راهنمای بازی

راهنمای بازی Remnant: From the Ashes – نکات و ترفندها

راهنمایی برای پیشرفت سریع در بازی

Remnant: From the Ashes یک بازی اکشن سوم شخص جدید از شرکت Gunfire است که در دنیای پسا آخرالزمانی اتفاق می‌افتد. جایی که هیولاها همه جا را فرا گرفته‌اند. شما به عنوان یک بازمانده باید با سایر بازیکنان به صورت آنلاین همراه شوید و در بازی پیشرفت کنید. درجه سختی بازی مانند سری Souls بالا است. در این بازی نکته اصلی این است که تمرکز عمده بازی بر استفاده از سلاح گرم گذاشته شده. از قبیل مسلسل، سلاح‌های کمری و سایر مواردی که در کنار سلاح‌های سرد قابل استفاده هستند.


با اینکه کلیت بازی به راحتی قابل فهم است هنوز راهکارها و نکاتی وجود دارد که تازه واردها بهتر است با آنان آشنایی داشته باشند. پس ما مقداری از آن‌ها را جمع آوری کرده‌ایم که بازیکنان جدید به خصوص کسانی که می‌خواهند با یکی دو نفر دیگر به صورت همکاری بازی کنند مناسب باشند.

بر ارتقای قدرت بدنی تمرکز کنید

شما در بازی همان‌طور که مأموریت‌ها را انجام می‌دهید و انواع مختلف موجودات وحشی که دنیا را پر کرده‌اند را می‌کشید، تجربه کسب می‌کنید. با کسب تجربه کافی هر بار که تراز شما افزایش یابد یا تعداد مشخصی از بعضی مأموریت را انجام دهید یک امتیاز مخصوص دریافت می‌کنید. شما چند راه برای به دست آوردن این امتیاز در اختیاردارید. در ابتدا باید امتیازات را خرج قدرت بدنی کاراکتر خود کنید. چرا که ممکن است در ابتدای بازی با یکی دو ضربه‌ی دشمنان ضعیف هم از پا در آیید.

۱۰ نکته برای بدست آوردن پیروزی در بازی eFootball PES 2020
خواندن

اشکالی ندارد اگر که امتیازی را صرف چیزهایی نظیر میزان Stamina کنید. با این‌ها بهتر است اکثر امتیازتان را برای قدرت بدنی هزینه کنید تا توانایی بقای شما در بازی را افزایش دهد. هر خاصیت شخصیت شما تا بیست بار قابل ارتقا است. پس وقتی که تراز قدرت بدنی شما به بیست رسید دیگر می‌توانید سایر خاصیت‌های کاراکتر خود را با خیال راحت بهبود بخشید.


حتی برای شوخی به همراهان خود شلیک نکنید

هرگز به هم گروهی‌های خود شلیک نکنید. چرا که در این بازی شلیک به هم تیمی‌ها موجب کم شدن جانشان می شو. سعی کنید موقعیت مکانی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و بر اساس نقشه عمل کنید. در غیر این صورت ممکن است در مواقعی که می‌خواهید به دوستانتان کمک کنید، اشتباهی به آن‌ها شلیک کنید. البته سلاح‌های سرد موجب آسیب رساندن به خودی‌ها نمی‌شوند پس می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.


آیا حرفه‌ای هستید؟ بهتر است باشید

در اوایل بازی اختیارات شما در نحوه مبارزه محدود است. شما تجهیزات اولیه‌ای را به همراه دارید که باید به نحو احسن از آنان استفاده کنید. برای این کار می‌توانید تپانچه مسلسلی را با افزونه‌ی شلیک داغ ترکیب کنید. این تپانچه به راحتی در قسمت تمرینی بازی به دست می‌آید و افزونه‌ی شلیک داغ را نیز می‌توانید از فروشگاه بازی با قیمت ۷۵۰ چوق خریداری کنید.

شلیک داغ با اصابت گلوله به دشمنان شارژ می‌شود پس نرخ شلیک تپانچه مسلسلی برای شارژ شدن این افزونه بسیار خوب است. وقتی که این افزونه فعال شد گلوله‌های شما آسیب بیشتری به دشمنان می‌رساند و حتی برخی غول آخرها در برابر آن آسیب پذیرند؛ از این رو این سلاح در ابتدای بازی بسیار کاربردی است.

راهنمای بازی Scary Horror 2
خواندن

بازی تصادفی است پس با این حقیقت کنار بیایید

در بازی‌هایی نظیر Dark Souls شما معمولاً عادت داشته‌اید به محیط‌های قبلی برگشته و تا جایی که می‌توانید منابع و امتیاز تجربه کسب کنید. اما باید توجه داشته باشید که دنیای Remnant کاملاً تصادفی است. یعنی همه ترکیبات دشمنان و نحوه ظاهر شدن آن‌ها همچنین قول آخرها و حتی نحوه چینش محیط مراحل به صورت تصادفی برای هر کدام از بازیکنان تغییر می‌کند. پس تلاش نکنید به دوستانتان بگویید کجا بروند و چه کار کنند زیرا ممکن است دوست شما با چیزی مواجه شود که در بازی شما نبوده است.


برای خود و دیگران منابع جمع کنید

ویژگی جالب Remnant این است که در حالت همکاری تقریباً هر چیزی بین تمام اعضای گروه تقسیم می‌شود. پس تا موقعی که به صورت چند نفره بازی می‌کنید لازم نیست نگران باشید که همگی با هم به این نقطه خاص برسید بلکه اگر یک نفر چیزی را بردارد بین همه تقسیم می‌شود. از قبیل پول، سلاح‌ها و… پس اگر بتوانید به خوبی از این سیستم استفاده کنید می‌شود هر کدام در محیط‌های مختلف پخش بشوید و منابع مختلف را به دست آورده تا کل اعضای گروه از آن منفعت ببرند. با این حال خیلی هم از یکدیگر دور نشوید از آنجا که این بازی چالش برانگیز است اگر کسی در محیطی گیر بیفتد دیگران باید به کمک وی بشتابند.

منبع
www.windowscentral.com
عضویت
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
Lashan
Lashan
5 ماه قبل

سلام اون زنگ ها رو چطوری باید زد منظورم ترتیب زدنشون هست فدات

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن