راهنمای بازی

راهنمای بازی Ghost of Tsushima | افزایش Legend در بازی Ghost of Tsushima

افسانه خود را گسترش داده و به روح جزیره سوشیما بدل شوید

در بازی Ghost of Tsushima بجای بدست آوردن امتیازات XP در ازای کشتن دشمنان و انجام مأموریت‌ها، شما با انجام وظایف خاصی Legend (افسانه) خود را در این عنوان بالا می‌برید. با افزایش Legend جین، امتیازات تکنیک (Technique Points) بیشتری بدست آورده که می‌توانید آن‌ها را در درخت‌های مهارت جین مصرف نمایید. از این رو تصمیم گرفته‌ایم تا در این مطلب به بررسی نحوه افزایش Legend در بازی Ghost of Tsushima بپردازیم. در ادامه با ما در پیکسل آرتس همراه باشید.

Talesها را کامل کنید

آسانترین راه برای بالا بردن Legend در بازی Ghost of Tsushima انجام Talesها می‌باشد. Talesها در واقع همان مأموریت‌های بازی Ghost of Tsushima هستند و به صورت‌های مختلف در بازی حضور دارند:

  • Jin’s Journey Tales (روایات سفر جین) – این دسته از Talesها داستان اصلی بازی را روایت کرده و به صورت چشم‌گیری باعث افزایش Legend در بازی Ghost of Tsushima می‌شوند.
  • Tales of Tsushima (روایات سوشیما) – این Talesها در واقع مأموریت‌های فرعی بازی بوده و Legend شما را به میزان کمی افزایش می‌دهند.
  • Mythic Tales (روایات اسطوره‌ای) – روایات اسطوره‌ای مأموریت‌های ویژه‌ای بوده که پاداش‌های منحصر به فرد و قدرتمندی را به شما می‌دهند و در عین حال به صورت متوسطی باعث افزایش Legend در بازی Ghost of Tsushima می‌شوند.

Ghost of Tsushima 20200627080352

وقتی در منوی Journal بازی به پاداش‌های دریافتی از هر Tales نگاه کنید، آن‌ها مشخصاً به شما خواهند گفت که به چه میزان Legend شما را افزایش می‌دهند. در تصویر بالا می‌توان انتظار «افزایش چشم‌گیر Legend» را برای مأموریت نشان داده شده داشت.

راهنمای بازی Gears 5 - نکاتی برای شروع بخش داستانی
خواندن

آزادسازی شهرها و روستاها

در سرتاسر جزیره سوشیما، مغول‌ها به روستاها و شهرهای آن حمله کرده‌اند. تمام مغول‌های موجود در این مناطق را بکشید، تا آن‌ها را به مردم سوشیما بازگردانید.

Ghost of Tsushima 20200628121524

آزادسازی شهرها بسته به اندازه‌ و دشواری انجام این کار، دارای پاداش‌های مختلفی می‌باشد. این پاداش‌های شامل پیشرفت Stanceها برای باز کردن Stanceها (حالات مبارزه) جدید، منابع و افزایش Legend هستند. هر چه شهری که آزاد می‌کنید بزرگتر باشد، شاهد افزایش سطح Legend بیشتری نیز خواهید بود. اگر در مورد پاداش‌های بدست آمده از آزادسازی یک روستا کنجکاو هستید، و می‌خواهید میزان افزایش سطح Legend خود را نیز بدانید، کافیست روی نقشه، نشانگر خود را روی نماد آن روستا ببرید.

Ghost of Tsushima 20200629220504

فانوس‌های دریایی

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای بهبود Legend در بازی Ghost of Tsushima روشن کردن فانوس‌های دریایی موجود در بازی است. به صورت کلی مکان‌های مختلفی در سرتاسر جزیره سوشیما وجود داشته که سیستم‌های متفاوت شما را بهبود می‌بخشند، به عنوان مثال چشمه‌های آب‌گرم خط سلامتی شما را افزایش می‌دهند یا بُریدن درختان بامبو باعث افزایش تعداد گوی‌های Resolve شما می‌شوند. یکی از این هفت نوع مکان موجود در بازی Ghost of Tsushima فانوس‌های دریایی (Lighthouses) هستند. شایان ذکر بوده که تعداد فانوس‌های دریایی موجود در بازی آنچنان زیاد نیست، هرچند اساسی‌ترین وظیفه این مکان‌ها افزایش سطح Legend شما در بازی Ghost of Tsushima می‌باشد.

همانطور که انتظارش را دارید، فانوس‌های دریایی را می‌توان در بالای پرتگاه‌های نزدیک به اقیانوس پیدا کرد. پس اگر دنبال بدست آوردن امتیازات تکنیک هستید، در جزیره سوشیما و مخصوصاً حواشی اقیانوس آن سفر کنید. فانوس‌های دریایی از جمله بلندترین ساختمان‌ها در بازی Ghost of Tsushima می‌باشند، پس پیدا کردن آن‌ها کار بسیار ساده‌ای است.

راهنمای بازی Scary Horror 2
خواندن

Ghost of Tsushima 20200629224944.0

رویارویی‌های اتفاقی

عدم بدست آوردن XP برای هر یک از دشمنانی که می‌کشید، بدین معنا بوده که نمی‌توانید برای جمع‌آوری مقدار زیادی XP وارد یک شهر شده و مغول‌ها را سلاخی کنید. با این وجود شما می‌توانید با انجام دادن تعدادی از رویارویی‌های اتفاقی (Random Encounters) در دنیای بازی، مقداری Legend برای خود جمع‌آوری نمایید. این رویدادها روی نقشه مشخص نبوده و هنگام گشت و گذار در دنیای سوشیما به صورت اتفاقی رخ می‌دهند. شما هنگام اسب سواری در جزیره سوشیما یا پیاده‌روی در مناظر زیبای آن ممکن است با تعدادی از سربازان ارتش مغول‌ها روبرو شوید. در این جور مواقع می‌توانید از پیش آن‌ها فرار کرده و به سفر خود ادامه دهید یا آنکه از روی اسب‌تان پایین پریده و وارد نبرد شوید.

اگر تمامی سربازان مغول موجود در این رویدادها را از پای در آورید، مقدار بسیار کمی Legend بدست خواهید آورد. با وجود کم بودن این مقدار، ممکن است گاهی همین مقدار ناچیز برای رسیدن به امتیاز تکنیک بعدی و باز کردن یک توانایی جدید کافی باشد.

با بیان این نکته به پایان راهنمای افزایش Legend در بازی Ghost of Tsushima می‌رسیم. امیدوارم مطالعه این راهنما تجربه این عنوان زیبا را برای شما لذت‌بخش‌تر کرده باشد.

منبع
Polygon
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن