راهنمای بازیمنتخب سردبیر

راهنمای چالش‌های فصل دوم Apex Legends (هفته دوم اضافه شد)

زودتر به جوایز بتل‌پس برسید!

بالاخره فصل دوم بازی پرطرفدار Apex Legends آغاز شد و در ادامه می‌توان راهنمای چالش‌های فصل دوم – هفته اول را مشاهده کنید.سرانجام شرکت Respawn چالش‌های روزانه و هفتگی را برای بازی Apex Legends معرفی کرد تا مخاطبان بتوانند سریع‌تر در بازی ارتقا پیدا کنند. سازنده‌ها ادعا کرده بودند چالش‌ها به‌گونه‌ای خواهند بود که نیازی به راهنماهای تصویری نداشته باشند. به همین دلیل با درخواست پیچیده‌ای روبرو نیستیم. به هر حال راهنمای چالش‌های هفته اول را می‌توانید در ذیل مشاهده کنید.

چالش‌های هفته اول

بالاخره چالش‌ها به Apex Legend آمدند
بالاخره چالش‌ها به Apex Legend آمدند
  • در منطقه Hydro Dam 200 واحد آسیب برسانید (Deal 200 damage in Hydro Dam)
منطقه Hydro Dam
منطقه Hydro Dam
  • با سلاح شاتگان ۳۰ بار دشمنان را ناک‌وت کنید (Get 30 knockdowns with shotguns)
  • ده بار را با کاراکترهای Wattson، Wraith یا Bangalore بازی کنید (Play 10 games as Wattson, Wraith or Bangalore): برای بهتر بازی کردن با این شخصیت‌ها می‌توانید نگاهی به راهنمای شخصیت‌های بازی Apex Legend بندازید.
راهنمای بازی Apex Legends – یازده نکته و ترفندی که بهتر است پیش از شروع بدانید
خواندن
  • به دیگران ۳۵۰۰ واحد آسیب برسانید (Deal 3500 damage)
  • در انتهای بازی‌ها مجموعا بیشتر از ۳۰۰ نفر از حریفانتان زنده بمانید (Outlive 300 opponents): برای مثال در هر بازی ۶۰ نفر درحال بازی هستند، اگر شما برنده بازی شوید، از ۵۷ نفر بیشتر زنده مانده‌اید حال اگر این به عدد ۳۰۰ نفر در چند بازی برسد، شما چالش را انجام داده‌اید.
  • پنج تله را با کاراکتر Bloodhound اسکن کنید (Scan 5 traps as Bloodhound)
  • با شخصیت Mirage پنج بار حریف را گول بزنید (۵ successful bamboozles as Mirage): با استفاده قدرت Mirage کاری کنید که دشمنان اشتباها به هولگرام شما آسیب بزنند.

چالش‌های هفته دوم

 

چالش اول: در منطقه The Cage سه knockdowns بگیرید.

برای انجام این چالش شما باید به منطقه cage در نقشه بازی بروید و سه دشمن را به زمین بیندازید. با انجام این چالش شما یک لول بتل پس خواهید گرفت.

چالش دوم: ۱۰ Supply Bins را در Runoff باز کنید.

برای انجام این چالش به منطقه Runoff رفته و ۱۰ صندوق را باز کنید. با انجام این چالش یک سطح بتل پس جایزه می‌گیرید.

چالش سوم: ۵ Knockdowns با pistols بگیرید.

برای انجام این چالش باید پنج دشمن را با استفاده از خانواده‌ اسلحه‌های pistols به زمین بیندازید. با انجام این چالش یک سطح بتل پس جایزه خواهید گرفت.

چالش چهارم: ۵۰۰۰ آسیب با استفاده از سه هیرو Mirage و Pathfinder یا Lifeline وارد کنید.

با هرکدام از هیروهای نام برده شده، باید ۵۰۰۰ آسیب (Damage) به دشمنان وارد کنید. با انجام این چالش ۵۰۰۰ هزار ستاره ارتقا سطح دریافت می‌کنید.

چالش پنجم: به‌عنوان Pathfinder، پنج survey beacons را اسکن کنید.

Pathfinder می‌تواند با استفاده از survey beaconsها مکان دایره بعدی را متوجه شود. survey beaconsها در طول بازی با آیکن دکل به‌شما نشان داده می‌شوند. به آن‌ها نزدیک شوید و اسکن را انجام دهید. با انجام این چالش ۶۰۰۰ ستاره ارتقا طرح دریافت می‌کنید.

چالش ششم: به‌عنوان Caustic به دشمنان ۳۰۰ آسیب با استفاده از NOXهای خود وارد کنید.

قدرت خاص Caustic پهن کردن تله‌ای است که دشمنان با نزدیک شدن به آن آسیب می‌بینند. در این چالش باید با استفاده از گازهای خود ۳۰۰ آسیب به دشمنان وارد کنید. این آسیب شامل میزان آسیبی که قدرت آلتیمیت شما نیز وارد می‌کند، می‌باشد.

چالش هفتم: با استفاده از سلاح R-301، ده دشمن را هدشات کنید.

سلاح R-301 یکی از محبوب‌ترین اسلحه‌های بازی است. با استفاده از این سلاح، ۱۰ دشمن را طوری شکست دهید که شلیک آخر به سر آن‌ها باشد.

این چالش‎ها به شکلی طراحی شده‌اند که خود به خود در طول بازی کردن تکمیل شوند. لازم نیست حین بازی کارهایی نظیر یافتن چیزی مخفی در گوشه‌ای از نقشه بکنید که هم گروهی‌ها را برنجاند. حقیقتا تا زمانی که بازی حالت تک نفره نداشته باشد نمی‌توان چنین چالش‌هایی را در آن گنجاند. این‌گونه اهداف در یک هفته هم تکمیل شدنی نیستند و نظیر بازی فورتنایت به زمان زیادی نیاز دارند و مجبورتان می‌کنند یکسره بازی کنید. شاید سخت‌ترین چالش موجود، اسکن کردن پنج تله با کاراکتر Bloodhound باشد. زیرا کلاس‌های دارای تله کم بوده و تازه سه نفر از آن‌ها یعنی Watson، Caustic و Mirage هم غیر رایگان هستند. اما احتمالا فرض سازنده‌ها بر این بوده که بازیکنان تا فصل دوم Mirage را به دست آورده‌اند.

راهنمای شخصیت‌های بازی Apex Legends (بروزرسانی شد)
خواندن

جوایز این هفته شامل ترکیبی از افزایش سطح Battle Pass و ستاره‌هایی است که با XP شما ترکیب می‌‌شوند. وقتی به اندازه کافی XP و ستاره کسب کردید بازهم سطح Battle Pass بیشتر می‌شود. به طور خلاصه اگر تمام چالش‌های این هفته را انجام دهید شش تا هفت سطح به دست می‌آورید. این سیستم در طول زمان جایگاه خود را پیدا خواهد کرد اما به طور قطع روش فعلی خیلی بهتر از فصل قبل شده است. از آنجا که اعمالی نظیر افراد را بکش یا از فلان قدرت استفاده کن، خیلی سریع خسته کننده می‌شوند امیدواریم چالش‌های جالب و پیچیده‌تری را در آینده شاهد باشیم.

عضویت
اطلاع از
guest
2 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن