راهنمای بازی

راهنمای بازی The Outer Worlds – مکان تمامی همراهان موجود در بازی

با داشتن دوستان مناسب برای هر موقعیتی آماده باشید

در بازی The Outer Worlds همراهان می‌توانند زندگی شما را نجات دهند. اعضای گروه شما توانایی‌های فعال بسیار قدرتمند و پاداش‌های دائمی مناسبی چون افزایش محدودیت وزنی شخصیتتان (حمل بیشتر لوازم) و جلوگیری از حرکت دشمنان را، می‌توانند برای شما فراهم آورند. خیلی کم پیش می‌آید که شما در طول بازی یک (یا دو) همراه را دنبال خود نداشته باشید. هرچه زودتر این همراهان را بدست آورید، مطمئنا نتیجه بهتری در بازی خواهید گرفت. همراهان شما همچنین ماموریت‌های ویژه‌ای داشته که مقدار زیادی XP و پاداش‌های مناسب دیگر را برای شما به ارمغان می‌آورند.

با این وجود قبل از مطالعه این مقاله به شما پیشنهاد می‌کنیم به مطالعه مقاله پنج نکته مهم قبل از شروع بازی بپردازید.

به همین دلیل است که ما این راهنما را برای یافتن تمامی همراهان موجود در بازی The Outer Worlds مهیا کرده‌ایم. حال بیایید در زودترین زمان ممکن تمامی این همراهان را پیدا کنیم!


Parvati – یکی از همراهان در بازی The Outer Worlds

شما این شخصیت را در اوایل بازی و به عنوان بخشی از داستان اصلی بدست خواهید آورد. فقط به یاد داشته باشید که در Edgewater پیشنهاد او را رد نکنید. پس از اتخاد تصمیم نهایی خود در مورد شهر، اجازه دهید تا Parvati شما را همراهی کند. فرقی ندارد شما طرف کارگران را بگیرید یا آنکه از بیابانی‌ها حمایت نمایید، در هر صورت Parvati به شما ملحق خواهد شد.

توانایی فعال: Overload – یک حمله الکتریکی از فاصله نزدیک که دشمنان را نقش زمین کرده و برای مدت زمان کوتاهی از هوش می‌برد. در صورت استفاده این حمله بر روی دشمنان Automechanical، آن‌ها فقط برای مدت زمان کوتاهی غیرقابل حرکت می‌شوند.

راهنمای بازی Valorant | راهنمای انتخاب بهترین قهرمان‌های بازی
خواندن


Vicar Max – یکی از همراهان در بازی The Outer Worlds

وی نیز در Edgewater پیشنهاد پیوستن به گروه شما را مطرح می‌کند. فقط یادتان باشد در حین ماموریتتان برای بدست آوردن یک تنظیم کنند برق، Parvati به شما می‌گوید که می‌توانید با Vicar Max در این زمینه صحبت نمایید. پیشنهاد Parvati را قبول کرده و پیش Vicar Max بروید. ماموریت فرعی او (برای پس گرفتن کتاب) را انجام دهید و پس از آن وقتی پیشنهاد می‌دهد تا به گروه شما بپیوندد، پیشنهاد او را قبول کنید.

Vicar Max آخرین همراهی بوده که در سیاره Terra-2 پیدا خواهید نمود. پس از پیوستن او به گروه شما و اتمام ماموریت مربوط به تنظیم کننده برق، حال شما آزاد هستید تا از این سیاره بروید! البته به یاد داشته باشید که بعدا توانایی بازگشت به این سیاره را بدست خواهید آورد، پس حتی اگر ماموریت فرعیی را هم فراموش کرده‌اید، نیازی نیست زیاد نگران باشید.

توانایی فعال: Trickshot – این توانایی دشمنان را نقش بر زمین کرده و برای چند ثانیه به آن‌ها اجازه حرکت کردن را نخواهد داد. این قابلیت همچنین آسیب‌پذیری دشمنان نسبت به حملات عنصری را افزایش داده و تمامی مهارت‌های آنان را کاهش خواهد داد.


Ellie – یکی از همراهان در بازی The Outer Worlds

شما اولین بار با او در بهداری (Sick Bay) بر روی Groundbreaker ملاقات خواهید کرد. او دوستی در بهداری داشته که بنا به دلایلی نامعلوم (برای شما)، Ellie مدیون او می‌باشد. شما باید خود را به بخش قرنطینه در بهداری رسانده و با دوست او که Zoe نام دارد، صحبت کنید. پس از آن ماموریت فرعی ساده‌ای آغاز شده که در آن شما باید به سفارتخانه (همان جایی که در آن سفینه خود را از توقیف در می‌آورید) رفته و به Udom رشوه دهید.

راهنمای بازی Bleeding Edge - نکاتی که قبل از شروع باید بدانید
خواندن

برای رسیدن به Zoe شما می‌توانید با استفاده از تغییر قیافه هولوگرامی که Phineas به شما داده، از کنار دکترها عبور کنید. فقط باید سرعت عملتان در این بخش بالا باشد. Zoe از ورودی اصلی در انتهای راهرو در سمت راست، در یک اتاق قرنطینه قرار دارد. هرچند، اگر شما ابتدا با Ellie صحبت نکرده باشید، Zoe با شما حرف نخواهد زد.

اگر به نظرتان نمی‌توانید با تغییر قیافه دکترها را فریب دهید، یک ورودی مخفی نیز در پشت بخش Rest-N-Go قرار دارد. در بخش استراحتگاه به دفتری که شبیه یکی از اتاق‌های مسافرخانه است وارد شوید. در سمت چپ و بخش پشتی ساختمان، شما در کنار زمین یک دریچه تهویه هپا کوچک را مشاهده خواهید کرد. این کانال را تا بعد از اتاق خواب Squatter دنبال کرده و به سمت مقابل بروید. انتهای این کانال دقیقا در بخش ممنوعه بیمارستان باز می‌شود.

پس از اتمام ماموریت Zoe با Ellie صحبت کنید. او پیشنهاد پیوستن به گروه شما را مطرح خواهد کرد.

توانایی فعال: Quick Draw – ایجاد خونریزی داخلی و خلع سلاح دشمنان. باعث می‌شود تا دشمنان زنده و طبیعی طی مدت زمان مشخصی آسیب دیده و همچنین به مدت ۱۵ ثانیه آنان را خلع سلاح می‌کند. قابلیت خلع سلاح بر روی بعضی دشمنان ویژه اثر نخواهد کرد.


Felix – یکی از همراهان در بازی The Outer Worlds

در حقیقت شما می‌توانید روند جذب کردن Felix را قبل از ملاقات با Ellie آغاز کنید. جلوی سفینه‌تان با شخصی که مشغول جر و بحث کردن با یکی از نگهبان‌های امنیتی است صجبت نمایید. بعد از رسیدن به Groundbreaker، اولین شخصیت‌هایی که با آن‌ها روبرو می‌شوید همین دو نفر هستند. Felix به شما می‌گوید که او چگونه به سرپرست خود حمله کرده و حال از کار اخراج شده است. به داستان او گوش دهید.

راهنمای جامع بازی Fallout Shelter | نکاتی برای حکمرانی در Wasteland
خواندن

پس از پایان صحبت‌های او، شما دیگر Felix را تا اولین‌ باری که می‌خواهید Groundbreaker را ترک کنید، مشاهده نخواهید کرد. وقتی به آن بخش از داستان برسید، او بیرون سفینه شما منتظرتان است و می‌خواهد به گروهتان بپیوندد. هر کدام از دیالوگ‌هایی که اجازه پیوستن او به گروه شما می‌دهد را انتخاب کنید.

توانایی فعال: Dropkick – این توانایی اثرات منفی بسیار زیادی را بر روی دشمنان قرار خواهد داد. دشمنان به عقب رانده شده، مهارت‌هایشان کاهش یافته، آسیب فیزیکی بیشتری دریافت کرده، توانایی‌های جسمانیشان کاهش یافته و حملاتشان آهسته‌تر خواهند شد.


SAM – یکی از همراهان در بازی The Outer Worlds

در بالاترین طبقه Unreliable (سفینه شما)، وارد اتاق خودتان (Captain’s Quarters) شوید. بیرون از اتاقتان یک ربات غیرفعال بر روی آلاچیق قرار دارد. شما نمی‌توانید کار خاصی با او انجام دهید. هرچند بر روی کامپیوتر شما در اتاقتان یک پیام قرار دارد. این پیام یک نوع Acid Steeper را توصیف نموده که به سفینه شما تحویل داده نشده است. شما به این آیتم برای فعال کردن SAM نیاز دارید.

شما می‌توانید این Acid Steeper را در سیاره Terra-2 و خارج از شهر Roseway پیدا کنید. کافیست بعد از در آوردن سفینه خود از توقیف در Groundbreaker، به این سیاره بازگردید. در آوردن سفینه‌تان از توقیف بسیار آسان بوده و تنها با انجام یک مکالمه سفینه‌تان را پس خواهید گرفت. نیازی نیست برای رسیدن به این مهم هیچ ماموریتی انجام دهید. پس از بدست آوردن Acid Steeper، آن را بر روی سفینه خود آورده و بر روی SAM نصب کنید. حال او فعال شده و قابل استفاده است.

راهنمای قدم به قدم بازی Uncharted: The Lost Legacy (قسمت اول)
خواندن

توانایی فعال: Decontaminate – این مهارت نیز دشمنان را نقش بر زمین خواهد کرد. هرچند این توانایی بر روی Automechanicalها کاربرد بهتری داشته، با گذر زمان آسیب‌های مداوم به دشمن وارد نموده و قدرت زره‌ آن‌ها را کاهش خواهد داد.


Nyoka – یکی از همراهان در بازی The Outer Worlds

اولین دیدار شما با Nyoka پس از سفرتان به سیاره Monarch (البته اگر قبل از آن به Stellar Bay Nav Key رفته و سفینه‌تان را در آنجا پارک کرده باشید) خواهد بود. Phineas با دادن ماموریتی برای یافتن یک «راهنما» در این سیاره، مکان Nyoka را در روی نقشه برای شما مشخص خواهد کرد. از این رو بعید به نظر می‌رسد که شما با او روبرو نشوید. فقط اطمینان حاصل نمایید که پس از رسیدن به شهر Stellar Bay Nav Key ماموریت‌های اصلی خود را انتخاب کرده باشید، و از آن شهر به سمت Monarch بروید.

تقریبا به محض همراهی او با شما، Nyoka از شما می‌خواهید تا قبل از انجام ماموریت اصلیتان ابتدا کار دیگری را انجام دهید. او ترجیح داده تا شما این کار را قبل از رسیدن به برج رادیویی موجود در سیاره Monarch انجام دهید. توجه به صحبت‌های او در این زمان، در آینده به کار شما آمده و انجام دادن ماموریت او در این صورت بسیار سریع‌تر خواهد بود، پس توصیه می‌کنیم با دقت به خواسته‌های او گوش فرا داده و آن‌ها را اجرا کنید.

توانایی فعال: Barrage – به مدت ۱۵ ثانیه زره دشمنان را ۳۰ درصد کاهش داده و به صورت مدام به آن‌ها آسیب وارد می‌کند.

راهنمای بازی FIFA 20 - معرفی بهترین وینگرهای جوان
خواندن

و این آخرین همراه موجود در این بازی بود! بازی The Outer Worlds به هنگام عرضه تنها ۶ همراه داشته که شما می‌توانید از آن‌ها در گروه خود استفاده نمایید. البته شاید تعداد آن‌ها کم باشد، اما هر یک از این همراهان توانایی‌های قدرتمند و ویژه‌ای دارند. پس از بدست آوردن یک عضو جدید برای گروه‌تان، شما می‌توانید با وارد یا خارج شدن از سفینه خود (که Unreliable نام داشته) آن‌ها را تغییر دهید. در میدان نبرد نیز با استفاده از جهت‌های چپ و راست بر روی D-pad می‌توانید توانایی‌های همراهان خود را فعال کنید.

منبع
Fanbyte
0 0 رای
امتیاز مطلب
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن