به عدد ۴۰ شما ۲۵٪ پول بیشتر به هنگام باز کردن جعبه‌ها بدست می‌آورید. با رسیدن به عدد ۱۰۰ در توانایی قفل بازکردن، شانس بدست آوردن آیتم‌های Prismatic با ارزش توسط شما، به میزان ۱۰۰٪ افزایش خواهد یافت.

با استفاده از قدرت‌های ویژه آیتم‌های بیشتری را حمل کنید

لوت کردن و برداشتن تمامی آیتم‌های موجود در بازی به شرطی ارزشمند است که شما بتوانید این آیتم‌ها را حمل نموده و بفروشید. اینجاست که قدرت‌های Pack Mule و قدرت Hoarder بدرد شما خواهند خورد. Pack Mule به شما اجازه حمل ۵۰ کیلو آیتم بیشتر، Pack of Pack Mules نیز ۳۰ کیلو و Super Pack Mule نیز ۱۰۰ کیلو دیگر به نهایت وزن قابل حمل توسط شما اضافه خواهند نمود.

ترکیب قدرت‌های یاد شده با توانایی Hoarder که باعث می‌شود آیتم‌های مصرفی وزنشان نصف شود، به شما اجازه می‌دهد تا یک فروشگاه نسبتا کوچک را با خود حمل نمایید.

با توانایی‌های The Negotiator و Snake Oil Salesman فروشندگان را بازیچه خود کنید

اگر قدرت The Negotiator را داشته باشید، فروشندگان آیتم‌های خود را با ۲۰٪ تخفیف به شما خواهند فروخت. همچنین با داشتن توانایی Snake Oil Salesman می‌توانید آیتم‌های خود را ۲۰٪ بیشتر از قیمت معمول بفروشید. The Negotiator نه تنها به شما در ذخیره کردن پولتان کمک نموده، بلکه اجازه می‌دهد تا شما مقادیر بیشتری Mag-Pick برای هک کردن خریداری کنید. اگر شما بر روی شاخص مخفی‌کاری سرمایه‌گذاری نموده باشید، Mag-Pickها یکی از حیاتی‌ترین آیتم‌ها برای شما خواهند بود، پس خریداری مقادیر زیادی از آنان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

توانایی Snake Oil Salesman ارزش دارایی‌های شما را به هنگام فروش ۲۰٪ افزایش خواهد داد، بدین معنی که شما می‌توانید زره‌، سلاح و آیتم‌های مصرفی خود را با سود بیشتری به فروش برسانید. این توانایی ارزش دارایی‌های Prismatic شما را نیز افزایش داده که می‌توانید با فروش آن‌ها پول بسیار زیادی به دست آورید. شما برای رسیدن به سطح مورد نیاز جهت فعال کردن توانایی Snake Oil Salesman، باید پنج Perk Point استفاده کنید، ولی این سرمایه‌گذاری مطمئنا ارزشش را خواهد داشت زیرا…

آیتم‌های Prismatic قیمت بیشتری نسبت به نوع ساده همان آیتم‌ها دارند

بله، اگر یکی از آیتم‌های شما علامت الماس را کنار خود داشته باشد، ارزش مالی آن به هنگام فروش بیشتر است. اگر می‌خواهید از آیتم‌های Prismatic استفاده نمایید، یادتان باشد که پس از جایگزینی آن‌ها، آیتم Prismatic مورد نظر را تجزیه نکنید. این موضوع برای آیتم‌های Prismatic که برای شما بی‌استفاده هستند نیز صدق می‌کند. مطمئن شوید که همیشه این آیتم‌ها را به عنوان زباله (Junk) علامت‌گذاری کرده باشید تا آنکه بجای تجزیه آن‌ها و بدست آوردن اجزای مختلف یک سلاح یا زره‌، آن‌ها را بفروشید.

توانایی Snake Oil Salesman برای فروش این دسته آیتم‌ها بسیار مفید بوده زیرا فروش آن‌ها را بسیار سودمند‌تر خواهد کرد. البته با این وجود…

ابتدا حدود ۱۰۰ جز مختلف از سلاح و زره‌ها را جمع‌آوری کرده و سپس آن‌ها را بفروشید

اگر حدودا ۱۰۰ جز مختلف از سلاح و زره‌ها را همراه خود دارید، این یعنی دیگر تا مدتی نگرانی در مورد تعمیر تجهیزات خود نخواهید داشت. البته به شرط آنکه از میزکارتان برای انجام این تعمیرها استفاده کنید. در محیط بازی می‌توان به راحتی اجزای مختلف سلاح‌ و زره‌ها را پیدا نمود، پس اگر از لوت کردن غافل نشده و هرآنچه در محیط می‌بینید را بردارید، طولی نخواهد کشید که اجزای بسیار زیادی بدست آورده و دیگر نیازی نیست نگران تعمیرات خود باشید. پس از جمع‌آوری حدودا ۱۰۰ اجزای مختلف از زره و سلاح‌ها، می‌توانید آیتم‌های غیرضروری خود را بفروشید. فروشگاه‌های مختلفی در سراسر منظومه Halcyon وجود داشته، پس بعد از جمع‌آوری مقداری لوت بدون دردسر باید بتوانید آن‌ها را آب کنید.

و این روش بدست آوردن پول در عنوان The Outer World است. با شاخص‌‌های مناسب، قدرت‌های مختلف و داشتن دستانی زبر و زرنگ برای دزدی و باز کردن قفل، شما به زودی چنان در این عنوان پولدار شده که نمی‌دانید چگونه پول‌های خود را خرج کنید.

دیگر راهنماهای بازی The Outer Worlds نیز در ادامه قابل دسترس است:

راهنمای بازی The Outer Worlds - مکان تمامی همراهان موجود در بازی
خواندن
راهنمای بازی The Outer Worlds - پنج نکته‌ مهمی که باید قبل از شروع بازی بدانید
خواندن
منبع
Attack of the Fanboy
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن