موبایل

بهترین بازی‌های دخترانه برای اندروید و آیفون

بازی‌های دخترانه‌ای که صرفا به دختران محدود نمی‌شوند!

هر فردی سبک خاصی از بازی‌ها را می‌پسندد و براساس علایق خود آن‌هارا برمی‌گزیند. بعضی‌ها سبک اکشن را در می‌پسندد و بعضی‌ها سبک پازل (فکری) برای بازی می‌پسندند. در این لیست سعی کرده‌ایم بهترین بازی‌های دخترانه را برای تلفن‌های هوشمند لیست کنیم.

فرقی ندارد که دختر باشید یا پسر، چراکه بازی‌های این لیست آنقدر جذاب هستند که قابلیت سرگرم کردن تمام سنین فارغ از جنسیت آن‌ها را دارند؛ اما با توجه به عنوان مقاله، ما بازی‌هایی را معرفی خواهیم کرد که فضای دخترانه دارند و اغلب دخترها آن‌را می‌پسندند. در ادامه به معرفی بهترین بازی‌هایی که هر دختری باید آن را انجام دهد می‌پردازیم. با بهترین بازی‌های دخترانه همراه شوید.

۱- بازی The Sims:

 

tsm evergreen featured image 29665

 

بازی سیمز (Sims) یکی از بهترین بازی‌های دخترانه است. این بازی بیشتر شبیه یک خانه عروسکی بوده که شما هیچ محدودیتی برای انتخاب کاراکترها و دیگر وسایل ندارید. در واقع شما در این بازی simsهای گوناگون با شخصیت‌های متفاوت می‌سازید. حتی برای شما این امکان وجود دارد که جزئیات دقیق‌تری مثل لباس، مو، سبک‌زندگی، آرایش و خیلی چیزهای دیگر را برای هر sims بصورت خاص و متفاوت داشته باشید.

شما میتوانید این بازی ‌را با دوستانتان هم بازی کنید؛ جشن و مهمانی برگزار کنید وآن‌ها‌را دعوت کنید تا از کنارهم بودن لذت ببرید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۲- بازی Pet rescue:

 

IMG 7597

بازی Pet rescue (نجات حیوانات) توسط سازندگان بازی candy crush ساخته‌شده‌است. ماموریت شما دراین بازی این است که  حیوانات دوست‌داشتنی و بامزه‌ای را که می‌بینید از چنگ دزدان درامان نگه‌دارید.

در این بازی برای آزاد کردن حیوانات باید جعبه‌ها را با یکدیگر هماهنگ کنید (Match کردن)؛ اما مشکل احتمالی محدودیت‌های حرکات است برای همین قبل از هرحرکتی باید برای آن برنامه‌ریزی کنید.

بازی نجات حیوانات یک بازی جذاب و درعین حال کاملا متفاوت با بازی candy crush است. این بازی تصویرسازی‌های جذاب و گرافیک بالایی دارد. همچنین حیوانات دوست‌داشتنی و متنوع مثل سگ‌ها، خرگوش‌ها، پانداها، خوک‌ها و… جذابیت خاصی به بازی داده‌ا‌ست.

بخش عمده ای از جذابیت بازی های پازل مانند pet rescue به پاداش‌های حین بازی (power-ups) مربوط می‌شود. بنابراین سازندگان این بازی سعی کرده اند با قراردادن پاداش‌های متنوع، جذابیت بازی‌را برای مخاطب حفظ کنند.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۳- بازی Minecraft:

 

unnamed 1

بازی Minecraft یکی ازمحبوب‌ترین بازی‌های اینترنت است. این بازی نه تنها در بین دختران معروف است، بلکه برای پسران نیز محبوبیت دارد. با این بازی شما وارد یک دنیای لایتناهی می‌شوید که هیچ نهایتی ندارد و به جستجو درآن می‌پردازید. منابع بی‌پایان در بازی این امکان را به شما می‌دهد که هرآنچه را که دوست‌دارید بسازید. با این حال در بعضی از ویدیوهای منتشرشده، مردم در حال حساب کردن مواد استفاده شده و باقی مانده آن‌ها هستند!

درSurvival mode (حالت بقا) می‌توانید با حفر کردن زمین منابع مورد نیاز خودرا بدست آورید. همچنین برای ایمنی بیشتر می‌توانید زره و سلاح بسازید تا خود را در برابر دشمنانتان حفظ کنید. در نهایت بازی ماینکرفت دارای باشگاه هواداران است که برای پشتیبانی و کمک در هر زمینه‌ای مشتاق هستند.

باید گفت که این بازی رایگان نیست و باید مبلغ ۶.۹۹ دلار بپردازید تا بتوانید آن را دانلود کنید. با این حال نسخه آزمایشی ماینکرفت برای اندروید موجود است.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۴- بازی Angry Birds:

 

unnamed 2

Angry birds (پرندگان خشمگین) بازی‌ای است که تقریبا برای تمام رده های سنی جدای از جنسیت انها محبوب بوده. البته در بین دختران نوجوان و جوان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

هدف در این بازی از بین برد دژهای دفاعی خوک‌ها با پرتاب پرندگان است. در این بازی علاوه بر بعد سرگرمی به حرکات اکشن نیز توجه شده است. پلیر باید تیرکمان را بکشد تا زاویه مناسب برای پرتاب موشکی که در واقع یک پرنده عصبانی است را پیدا کند و آن‌را در فضا پرتاب کند.

هرکدام از پرندگان قابلیت خاصی دارد؛ مثلا بعضی از آن‌ها تخم‌های انفجاری پرتاب می‌کنند یا بعضی‌ها با نفوذ به دژ دفاعی خوک‌ها سبب انفجار آن می‌شوند.

انگری بردز ۴۰ مرحله جذاب دارد که با پیشرفته شدن مراحل، خوک‌ها دژهای محکم‌تر و سخت‌تری از چوب، سنگ و شیشه می‌سازند.

نسخه‌های گوناگونی از این بازی ارائه شده است مثل Angry birds space و Angry birds Rio. تقریبا هرچند سال یک‌بار نسخه جدید با فضای متفاوت از بازی انگری بردز رونمایی می‌شود.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۵- بازی Star Girl:

 

81VHenyVJHL

بازی Star Girl از سری بازی‌های نقش‌آفرینی است که هربار میتوانید نقش یک کاراکتر را ایفا کنید. فضای دخترانه را در تمام ابعاد آن میتوانید به راحتی مشاهده کنید و به عبارت دیگر، هر وجه از این بازی تا جایی که امکان داشته دخترانه طراحی شده است.

اگر در دوران کودکی با بازی با عروسک‌ها و باربی‌ها خود را سرگرم می‌کردید، قطعا بازی استارگرل انتخاب شما خواهد بود و پس از بازی با آن عاشقش می‌شوید.

در این بازی شما نقش یک شخصیت معروف را بازی می‌کنید که برنامه ها و ملاقات بسیاری دارد که اخبار و عکس‌های آن در مجلات معروف منتشر میشود. به همین خاطر شما مسئول هستید که بهترین و زیباترین لباس‌هارا انتخاب کنید تا یک حضور مطلوب و جذاب هم در مهمانی‌ها و هم درمجلات داشته باشید.

این شخصیت می‌تواند یک فرد معروف، بازیگر، طراح مدل و یا هرکسی که شما دوست دارید باشد. انتخاب‌های منحصربه فرد زیادی برای لباس‌ها، خرید و سبک زندگی کاراکتر شما وجود دارد. هرچند لباس‌ها محدود هستند اما با کارکردن و حضور در موقعیت‌های چالش برانگیز، میتوانید لباس‌های بیشتری داشته باشید.

بازی استارگرل این امکان را به شما می‌دهد که با افراد خاص ارتباط برقرارکنید و یا خود را در بهترین مجلات ببینید.

این بازی بصورت رایگان برای دانلود در گوگل و سایر برنامه های دانلود اپلیکیشن وجود دارد.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۶- بازی Candy Crush Saga:

 

IMG 7594

ما با یک بازی خوشمزه و اعتیادآوری مواجه هستیم که قراراست تمام دخترانه که عاشق رنگ و بازی‌های پازل هستند را سرگرم کند!

اخیرا از نسخه های جدید این بازی با عنوان‌های Candy Crush Soda و Candy Crush Jelly با پاورآپ‌ها و رابط کاربری (UI) متنوع رونمایی شده است.

بازی کندی کراش بسیار راحت است اما برای موفقیت در این بازی قطعا به یک سری مهارت‌ها نیاز دارید. از ویژگی‌های خوب این بازی این است که می‌توانید با دستگاه‌های دیگر به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید تا از هرجایی که بازی را ترک کردید آن‌را ادامه دهید. همچنین از طریق فیس‌بوک هم میتوانید پیشرفت بازی را به دوستانتان نشان دهید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۷- بازی Papa Pear Saga:

 

papa pear saga screenshot

Papa Pear Saga یک بازی به سبک پازل از کمپانی موفق king است. ماموریت شما در این بازی کسب امتیاز خواسته شده از طریق پرتاب گلوله‌های پاپا پیر به سمت فندق‌ها ،فلفل‌ها و سایر میوه‌ها یا پرتاب این گلوله‌ها به سمت سطل‌های بامزه‌ای که در پایین صفحه مشاهده می‌کنید، است.

از ویژگی‌های این بازی به تصویر سازی‌های جذاب و بامزه، صداگذاری و موسیقی خاص و جوایز آن می‌باشد. از دیگر امکانات بازی پاپا پیر می‌توان به قابلیت دسترسی به حساب کاربری خود از طریق دستگاه‌های گوناگون و همچنین بازی و رقابت بصورت آنلاین با دوستانتان اشاره کرد.

این بازی کاملا رایگان است؛ اما برای داشتن فرصت‌های بیشتر مانند افزایش تعداد حرکات و جان‌ می‌توانید با پرداخت مبلغی آنها را داشته باشید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۸- بازی Cooking Craze:

 

b64c42b84199c967791901e716c2b999

همچون یک سرآشپز حرفه‌ای غذاهای خوشمزه بپزید و آنها را سرو کنید. این بازی به شما اجازه میدهد که در رُم پیتزا بپزید، در ریودژانیرو همبرگر گریل کنید و یا در فرانسه خوراک‌های ناب آماده کنید.

به یاد داشته باشید که سرعت‌عمل تنها چیزی نیست که شما در این بازی به آن نیاز دارید؛ رضایت مشتری نیز درکنار سرعت‌عمل به شما کمک می‌کند تا امپراطوری آشپزی خود را در سراسر جهان برپا کنید.

از طریق این بازی میتوانید سفر به مناطق مختلف جهان و آشنایی با رسوم غذایی آنها را تجربه کنید. این بازی‌ را میتوانید هم بصورت آنلاین و هم آفلاین داشته باشید و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۹- بازی Two Dots:

 

og image twodots

برای حل این پازل جذاب فقط کافیست که نقاط هم‌رنگ را به یکدیگر وصل کنید. برای مراحل زیاد این بازی هیچ نقطه پایانی را نمیتوان متصور بود؛ بنابراین خودتان را آماده کنید تا با تعداد محدود حرکات از شر نقطه‌های آتشین و هیولاهای بازی بگریزید تا بتوانید لنگرها را رها کنید و یخ نقاط منجمد را بشکنید.

از ویژگی‌های خاص این بازی میتوان به مراحل متنوع و چالش‌برانگیز، طراحی و تصویرسازی‌های زیبا و مینیمال، موسیقی آرامبخش، چالش‌های روزانه و جوایز خوب آن اشاره کرد.

گرچه در بازی Two Dots نقاط هم‌رنگ را باید به هم وصل کنید، اما اگر در تشخیص رنگ‌ها مشکل دارید نگران نباشید، چراکه حالت color blind به شما کمک می‌کند تا اختلالی در لذت بردن شما از بازی بوجود نیاید.

این بازی رایگان را می‌توانید بصورت آفلاین بازی کنید اما اگر به دنبال بازی‌های بیشتر و علاقه مند به شرکت در چالش‌های روزانه هستید، باید بازی را بصورت آنلاین دنبال کنید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۰- بازی Subway Surfer:

 

subwaysurfers 01

در بازی Subway Surfer باید از موانع گوناگون عبور کنید درحالی‌که یک نگهبان چاق به همراه سگش شما را تعقیب میکند. در نتیجه آنقدر باید سریع بدوید که از نگهبان دور بمانید. پاورآپ‌هایی مانند jet pack و hover board به شما برای افزودن سرعت فرارتان کمک میکنند. در این حین باید حواستان به قطار یا دیگر موانع باشد که به آن‌ها برخورد نکنید. برای این منظور می‌توانید با کشیدن صفحه و تغییرسریع مکان خود را در برابر برخورد با قطارها ایمن کنید.

از جذابیت‌های بازی به تصاویرسازی و شخصیت پردازی‌های زیبا، گرافیک بالا و پاداش‌های متنوع اشاره کرد.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۱- بازی Cut the Rope:

 

download 1 1

بازی cut the rope را براساس قوائد فیزیک ساخته‌اند. شخصیت اصلی بازی Om Nom یک هیولای کوچک است که همیشه درحال بدست آوردن خوراکی‌های خوشمزه است. این خوراکی‌ها خارج از دسترس او هستند، برای همین شما باید طناب‌ها را به گونه ای ببرید تا آب‌نبات‌ها به او برسند. Gameplay نوآورانه بازی به گونه‌ای است که برای اطمینان از بریدن درست طناب‌ها و قرارگرفتن آب‌نبات‌ها در دهان Om Nom، باید با جاذبه زمین به رقابت بپردازید و از قوائد آن اطلاع داشته باشید.

بازی طناب را ببر مراحل خیلی زیادی دارد که در هر مرحله با چالش‌های گوناگون و غافلگیرکننده‌ای مواجه می شوید. در سری دوم بازی یعنی cut the rope 2 شاهد شخصیت های بیشتر، گیم‌پلی جدیدتر و ماموریت‌های چالش برانگیزترهستیم.

در نهایت این بازی توانسته رضایت مخاطبان خود را بدست آورد.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۲- بازی Fruit Ninja:

 

IMG 7591

بازی بعدی در لیست بهترین بازی‌های دخترانه، Fruit Ninja است. فروت نینجا دقیقا مانند بازی cut the rope است. با این تفاوت که به‌جای بریدن طناب باید میوه‌ها را نصف کنید.

بازی فروت نینجا یک بازی اکشن اعتیادآور است که باید هرمیوه‌ای که در صفحه مشاهده میکنید را ببرید. هرچه میوه‌های بیشتری برش دهید، امتیاز بیشتری بدست می‌آورید و در نتیجه قدرت بیشتر و شمشیرهای تیزتر بدست می‌آورید. علاوه بر بازی اصلی، بازی‌های کوچک دیگری وجود دارد که تسلط شما را در بازی میسنجد. همچنین با شرکت در چالش‌های روزانه شانش خود را برای دریافت جوایز بیشتر کنید.

نسخه آنلاین بازی امکان رقابت با دیگر نینجاها را برای شما بوجود می آورد تا قدرت و تسلط خود را محک بزنید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۳- بازی ۹۴%:

 

94

۹۴% یک بازی ساده اما در عین‌حال چالش‌برانگیز است. باید جواب درست را به گونه‌ای پیدا کنید که ۹۴% صحت دارد. طراحی سوالات گوناگون و زیاد بر اساس متن و تصاویر در بازی، سبب شده جذابیت بازی برای مخاطب حفظ شود و احساس خستگی نکند.

در بازی این حس به شما القا می شود که بازی هرحدسی که می زنید را می داند؛ حتی اگر جواب شما تفاوت اندکی با جواب صحیح داشته باشد. مثلا شکلات و یا ابنبات هردو میتوانند پاسخ صحیح درنظر گرفته شوند.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۴- بازی ۲۰۴۸:

 

IMG 7588

مربع ها را باید آنقدر جابه‌جا بکنید تا به عدد ۲۰۴۸ برسید!

در ظاهر راحت است اما واقعا چالش برانگیز است. ۲۰۴۸ یک بازی عالی برای تمرین و تقویت ذهن است. دشواری بازی این است که با هر حرکتی که انجام می دهید، چند مربع جدید به صفحه اضافه می‌شود. با افزایش مربع‌ها حرکات محدود می‌شوند و رسیدن به عدد ۲۰۴۸ دشوارتر می‌شود.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۵- بازی Doodle Jump:

 

doodle jump

یکی از جذاب‌ترین بازی‌های موبایلی در طول تاریخ است. به راحتی می‌توانید آن‌را دانلود و بازی کنید.

در بازی Doodle Jump باید از یک سکو به سکو دیگر بپرید تا به نقطه اوج برسید. نقطه اوج در این بازی نهایتی ندارد و در واقع این پریدن‌های متناوب اگر به مانع یا دشمنی برنخورید، هیچگاه پایان نمی‌‌یابد.

در طول مسیر استفاده از jetpackها به سرعت شما می‌افزاید. باید حواستان به چاله‌ها باشد که اگر در آن‌ها بیافتید، Game over میشوید و باید دوباره مسیر را از اول طی کنید. با گلوله‌هایی که از دماغ Doodle خارج می‌شود میتوانید دشمنانتان را ازبین‌ببرید.

تم‌های مختلف بازی که هرکدام فضای جذاب و خاص خود را دارند، هیچگاه نمیگذارند که شما ازاین بازی خسته شوید. در آخر از موانع لغزنده بگریزد، از پاوراپ‌ها استفاده کنید تا بتوانید سرعت خود را بی‌افزایید و سریعتر به نقطه اوج برسید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۶- بازی Fashion Story:

 

unnamed 3

تصورکنید داخل یک بوتیک شیک هستید و هرآنچه که مشتریان‌تان نیاز دارند را شما تهیه میکنید. مشتری‌ها منتظر هستند که بوتیک را بازکنید و جدید‌ترین مجموعه‌های لباس‌های زیبا را طراحی و تزیین کنید.

جدیدترین زیورآلات در بوتیک شما وجود دارد. با انتخاب لباس‌های مختلف می توانید کاراکتر خود را به سرعت خاص و زیبا کنید. همچنین با دیدن بوتیک سایر افراد میتونید آنها را به بروز کردن مجموعه‌های خود تشویق کنید. این بازی یکی از بهترین بازی‌های دخترانه موجود در بازار است.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۷- بازی Farmville 2:

 

farmville 2 country escape

بازی فارم وایل ۲ یکی از محبوب ترین بازی‌های مزرعه‌داری است که توسط Zynga توسعه پیدا کرده است و به جرئت یکی از سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌های دخترانه. این یک بازی رایگان است که می توانید در آن با دیگر مزرعه‌داران به پرورش حیوانات و ماهی بپردازید. همچنین باغ بسازید و با دیگران به تجارت بپردازید.

این بازی را بصورت آفلاین هم میتوانید داشته باشید و با پرداخت مبلغ اندکی امکانات و ویژگی‌های جدیدی را به بازی اضافه کنید.

ویژگی‌های خاص این بازی آن‌را به یک بازی اعتیادآور تبدیل کرده است؛ برای همین زمانی‌که درحال انجام این بازی هستید نمی‌توانید به راحتی آن‌را کنار بگذارید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد


۱۸- بازی Stylist Girl- Make me Gorgeous:

 

unnamed 3

آخرین بازی در لیست بهترین بازی‌های دخترانه ما Stylish Girl است. این بازی هم مانند سایر بازی های نقش‌آفرینی به شما اجازه می‌دهد تا شخصیت خاص خود را با امکانات گوناگون مانند رنگ ومدل مو، لباس ، آرایش و… بسازید. همچنین میتوانید آواتار شخصیت موردنظرتان را با لباس‌های گوناگون و زیبا تغییر دهید.

باانتخاب لباس‌های شیک و اضافه کردن اکسسوری‌های زیبا میتوانید ظاهر کاراکتر را هرچه زیباتر بکنید. آواتارتان را با بقیه به اشتراک بگذارید تا بیشتر ازبازی لذت ببرید.

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون/آیپد

به پایان لیست بهترین بازی‌های دخترانه رسیدیم. اگر شما نیز بازی خاصی پیدا کرده‌اید با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.


دیگر مطالب مرتبط با بازی‌های موبایلی ما را از دست ندهید:

برترین بازی‌های گوشی‌های اندروید در سال ۲۰۲۰
خواندن
۱۴ بازی موبایلی که نباید از تجربه‌ی آن‌ها غافل شوید
خواندن
منبع
سایت Trespedia
برچسب ها
عضویت
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
کیانا
کیانا
1 سال قبل

عالی بودن مرسی

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x