راهنمای بازی

راهنمای Need for Speed Heat – بهترین راه‌ برای پول در آوردن

سریع‌ترین راه‌ برای پولدار شدن در Need for Speed Heat

عنوان Need for Speed Heat دارای دو واحد مالی می‌باشد، اولی شهرت و دومی پول که در این عنوان با اسم Bank شناخته می‌شود. و در حالی که به دست آوردن دومین مورد هیچوقت آسان نیست، ما راه مطمئنی برای به دست آوردن یک عالمه پول، دست کم ۷۵ هزار دلار در ده دقیقه، پیدا کرده‌ایم.

راهنمای Need for Speed Heat - بهترین راه‌ برای پول در آوردن

مواردی که برای پول در آوردن در عنوان Need for Speed Heat به آن‌ها نیاز دارید

در این روش شما فقط باید به نقطه نسبتا ابتدایی در بازی که در آن چالش‌های ۲۲۰ امتیازی باز می‌شوند، برسید. در این بخش لازم نیست نگران ضعیف بودن ماشین خود باشید، زیرا ماشین ما به هنگام رسیدن به این بخش تنها ۲۱۳ امتیاز داشته و با این وجود بدون هیچ مشکلی توانستیم در این مسابقات برنده شویم.

پس از فعال کردن این مسابقات، بهترین ماشین خود که بر روی کارایی در مسابقات خیابانی تمرکز دارد را انتخاب کنید. البته می‌توانید بدون این نوع ماشین نیز در این مسابقات برنده شوید، اما پیروزی با استفاده از چنین ماشینی بسیار ساده‌تر خواهد بود. خوشبختانه ارتقاهای ابتدایی بازی بیشتر بر روی مسابقات خیابانی تمرکز دارند، اما حتی اگر ماشین شما برای مسابقات خارج از خیابان شخصی‌سازی شده است، توصیه می‌کنیم تعدادی از قطعات آن‌ را عوض کرده تا آن را برای خیابان آماده نمایید. نگران هزینه‌ای که برای این قطعات کرده‌اید نباشید، زیرا به زودی این هزینه‌ها را جبران خواهید کرد.

پس از آن کجا برویم

پس از پیدا کردن ماشینی که با آن احساس راحتی می‌کنید، کافی است به زمین مسابقه متروکه واقع در پشت گاراژ لوکاس بروید. شما باید به دنبال یک مسابقه روزانه و قانونی به اسم The Resort’s Circuit بگردید، این زمین یکی از معدود زمین‌های موجود در بازی بوده که واقعا شبیه به یک پیست اتومبیل‌رانی است. در این مسابقه ثبت نام کرده و با بانک خود تماس گرفته و بگویید تا آماده دریافت پول شما باشد. جایزه این مسابقه کمی بیشتر از ۲۵ هزار دلار است که بدون شک برای هر شخصی یک جایزه قابل توجه به حساب می‌آید.

مسابقه دادن در Resort’s Circuit

پس از شروع مسابقه شما باید در حین چرخیدن در این زمین دایره‌وار تنها دو کار را انجام دهید.

اول از همه، از پیکر ماشین‌های جلویی به نفع خودتان به عنوان بادشکن استفاده نمایید. ما پس از تجربه این مسابقه متوجه شده‌ایم که تقریبا به محض شروع آن، ماشین‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند. ۵ نفر اول که خود را از بقیه جدا می‌کنند و باقی ماشین‌ها که با فاصله پشت سر آن‌ها در حرکت هستند. به محض شروع مسابقه سریعا خود را به پشت سر دسته اول برسانید، با قرار دادن ماشین خود دقیقا در پشت‌ سر ماشین جلویی، شما می‌توانید از پیکر آن به عنوان بادشکن استفاده کرده و در صورت عقب افتادن از آن‌ها با این ترفند خود را به این ماشین‌ها نزدیک کنید.

البته اصلا نباید این اتفاق بی‌افتد، زیرا دومین کاری که باید انجام دهید، چسبیدن به منطقه داخلی زمین و حرکت کردن در آن بخش از پیست می‌باشد. جالب است که چگونه تمامی این رانندگان حرفه‌ایی این نکته کلیدی را فراموش کرده و بی دلیل در عرض زمین بالا و پایین می‌روند.

شما اشتباه این رانندگان را تکرار نکنید؛ به بخش داخلی زمین چسپیده تا از فاصله‌ای که بین شما و رقبایتان ایجاد می‌شود تعجب کنید. دیگر اصلا نیازی نیست هیچ ریسکی انجام دهید، پیچ‌ها اینقدر بزرگ هستند که نیازی به دریفت نداشته باشید و در صورتی که ماشینی سر راه شما بیاید آنقدر فضا دارید که می‌توانید به راحتی از کنار او عبور کنید. حتی وقتی قدرت ماشین ما پایین‌تر از حد پیشنهاد شده بود، به راحتی با این ترفند هر دفعه اول می‌شدیم. رتبه اول را از آن خود کرده و به راحتی و در کمتر از ۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه، پول خود را بدست آورید.

چگونه پشت سر هم پول در بیاوریم

حال که راه ساده برنده شدن در این مسابقه را یاد گرفته‌اید، تنها کافیست بار دیگر در آن شرکت کنید! با هر دفعه شرکت کردن شما در مسابقه، جایزه آن ۵ هزار دلار کاهش یافته ولی به دلیل آسانی برنده شدن در آن، هنوز این مسابقه ارزشش را دارد. البته تا زمانی که به پایین‌تر حد خود یعنی ۵ هزار دلار برای هر بار برنده شدن برسد.

ولی نگران نباشید، شما این منبع مالی را تمام نکرده‌اید. کافی است به گاراژ لوکاس برگشته، یک روز بخوابید و روز بعد دوباره بازگردید. خواهید دید که جوایز این مسابقه دوباره به حالت عادی برگشته‌اند، بدین معنی که می‌توانید بار دیگر به سادگی از این زمین پول در آورید!

بررسی بازی Need For Speed Heat
خواندن
راهنمای Need for Speed Heat - بهترین راه‌ برای پول در آوردن
خواندن
راهنمای Need for Speed Heat - معرفی سریع‌ترین ماشین‌ها
خواندن
منبع
USGamer

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 تعداد نظرات
0 رشته نظرات
0 دنبال میکنند
 
داغ ترین نظرات
داغترین نظرات
2 نویسندگان نظرات
یاشارAbolfazl.s نویسندگان نظرات اخیر
  عضویت  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
Abolfazl.s
میهمان
Abolfazl.s

با بانک چطوری تماس بگیریم

یاشار
میهمان
یاشار

خیلی ایده توپی بود

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
بستن