راهنمای بازی

راهنمای بازی Journey to the Savage Planet

نکات و ترفندها

عنوان تازه منتشر شده Journey to the Savage Planet، دست بازیکنان را برای گشت و گذار در محیط‌های عجیب و غریب خود باز گذاشته و به آن‌ها برای یافتن رازهای متفاوت نهفته در این عنوان، پاداش خواهد دهد. در این راهنما ما سعی کردیم با بیان چندین نکته ساده و کاربردی، شما را در تجربه این بازی زیبا یاری کنیم. با ما در ادامه همراه باشید.


Journey To The Savage Planet 20200121112322 1 scaled

از مسیر اصلی خارج شوید

به هنگام تجربه بازی Journey to the Savage Planet، همیشه باید این نکته را در ذهن خود داشته باشید، که هیچگاه اشیای ارزشمند دقیقاً پیش روی شما و در مسیر اصلی قرار نخواهند داشت.

در عوض، برای کشف رازها و غافلگیری‌های واقعی موجود در سیاره AR Y-26، شما باید از مسیر اصلی بازی و مأموریت‌های مرکزی آن دور شوید. آیا در جهت کاملاً مخالف مکانی برای پرتاب قلاب خود مشاهده می‌کنید؟ آن را دنبال نمایید‌ (البته بعد از آن که این ارتقاء را بدست آوردید)!

بررسی دقیق سیاره نه تنها حواس‌ پرتی‌هایی از داستان اصلی برای شما فراهم آورده، بلکه تعدادی اشیای Collectable مخفی را نیز برای شما آشکار می‌کند. این اشیاء بخش‌های بیشتری از رازهای سیاره را توضیح داده، که بی‌شک ارزش پیدا و جمع‌آوری کردند را دارند.

خلاصه بخواهیم بگوییم، به هنگام تجربه بازی Journey to the Savage Planet مدت زمانی را به گشت و گذار در محیط‌های این بازی بپردازید، زیرا این کار مطمئناً بازی را برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد نمود.

Journey To The Savage Planet 20200117120455 scaled

همه چیز را اسکن کنید

هدف اصلی شما در بازی Journey to the Savage Planet، دسته‌بندی کردن تمامی گیاهان و جانورانی است که در سیاره AR Y-26 می‌یابید. مشکل اینجاست که با وجود تمام زیبایی‌ها و چیزهای دیدنی موجود در این سیاره که به محض پیاده شدن از Javelin خود با آن‌ها روبرو می‌شوید، شاید عمل ساده‌ای چون اسکن کردن یک درخت نه چندان جذاب و به ظاهر بی‌اثر، را به آسانی از یاد ببرید.

راهنمای قدم به قدم بازی Uncharted: The Lost Legacy (قسمت اول)
خواندن

اسکن کردن اشیاء نه تنها توضیحات نسبتاً خنده‌دار و دیالوگ‌های جذابی از سوی هوش مصنوعی شما برایتان به ارمغان خواهد آورد، بلکه در حل کردن معماهای محیطی کوچیکی که بازی در مقابل شما قرار می‌دهد نیز، به شما یاری می‌رساند.

علاوه بر آن، برای افزایش سطح شخصیت خود و باز کردن ارتقاهای جدید، شما باید درصد خاصی از موجودات زنده سیاره AR Y-26 را اسکن کرده باشید. انجام اینکار به صورت طبیعی و در حین گشت و گذار در محیط، کار شما در بخش‌های جلوتر بازی، هنگامی که برای پیشروی به توانایی‌های گران‌بهایی احتیاج دارید را، بسیار آسان‌تر خواهد نمود.

Journey To The Savage Planet 20200117104932 scaled

آزمایشات علمی را کامل کنید

صحبت از آزمایشات علمی (Science Experiments) شد، به هنگام پیشروی در بازی Journey to the Savage Planet، انجام این آزمایشات باید یکی از اولویت‌های اصلی شما باشد.

آزمایشات علمی موجود در بازی Journey to the Savage Planet را همانند «چالش‌های» موجود در سایر بازی‌ها در نظر بگیرید. این آزمایشات صرفاً از شما می‌خواهند تا کارهایی را انجام دهید که به هنگام تکمیل کردن مأموریت‌های اصلی بازی به صورت طبیعی به آن‌ها نخواهید پرداخت.

سقوط ۱۰۰ متری قبل از نجات دادن خود با استفاده از جت‌های پرشی، جمع‌آوری نمونه‌های زنده بعضی موجودات، یا شکست دادن موجودات با آیتم‌ها یا توانایی‌های مخصوص، تنها تعدادی از آزمایشات علمی بوده که می‌توانید انتظار تکمیل کردن آن‌ها را داشته باشید.

برای افزایش رتبه خود باید یک دسته‌ کامل از این آزمایشات علمی را انجام دهید، که نتیجه آن، باز شدن ارتقا‌ها و تجهیزات جدیدی بوده که می‌توانید با استفاده از پرینتر سه‌بعدی موجود در Javelin خود آن‌ها را درست کنید.

راهنمای بازی Doom Eternal | نکات و ترفندهای قبل از شروع بازی
خواندن

کامل کردن این آزمایشات به هنگام باز شدنشان، در بخش‌های پایانی بازی شما را از سردردهای بسیاری نجات خواهد داد، پس در حق خودتان لطف نموده و به محض باز شدن هر یک از این آزمایشات آن‌ها را انجام دهید.

Journey To The Savage Planet 20200117114150 scaled

به نقاط ضعف براق شلیک کنید

دو نوع دشمن در بازی Journey to the Savage Planet وجود دارند. آن‌هایی که نقاط ضعف براق ندارند (همانند تصویر بالا)، آن‌هایی که نقاط ضعف مشخص شده‌ای دارند. دشمنانی که از نقاط ضعف برخوردار نبوده را می‌توان با شلیک کردن به هر نقطه‌ای از بدنشان از پای در آورد، اما برای دشمنانی که دارای نقاط ضعف براق می‌باشند، شما حتماً برای آسیب‌رسانی به آن‌ها باید به این نقاط شلیک کنید.

هر گاه در مورد دشمنان و نحوه شکست دادن آن‌ها به شک افتادید، نقاط براق را هدف گرفته و به آن‌ها شلیک نمایید. در چنین شرایطی تقریباً همیشه دشمن مورد آسیب قرار می‌گیرد.

Journey To The Savage Planet 20200120112021 scaled

هر چه سریع‌تر مأموریت‌ها را کامل کنید

به هنگام حستجو گشت و گذار در سیاره AR Y-26، شما با موانعی روبرو می‌شوید که در آن لحظه نمی‌توان آن‌ها را پشت سر گذاشت. خوشبختانه این موضوع با پیدا کردن مأموریت‌هایی برای ساخت تجهیزات ویژه و ارتقاهای جدید تغییر خواهد کرد.

در حالی که شما می‌توانید این مأموریت‌ها را در هر زمان و به هر ترتیبی که دوست دارید انجام دهید، زمانی از راه رسیده که شما بالاخره نمی‌توانید بدون تجهیزات جدید و ارتقا‌های ذکر شده، مأموریت اصلی (یا جمع‌آوری اطلاعات) خود را ادامه دهید.

بهترین راه برای مقابله با این مشکل آن بوده که به محض فعال شدن این دسته مأموریت‌ها، آنان را تکمیل کنید. با انجام این کار، زمانی که بازی پیشروی در مسیر اصلی را ملزوم به داشتن این تجهیزات می‌کند، شما به ناچار به مکان‌های قبلی سیاره بازنگشته و می‌توانید بدون هیچ مشکلی راه خود را ادامه دهید.

منبع
Twinfinite
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن