راهنمای بازی

راهنمای بازی Toon Blast | ترفند‌ها و نکات

با راهنمای زیر درک بهتری از قوانین بازی داشته باشید

Toon Blast یک بازی معمایی ساخته شده توسط استودیو‌ی Peak Games بوده که هم‌اکنون روی پلتفرم‌های اندروید و iOS موجود است. بازی Toon Blast به دلیل سادگی، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. هدف شما در طول بازی، یافتن ترکیبات هم‌شکل و هم‌رنگ و حل معمای هر مرحله است. با پیکسل آرتس همراه باشید تا به کمک نکاتی که در این مطلب ذکر می‌شود، رتبه خود را در تابلو امتیازات بازی بالاتر برده، و تمامی مراحل بازی را با امتیاز سه ستاره کامل کنید.


۱. از قسمت پایین صفحه شروع به کار کرده و حواستان به ترکیب‌های بزرگ باشد

در فصل آغازین Toon Blast، شما با انواع معما‌های بازی آشنا خواهید شد. این مراحل آغازین به این منظور است که به شما نمای کلی از همه چیز‌هایی که در فصل‌های بعدی با آنها روبرو خواهید شد بدهد. ممکن است برخی از عناصری که با آنها روبرو می‌شوید دارای ترکیب سختی باشند که باید آنها را از بین ببرید. در طی این مراحل که یک دسته مکعب در قسمت پایین صفحه وجود دارد، بهتر است از آن موقعیت شروع کنید. دنبال از بین بردن مکعب‌های پایینی صفحه باشید تا مکعب‌های بالاتر، در موقعیت بهتری قرار بگیرند.

پس از مدتی شما خودتان را در موقعیت‌های سخت‌تری پیدا خواهید کرد که باید راه خودتان را از میان شمار زیادی از موانع پیدا کنید. ممکن است در مراحل اولیه بازی مکعب‌های خوبی را نیابید؛ زیرا ممکن است موانع فضای زیادی را در آن قسمت اشغال کنند. برای کسب امتیاز بیشتر و استفاده درست از موانع، سعی کنید تا ترکیب‌هایی درست کنید که بیشتر از ۳ مکعب را شامل شوند. این روش به شما کمک می‌کند تا تقویت‌کننده‌های بازی همچون موشک، بمب و توپ دیسکو را بسازید. استفاده از این تقویت‌کننده‌ها به تنهایی می‌تواند به شما کمک زیادی نماید، اما اگر آنها را با یکدیگر ترکیب کنید، نتایج بهتری را کسب خواهید کرد.


۲. به ساختن قطعات پازل ویژه عادت کنید و هنگامی که اوضاع پیچیده‌تر شد، از تقویت‌کننده‌ها استفاده کنید.

Toon Blast به شما اجازه می‌دهد تا ترکیب‌های بزرگی را ایجاد کنید که قدرت‌های فوق الذکر بازی را به وجود می‌آورند. با ترکیب پنج مکعب موشک، هفت مکعب بمب، و نه مکعب توپ دیسکو ایجاد می‌شود. در نهایت شما صاحب تقویت‌کننده خواهید شد که می‌توانید از آن در مرحله بعد استفاده کنید.

تمامی تقویت‌کننده‌های بازی در نوع خود مفید هستند. دستکش بُکس همه چیز را در یک ردیف نابود می‌کند، چکُش هر مکعب یا مانع انتخابی را از بین می‌برد، سندان (Anvil) همه چیز در یک ستون را از بین می‌برد و تاس مجموعه‌ای از مکعب‌های انتخابی را به هم می‌ریزد. بمب و توپ دیسکو نیز به عنوان تقویت‌کننده قابل جمع‌آوری هستند. هنگامی که تعداد حرکت زیادی برای شما باقی نمانده، تنها راه نجات شما تقویت‌کننده‌های از پیش تنظیم شده هستند. لازم به ذکر است که شما از صندوق‌های بازی می‌توانید تقویت‌کننده بگیرید. در بازی دو نوع صندوق وجود دارد. یکی از آنها Toon Chest نام دارد که هر ۱۰ مرحله یکی از آنها را بدست می‌آورید و دیگری Star Chest نام داشته که می‌توانید با ۲۰ ستاره آن را باز کنید.

۳. بادکنک‌ها، اردک‌ها و حباب‌ها

Toon Blast با داشتن مراحل بسیار زیاد، اهداف مختلفی را برای کامل کردن ارائه می‌دهد. هنگامی که با ردیف و یا ستون‌های بادکنک روبرو می‌شوید، به سادگی با ایجاد ترکیب در کنارشان، آنها را از بین ببرید. اردک‌ها را نیز باید با از بین بردن مکعب‌های زیرین، به پایین صفحه بیاورید تا جمع‌آوری شوند.

و در آخر، باید حباب‌ها را با تطبیق مکعب موجود در آنها از بین ببرید. سعی کنید در طول مراحلی که این نوع موانع را دارند، موشک تولید کنید. این موانع کمک می‌کنند تا ردیف‌هایی که دارای بادکنک و حباب هستند را از بین ببرید. علاوه بر این، سقوط اردک‌ها را راحت‌تر خواهند کرد. ترکیب کردن موشک با توپ دیسکو‌ یا بمب (حتی می‌توانید هر سه آنها را باهم ترکیب کنید) راهی مطمئن برای خلاص شدن از شر این سه مانع است.

۴. جعبه‌ها و لامپ‌ها

از مراحل سخت‌تر Toon Blast می‌توان به آنهایی اشاره کرد که دارای موانع جعبه و لامپ هستند. برای از بین بردن جعبه‌ها، باید در کنار آنها ترکیب ایجاد کنید. ابتدا روی از بین بردن یکی از ردیف‌های بیرونی جعبه‌ها تمرکز کنید و به سمت جعبه‌هایی که در وسط قرار دارند پیشروی نمایید. موشک‌ها و چکش نیز تاثیر بسزایی در از بین بردن جعبه‌ها دارند. اگر چند جعبه در نقاطی گیر کرده باشند که ترکیبی در نزدیکی آنها وجود نداشته باشد، با استفاده از چکش می‌توانید آنها را از بین ببرید.

در مورد لامپ‌ها، شما باید دو کار را انجام دهید. برای روشن کردن آنها، مکعب‌های هم رنگ را ترکیب کنید، سپس یک بار دیگر این کار را انجام دهید تا سرانجام از بین بروند. با ترکیب‌های بزرگ می‌توانید چندین لامپ را به طور همزمان روشن کنید.

۵. قلب‌ها و سکه‌های اضافی را بگیرید!

اگر مرحله‌ای را نتوانستید رد کنید، برای تلاش مجدد جهت انجام آن مرحله یک قلب از شما کم می‌شود، در حالی که ارز اصلی بازی سکه است. دیر یا زود، سکه کافی برای انجام یک مرحله را نخواهید داشت و ممکن است با یک سد پیشرفت روبرو شوید که در نتیجه آن تمامی قلب‌هایتان را از دست می‌دهید.

اینجاست که ویژگی تیم بازی ظاهر می‌شود. وقتی این حالت بازی برای شما باز شد، می‌توانید با یک گروه بزرگی از بازیکنان دیگر همراه شوید و در بخش چت آن به هر بازیکنی که نیازمند قلب است، قلب هدیه دهید. انجام این کار به شما کمک می‌کند که سکه بیشتری بدست آورید. همچنین می‌توانید هر چند ساعت یکبار از همان تیم درخواست قلب کنید. حتما به یک تیم فعال بپیوندید تا هرگز فرصت بدست آوردن قلب و سکه اضافی را از دست ندهید.

در پایان برای دانلود بازی Toon Blast می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده نمایید:

دانلود بازی برای iOS

دانلود بازی برای اندروید

منبع
Heavy
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن