راهنمای بازی

راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

چهار نکته که به شما کمک می‌کند قلمرو ارواح را نجات دهید

راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits هرآنچه که باید از این بازی بدانید را به شما می‌گوید. بازی Kena: Bridge of Spirits کمی شبیه پخش یک فیلم پویانمایی روی پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی است. البته گول ظاهر کارتونی آن را نخورید چون بازی آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد ساده نیست. در زیر ما چهار نکته از چند ساعت اول بازی را جمع‌آوری کرده‌ایم تا راهگشای شما باشند.

وقت بگذارید | راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

کینا بسیار زیبا است و همچنین کارگردانی دقیقی دارد و به ندرت در مورد جایی که باید بروید گیج می‌شوید. از آنجا که پیدا کردن راه برای شما چندان مشکل‌ساز نخواهد بود وقت خود را صرف لذت از محیط بازی کنید؛ مثلاً چند عکس با حالت عکاسی بگیرید. حالت عکاسی با فشردن جهت بالای دکمه‌های D-pad فعال می‌شود.

راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

رات، آچار همه‌کاره شما | راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

موجودات کوچک خزداری به نام رات از همراهان مهم شما هستند. آن‌ها سلاح هستند، در از بین بردن فساد کمک می‌کنند، برای ارتقای شما به کار می‌آیند و راهی برای تعامل با دنیای بازی هستند. رات‌ها عملاً نیمه دوم شخصیت اصلی به حساب می‌آیند.

رات‌ها در سراسر جهان پراکنده شده‌اند و باید آنان را پیدا کنید. البته همیشه مراقب آن یکی که روی شانه کینا قرار دارد تا به شما کمک کند باشید. جمع‌آوری رات‌ها سطوح مهارتی بیشتری برای کینا فعال کرده و امکانات جدیدی را باز می‌کند.

راهنمای بازی Mortal Shell
خواندن

تنها وقتی می‌توانید محیط را کاوش کنید | راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

کالاهای کلکسیونی، کلاه برای رات‌ها، جواهرات برای خرید کلاه‌های بیشتر و صندوقچه‌ها در سراسر نقشه پراکنده شده‌اند. هر زمان که شاخه‌ای در خارج از مسیر اصلی، ستونی برای صعود یا خانه‌ای برای کاوش دیدید به اطراف بروید و ببینید چه چیزی را پیدا می‌کنید.

با این حال همیشه نمی‌توانید به پاداش خود برسید. بسیاری از اشیای اکتشافی پشت دیوارها و درهای مختلف قرار دارند. زمان زیادی را برای یافتن راهی در اطراف آن‌ها صرف نکنید چراکه به احتمال زیاد بعداً راهی برای باز کردن آن‌ها پیدا خواهید کرد.

حرکت کنید و بعداً وقتی کمی پیشرفت کرده‌اید بازگردید. بازی کینا تقریباً خطی است و مسیرهای پیچ در پیچ کمتر در بازی یافت می‌شوند. با موانع خیلی درگیر نشوید و اجازه دهید بازی شما را به جایی که باید بروید راهنمایی کند.

راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits
Kena: Bridge of Spirits

در مبارزات بر ضرباهنگ تمرکز کنید نه دکمه زدن | راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

مبارزات در بازی بسیار ساده است. شما دکمه‌هایی برای فرار، حمله سبک و سنگین، استفاده از سپر و سرانجام یک کمان دارید. به طور کلی قرار نیست با قدرت‌های جادویی یا سلاح‌های متعدد دست و پنجه نرم کنید.

به هر حال خیلی هم فریب این سادگی فنون بازی را نخورید. شما درگیری‌های زیادی خواهید داشت و اگر بی‌گدار به آب بزنید می‌میرید. در این بازی دکمه کوبیِ بی‌دلیل کارساز نیست بلکه می‌بایست حملات خود را تقریباً مانند یک اثر ریتمیک اجرا کنید. یعنی مرتب چند ضربه بزنید، فرار کرده و تغییر موقعیت دهید و دوباره حمله کنید.

راهنمای قدم به قدم بازی Nobodies
خواندن

یادتان باشد که اگر یک ضربه زدید نمی‌توانید اجرای آن را متوقف کنید که این در مورد ضربات اکثر دشمنان هم صدق می‌کند پس مواظب باشید چه موقع هجوم می‌برید.

منبع
www.polygon.com
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن