راهنمای بازی

راهنمای بازی King of Avalon: Dragon Warfare

نکاتی جهت گسترش پادشاهی شما

در این مقاله، راهنما و نکاتی از بازی King of Avalon: Dragon Warfare را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم که در گسترش سریع پادشاهی، شکست دشمنان و همچنین عبور از Labyrinth به شما کمک خواهند کرد. بنابراین اگر بدنبال راهی ساده و کارآمد جهت پشت سرگذاشتن تمام لول‌های بازی هستید، این راهنما را تا انتها دنبال کنید.

راهنما و نکاتی در مورد بازی King of Avalon: Dragon Warfare

راهنما و نکات مهمی از بازی King of Avalon: Dragon Warfare:

تمام منابعی که می‌توانید را جمع‌آوری کنید

جمع‌آوری منابع یکی از فاکتورهای اصلی در دنیای بازی King of Avalon: Dragon Warfare به حساب می‌آید. بدون در اختیار داشتن منابع کافی، قادر نخواهید بود که قلعه‌ی خود را ارتقاء داده و پیشرفت کنید. همیشه از در اختیار داشتن کمپ‌های کافی جهت جمع‌آوری منابع اطمینان حاصل کنید، چراکه این کمپ‌ها بطور مستمر (حتی اگر در بازی حضور نداشته باشید) به جمع‌آوری منابع می‌پردازند.

راهنما و نکاتی در مورد بازی King of Avalon: Dragon Warfare

روش دیگری که از طریق آن می‌توان به جمع‌آوری منابع پرداخت، کشتن هیولاها و پیوستن به Barbarian Rallies است؛ این موارد را می‌توانید به سادگی از روی نقشه‌ی جهان بازی پیدا کرده و از طریق آن‌ها، به جمع‌آوری منابع خوبی نظیر غذا، چوب، آهن و نقره بپردازید. پیشنهاد می‌کنیم که تا بدست آوردن ارتشی قدرتمند، در نبردهایی با سطح دشواری پایین شرکت کنید و سپس به نبردهایی با سطح دشواری بالاتر ملحق شوید.

یادتان نرود که در اولین فرصت، تا حد امکان از منابع جمع‌آوری شده استفاده کنید، زیرا در غیر اینصورت، هدف خوبی برای حمله‌ی دشمنان خواهید شد و نتیجه‌ی آن می‌تواند از دست دادن منابع باشد، اما اگر آن‌ها را پس از بدست آوردن استفاده کنید، دیگر نگرانی‌ بابت حمله‌ی دشمنان نخواهید داشت. یادتان نرود زمانی که لول قلعه‌ی شما به ۶ رسید، «محافظ صلح» (Peace Shield) شما بصورت خودکار برداشته خواهد شد و این امکان برای دشمنان فراهم می‌شود که به شما حمله کنند.

راهنمای بازی NBA 2K21 | بهترین بیلدها برای بخش My Player
خواندن

جهت بدست آوردن قدرت بیشتر، به اتحادی قدرتمند بپیوندید

پیوستن به اتحادی خوب و قدرتمند، مانع از حمله‌ی دشمنان به شما خواهد شد؛ همچنین پیوستن به یک اتحاد به شما اجازه خواهد داد تا به قابلیت‌های مفیدی دسترسی پیدا کنید، قابلیت‌هایی نظیر صندوق‌های جایزه (که به شما طلا هدیه خواهند داد) و همچنین Alliance Teleport.

قلعه‌ی شما در هر لولی که باشد، بازی به شما اجازه‌ی ایجاد یک اتحاد را خواهد داد، اما اگر پیش از رسیدن به لول ۶ بخواهید دست به ایجاد یک اتحاد بزنید، باید ۲۰۰ واحد طلا پرداخت کنید که چنین کاری توصیه نمی‌شود. از طرف دیگر، چرا در حالی که می‌توانید به یک اتحاد خوب و قدرتمند ملحق شوید، خودتان یک اتحاد ایجاد کنید که هیچ سودی نخواهد داشت؟

زمانی که به یک اتحاد بپیوندید، به فروشگاه آن اتحاد دسترسی خواهید یافت. جهت خرید از فروشگاه اتحاد، نیاز به Alliance Honor (واحد پولی فروشگاه) خواهید داشت که آن را با کمک مالی به «فناوری اتحاد» (Alliance Tech) بدست می‌آورید. نکته‌ی دیگری که در اینجا وجود دارد، این است که بدست آوردن Honor توسط هر یک از اعضای اتحاد، منجر به افزایش اعتبار آن اتحاد خواهد شد.

نکته‌ی خوب دیگری که در مورد پیوستن به یک اتحاد خوب و فعال وجود دارد، کمک کردن به پیشرفت شما است. اگر جهت ساخت چیزی در پادشاهی خود نیاز به کمک داشته باشید، تنها کافی است که روی کلید «کمک» (Help) کلیک کرده تا بصورت خودکار، درخواست کمکی به کلیه‌ی اعضای اتحاد ارسال شود؛ با این کار، اعضای اتحاد به کمک شما آمده و نتیجه‌ی آن، کاهش قابل توجه مدت زمان ساخت و سازها خواهد بود.

راهنمای بازی Escape Game 50 Rooms 1
خواندن

راهنما و نکاتی در مورد بازی King of Avalon: Dragon Warfare

با توجه به مطالب گفته شده و مزایای قابل توجهی که در پیوستن به یک اتحاد وجود دارد، قویاً توصیه می‌کنیم که در اولین فرصت به یک اتحاد خوب و فعال بپیوندید؛ با این کار، اولاً یک پاداش تایمر دریافت خواهید کرد و ثانیاً امکان پیشرفت سریعی را خواهید داشت؛ در آینده اگر بخواهید، می‌توانید اتحاد را ترک کرده و به اتحادی دیگری (با قدرت بیشتر) ملحق شوید. لازم به ذکر است که پاداش تایمر گفته شده تنها یک بار به هر فرد اهدا خواهد شد و آن هم زمانی خواهد بود که او برای اولین بار به اتحادی بپیوندد، در صورت ترک اتحاد و پیوستن به اتحادی دیگر، این پاداش مجدداً داده نمی‌شود.

از طریق روش‌های رایگان موجود در بازی، اقدام به جمع آوری طلا نمایید

راه‌های مختلفی جهت بدست آوردن طلا (به صورت رایگان) در بازی King of Avalon: Dragon Warfare وجود دارند؛ این روش‌ها می‌توانند شامل انجام یک ماموریت یا حتی قمار باشند. امن‌ترین راه جهت بدست آوردن طلای رایگان، انجام ماموریت‌هایی است که بازی به شما می‌دهد. جهت مشاهده‌ی ماموریت‌ها و وظایف، از کلیدی که در گوشه‌ی پایین و سمت راست پروفایل بازیتان قرار دارد استفاده کنید؛ همواره قسمت گفته شده را بررسی و از قابلیت دریافت رایگان طلای آن استفاده کنید، مخصوصاً زمانی که برای انجام کاری نیاز به طلا دارید.

راه‌های دیگری که می‌توان از طریق آن‌ها در بازی King of Avalon: Dragon Warfare به جمع آوری طلا پرداخت عبارتند از:

 • تکمیل ماموریت‌های Epic
 • برای اولین بار به یک اتحاد بپیوندید. توضیح مربوط به این جایزه در بالا داده شد.
 • سپرده گذاری در Vault
 • خوش شانسی در «چرخ زودیاک» (Zodiac Wheel) و «توپ کریستال» (Crystal Ball)
 • دریافت هدیه از «مرلین» (Merlin)
 • صندوق نامه‌های خود را چک کنید، شاید هدیه‌ای به شما داده شده باشد!
 • بررسی «صندوق‌های هدیه» (Gift Chests)
 • تبادل سکه‌های «رویال» (Royal) بجای طلا، در بازار سیاه
 • حضور در رویدادهای بازی
راهنمای بازی Grim Soul: Dark Fantasy Adventure
خواندن

برخی از موارد گفته شده، تنها در لول‌های بالا در دسترس شما قرار خواهند گرفت، اما دلسرد نشوید، چراکه بالاخره به آن‌ها دسترسی خواهید یافت؛ در ضمن یادتان نرود که حتماً به یک اتحاد ملحق شوید، حتی اگر آن اتحاد خیلی قدرتمند نباشد.

راهنما و نکاتی در مورد بازی King of Avalon: Dragon Warfare

اژدهای خود را ارتقاء دهید!

اژدها یکی از نیروهای قدرتمند در بازی King of Avalon: Dragon Warfare به حساب می‌آید. این موجود در حین نبردها کمک شایانی به شما کرده و شانس پیروزیتان را افزایش می‌دهد. برای ارتقاء اژدهای خود، هیولاهای موجود در نقشه‌ی بازی را کشته، به جمع آوری منابع پرداخته یا سربازان دشمن را نابود کنید.

یادتان باشد که با ارتقاء اژدهایتان، می‌توانید او را به موجود قدرتمندی تبدیل کنید. افزایش Assault Power بدین معنی خواهد بود که اژدهای شما قدرتمندتر از قبل شده است اما این موضوع منجر به افزایش آسیب پذیری، یا به عبارت دیگر بی دفاع شدن او در برابر حملات دشمن خواهد شد. همواره تلاش کنید که تعادلی میان مقدار Assault Power و Guardian Power برقرار کنید تا بخوبی بتوانید از پتانسیل‌های اژدهای خود استفاده نمایید.

نیروهای بیشتری را آموزش داده و تعداد آن‌ها را افزایش دهید

در بازی King of Avalon: Dragon Warfare چهار نوع نیروی نظامی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها دارای واحدهای آموزشی مربوط به خودشان هستند؛ این نیروهای نظامی عبارتند از:

 • پیاده نظام: در پادگان‌ها آموزش می‌بینند.
 • سواره نظام: در اصطبل‌ها آموزش می‌بینند.
 • کماندار: در ساختمان‌های Range آموزش می‌بینند.
 • ابزار محاصره: در کارگاه‌های ساخت تولید می‌شوند.

سربازان پیاده نظام دارای سرعت حرکت متوسطی هستند و قابلیت‌های تهاجمی و تدافعی دارند. این گروه از سربازان باید در اولویت آموزش نیروهای شما قرار داشته باشند، چراکه تاثیر قابل توجهی روی اهداف مختلف دارند.

راهنمای بازی Battlefield V: انتخاب بهترین اسلحه‌ برای هر کلاس
خواندن

سربازان سواره نظام از سرعت حرکت بالایی برخوردارند و استفاده از آن‌ها مخصوصاً برای رسیدن به اهدافی که در فاصله‌ی دور قرار دارند بسیار مناسب خواهد بود. بطور مثال اگر کمانداران نیروهای دشمن برای شما دردسرساز شدند، این سربازان می‌توانند به سرعت و با کمترین تلفات به آن‌ها رسیده و کمانداران را نابود کنند.

کمانداران به شما اجازه می‌دهند تا دشمنان را از فاصله‌ای بسیار دوری مورد هدف قرار داده و کمترین آسیب ممکن به نیروهایتان وارد شود. حتی دشمنانی که در پشت خط مقدم یا جای دیگری پنهان شده‌اند، از چشمان تیزبین کمانداران در امان نخواهند بود.

ابزار آلات محاصره این امکان را برای نیروهای شما فراهم خواهند کرد تا بیشترین آسیب ممکن را به دشمن وارد کنند. سرعت بسیار پایین این واحدهای نظامی از معایب اصلی آن‌ها به حساب می‌آید که مدت زمان رسیدن به هدف مورد نظر را افزایش داده و امکان آسیب پذیریشان را بالا برده است؛ این ابزار همچنین به شما اجازه می‌دهند تا بارهای سنگین را به ناحیه‌ی مورد نظر خود منتقل کنید.

راهنما و نکاتی در مورد بازی King of Avalon: Dragon Warfare

اگر کنجکاو هستید که بدانید کدام واحد نظامی تاثیر قابل توجهی روی نیروهای دشمن دارد، در اینجا جزئیاتی را برای شما قرار داده‌ایم:

 • پیاده نظام در برابر کمانداران
 • نیزه داران در برابر سواره نظام سبک
 • سواره نظام سنگین در برابر پیاده نظام
 • سواره نظام سبک در برابر کمانداران
 • کمانداران در برابر نیزه داران، سواره نظام سبک و سنگین و ابزار آلات محاصره

ابزار آلات محاصره وسایل خوبی برای آسیب رسانی قابل توجه به هر چیزی هستند اما همانطور که پیش از این گفته شد، بدلیل برخورداری از ابعاد بزرگ، سرعت این واحدهای نظامی بسیار کم است، اما اگر بتوانید آن‌ها را به مقصد مورد نظر برسانید، دشمن به دردسر بزرگی خواهد افتاد.

راهنمای بازی Call of Duty: Warzone | نکاتی اساسی برای پیروزی
خواندن

تا حد امکان از محافظ صلح استفاده کنید

فعال بودن محافظ صلح باعث می‌شود که دشمنان به سربازان و قلمرو تحت حکمرانی شما حمله نکنند و در نتیجه، هیچگونه تلفاتی برای شما ایجاد نخواهد شد. اگر محافظ صلح خود را از دست دادید، اطمینان حاصل کنید که به متحدین خود نزدیک هستید تا در صورت وقوع حمله‌ای، آن‌ها به کمکتان بیایند. اگر از متحدین خود دور هستید، شاید بهترین زمان برای استفاده از قابلیت Alliance Teleport باشد.

راهنما و نکاتی در مورد بازی King of Avalon: Dragon Warfare

ماجراجویی در Labyrinth

هر زمان که وقت کردید، به Labyrinth بروید، چراکه در آنجا منابع و مواد خوبی را خواهید یافت که در ساخت سلاح و مواردی از آن قبیل به شما کمک می‌کنند. در Labyrinth می‌توانید از قابلیت Dragon Spirit جهت باز کردن مسیر و پیشروی استفاده کنید و دشمنانی که با خود اقلامی همچون «سکه‌های باستانی» (Ancient Coins) و Dragon Spirit EXP حمل می‌کنند را شکست دهید. برای بدست آوردن منابع و اقلام گفته شده، می‌توانید چندین بار به Labyrinth بروید اما مراقب مقدار Stamnia خود باشید. پیشنهاد می‌شود وقتی در انتظار تکمیل ارتقاء چیزی در قلمرو خود هستید، به Labyrinth رفته و زمان مورد نیاز را در آنجا سپری کنید.

از جهش‌های رایگان استفاده کنید

فراموش نکنید که بازی King of Avalon: Dragon Warfare به شما اجازه می‌دهد تا چند جهش را بصورت رایگان انجام دهید! توجه داشته باشید بهتر است وقتی از این قابلیت استفاده کنید که تا زمان تکمیل ارتقاء ساختمان‌ها، مدت زمان قابل توجهی باقی مانده باشد، اما اگر مدت زمان کمی تا تکمیل ارتقاء باقی مانده است، این قابلیت را بی علت هدر ندهید و منتظر بمانید که همه چیز به روال عادی پیش برود. این موضوع شامل قابلیت Speed Ups نیز می‌شود.

راهنمای بازی The Witcher 3 | مهم‌ترین نکاتی که باید به آن‌ها توجه کنید
خواندن

جهش‌های رایگان در ابتدای بازی بسیار محدود هستند اما به مرور زمان مقادیر بیشتری از آن‌ها به شما داده خواهتد شد. بنابراین در استفاده از آن‌ها نه صرفه جویی کنید و نه دست و دلبازی! این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تا مدت زمان انتظار جهت تکمیل چیزی را کاهش داده و در مدت زمان سریعتری نیروی خود را افزایش دهید.

موارد گفته شده‌ی بالا از نکات مهم بازی King of Avalon: Dragon Warfare به شمار می‌روند که استفاده از آن‌ها به شما اجازه خواهد داد تا برتری‌های قابل توجهی نسبت به سایر رقبا پیدا کنید. اگر شما هم نکته یا ترفند خاصی جهت استفاده در این بازی سراغ دارید، آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع
TouchTapPlay
عضویت
اطلاع از
guest
6 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن