راهنمای بازی

راهنمای پیدا کردن خانه‌تان در بازی Microsoft Flight Simulator

می‌توانید خانه خود را از این بالا ببینید!

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های بازی Microsoft Flight Simulator توانایی پرواز به هر مکانی در دنیا می‌باشد. از نقاط دیدنی و مشهور دنیا تا طبیعت‌های زیبا و حتی خانه‌تان در بازی Microsoft Fighting Simulator همگی قابل مشاهده هستند. در حالی که مطمئنیم شما نمی‌توانید برای رفتن به بلندترین آسمان‌خراش‌های دنیا یا مکان‌های مرموز تئوری توطئه مثل Area 51 صبر کنید، اگر مثل ما باشید، بدون شک یافتن خانه‌تان در بازی Microsoft Flight Simulator نیز یکی از اولویت‌های اصلی شما خواهد بود.

Microsoft Flight Simulator 02

برخلاف مکان‌های دیدنی معروف، نقاط توریستی یا مکان‌های تاریخی، شما نمی‌توانید به صورت آنی با استفاده از قابلیت Fast Travel خود را به آسمان مکانی که در آنجا زندگی می‌کنید، برسانید. برای پیدا کردن خانه‌تان در بازی Microsoft Flight Simulator نیاز به تحقیقات و برنامه‌ریزی خواهید داشت. در این راهنما به شما کمک خواهیم کرد تا به این مهم دست یابید. با ما در پیکسل آرتس همراه باشید.

نحوه پیدا کردن خانه‌تان در بازی Microsoft Flight Simulator

پیش از هرچیز، ابتدا یک نقشه قابل تعامل را بالا بیاورید، مثلا Google Maps یا نقشه مورد استفاده در بازی Microsoft Flight Simulator یعنی Bing Maps.

اگر از نزدیک‌ترین فرودگاه به خانه‌تان آگاه هستید، می‌توانید آن را به عنوان نقطه شروع پرواز خود در بخش World Map / Free Flight وارد کنید.

Microsoft Flight Simulator 03

در صورتی که نمی‌دانید کدام فرودگاه به خانه شما نزدیک است، می‌توان این اطلاعات را به صورت زیر بدست آورد:

  • آدرس خود را در برنامه نقشه‌ای که باز کرده‌اید وارد کنید.
  • به دنبال فرودگاه‌های موجود در آن منطقه بگردید.
  • اگر نتوانستید به راحتی فرودگاهی پیدا کنید، نقشه را کوچک‌نمایی نموده و مجدداً از اول فرودگاه‌های موجود در منطقه را جستجو نمایید.
  • از فرودگاه‌های بین‌المللی گرفته تا فرودگاه‌های مسافری کوچک‌تر، شما توانایی پرواز از اکثر فرودگاه‌های دنیا را خواهید داشت.
راهنمای بازی Watch Dogs: Legion
خواندن

پس از آن که فرودگاه مورد نظر برای شروع پرواز خود را یافتید، از برنامه نقشه خود برای پیدا کردن مسیرهای جاده‌ای از فرودگاه مورد نظر به خانه‌تان استفاده کنید. هدف از یافتن این مسیرها، استفاده از آن‌ها و داشتن جهت‌های نسبی برای پروازتان از فرودگاه به سمت خانه‌تان می‌باشد. پس از آن که تمام اطلاعات مورد نظر را بدست آوردید، در حالت Free Flight به دنبال فرودگاه خود گشته و آن را به عنوان نقطه شروع پرواز انتخاب نمایید.

Microsoft Flight Simulator 04

از آنجایی که نقشه بازی Microsoft Flight Simulator در حالت Free Flight و بزرگ‌نمایی شده هیچ اطلاعات جغرافیایی را برای شما به تصویر نمی‌کشد، نمی‌توانید بجز فرودگاه‌ها و مکان‌های دیدنی معروف، مکان دیگری را به عنوان نقطه راهیابی دقیقی انتخاب کنید. از این رو برای پیدا کردن خانه‌تان در بازی Microsoft Flight Simulator مجبورید پس از شروع پرواز، به صورت دستی به دنبال آن بگردید.

پرواز به سمت خانه‌تان

برای پروازی بدون دردسر و با اعتماد به نفس از فرودگاه به سمت خانه‌تان، باید حتماً از دو نقشه مجزا استفاده نمایید: نقشه‌ای که در مرورگر رایانه یا گوشی موبایلتان بالا آورده‌اید و نقشه‌ای که در بازی Microsoft Flight Simulator وجود دارد، یعنی نقشه Visual Flight Rules (قوانین پرواز بصری که به اختصار VFR نیز خوانده می‌شود). شما می‌توانید با زدن کلید V رو صفحه کلیدتان یا رفتن روی نوار ابزار در بالای صفحه و انتخاب این نقشه، آن را برای خود باز کنید.

با استفاده از نقشه واقعی و VFR، شما باید به دنبال مکان‌های دیدنی و قابل شناسایی در منطقه بگردید. احتمالاً به وسیله نقشه شخصی‌تان می‌توانید بزرگراه‌های اصلی، آب‌ها، اطلاعات جغرافیایی و موارد دیگری را مشاهده کنید. نقشه VFR نیز اطلاعات مشابه‌ای به شما ارائه خواهد داد، هرچند جزئیات بسیاری کمتری در آن نمایان است. در هر صورت، برای پیدا کردن خانه‌تان در بازی Microsoft Flight Simulator توصیه می‌کنیم تا از هر دو نقشه استفاده کنید.

راهنمای بازی Lost Lands 3 Golden Curse
خواندن

پس از باز کردن این دو نقشه، میزان نمایش بزرگراه‌ها و بدنه‌های آب را در هر دوی آن‌ها مقایسه نمایید.

Microsoft Flight Simulator 01

در مثال بالا، ما نقشه VFR در بازی Microsoft Flight Simulator را باز نموده و آن را با نقشه گوگل که در یک صفحه دیگر باز شده است، مقایسه کرده‌ایم. ما از هر دو نقشه برای پیدا کردن و بازدید از خانه دوران بچگی خود استفاده نمودیم (بزرگراه‌ها در نقشه گوگول و Bing با رنگ زرد نشان داده شده، در حالی که در نقشه VFR بزرگراه‌ها خاکستری رنگ هستند).

VFR اطلاعات قابل شناسایی به ما ارائه نداد، اما می‌توانستیم در آن مشاهده کنیم که دو بزرگراه پیرامون فرودگاه قرار دارند. با استفاده از نقشه گوگل، دو بزرگراه را شناسایی نمودیم و از آنجایی که در دوران بچگی نزدیک به این فرودگاه زندگی می‌کردیم، به آسانی با به کارگیری یکی از بزرگراه‌ها، مسیر خود را به سمت خانه‌مان یافتیم.

در صورتی که با بزرگراه‌ها و بدنه‌های آب موجود در کنار خانه خود آشنایی ندارید، برای یافتن آن باید کمی بیشتر به صورت دستی جستجو کنید. با نگاه کردن به نقشه واقعیتان می‌توانید مسیر کلی از سمت فرودگاه به سمت خانه‌تان را بیابید، خصوصاً اگر از قبل مسیر رانندگی از فرودگاه به خانه را مشخص کرده باشید. از آنجایی که نقشه شما و نقشه VFR دارای جهتی مشابه می‌باشند، پس از بلند شدن از روی باند فرودگاه، متوجه خواهید شد که باید در کدام مسیر پرواز کنید.

متأسفانه VFR خیابان‌های عادی یا نام خیابانی که برفراز آن در حال پرواز هستید را به شما نشان نمی‌دهد، پس ممکن است به آسانی هنگام پرواز کردن گم شوید. در عین حال، Microsoft Flight Simulator بازسازی کاملاً دقیقی از نقاط کوچک‌تر و نه چندان مشهور دنیا نداشته، از این رو ممکن است مکان‌های دیدنی محلی که برای پیدا کردن خانه‌تان در نظر دارید، شباهت زیادی به واقعیت نداشته باشند. هرگاه به شک افتادید، به نقشه واقعی رجوع نموده و آن را با VFR مقایسه کنید تا دوباره راه خود را بیابید.

راهنمای بازی Doom Eternal | نکات و ترفندهای قبل از شروع بازی
خواندن

بازی Microsoft Flight Simulator هم‌اکنون روی رایانه‌های شخصی قابل دسترسی است.

منبع
Polygon
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن