راهنمای بازی

راهنمای بازی Two Point Hospital – نکاتی که تجربه شما را بهتر می‌کنند

نکاتی که هر بازیکنی را برای داشتن یک بیمارستان واقعی آماده می‌کند!

اگر می‌خواهید با تجربه‌ی Two Point Hospital وارد تجارت پزشکی شده، همه‌چیز را در بهترین حالت نگه‌داشته و درآمدزایی کنید، صرفا در اختیار داشتن چند نکته‌ی کارآمدی نمی‌تواند برای هیچ‌یک از اهدافتان مفید باشد. Two Point Hospital به شکلی جزئی و عمیق همه‌چیز را شبیه‌سازی می‌کند. لذا، شما باید علاوه‌بر ساخت اتاق بستری برای بیماران خود و بررسی کادر خدمه، همه‌چیز را به نحوی عالی مدیریت کرده و البته از بیماران خود مراقبت کنید. همه‌ی این‌ها در حالی‌ است که شما مشغول به انجام حساب‌ و کتاب بنای خود هم هستید! پس اگر بدون برنامه‌ی قبلی مشغول به کار شوید، یا اتاق اورژانس‌تان به یک فاجعه تبدیل می‌شود و یا سرمایه‌‌ی شما تمام شده، خود را غرق در قرض و بدهکاری می‌یابید. پس اگر شما هم طالب یک تجربه‌ی مناسب از Two Point Hospital هستید، بهتر است مقاله‌ی «نکات الزامی Two Point Hospital» را در سایت پیکسل‌آرتس تا انتها مطالعه کنید.

راهنمای بازی Two Point Hospital
ساخت بنایی جدید حین تجربه‌ی بازی کار حیاتی است.

۱. حین ساخت بنای خود خوب فکر کنید

هنگام ساخت‌ و ساز عجله نکنید. اگر که همه چیز را یک‌جا با هم بسازید، نتیجه‌اش سخت‌کردن کاری است که به آسانی می‌توان حلش کرد. شتاب‌زدگی حین ساخت موجب اتمام سریع پول هم می‌شود. با بناهای پایه شروع کنید. سازه‌هایی اعم از بخش پذیرش، دفتر پزشک عمومی، داروخانه، اتاق خدمه و توالت‌ها می‌توانند کارساز باشند. سپس یک دکتر، یک دستیار، یک پرستار و یک خدمتکار استخدام کنید. بعد از آن می‌توانید به صندلی خود لم داده، به نظارت نیاز‌های بیماران خود پرداخته و سرانجام به آن‌ها رسیدگی کنید. این‌کار به‌مرور موجب ایجاد یک درآمد ثابت و خوب می‌شود. خود را مجبور به گسترش وسیع محیط بیمارستان نکنید، زیرا آن هزینه را می‌توان برای جای بهتری صرف کرد. با گذشت اندک زمانی، نیاز به ساخت اتاق‌های بزرگتری به‌وجود خواهد آمد و آنجاست که پول ذخیره شده به کمک شما می‌آید. هرچند به یاد داشته باشد که هیچوقت تنها به منظور داشتن فضای بیشتر به ساخت‌وساز مشغول نشوید. Two Point Hospital از شما می‌خواهد دوراندیش باشید.

راهنمای بازی Viking Rise | آموزش بازی وایکینگ رایز
خواندن
راهنمای بازی Two Point Hospital
بایستی حواستان به اندازه‌ی اتاق‌ها هم باشد

۲. اتاق‌هایتان را کوچک نگه‌ دارید

حین ساخت‌ و ساز، تا حد امکان از اتاق‌های کوچک استفاده کرده تا بتوانید نهایت استفاده را از فضای خالی موجود ببرید. همچنین بایستی ذکر کرد که تزئین و تقویت اتاق‌های کوچک‌تر امر ساده‌ای است. چهارچوب بیمارستان خود را پیش از هر کاری در نظر داشته باشید تا با ایجاد فضای کافی بین راهروها، که حداقل دو مکعب فضا نیاز دارند،‌ از برخورد افراد به یکدیگر پیش‌گیری کنید. اگر اشخاص حین حرکت با یکدیگر برخورد داشته باشند، از سرعتشان کم شده و روند بیمارستان مختل می‌شود. با وجود این‌ که اتاق‌های کوچک‌تر قابل دسترسی‌تر هم هستند. شما هروقت که بخواهید می‌توانید مکان جای‌گیری و اندازه‌ی اتاق‌هایتان را صرفا با استفاده از نشانه‌های افزایش و کاهش بالای صفحه تنظیم کنید.

راهنمای بازی Two Point Hospital

۳. موقعیت کاری خود را گسترش دهید

حواستان را همیشه به اهداف کاری خود، که در سمت راست بالای صفحه‌ی بازی نمایش داده می‌شوند، جلب کرده و درصدد انجامشان باشید. انجام این اهداف از Two Point Hospital موجب افزایش امتیاز بیمارستان شما،‌ آزادسازی آیتم‌های بیشتر و کسب پول و امتیاز Kudosh می‌شود. شما با استفاده از این نوع امتیاز می‌توانید آیتم‌های مخصوصی را حین پیشروی در بازی آزاد کرده و از آن‌ها استفاده کنید.

راهنمای بازی Two Point Hospital
چالش‌های بازی جذاب و سرگرم‌کننده‌اند

۴. با چالش‌ها روبه‌رو شوید.

همیشه چالش‌هایی را که برایتان ظاهر می‌شوند قبول کنید، چرا که با انجامشان نه تنها پول و امتیاز اضافه بدست می‌آورید، بلکه امتیاز بیمارستان شما بالا هم می‌رود. نسبت به سقف زمانی آن‌ها هوشیار باشید. سعی کنید چالش‌ها را اول انجام دهید و در صورت نیاز، اتاق‌های اضافه ساخته یا افراد جدید استخدام کنید. اگر برای انجام چالش مربوطه نیاز بودند، از آن‌ها دریغ نکنید. در Two Point Hospital خبری از سادگی مطلق نیست.

راهنمای بازی FIFA 20 - نکاتی کلیدی برای دفاع کردن
خواندن

راهنمای بازی Two Point Hospital

۵. پرستیژ بیمارستان خود را افزایش دهید

Two Point Hospital به ظواهر و زیبایی هم اهمیت می‌دهد. به محض کسب امتیازهای Kudosh، بهتر است کمی از آن‌ها را برای آزادسازی یک‌ سری پوستر و نقاشی که به‌ عنوان موارد افزایش‌دهنده‌ی پرستیژ بیمارستان نشانه‌گذاری شده‌اند، استفاده کنید تا بدان وسیله محبوبیت بیمارستان شما بیشتر شود. با قرار دادن تعداد زیادی از موارد یاد شده در هر اتاق می‌توانید به آسانی به درجه‌ی سوم پرتسیژ دست یابید. روشی ساده،‌ ارزان اما بسیار کارآمدی برای افزایش امتیاز بیمارستان.

راهنمای بازی Two Point Hospital

۶. به وقایع درون بیمارستان توجه کنید

هنگام تجربه‌ی Two Point Hospital باید حواستان به وقایع اطراف بیمارستان باشد تا، برای مثال، تعیین کنید که به بنایی اضافه نیاز است یا خیر. اگر بیماران در انتظار یک اتاق بخصوص ایستاده‌اند، پس نیاز بیشتری به مکان برای نشستن دارید. بهتر است در این موقعیت چندین نیمکت جدید بسازید. اگر روی زمین مقداری زباله جمع شده سطل زباله تازه‌ای بسازید و اگر «اتفاقات بالقوه‌ای» در حال رخ دادن هستند پس بهتر است توالت‌های بیشتری را در لیست ساختمان‌هایتان قرار دهید! شما همچنین می‌توانید نیاز‌های بیماران خود را از طریق «لیست بیماران» که در سمت چپ، پایین صفحه قرار دارد چک کنید. این‌گونه متوجه رخداد مشکلات حاد و یا نیاز اشخاص به توجه بیشتر خواهید شد.

راهنمای بازی Two Point Hospital

۷. استراحت یادتان نرود

فراموش نکنید که در هر نقطه، اگر شرایط از دستتان خارج شد، می‌توانید Two Point Hospital را Pause کرده تا پیام‌های دریافتی‌تان را مطالعه و وضعیت کلی بیمارستان را مرور نمایید و یا حتی تصمیمات خود را در قبال حرکات بعدی خود بدون وجود هر گونه فشار ناشی از زمان تعیین کنید. بازیکنان قادر خواهند بود در این بین ساختمان‌های تازه‌ای ساخته، اشخاص جدید استخدام یا آیتم‌های جدید و مختلف را خریداری کرده بدون آن‌که ذره‌ای نگران رفت‌ و آمد بیماران جدید باشید. و بالعکس، اگر همه چیز تحت کنترل شماست، می‌توانید با بالا بردن سرعت زمان بازی، رفت‌ و آمد بیماران را سریعتر کرده و پول بیشتری را بدون اتلاف وقت کسب کنید.

راهنمای قدم به قدم و جامع بازی Cube Escape: The Cave
خواندن

راهنمای بازی Two Point Hospital

۸. حواستان به کادر خدمه‌ی بیمارستان باشد

در Two Point Hospital، نظارت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بازیکن باید دقت کند و ببیند که خدمه‌اش کجا هستند و توجه داشته باشد که اتاقی بدون نیروی لازم باقی نماند. شما می‌توانید به کمک نشانه‌های میزکار یا دستگاه‌های مربوطه بفهمید که آیا مریضی منتظر ارائه‌ی خدمات است یا خیر. بیماران برای دریافت خدمت وارد یک صف می‌شوند، برای همین اگر زیاد صبر کنید صف شما پر شده و دیگر نمی‌توانید بیماری را پذیرش نمایید. به یاد داشته باشید که همیشه نیروی بیشتری را در مقایسه با اتاق‌های بیمارستان خود استخدام کنید تا این‌گونه مطمئن شوید خدمه‌ی شما استراحت کافی را میان کارشان، بدون ایجاد اختلال در کار بیمارستان یا به تاخیر انداختن درمان بیماران، داشته‌اند.

راهنمای بازی Two Point Hospital

۹. نیروی مناسب را برای کارهای مختلف بیمارستانی انتخاب کنید

در بخش مربوط به خدمه، زیر بخش مشاغل، مشخص شده که هر شخص در چه زمینه‌ای تخصص دارد. لذا، Two Point Hospital بازیکنان را تشویق می‌کند که افرادی مناسب را برای حوزه‌های مختلف بیمارستان انتخاب کنند. شما می‌توانید با این کار، از فعالیت اشخاص در بخش‌هایی که در آنجا پیش‌زمینه‌ خاصی ندارند جلوگیری کنید. علاوه بر تقویت راندمان بیمارستان، با این کار شما به کادر خود نظم بخشیده، موجب عدم سردرگمی‌شان خواهید شد. موارد مذکور در انتها ختم به پیشرفت وضعیت درمان و رسیدگی شده که شهرت بیمارستان را هم در دراز مدت افزایش می‌دهد.

راهنمای بازی Two Point Hospital

۱۰. خدمه خود را شاهد نگه دارید

مطمئن شوید حین تجربه‌ی Two Point Hospital، بر خدمه‌ی خود از طریق بخش مربوطه نظارت داشته باشید. اینطور متوجه خواهید شد که آیا در قبال حقوق دریافتی‌شان و نیازهای شخصی رضایت کافی دارند یا خیر. حفظ تعادل میان نیازهای کادر خدمه‌ی بیمارستان و لازمه‌های خود بیمارستان موردی است حیاتی. شما می‌توانید در هر نقطه از بازی، نیروی کارتان را در بخش بخصوصی استخدام کرده و یا حتی به آن‌ها مرخصی دهید.

راهنمای بازی Call of Duty: Mobile - هفت نکته برای رسیدن به آخرین حلقه در بخش بتل رویال
خواندن

راهنمای بازی Two Point Hospital

۱۱. سلامت ابزار و دستگاه‌های بیمارستان را حفظ کنید

شما می‌توانید وضعیت دستگاه‌های مربوطه هر بخش را با بردن Pointer بازی روی آنان بررسی کرده و آگاه شوید که آیا نیاز به سرویس دارند یا خیر. انفجار ابزارهای پزشکی آخرین چیزی است که بازیکنان حین تجربه‌ی Two Point Hospital به آن نیاز دارند. بهتر است در اتاق‌ها ابزار ضد حریق قرار دهید تا از شرایط ناگوار جلوگیری کنید.

راهنمای بازی Two Point Hospital

۱۲. اطلاعات کلی بیمارستان خود را دریابید

با استفاده از بخش‌ اطلاعات، بازیکنان می‌توانند از جهات گوناگون نسبت به وضعیت بیمارستان خود آگاه شوند. اطلاعات بخش‌های مختلف عبارتند از جذابیت، وضعیت ضدعفونی بودن و دمای کلی. دما می‌تواند با پیشروی در بازی به عاملی حیاتی تبدیل شود، پس بهتر است با نصب دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا دما را در حد متعادل نگه‌ دارید. در اتاق‌های کوچک مثل اندازه‌های سه در سه نیازی به دستگاه‌های بزرگی نیست و مدل‌های پیشرفته‌تر مختص راهرو‌ها یا محل‌هایی است که شلوغ می‌شوند. نکات فوق شما را در داشتن یک محیط کاری و سالم یاری خواهند کرد. در اداره‌ی بهترین بیمارستان ممکن موفق باشید!

منبع
Games Radar
عضویت
اطلاع از
guest

2 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
عباس
عباس
4 سال قبل

مقاله خیلی خوب بودش من همش شلوغ میشه بیمارستانم مردم میمییرن خخخخخخ همش بیمارس تانم پره روحه مردم فرار میکنن خخخخ

امیرعلی
امیرعلی
Reply to  عباس
4 سال قبل

مرگه خخخخخ???

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x