راهنمای بازی

کدهای تقلب Red Dead Redemption 2 – تیر بی‌نهایت و موارد بیشتر

لیستی از تمامی کد‌های تقلب موجود در Red Dead Redemption 2

وجود کدهای تقلب در عنوان Red Dead Redemption 2 نباید برای کسی تعجب برانگیز باشد زیرا پیش از این نسخه قبلی Red Dead Redemption و همچنین سری بازی‌های Grand Theft Auto، هر دو کدهای تقلب مخصوص خود را داشته‌اند.

با این وجود، نحوه وارد کردن و استفاده از کد‌های تقلب در Red Dead Redemption 2 کمی مخفیانه‌تر از عناوین ذکر شده است، پس قابل درک بوده اگر شما تاکنون متوجه حضور آن‌ها در این بازی نشده باشید.

نحوه وارد کردن کدهای تقلب در Red Dead Redemption 2

برای وارد کردن کدهای تقلب در عنوان Red Dead Redemption 2، ابتدا بازی رو Pause کرده و سپس وارد بخش تنظیمات شوید. پس از آن همانگونه که در سمت راست و پایین صفحه ذکر شده است، دکمه مثلث (یا Y‌ برای دارندگان ایکس‌باکس) را فشار دهید.

با انجام این کار شما با لیست بلند و بالایی از کدهای تقلب در عنوان Red Dead Redemption 2 روبرو خواهید شد. کدهای تقلب در این بخش ابتدا قفل بوده و شما می‌توانید با وارد کردن هر کد آن را برای خود فعال نمایید. برای وارد کردن‌ کد‌ها در این بخش مجددا دکمه مثلث (یا Y برای دارندگان ایکس‌باکس) را فشار دهید.

شایان ذکر است که هر کدی که قبلا وارد کرده باشید، حال به راحتی قابل فعال و غیرفعال کردن می‌باشد، بدین معنی که برای استفاده از هر کد فقط کافیست یک بار آن را در این بخش وارد کنید تا گزینه آن برای شما فعال شود. پس ار آن شما در هر زمان قابلیت دسترسی به کد تقلب مورد نظر را خواهید داشت.

البته به محض فعال کردن کدهای تقلب با پیام روبرو مواجه خواهید شد: «فعال کردن کدهای تقلب قابلیت سیو کردن بازی را غیر فعال نموده و شما نمی‌توانید در این حالت تروفی و اچیومنت بدست آورید». به صورت خلاصه باید گفت که هیچ یک از فعالیت‌های شما پس از استفاده از کدهای تقلب به حساب نخواهند آمد.

لیستی از کدهای تقلب عنوان Red Dead Redemption 2 برای فعال کردن تیر بی‌نهایت و موارد بیشتر

در ادامه شما می‌توانید لیست کاملی از کدهای تقلب موجود در بازی Red Dead Redemption 2 را مشاهده نمایید.

اثر کد تقلبدستور فعال کردن کد تقلبنیازمندی
اضافه کردن ۵۰۰ دلارGreed is now a virtueندارد
سلاح‌های ابتداییA simple life, a beautiful deathندارد
به وجود آوردن BuggyKeep your dreams lightندارد
به وجود آوردن یک اسب مسابقهRun! Run! Run!ندارد
به وجود آوردن یک اسب به صورت اتفاقیYou want something newندارد
به وجود آوردن کالسکهThe best of the old waysندارد
به وجود آوردن اسب برترYou want more than you haveندارد
به وجود آوردن واگنKeep your dreams simpleندارد
کاهش HonorYou revel in your disgrace, I seeندارد
کاهش Wanted LevelYou want freedomندارد
مست کردن شخصیت اصلیA fool on commandندارد
سلاح‌های GunslingerHistory is written by Foolsندارد
افزایش انرژی، استامینا و سطح Dead EyeSeek all the bounty of this placeندارد
افزایش رابطه شما با اسبMy kingdom is a horseندارد
افزایش Wanted LevelYou want punishmentندارد
افزایش برد سوت شما برای صدا زدن اسبBetter than my dogندارد
Dead Eye بی‌نهایتBe Greedy only for Foresightندارد
یادگیری تمامی دستور‌العمل‌های آشپزیEat of Knowledgeندارد
باز کردن تمامی لباس‌هاVanity. All is vanityندارد
تنظیم مجدد HonorBalance. All is balanceندارد
بیشترین میزان انرژی، استامینا و Dead EyeYou flourish before you dieندارد
سطح یک برای Dead EyeGuide me Betterندارد
سطح دو برای Dead EyeMake me Betterندارد
سطح سه برای Dead EyeI shall be betterندارد
سطح چهار برای Dead EyeI still seek moreندارد
سطح پنچ برای Dead EyeI seek and I findندارد
سلاح‌های مخفی‌کاریDeath is silenceندارد
خریداری تمام بهبود‌ها برای کمپShareندارد
انجام دادن تمامی Bountyها و مناطق Lock DownYou want everyone to go awayندارد
تیر بی‌نهایتAbundance is the dullest desireداشتن روزنامه Hanover 27 یا Saint Denis 43 (در هر زمان در چپتر ۲ قابل خریداری است)
تیر سنگینGreed is American Virtueداشتن روزنامه Saint Denis 46 (قابل خریداری در چپتر ۳ پس از ماموریت Magicians for Sport)
مشخص کردن تمامی مناطق در نقشهYou long for sight and see nothingداشتن روزنامه Saint Denis 47 (قابل خریداری در چپتر ۳ پس از ماموریت Magicians for Sport)
افزایش HonorVirtue unearned is not virtueداشتن روزنامه Saint Denis Times 48 (قابل خریداری پس از ماموریت Urban Pleasures در چپتر ۴)
استامینا بی‌نهایتThe lucky be strong evermoreداشتن روزنامه Saint Denis Times 49 (قابل خریداری پس از تمام کردن چپتر ۵)
انرژی، استامینا و Dead Eye‌ تقویت یافتهYou seek more than the world offersداشتن روزنامه Saint Denis Times 52 (قابل خریداری پس از ماموریت The King’s Son در چپتر ۶)
به وجود آوردن اسب جنگیYou are a beast built for warداشتن روزنامه Saint Denis Times 53 (قابل خرید پس از اتمام Epilogue)
به وجود آوردن واگن سیرکWould you be happier as a clown?داشتن روزنامه Saint Denis Times 54 (قابل خرید پس از اتمام Epilogue)

شایان ذکر بوده که امکان آن وجود دارد که در آینده کدهای تقلب جدیدی به واسطه Rockstar Social Club به این بازی اضافه شوند (همانگونه که نسخه قبلی این عنوان، کدهای در این بخش داشت)، اما تا این لحظه شرکت راکستار در این مورد چیزی نگفته است.

بار دیگر باید یادآور شویم که استفاده از کدهای بالا قابلیت بدست آوردن تروفی و اچیومنت را از شما خواهد گرفت (حداقل تا زمانی که از بازی خارج شده و دوباره وارد آن شوید). هرچند خبر خوب آن است که با استفاده از کدهای تقلب بازی شما نیز سیو نخواهد شد، پس می‌توانید کاملا خود را رها کرده و دنیای بازی را به هرج و مرج بکشید.

نحوه باز کردن کدهای تقلب با روزنامه در عنوان Red Dead Redemption 2

همانطور که بالاتر ذکر کردیم، تعدادی از کدها نیازمند آن بوده که شما روزنامه خاصی را داشته باشید، که می‌توان این روزنامه‌ها را از فروشندگان خاصی در این بازی تهیه نمود. شما برای باز کردن کد تقلب مورد نظر، باید روزنامه مخصوص به آن کد را تهیه کرده و کدی که در پایین و پشت صفحه روزنامه قرار گرفته را در بخش کدهای تقلب وارد نمایید.

اگر سعی کنید این کدها را زودتر از موعد مقرر خود و بدون بدست آوردن روزنامه مورد نیازش وارد کنید، با پیام « شما پیش‌ نیاز مورد نظر برای استفاده از این کد تقلب را ندارید» روبرو خواهید شد.

در این عنوان سه نوع روزنامه مختلف وجود داشته که با پیشروی در بازی شماره‌های جدیدی از آن‌ها منتشر خواهد شد. شما می‌توانید با پیشروی در بازی این روزنامه‌ها را از شهر Valentine (روزنامه New Hanover Gazette)، شهر Strawberry (روزنامه Blackwater Ledger) و شهر Rhodes (روزنامه Saint Denis Times) خریداری نمایید. شما همچنین می‌توانید تا پایان بازی صبر کرده و سپس تمامی روزنامه‌ها را به صورت یک‌جا تهیه کنید.

به دلایل نامعلومی گاها شما توانایی خرید روزنامه از فروشگاه‌ها را نخواهید داشت. اگر با این مشکل مواجه شدید، توصیه ما این است که بعدا دوباره به فروشگاه مراجعه کرده و روزنامه مورد نظر خود را خریداری نمایید. تا آنجایی که ما می‌دانیم برای هیچ یک از این روزنامه‌ها برهه یا محدودیت زمانی خاصی وجود نداشته و پس از انتشار آن‌ها در دنیای بازی (بعد از رسیدن به بخش‌های خاصی از داستان) در هر زمان قابل خریداری خواهند بود، پس نیازی نیست نگران از دست دادن روزنامه مورد نظر خود باشید.

عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن