راهنمای بازی

بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone

سلاح‌هایی که می‌توانند توازن میدان نبرد را برهم زنند

بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان بتل رویال Free-to-Play به حساب می‌آید که بخشی از بازی Call of Duty: Modern Warfare محسوب شده و امکان دریافت آن بصورت رایگان امکان‌پذیر است. این عنوان به ۱۵۰ بازیکن اجازه می‌دهد تا در منطقه‌ای به نام Verdansk به رقابت با یکدیگر بپردازند و از ویژگی‌های منحصر بفرد آن نظیر کراس پلتفرم لذت ببرند.

همچون هر عنوان بتل رویال دیگر، بازی Call of Duty: Warzone نیز از سلاح‌های متنوعی بهره می‌برد که در موقعیت‌های مختلف نقشه‌ی بازی پخش شده‌اند. اکثر سلاح‌های موجود در این بازی فاقد تجهیزات جانبی هستند، اما اگر بتوانید سلاح‌های نادر و کمیاب را پیدا کنید، به تجهیزات جانبی فوق العاده‌ای دسترسی خواهید یافت که قادرند نتیجه‌ی میدان نبرد را تغییر دهند.

اگر بتوانید به سلاح و تجهیزات جانبی مورد علاقه‌ی خود دسترسی پیدا کنید، اجرای این بازی بتل رویال بیش از پیش برایتان جذاب خواهد شد. لازم به ذکر است بسیاری از سلاح‌هایی که در این مقاله معرفی شده‌اند را پیش از این در بازی Modern Warfare دیده‌اید و با عملکرد آن‌ها آشنایی دارید.

معرفی بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone

لیستی از بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone:

سلاح M4A1

معرفی بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone

مسلسل M4A1 یکی از بهترین سلاح‌های موجود در بازی Modern Warfare به حساب می‌آید و اکنون پای به میادین نبرد جهانی گذاشته است. فرقی نمی‌کند که در گوشه‌ای از یک اتاق گیر افتاده باشید یا در یک محیط باز، این سلاح قدرتمند قادر است تا در هر حالتی به شما کمک کند؛ البته یادتان نرود که این سلاح برای بُردهای (فاصله تا هدف) کوتاه و متوسط مفید است، البته می‌توان از آن برای تیراندازی به دشمنانی که در فاصله‌ای دور قرار گرفته‌اند نیز استفاده کرد اما دقت آن بسیار پایین آمده و تاثیر گذاری بسیار پایینی دارد و تنها نتیجه‌ای که خواهد داشت، مطلع کردن افراد از موقعیتتان است.

راهنمای بازی Gears 5 - نکاتی برای شروع بخش داستانی
خواندن

سلاح MP5

معرفی بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone

بیشتر مسلسل‌های دستی را می‌توانید زمانی که در منطقه‌ای کوچک حضور دارید مورد استفاده قرار دهید و چنین مناطقی دقیقاً همان موقعیت‌هایی هستند که MP5 نسبت به سایر مسلسل‌های دستی برتری پیدا می‌کند. این سلاح در زمان شلیک لگد کمی می‌زند و در نتیجه می‌توان شلیک‌های دقیق‌تر و آسیب‌پذیرتری بسوی دشمنان کرد؛ سلاح MP5 همچنین از بُرد نسبتاً کوتاه و پوشش آتش خوبی برخوردار است که ویژگی‌های قابل توجهی برای یک مسلسل دستی به حساب می‌آیند. زمانی که نبردتان به محیطی باز کشیده می‌شود، شاید کمتر علاقه داشته باشید که از این سلاح استفاده کنید اما همانطور که گفتیم، MP5 یکی از برترین سلاح‌های دستی بوده و بجز مناطق کوچک، عملکرد بسیار مناسبی هم در محیط‌های شهری خواهد داشت.

سلاح M-91

معرفی بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone

سلاح M-91 یکی از اسلحه‌های رایج در میادین نبرد به حساب می‌آید و نسبت به سایر سلاح‌های نادر، می‌توان آن را به راحتی و در هر کجایی از میدان نبرد پیدا کرد. این سلاح قابلیت هدف گیری مناسبی نداشته و به شدت سرعت حرکت شما را کاهش می‌دهد اما در عوض، از تعداد گلوله‌های بیشتری برخوردار بوده و می‌تواند پوشش آتش مناسبی را برای شما به ارمغان آورد که سایر نقص‌ها و معایب آن را پوشش می‌دهند. مزیت دیگر این سلاح، برخورداری از گلوله‌های قدرتمندی است که قابلیت خرد کردن و عبور از زره دشمن را دارند.

سلاح Kar98K

معرفی بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone

سلاح Kar98K میراث و یادگاری از جنگ جهانی دوم به حساب می‌آید که از دقت و قدرت بالایی برخوردار بوده و به شما اجازه می‌دهد که دشمنان را در محیط‌های باز نقشه‌ی Verdansk، از فاصله‌ی بسیار زیادی نابود کنید؛ البته قابلیت استفاده از این سلاح در فواصل نزدیک هم امکان‌پذیر است اما در صورت خطا رفتن تیر، به راحتی توسط دشمن شناسایی و کشته خواهید شد.

راهنمای بازی Westland Survival
خواندن

سلاح M13

معرفی بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone

این سلاح تقریباً مشابه M4A1 بوده و یکی از بهترین اسلحه‌های بازی به حساب می‌آید. این سلاح از سرعت شلیک بالا و لگد کمی برخوردار است و با پوشش آتش مناسبی که برای شما ایجاد می‌کند، می‌تواند توازن میدان نبرد را به نفع شما تغییر دهد.

سلاح MP7

معرفی بهترین سلاح‌های بازی Call of Duty: Warzone

مسلسل دستی MP7 سرعت بسیار زیادی در شلیک گلوله دارد که بدلیل بُرد پایین آن، تنها در نبردهایی که در فواصل کم روی می‌دهند کاربرد خواهد داشت. سال‌ها این مسلسل یکی از محبوب‌ترین سلاح‌های بازی Call of Duty بود و می‌تواند انتخاب بسیاری مناسبی به عنوان سلاح ثانویه باشد.

بجز شش سلاح گفته شده، اسلحه‌های زیر نیز می‌توانند انتخاب‌های خوبی در میادین نبرد بازی Call of Duty: Warzone باشند، گرچه هر یک از آن‌ها دارای معایب مخصوص به خود است اما بهره‌مندی از آن‌ها (در صورت عدم دسترسی به شش سلاح گفته شده) بهتر از دسترسی به سلاحی به کیفیت و نامناسب است:

  • سلاح تک تیرنداز نیمه خودکار Dragonov که توسط اتحاد جماهیر شوروی با هدف پشتیبانی از گروه‌های پیاده نظام طراحی شد.
  • سلاح تک تیرانداز قدرتمند AX-50 که توسط کارخانه‌ی انگلیسی Accuracy International ساخته شد؛ این سلاح یک مدل ارتقاء یافته از اسلحه‌ی AW-50 به حساب می‌آید.
  • سلاح شکاری قدرتمند ۷۲۵ که برای شلیک به اهدافی در فواصل نزدیک بسیار مناسب و کشنده است.
  • مسلسل دستی AUG که توسط کشور اتریش ساخته شده است.
  • مسلسل دستی PP Bizon که توسط گروهی به سرپرستی «ویکتور کلاشینکف» (Victor Kalashnikov) ساخته شده است؛ ویکتور پسر «میخائیل کلاشنیکف» (Mikhail Kalashnikov) است که به عنوان خالق مسلسل AK-47 شناخته می‌شود.
  • مسلسل دستی P90 که توسط بلژیک ساخته شده و از وزنی بسیار سبک و نرخ آتش بسیار سریعی برخوردار است.
  • مسلسل کلاشینکف یا AK-47 که در سال ۱۹۴۷ توسط اتحاد جماهیر شوروی ساخته شد و هنوز هم کاربرد وسیعی در سراسر جهان دارد و ارتش‌های بسیاری از آن استفاده می‌کنند.
  • مسلسل FN Scar 17s یک نوع سلاح تهاجمی قدرتمند که در سال ۲۰۰۴ توسط کارخانه‌ی بلژیکی «فابریک ناسیونال» (Fabrique Nationale) ساخته شد و توسط بسیاری از ارتش‌های جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • مسلسل دستی R9-0
راهنمای بازی .Plague Inc | آموزش چگونگی پیروزی در بازی Plague
خواندن

در پایان توجه شما را به این موضوع جلب می‌کنیم که با وجود اهمیت بالای قدرت سلاح‌ها، اما پیش از آن، آشنایی و راحتی شما با سلاح مورد استفاده، اهمیت بسیار بیشتری دارد، چه بسا فردی قدرتمندترین سلاح بازی را در اختیار داشته باشد اما در میادین نبرد بدلایل متعدی نظیر لگد سلاح، سرعت تیراندازی و خشاب گذاری و …، نتواند از آن سلاح به خوبی استفاده کند.

منبع
GAMEPUR
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن
بستن
بستن