راهنمای بازی

راهنمای بازی Scavengers | نکاتی برای تازه‌واردان

نکاتی که منجر به نجات شما از خطر یخ‌زدگی خواهند شد

بازی Scavengers یکی‌دیگر از آثار استودیوی Midwinter Entertainment به حساب می‌آید که برخلاف سایر عناوین «بتل رویال» (Battle Royal)، بازیکنان علاوه بر مبارزه با سایر تیم‌ها، بایستی مراقب مخاطرات طبیعی نیز باشند؛ برای پیروزی در این بازی نیازی نیست که آخرین تیم باقی مانده باشید، شما تنها بایستی سوار کشتیی شوید که در انتهای مرحله، پدیدار شده و بازماندگان بایستی سوار آن شوند؛ موارد گفته شده، بازی Scavengers را متمایز با سایر عناوین بتل رویال کرده‌اند و در نتیجه، سازگاری با نحوه اجرای آن را برای بازیکنان سایر عناوین بتل رویال، مقداری سخت کرده است، اما نگران نباشید، در «راهنمای بازی Scavengers» تلاش کرده‌ایم که نقاط قابل توجه و مهمی را در خصوص این بازی با شما به اشتراک بگذاریم تا به شکل آسان‌تری بتوانید مراحل آن را پشت‌سر بگذارید و در دنیای یخ‌زده آن زنده بمانید.

راهنمای بازی Scavengers: تیم مناسبی را برای خود تشکیل دهید

راهنمای بازی Scavengers 1

پیش از آنکه مراحل آغاز شوند، شما و هم تیمی‌هایتان بایستی ترکیب خوبی از شخصیت‌ها را برگزینید، بگونه‌ای که هر شخصیت بتواند نقاط ضعف شخصیت دیگر را بپوشاند؛ به عنوان مثال، Tarik یک تک تیرانداز قدرتمند است، بنابراین بهتر است که او را شخصیت‌هایی نظیر Valora ،Halden یا Kali همراهی کنند تا در صورت مواجه شدن با دشمنان، سایر شخصیت‌ها بتوانند Tarik را پشتیبانی کنند؛ روش گفته شده باعث می‌شود که تیمی منعطف و تاثیر گذار در اختیار داشته باشید و بتوانید در نبردهای مختلفی حضور یابید و پیروز آن‌ها باشید.

در زمان انتخاب شخصیت‌ها، تمام جوانب را بسنجید، ترکیب‌هایی نظیر Valora ،Cruz و Jae، ترکیبات قدرتمند و مرگباری هستند اما آن‌ها تنها در مبارزات خاصی می‌توانند شرکت کنند و در صورت مواجه شدن با دشمنانی با توانایی‌های خاص (بطور مثال دشمن شما یک تک تیرانداز در اختیار داشته باشد و از فاصله دور به شما حمله کند.)، ترکیب گفته شده هیچ کارایی نداشته و احتمال مرگ آن‌ها بالا خواهد بود.

راهنمای انتخاب ترکیب در بخش FUT بازی FIFA 20
خواندن

راهنمای بازی Scavengers: خیلی پرخاشگر (یا منفعل) نباشید

راهنمای بازی Scavengers 2 1

یکی از مهمترین نکات در بازی Scavengers، این است که هرگز بیش از حد پرخاشگر و یا منفعل نباشید، چرا که این موارد می‌توانند اجرای بازی را برای شما بسیار سخت کنند. بیش از حد پرخاشگر بودن و تلاش برای حمله مستمر به سایر تیم‌ها و یا حمله به قلعه‌های هوش مصنوعی بازی، شما را به هدفی برای سایر بازیکنان تبدیل خواهد کرد و در نتیجه، اجرای بازی بسیار دشوار خواهد شد؛ همچنین اگر شما بیش از حد منفعل باشید، ممکن است که در پایان مرحله، نتوانید خود را به کشتی نجات برسانید و به عنوان بازنده اعلام خواهید شد.

بنابراین بهتر است که یک حد تعادل را در بازی خود رعایت کنید و اگر مدتی را جهت مبارزه با دشمنان و سایر بازیکنان سپری می‌کنید، مدتی را هم به خود استراحت داده و در جایی مخفی شوید و به بررسی نقشه بازی بپردازید؛ جهت مخفی ماندن از سایرین، می‌توانید از عوامل مختلفی نظیر پناهگاه‌ها استفاده نمایید و حتی اگر بخواهید خودتان را از کلیه رادارها مخفی کنید، توصیه می‌کنیم که وارد طوفان‌های برفی شوید. اگر برای مدتی در پناهگاهی مخفی شدید و هیچگونه حمله یا حرکت خاصی را مشاهده نکردید، ترسی از حمله به یک باس یا سایر بازیکنان نداشته باشید.

راهنمای بازی Scavengers: گرم نگهداشتن شخصیت بازیتان را در اولویت هر کاری قرار دهید

راهنمای بازی Scavengers 3 1

اگرچه ممکن است در اوایل بازی Scavengers، خطر هوای سرد را بخوبی احساس نکنید، اما با ادامه بازی، در صورت عدم توجه به این هوا، با مرگ هم تیمی‌هایتان روبرو خواهید شد، بنابراین همواره از هر فرصتی جهت افزایش میزان گرمای شخصیت خود (و همی تیمی‌هایتان) استفاده کنید؛ اگر میزان گرمای بدنتان از حدی کمتر شود، میزان سلامتیتان نیز کاهش خواهد یافت. مدت زمان افزایش گرمای بدن شخصیت‌های بازی، خیلی نیست و شما را برای مدت زمان زیادی از میدان نبرد، دور نخواهد کرد.

چگونه کنترلر پلی‌استیشن 4 را به پلی‌استیشن 5 متصل کنیم
خواندن

همچنین به یاد داشته باشید در هر کجای بازی که با تقویت کننده حرارتی روبرو شدید، آن را بردارید، این آیتم‌ها بصورت موقتی، یک ایمنی برای شما در برابر هوای سرد ایجاد خواهند کرد و در بعضی موارد، می‌توانند جلوی مرگ شما را بگیرند.

راهنمای بازی Scavengers: استفاده همزمان از توانایی‌های خاص شخصیت‌های بازی

راهنمای بازی Scavengers 4

هر شخصیت این بازی دارای توانایی منحصر بفرد (و قدرتمند) مربوط به خود است، حال فکر کنید که استفاده همزمان ار این توانایی‌ها چه نتیجه‌ای در بر خواهد داشت؛ بطور مثال، Valora و Halden دو تن از بهترین شخصیت‌های این بازی به حساب می‌آیند که می‌توانند با توانایی‌های خود (سپر Aegis و Curative Aura) سلامت هم تیمی‌های خود را در میادین نبرد افزایش دهند؛ سپر Valora باعث محافظت از هم تیمی‌ها در برابر تهاجمات می‌شود و شخصیت Halden نیز با استفاده از توانایی Curative Aura خود در سپر Valora، می‌تواند منجر به افزایش سلامتی هم تیمی‌ها شود؛ ترکیب خوب دیگری که می‌توان از آن نام برد، ترکیب توانایی Tailwind شخصیت Cruz و Overshield شخصیت Jae است که می‌تواند Jae را به یک مبارز قدرتمند و خطرناک تبدیل کند.

در زمان‌های مناسبی از توانایی‌های خود استفده کنید؛ اگر هم تیمی‌هایتان در زمان نامناسبی از توانایی‌هایشان استفاده کنند، باید منتظر بمانید که توانایی‌های هدر رفته، مجدداً بازیابی شوند و این موضوع می‌تواند خطراتی را برای شما به ارمغان آورد؛ پیش از استفاده از توانایی‌های خود، بهتر است که با هم تیمی‌هایتان صحبت کرده تا ببینید آیا آن‌ها موافق استفاده از آن هستند یا خیر.

راهنمای بازی Scavengers: جهت رسیدن به کشتی نجات عجله نکنید

راهنمای قدم به قدم مراحل بازی Hello Neighbor
خواندن

راهنمای بازی Scavengers 5

شاید ایده بدی باشد که بخواهید همزمان با رسیدن کشتی نجات، به سرعت به سمت آن حرکت کنید؛ اینکار می‌تواند دردسرهای زیادی را برای شما به ارمغان آورد؛ اول آنکه، تنها تیم شما متوجه حضور کشتی نجات نخواهد شد و سایر تیم‌ها نیز متوجه آن می‌شوند، بنابراین اینکه بخواهید به سرعت به سمت کشتی حرکت کنید، شاید باعث شود که شما تبدیل به هدف خوبی برای سایر تیم‌ها شوید؛ همچنین، اگر به عنوان اولین تیم به کشتی برسید (که الزاماً تاثیری در پیروزی شما در بازی ندارد.)، بدین معنی خواهد بود که بزودی، تیم‌های دیگری (از جهات مختلف) نیز به آنجا رسیده و به شما حمله خواهند کرد؛ حتی با تجربه‌ترین بازیکنان نیز نمی‌توانند عملکرد خوبی در مقابل چندین بازیکن داشته باشند که بصورت همزمان، به یک نقطه می‌رسند.

توصیه می‌کنیم پس از مشاهده ورود کشتی، آرامش خود را حفظ کرده و به آرامی و با دقت، خود را به آن نزدیک نمایید؛ تلاش کنید که در طول مسیر حرکتتان، جلب توجه نکرده و بصورت منظم از مخفی گاه‌ها استفاده کنید و در صورت مشاهده سایر بازیکنان، با آن‌ها مبارزه نکنید (در صورتیکه آن‌ها متوجه شما نشده باشند و به مسیر خودشان ادامه دهند.)؛ اینکار به شما کمک می‌کند تا با خطر کمی، خود را به کشتی برسانید و از مزایای آن استفاده کنید! چراکه به احتمال خیلی زیاد، پیش از شما، چندین تیم به کشتی رسیده‌اند و با یکدیگر مبارزه کرده‌اند (که نتیجه آن کاهش قابل توجه تعداد قبایتان خواهد بود.) و از طرف دیگر، میزان مهمات و سلامت افراد باقی مانده نیز کاهش یافته و براحتی می‌توانید آن‌ها را از پای درآورید؛ این روش باعث می‌شود که شما امتیازات بیشتری را در پایان بازی بدست آورید؛ البته مراقب باشید جهت رسیدن به کشتی، آنقدر هم معطل نکنید که از آن جا بمانید!!!

راهنمای بازی LifeAfter
خواندن

راهنمای بازی Scavengers: نظر شما چیست؟

نظر شما در خصوص نکات ارائه شده در بالا چیست؟ آیا پیشنهادات دیگری دارید که بتوان از آن‌ها جهت پیروزی در این بازی استفاده کرد؟ لطفا پیشنهادات و نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید. بازی Scavengers شاید بتواند عنوان بهترین بازی چند نفره رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها را بدست آورد، پس از آن غافل نشوید؛ این بازی هم اکنون از طریق Steam Early Access برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و انتظار می‌رود که در اواخر سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و اس، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همچنین ۵ عرضه شود.

منبع
windowscentral
عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
kanashi
kanashi
11 ماه قبل

salam xaste nabashid
man faghat ba vpn mitunam vasl besham ke unam pingam xeyli balas
dns ya app xasi mitunin pishnahad bedin ke lag kam dashte bashm xyli mamnun

Last edited 11 ماه قبل by kanashi
دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن
بستن