راهنمای بازی

راهنمای بخش چندنفره بازی Halo Infinite

هر آنچه باید هنگام شروع حالت چند نفره بازی Halo Infinite بدانید

بالاخره بخش چند نفره رایگان بازی Halo Infinite عرضه شد. این بدان معنی است که بازی هیلو برای مخاطبان خود از همیشه در دسترس‌تر است، چه روی کنسول بازی کنند چه با رایانه شخصی. این یک بازی بسیار رقابتی است که شاید برخی ویژگی‌ها یا قابلیت‌های جدید آن برای برخی ناآشنا باشد.

خوشبختانه این راهنما به شما کمک می‌کند تا به یکی از بهترین بازیکنان هیلو تبدیل شوید. با کمی تمرین می‌توانید این نکات را در بازی خود اعمال کرده و راحت‌تر پیروز شوید.

بازی Halo Infinite

از رادار استفاده کنید

بهترین منبع استراتژیک در بازی Halo Infinite رادار شماست. در حین بازی به خصوص در نقشه‌های کوچک‌تر باید مرتباً به این رادار نگاه کنید. رادار به شما کمک می‌کند تا بدانید دشمنان کجا هستند که این به شما یک مزیت بزرگ می‌دهد.

دانستن اینکه حریفان شما از کجا می‌آیند به شما فرصتی حیاتی می‌دهد که اول شلیک کنید و حتی ممکن است آن‌ها را غافلگیر سازید. رادار در واقع سلاح مخفی شماست و اگر از آن هوشمندانه استفاده کنید در میدان نبرد به نیرویی برتر تبدیل خواهید شد.

بازی Halo Infinite

سلاح‌های مختلف را امتحان کنید

تعداد زیادی سلاح متنوع وجود دارند که پرداختن به تک‌تک آنان به صورت مجزا از حوصله این مطلب خارج است. تنها چیزی که هنگام شروع کار باید بدانید این است که تفنگ Assault Rifle در بیشتر موقعیت‌ها به جز شلیک‌های از راه دور سلاح مناسبی است. اسلحه کمری شما نیز ممکن است انتخاب بهتری برای فواصل نزدیک باشد اما اصلاً نباید برای فواصل زیاد مورد استفاده قرار گیرد

همچنین می‌توانید سلاح‌های بهتری را در اطراف نقشه پیدا و از هر یک استفاده کنید. سلاح‌های انسانی معمولاً کارکرد بسیار ساده‌ای دارند، نظیر سلاح‌های تک‌تیر که شبیه هم هستند. از سوی دیگر اما سلاح‌های بیگانه ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارند.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 6 - مراحل ایدا (قسمت ششم)
خواندن

برخی از تسلیحات نسبت به سایرین دارای منحنی یادگیری سخت‌تری هستند بنابراین برای یادگیری نحوه استفاده از هر یک وقت صرف کنید. اگر سلاح‌هایی وجود دارند که از آن‌ها بدتان می‌آید از نادیده گرفتن آن‌ها احساس بدی نداشته باشید چراکه به اصطلاح ماهی‌های زیادی در دریا وجود دارند.

بازی Halo Infinite

از دکمه ضربه نزدیک استفاده کنید

طرفداران قدیمی هیلو می‌دانند که دکمه مشت زدن چقدر مهم است؛ به خصوص در نقشه‌های کوچک که به حریفان خود بسیار نزدیک خواهید شد. وقتی حریف در نزدیکی شما است می‌توانید با اسلحه‌های خود آسیب زیادی به او وارد کنید اما یک ضربه سریع مشت به میزان باورنکردنی برای حریف خسارت بار است.

حمله تن به تن قدرتمند است اما ضربه زدن به کسی که سپر کامل دارد او را نمی‌کشد. بنابراین بهتر است زره حریف را با اسلحه‌های خود تضعیف کرده و سپس آن‌ها را با مشت بزنید. این ترکیب به سرعت حریف شما را می‌کشد و به شما برتری لازم برای برنده شدن در مبارزات از نزدیک را می‌دهد.

بازی Halo Infinite

به حرکت خود ادامه دهید و به سمت هدف حرکت کنید

هیلو مانند بسیاری از بازی‌های تیراندازی قدیمی عمل می‌کند که حرکت مداوم کلید بقا است. لحظات بسیار کمی وجود دارد که شما کاملاً ثابت بایستید. شما می‌بایست به حرکت ادامه دهید زیرا این کار شما را به هدف پیچیده‌تری برای شکار بدل می‌کند. علاوه بر این در هر حالت بازی چند نفره ماموریت خود را نیز پیگیری کنید.

به عنوان مثال اگر در حال بازی فتح پرچم هستید باید همیشه به سمت پرچم دشمن بروید یا برای دفاع از پرچم خود حرکت کنید. به همین ترتیب در حالت Battle Big Team باید به سمت گوشه‌ای در نقشه که دشمنان در آن هستند بروید. تنها راهبردی که کمکی نمی‌کند مخفی شدن یا کمپ کردن است زیرا نقشه بازی همواره عرصه تغییر وضعیت نیروهای خودی و دشمن است.

بهترین ابعاد مانیتور برای اجرای بازی‌ها چقدر است؟
خواندن

بازی Halo Infinite

نحوه استفاده از تجهیزات مختلف را بیاموزید

یکی از تغییرات جدید گیم پلی بازی Halo Infinite نحوه عملکرد تجهیزات است. تجهیزات در حال حاضر به عنوان یک آیتم برداشتنی عمل می‌کنند که می‌توانید در اطراف نقشه پیدا کنید. تجهیزات شما تعداد استفاده محدودی دارند بنابراین نمی‌توانید قلاب گیره‌ای را بردارید و سپس به دفعات نامحدود از آن استفاده کنید.

در بازی طیف گسترده‌ای از تجهیزات را می‌توانید پیدا کنید از قبیل سپر دو برابر، ناپدید کننده، حسگر، دفع کننده، قلاب گیره‌ای و… که هرکدام مجموعه‌ای از مزایای خاص خود را دارند و بهترین راه برای یادگیری نحوه استفاده از آن‌ها این است که همه را امتحان کنید. یادگیری این تجهیزات برای موفقیت شما در بازی Halo Infinite بسیار مهم است.

بازی Halo Infinite

از علامت‌گذاری و اسکن بهره ببرید

چیز جدید دیگری در این قسمت از سری هیلو اضافه شدن دکمه‌های علامت‌گذاری و اسکن است که روی دکمه جهت دسته ایکس باکس قرار دارند. دکمه علامت‌گذاری، جهت بالا است و جهت پایین دکمه اسکن شماست.

سیستم علامت‌گذاری بازی Halo Infinite یک راه سریع و دم دستی برای هشدار دادن به هم گروهی‌های شما در مورد اشیا یا دشمنان در میدان جنگ است. دکمه اسکن شما نیز قفسه‌های اسلحه، تجهیزات و هم گروهی‌های اطراف را برجسته می‌کند. این اسکن می‌تواند برای بازیکنان جدیدی که با نقشه‌ها آشنا نیستند به شدت مفید باشد.

بازی Halo Infinite

با نارنجک شروع کنید یا پایان دهید

یک راهبرد رایج در سری هیلو پرتاب نارنجک قبل یا بعد از درگیری است. دلیل اینکه باید این کار را انجام دهید این است که نارنجک‌ها می‌توانند خسارت قابل توجهی وارد کنند. همچنین شاید اوضاع برای شما چندان خوب به نظر نمی‌رسد و می‌خواهید با آسیب زدن به تیم مقابل، قبل از مرگ به یاران خود کمک کنید. در هر صورت، نارنجک‌ها ابزارهایی فوق‌العاده مفید هستند و نباید در استفاده مکرر از آن‌ها تردید کنید.

منبع
www.thegamer.com
عضویت
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
trackback
هر آنچه که باید از بخش رنک Halo Infinite بدانید - سی فارس
2 سال قبل

[…] (۳) راهنمای بخش چندنفره بازی Halo Infinite پیکسل آرتس۲۹۱۱۲۰۲۱ راهنمای بخش چندنفره بازی Halo Infinite هر آنچه باید هنگام شروع حالت چند نفره بازی Halo Infinite بدانید. این اسکن میتواند برای بازیکنان جدیدی که با نقشهها آشنا نیستند به شدت مفید باشد. […]

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن