راهنمای بازی

راهنمای گشایش صندوق‌های قورباغه‌ای در Mortal Shell

راهنمای بدست آوردن آیتم‌های مخفی

با کاوش و فرو رفتن در دنیای غنی بازی Mortal Shell، شما با مجسمه‌های قورباغه شکلی‌ مواجه خواهید شد. اگر با آن‌ها تعامل داشته باشید، با پیامی روبه‌رو شده که از قفل بودن آن‌ها خبر می‌دهد. اما سوال اینجاست که چگونه می‌توان این مجسمه‌ها را باز کرد؟ در این راهنما، می‌خواهیم به شما نحوه‌ی گشایش قفل‌های مجسمه‌های قورباغه‌ای را شرح دهیم. با راهنمای گشایش صندوق‌های قورباغه‌ای در Mortal Shell در وب‌سایت «پیکسل‌ آرتس» همراه باشید.

راهنمای گشایش صندوق‌های غورباقه‌ای در Mortal Shell

راهنمای گشایش صندوق‌های قورباغه‌ای در Mortal Shell: غددهای مقدس

بازی Mortal Shell ذاتا عنوانی است عجیب، حال چه بحث ساختارش باشد،‌ چه روایتش، چه دیگر موارد و شما با شروع تجربه‌ی مربوطه این را متوجه خواهید شد. با این وجود،‌ بعد از کمی پیشروی در بازی و شناخت اجزای دنیوی آن، مانند منطقه‌ی آغازین «فال‌گریم» (Fallgrim) و اطرافش، متوجه باطن بازی و قوانینش شده و راهی مسیر درست خواهید شد. بعد از یافتن سه سلاحی که برای شما در نظر گرفته شده، با یک باس‌فایت مبارزه خواهید کرد. در این باس‌فایت، بعد از شکست دادنش، یک غدد مقدس دریافت خواهید کرد. شما بایستی این را برای زندانی که در برج «فال‌گریم» قرار داشته ببرید تا داستان ادامه پیدا کند. بعد از این واقعه، متوجه خواهید شد دنیا و مسیری که پیش از این طی کرده بودید کمی فرق کرده که البته دلیلش در روایت بازی نهفته است. شما حال در سرتاسر مناطق بازی گاها مِه‌های چسبناک و سبزی را خواهید یافت که اقامت‌گاه نوع جدیدی از دشمنان، که شبیه به لاشخور بوده، است.

راهنمای بازی .Plague Inc | آموزش چگونگی پیروزی در بازی Plague
خواندن

راهنمای گشایش صندوق‌های قورباغه‌ای در Mortal Shell: مجسمه‌های قورباغه‌ای

به «فال‌گریم» بازگردید تا با شخصیت جدیدی که تازه رسیده روبه‌رو شوید. نزدیک سلاح‌های شما در طبقه‌ی بازی،‌ «تستوس» (Thestus) را خواهید یافت؛ مردی با شنل و یک چراغ نفتی. از اینجا به بعد، هروقت به وی پولی را پرداخت کنید، مِه‌های سبز مذکور و دشمنانی که ذکر کردیم از میان می‌روند. اما مجسمه‌ها تنها زمانی که مِه فعال است باز می‌شوند. لذا، با دانستن مکان دقیق آن‌ها،‌ شما به موقع مِه را فعال کرده و وقت خود را هدر نمی‌دهید. این صندوق‌ها چیز خیلی مخصوصی ندارند،‌ اما محتویاتشان کارآمدی است. شما از درون آن‌ها آیتم‌هایی جهت تقویت سلاح یا بازگرداندن سلامت و مقاومت خود خواهید یافت.

منبع
Polygon
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن