راهنمای بازی

راهنمای بازی Toy Blast | ترفندها و نکات

با راهنمای زیر تمامی ستاره‌ها را از آن خود کنید

Toy Blast یک بازی بازی معمایی هیجان‌انگیز ساخته شده توسط استودیوی «پییک گیمز» (Peak Games) بوده که هم‌اکنون روی گوشی‌های همراه حامل سیستم‌عامل «اَندروید» و iOS موجود است. Toy Blast در باطن از آن دسته عناوینی است که طی بازی با یافتن ترکیبات هم‌رنگ و هم‌شکل اشکال مختلف، به حل معمای هر مرحله می‌پردازید. لذا، موجودیت این بازی روی هر دو پلتفرم محبوب گوشی‌های همراه چندان عجیب نیست، چرا که این سبک بخصوص از محبوبیت بالایی، به دلیل سادگی‌اش، برخوردار است. هدف شما در Toy Blast، کمک کردن به کودکی «اِیمی» (Amy) نام است تا بتواند با چینش دو یا چند مکعب هم‌رنگ، آن‌ها را از بین برده و اسباب‌بازی‌های با ارزش بیشتری را جمع‌آوری کند. یافتن این وسایل به شما در عبور از مراحل بازی کمک خواهد کرد. با وجود تشابه کلیت این بازی با دیگر عناوین موجود و هم‌سبک، «پییک گیمز» بیان می‌کند که Toy Blast با دیگر عناوین این سبک تفاوت داشته و تجربه‌ای متمایز را ارائه می‌دهد. هرچند با وجود این ادعا، سازندگان دقیقا نگفته‌اند که Toy Blast چه تعداد مرحله‌ی قابل بازی دارد، اما چیزی که مشخص بوده، شباهت این بازی با دیگر عناوین موجود در زمینه‌ی استفاده از قدرت‌های ویژه و Upgradeهای گوناگون به‌منظور عبور از مراحل سخت است. اگر شما هم آماده‌اید تا به «اِیمی» کمک کنید تا در Toy Blast اسباب‌بازی‌هایش را دوباره بدست بیاورد، راهنمای ذیل را جهت داشتن تجربه‌ای بهتر و آسان‌تر در وب‌سایت پیکسل‌آرتس دنبال کنید.

۱. از حقه‌ی پرش زمانی در Toy Blast به منظور کسب شانس دوباره استفاده کنید

شما می‌توانید عنوان Toy Blast را روی شبکه‌های مجازی مختلف که از رایانه‌های شخصی قابل دسترسی‌اند، تجربه کنید، اما برای استفاده از حقه‌ی فوق، نیاز به یک گوشی همراه دارید. اگر Toy Blast را روی یک دستگاه حامل سیستم عامل‌های Android یا iOS شروع کنید، می‌توانید از این راه برای کسب دوباره‌ی «جان‌های از دست رفته» (Lost lives) بهره ببرید. در روش پرش زمانی، شما به تنظیمات گوشی خود رجوع کرده، زمان دستگاه همراه خود را سی دقیقه جلو برده و این‌گونه از صبر کردن اضافی به‌منظور کسب شانس دوباره پرهیز می‌کنید. سپس، بعد از اتمام کارتان و رسیدن به چیزی که می‌خواهید، دوباره به تنظیمات رجوع کرده و زمان گوشی خود را به حالت عادی بازمی‌گردانید.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 6 - مراحل لیون (قسمت دوم)
خواندن

۲. در Toy Blast سکه‌های بیشتری را بدست بیاورید

در Toy Blast، سکه‌ها واحد ارزی درجه یک بازی محسوب می‌شوند، یعنی با استفاده از آن‌ها می‌توانید مواردی را خریداری کنید که بطور عادی در دسترس شما قرار نمی‌گیرند. لذا، وجودشان حیاتی است. باری دیگر نیاز است ذکر کنیم که برای این روش هم بایستی Toy Blast را روی دستگاه همراه تجربه کنید. با اتصال بازی خود به شبکه‌ی مجازی «فیس‌بووک» (Facebook)، شما ۲۵ سکه‌ی بازی را رایگان دریافت کرده بدون آن‌که ذره‌ای پول پرداخت نمایید.


۳. از وصل کردن Toy Blast به شبکه‌های مجازی نهایت استفاده را ببرید

بعد از وصل کردن Toy Blast به شبکه‌ی «فیس‌بووک»، چه مواردی برای شما موجود می‌شود؟ اگر شما از آن دسته اشخاصی هستید که چندان علاقه‌ای به تجربه‌ی بازی از طریق دستگاه همراه یا تبلت خود ندارند، این راه می‌تواند برایتان کمی مشکل باشد. اما اگر با گوشی خود تعامل بسیاری دارید، می‌توانید از دوستان خود درخواست کنید تا برایتان جان‌های اضافه بفرستند. اگر احیانا در بازی دوستی ندارید، با ملحق شدن به گروه‌های هواداران و یا با رجوع به بخش نظرات، دوستان تازه‌ای پیدا کرده، سپس اقدام به انجام راه مذکور کنید.


۴. با استفاده از مکعب‌های درون Toy Blast، اقدام به ساخت Comboهای مختلف کنید

شما در Toy Blast اجازه دارید حداقل دو مکعب هم‌رنگ را بهم متصل کرده و آن‌ها را از بین ببرید. با این حال، مکانیزم «سه‌رنگ مشابه‌» قدیمی بازی‌های هم‌سبک Toy Blast کماکان در این عنوان هم وجود داشته و به شیوه‌های مختلفی می‌تواند به شما کمک کند. یکی از این شیوه‌ها، استفاده از مکعب‌های خاصی است که کنار یکدیگر بوده و خصلت انفجاری دارند. بازیکن با آن‌ها می‌تواند حرکات زنجیره‌واری را پیاده کند که به وی در پاک‌سازی زودتر صفحه‌ی بازی کمک بسیاری می‌رساند. اسباب‌بازی‌های «اِیمی» هم این‌گونه راحت‌تر بیرون آمده و شانس شما را برای کسب امتیاز سه ستاره در مراحل بازی بیشتر می‌کنند.

راهنمای قدم به قدم مراحل بازی Resident Evil 5 (قسمت دوم)
خواندن

۵. مکعب‌های مخصوص انفجاری Toy Blast با اتمام یک مرحله خودکار منفجر می‌شوند

دقت داشته باشید که برای عبور از برخی مراحل، نیازی نیست که همیشه از مکعب‌های مخصوص استفاده کنید. اما چرا باید آن‌ها را محفوظ نگه‌دارید؟ زیرا با به پایان رسیدن مرحله و انفجار خودکار مکعب‌ها، شما امتیاز بسیار بیشتری گرفته و شانس‌تان برای گرفتن سه ستاره در مراحل دوبرابر می‌شود.

در پایان برای دانلود بازی Toy Blast می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود بازی برای iOS

دانلود بازی برای اندروید

منبع
LevelWinner
0 0 رای
امتیاز مطلب
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن