راهنمای بازی

راهنمای بازی State of Survival

نکات، ترفندها و استراتژی‌ها

بازی State of Survival یک عنوان استراتژی هم‌زمان براساس وقایع یک آخرالزمان زامبی‌وار است. در این عنوان شاهد زامبی‌های مرگبار، تجهیزات علمی تخیلی مدرن، و نیروهای نظامی و سلاح‌های امروزی هستیم. همانند دیگر عناوین سبک RTS، بازی State of Survival از بازیکنان می‌خواهد تا با ایجاد و بهبود سکونتگاه‌های خود با دیگر بازیکنان در سراسر دنیا رقابت نموده، قدرتمند شوند، و سلطه خود را در نقشه جهانی نشان دهند. در این مقاله راهنمای بازی State of Survival ما نکات، ترفند‌ها و استراتژی‌هایی را برای شما گردآوری نموده‌ایم که می‌توانند شروع سفرتان در این دنیای مملوء از زامبی را بهبود ببخشند. در ادامه با ما در پیکسل آرتس همراه باشید.

راهنمای بازی State of Survival – نکات و ترفندها

۱. به صورت مداوم آنلاین باشید

اولین و مهمترین نکته در راهنمای بازی State of Survival که تقریباً برای تمامی عناوین سبک RTS صادق بوده، آن است که حضوری مداوم در بازی داشته باشید. شما باید به صورت مداوم آنلاین شوید. آنلاین بودن شرط اولیه برای انجام بسیاری از کارها مانند تلاش برای کسب منابع بیشتر، استفاده از نیروهای نظامی، انجام تحقیقات و پژوهش‌های مداوم و موارد دیگر است. این بهترین و مؤثرترین راه برای قوی‌تر شدن از بازیکنان دیگر می‌باشد. تا جایی که می‌توانید به کسب منابع بیشتر بپردازید. در سطوح بالاتر منابع شما به آسانی تمام خواهند شد.

۲. همیشه سازنده (Builder) خود را درگیر کاری نگه دارید

تلاش کنید تا سازنده (Builder) شما همیشه فعال و مشغول انجام کاری باشد. بازی در ابتدا به شما یک سازنده می‌دهد و او برای ساخت، بهبود و پیشرفت سکونتگاه شما ضروری است. هرچند شما می‌توانید با پرداخت مبلغی (پول واقعی) یک سازنده همیشگی دیگر نیز برای خود استخدام کنید. شما همچنین قابلیت آن را دارید تا با پرداخت ۲۰۰ Biocaps یک سازنده دیگر را به صورت موقت و برای دو روز به استخدام خود در آورید.

۳. تنها پس از رسیدن به سطح ۷ شروع به ساخت نیروهای نظامی کنید

یکی دیگر از نکات مهم راهنمای بازی State of Survival که شاید بازیکنان زیادی از آن آگاه نباشند، آن است که به محض ایجاد ساختمان Barracks (پادگان) نباید روی ایجاد و توسعه نیروهای نظامی خود تمرکز کنید. ابتدا تلاش نمایید تا مقر (Headquarters) خود را به سطح ۷ ارتقاء دهید، و سپس پادگان، گاراژ و مزرعه (Range) خود را به این سطح برسانید. این امر به شما کمک خواهد کرد تا نیروهای نظامی رده ۳ (Tier 3) بسازید.

۴. در حیات وحش به جستجو بپردازید

زمانی که به نیروهای نظامی ارتقاء یافته و رده بالا (رده ۳) دست یافتید، به جستجو در حیات وحش پرداخته و مشغول شکار هیولاها شوید. این عمل به صورت خودکار صورت می‌پذیرد پس تنها کافیست زمانی که خود مشغول انجام فعالیت دیگری هستید، نیروهایتان را راهی این کار نمایید تا خودشان از پس هیولاها برآیند. به صورت مداوم نیروهای خود را به نبرد با هیولاها فرستاده تا منابع بسیاری جمع‌آوری کنید.

۵. خط داستانی Explore Trail را در Hero Precinct کامل کنید و قهرمان‌های خود را ارتقاء دهید

انجام این خطوط داستانی بسیار با اهمیت است زیرا آن‌ها پاداش‌هایی چون راهنمای مبارزات (XP)، نشانه‌ها، تکه‌های قهرمانان و تجهیزات ارتقاء قهرمان‌ها را برایتان فراهم می‌آورند. پس حتماً به تجربه این بخش پرداخته و قهرمانان (Heroes) خود را قوی‌تر کنید.

سطح قهرمان‌ها پس از بدست آوردن میزان خاصی XP از مبارزاتی چون مسیر کاوشگر (Explorer Trail)، شکست دادن زامبی‌ها و … افزایش می‌یابد. قهرمانانی را افزایش سطح دهید که بهتر بوده و می‌توانید برای مدت بیشتری از آن‌ها استفاده کنید.

۶. کمپ تمرینی خود را به صورت منظم ارتقاء دهید

ساختمان‌های زیادی در بازی وجود داشته و مطمئناً بازیکنان بسیاری ارتقاء تعدادی از آنان را از یاد می‌برند. در این بخش از راهنمای بازی State of Survival می‌خواهیم به یکی از این ساختمان‌ها که اکثر بازیکنان ارتقاء آن را از یاد برده‌اند بپردازیم و آن نیز کمپ تمرینی (Training Camp) است. کمپ تمرینی برای افزایش ظرفیت تمرین از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد. برای افزایش تعداد نیروهای نظامی که می‌توان تمرین داد و بالا بردن سرعت تمرین کردن آن‌ها در سکونتگاه، باید به صورت مداوم کمپ تمرینی خود را ارتقاء دهید.

۷. به یک اتحاد بپیوندید

پیوستن به یک اتحاد (Alliance) نه تنها مزایای بسیاری دارد، بلکه سرگرم‌کننده‌ترین بخش بازی نیز است. با پیوستن به یک اتحاد شما واجد شرایط برای رویدادهای انحصاری و جوایز بهتر هستید و بخشی از گروهی قدرتمند در کل سیستم‌های سکونتگاه می‌شوید. از طریق اتحاد شما می‌توانید به دژها حمله کنید، دفاعی قدرتمند داشته باشید و به تبادل منابع بپردازید.

اهدا کردن به اتحاد برای شما امتیازات اتحاد به همراه داشته که می‌توانید از آن‌ها برای بدست آوردن جوایز برتری چون Chief Rename یا Alliance Relocator استفاده کنید.

راهنمای بازی State of Survival – مزایای پیوستن به یک اتحاد

  • تایمر کمکی اتحاد می‌تواند به شما کمک کند تا تایمر ساخت و ساز، پژوهش و تمرین را کاهش دهید.
  • اعضای اتحاد برای کشتن هیولاهای آلوده، شکارچیان آلوده و خرید بعضی بسته‌ها، پک‌های Aly دریافت خواهند کرد.
  • با کمک در ساخت مقر اتحاد، برج‌های اتحاد و افزایش قلمرو اتحاد، امتیازات ویژه اتحاد بدست می‌آورید.
  • می‌توان از امتیازات برای بدست آوردن اقلام موجود در فروشگاه اتحاد استفاده کرد.
  • پس از ساخت نقطه اجتماع (Assembly Point)، متحدین شما می‌توانند نیروهای کمکی برای دفاع از سکونتگاه شما ارسال کنند.
  • پس از ساخت یک ایستگاه فرماندهی (Command Station) شما می‌توانید لشکرکشی‌هایی را به صورت مشترک با متحدین خود آغاز کنید. حتی بدون ساخت این ایستگاه نیز می‌توان در لشکرکشی‌های آغاز شده توسط متحدینتان شرکت نمایید.
  • شما می‌توانید از قابلیت Hero Support (پشتیبانی قهرمان) متحدین خود برای اتمام چالش‌های Explorer Trail دشوارتر استفاده کنید.

۸. سکونتگاه خود را به قلمرو اتحاد منتقل نمایید

تقریباً به پایان راهنمای بازی State of Survival رسیده‌ایم، اما هنوز چندین نکته دیگر وجود داشته که می‌توانند به شما در تجربه این عنوان کمک کنند. یکی از این نکات بردن سکونتگاه‌تان به قلمرو اتحاد به وسیله Alliance Relocator (جابجا کننده اتحاد) است. اگر شما تنها و در نقطه‌ای پرت باشید، نسبت به حملات رقبای مختلف که می‌خواهند منابع را از مقر شما غارت کنند، آسیب‌پذیر خواهید بود. اما زمانی که در قلمرو اتحاد خود قرار بگیرید، پیرامون شما را افراد اتحاد و دوستانتان محاصره کرده‌اند و از این رو سکونتگاه شما مورد محافظت قرار می‌گیرد. در ابتدا، شما سه Alliance Relocator خواهید داشت.

۹. به صورت مؤثر از درخت استعداد استفاده کنید

درخت استعداد دارای دو شاخه است؛ جنگ و اقتصاد. بسته به سبک بازی خود، امتیازات استعداد را در این دو شاخه تقسیم کنید. به عنوان مثال اگر در یک برهه زمانی مشخص تمرکز شما روی بدست آوردن منابع است، امتیازات خود را در شاخه اقتصاد مصرف کرده و سپس زمانی که خواستید روی حمله و مبارزات تمرکز کنید، با بازنشانی درخت استعداد، امتیازات خود را به شاخه جنگ ببرید.

به صورتی مشابه، استعدادهای جنگی نیز بر افزایش کارایی شما در میدان نبرد تمرکز دارند. به عنوان مثال افزایش قدرت قهرمانتان یا بالا بردن میزان آسیب‌رسانی نیروهای نظامی یا حتی افزایش سرعت لشکرکشی.

۱۰. به طور منظم مأموریت‌های روزانه را انجام دهید

جدول مأموریت‌های روزانه (Daily Missions) را برای دستیابی به جوایز اضافی کامل کنید. انجام مأموریت‌های روزانه همیشه راهی مناسب برای کسب برتری نسبت به رقبا است. این امر همچنین به شما در یافتن تکه‌های قهرمان (Hero Fragments) بیشتر یاری می‌رساند.

با ذکر این نکته پایانی به انتهای راهنمای بازی State of Survival می‌رسیم. امیدواریم این راهنما تجربه شما از این عنوان زیبا را بهتر و لذت‌بخش‌تر کرده باشد. بازی State of Survival هم‌اکنون روی دستگاه‌های اندروید قابل دسترسی است.

منبع
GamingOnPhone
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن