راهنمای بازی

راهنمای بازی Greedfall – چگونه بهترین شخصیت را بسازیم

ساخت بهترین شخصیت، کلاس‌ها و ویژگی‌ها

در این قسمت از راهنمای بازی Greedfall ما به شما نشان می‌دهیم که چگونه می‌توانید، بسته به سلیقه‌تان، بهترین شخصیت را برای خود بسازید. ما همچنین در این راهنما به بررسی کلاس، ویژگی و استعدادهای موجود در این بازی خواهیم پرداخت. همچنین شما می‌توانید راهنمایی برای تازه‌واردین بازی را نیز در اینجا مطالعه کنید.

انتخاب شخصیت در این بازی به سلیقه شما در نحوه گشت و گذار در محیط و انجام مبارزات بستگی دارد. Greedfall انتخاب‌های متعددی برای ساخت شخصیت پیش روی شما گذاشته که هر یک دارای ویژگی، استعداد و مهارت‌های مخصوص خود می‌باشند. راهنمای ما جزییات تمامی انتخاب‌های موجود در این عنوان برای ساخت شخصیت را بررسی کرده و به شما اجازه می‌دهد تا شخصیتی را بسازید که با سلیقه و سبک بازی شما هماهنگ است.


راهنمای ساخت شخصیت در بازی Greedfall

در ادامه ما به بررسی کلاس شخصیت‌ها، ویژگی و استعدادهای آنان خوهیم پرداخت.


کلاس شخصیت‌ها

پس از انتخاب جنسیت و طراحی چهره و ظاهر شخصیت خود، بازی به شما اجازه انتخاب کلاس شخصیتتان را خواهد داد. در عنوان Greedfall سه کلاس برای شخصیت‌ها وجود دارد.

 • جادو (Magic)
 • فنی (Technical)
 • مبارز (Warrior)

با انتخاب کلاس Magic شخصیت شما در طلسم‌ها و استفاده از آنان برای مبارزه با دشمن تبهر پیدا خواهد کرد. این بدین معنی است که استفاده کنندگان از این کلاس بدون نیاز به نزدیک شدن به دشمن و استفاده از حملات فیزیکی، به لطف طلسم‌های خود می‌توانند از راه دور به آنان آسیب وارد کنند. پس از انتخاب Magic به عنوان کلاس اصلی خود شما توانایی سکون (Stasis)، حلقه جادویی غوطه‌وری (Diving Magic Ring) و یک سلاح سنگین تک دستی برای مبارزات نزدیک را دریافت خواهید کرد.

راهنمای جامع اسلحه‌های بازی Apex Legends
خواندن

از سوی دیگر کلاس Technical بر روی کنترل مبارزات با استفاده از برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده تمرکز دارد. استفاده کنندگان از این کلاس در مبارزات از استراتژی مناسبی برخوردار بوده و از دانش و آیتم‌های موجود در بازی برای برتری در مبارزات استفاده خواهند کرد. در صورت انتخاب این کلاس شخصیت شما در استفاده از سلاح‌های گرم، تله‌های عنصری و تیغه‌های یک دستی مهارت پیدا خواهد نمود.

کلاس Warrior عادی‌ترین کلاس در این عنوان بوده که همانند سایر بازی‌های اکشن بر روی مبارزات از نزدیک و با سلاح‌های سرد تمرکز دارد. به عنوان یک Warrior، شما در استفاده از سلاح‌های سنگین یک دستی و تیغه‌ها تبهر بسیاری خواهید داشت. اگر شما Warrior را به عنوان کلاس اصلی خود انتخاب کنید، شخصیت شما قابلیت استفاده از سلاح‌های سنگین یک دستی، تیغه‌های یک دستی و توانایی‌های مخصوص سلاح‌های گرم را خواهد داشت.

ویژگی‌های شخصیتی

در Greedfall مهارت‌هایی وجود داشته که پس از باز کردن آن‌ها شخصیت شما توانایی‌های ویژه‌ای بدست خواهد آورد. با باز کردن این ویژگی‌ها، شما به سلاح‌ و زره‌های مخصوصی دسترسی یافته که توانایی تغییر و بهبود وضعیت شما در میدان نبرد را دارند. ویژگی‌ها (Attributes) در این عنوان به ۶ بخش مختلف تقسیم می‌شوند.

 • Strength (قدرت) – این مهارت قدرت ضربات فیزیکی شما در مبارزات نزدیک را افزایش خواهد داد
 • Endurance (پایداری) – این مهارت بر روی میزان انرژی و بالانس شما به هنگام استفاده از زره‌های سنگین تمرکز دارد
 • Agility (چابکی) – این مهارت بیانگر میزان آسیبی است که شما با استفاده از قابلیت Fury Generation (نسل خشم) در مبارزات نزدیک به دشمن وارد می‌کنید
 • Accuracy (دقت) – این مهارت میزان آسیب وارده توسط شما به وسیله سلاح‌های گرم و آیتم‌های کیمیاگری را افزایش خواهد داد
 • Mental Power (قدرت ذهنی) – این مهارت قدرت‌های جادویی و توانایی طلسم‌های شما را افزایش می‌دهد
 • Willpower (اراده) – این مهارت میزان فعال بودن طلسم‌های شما را افزایش داده و همچنین باعث می‌شود تا Magic Pointهای بیشتری در بازی بدست آورید
راهنمای بازی Bleeding Edge - نکاتی که قبل از شروع باید بدانید
خواندن

استعدادهای هر شخصیت

همانند ویژگی‌ها، استعدادها (Talents) نیز از جمله موارد خصوصی شخصیت شما هستند. این بدین معنی است که هر آپگریدی از میان استعدادهای شخصیت خود انتخاب کنید، آن مورد تاثیر مثبت خود را بر روی شخصیت شما گذاشته و او را قویتر می‌کند. استعدادها به ۵ بخش مختلف تقسیم شده که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • Charisma (جذابیت) – بهبود این استعداد قیمت خرید اجناس از فروشنده‌ها را کاهش داده و باعث افزایش توانایی‌های همراهان شما در مبارزات خواهد شد
 • Science (علم) – این استعداد به شما اجازه ساخت معجون‌ها و آیتم‌های قابل مصرف را می‌دهد
 • Vigor (توان) – با این استعداد شما می‌توانید به هنگام گشت و گذار در بازی به راحتی از محیط‌های دشوار و موانع عبور کنید
 • Lockpicking (قفل باز کردن) – این استعداد به شما اجازه داده تا قفل در و دروازه‌ها را باز نمایید
 • Intuition (بصیرت) – این استعداد به شما اجازه می‌دهد تا به هنگام گشت و گذار در محیط میزان بیشتری از مواد اولیه را جمع‌آوری کنید

با ذکر این موارد به پایان راهنمای ما برای ساخت بهترین شخصیت در عنوان Greedfall می‌رسیم. امیدواریم این راهنما توانسته باشد به شما در تجربه هر چه بهتر این عنوان یاری برساند.

1 1 رای
امتیاز مطلب
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن