راهنمای بازی

آموزش ساخت اکانت نینتندو

ساخت اکانت نینتندو برای پلتفرم نینتندو سوییچ

در این مقاله به بررسی نحوه ساخت اکانت نینتندو و لینک کردن آن با اکانت نینتندو سوییچ شما خواهیم پرداخت. از مزایای ساخت اکانت نینتندو و لینک کردن آن به اکانت نینتندو سوییچ می‌توان به دست‌یابی به بازی‌های آنلاین و خریداری بازی‌های دیجیتالی از Nintendo eShop اشاره داشت. اگر شما از آن دست افرادی هستید که کنسول نینتندو سوییچ داشته اما در ایجاد اکانت نینتندو برای کنسولتان به مشکل برخورده‌اید، در ادامه با ما در پیکسل آرتس همراه باشید.

یکی از نکاتی که در مورد ساخت اکانت نینتندو نسبت به سایر پلتفرم‌ها متفاوت است، عدم وجود راه‌های مختلف برای ایجاد یک حساب کاربری این شرکت می‌باشد. در حالی که پلی‌استیشن و اکس‌ باکس به شما اجازه می‌دهند تا از طریق پلتفرم‌هایشان و به آسانی برای خود اکانت آنلاین بسازید، شرکت نینتندو عملکرد متفاوتی داشته و تنها راه ایجاد اکانت آنلاین نینتندو از طریق رایانه‌های شخصی یا موبایل‌های هوشمند بوده و نمی‌توانید از خود پلتفرم نینتندو سوییچ به این مهم دست یابید.

ساخت اکانت نینتندو

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 1 Version 3

۱. برای ساخت اکانت نینتندو ابتدا در مرورگر خود به این صفحه (https://accounts.nintendo.com/register) مراجعه کنید. برای این کار می‌توانید از هر مرورگری روی رایانه شخصی یا گوشی هوشمند خود استفاده نمایید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 2 Version 3

۲. فرم را پر کنید. در این فرم ۸ خط وجود دارند که باید توسط شما پر شوند. خط‌های این فرم به شرح زیر هستند:

 • نام مستعار (Nickname): نام مستعار یا نام کاربری (Username) جهت شناسایی اکانت شما استفاده می‌شود. شایان ذکر است که نام مستعار انتخابی باید منحصر به فرد بوده و سایر بازیکنان پیش از شما آن را انتخاب نکرده باشند.
 • آدرس ایمیل: در این بخش باید ایمیلی را وارد کنید که پیش از این برای ساخت اکانت نینتندو دیگری استفاده نشده باشد.
 • رمز عبور: رمز عبوری که می‌خواهید از آن برای ورود به اکانت خود استفاده نمایید را وارد کنید.
 • تأیید رمز عبور: برای تأیید رمز عبور خود، آن را دوباره در این بخش وارد نمایید. دقت کنید که رمز عبور تایپ شده در این بخش با رمز عبور وارده در کادر قبلی برابر باشد، در غیر این صورت ساخت اکانت نینتندو شما با مشکل مواجه خواهد شد.
 • تاریخ تولد: از منوهای موجود استفاده نموده و سال، ماه و روز تولد خود را وارد کنید.
 • جنسیت: همانند کادر بالا، در اینجا نیز با استفاده از منوهای موجود جنسیت خود را انتخاب خواهید کرد. البته در این بخش توانایی انتخاب گزینه Choose not to answer را نیز خواهید داشت، که می‌گذارد بدون جواب دادن به این سوال، مراحل ساخت اکانت نینتندو را ادامه دهید.
 • کشور/منطقه سکونت: از منوهای موجود برای انتخاب کشوری که در آن زندگی می‌کنید استفاده نمایید.
 • منطقه زمانی: با استفاده از منوها، شهری را از منطقه زمانی خود انتخاب کنید.
راهنمای بازی Fallout 76: نکاتی که باید پیش از آغاز بازی بدانید
خواندن

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 3 Version 3

۳. با سیاست‌های Nintendo Account User Agreement و Nintendo Privacy Policy موافقت کنید.

در انتهای فرم تیک جعبه‌ نشان داده شده در تصویر را بزنید تا با با سیاست‌های Nintendo Account User Agreement و Nintendo Privacy Policy موافقت کنید. برای مطالعه این دو سیاست می‌توانید روی نوشته‌های آبی رنگ موجود در این بخش کلیک نمایید.

 • در این مرحله از ساخت اکانت نینتندو تیک جعبه‌ای که بالاتر از جعبه مربوط به سیاست‌های شرکت نینتندو قرار دارد، به صورت خودکار زده شده است. فعال بودن تیک این جعبه بدین معناست که شما مایل به دریافت ایمیل و اخبار از سوی نینتندو می‌باشید. در صورتی که نمی‌خواهید ایمیل و اخبار شرکت نینتندو برای شما ارسال شوند، تیکه زده شده در این بخش را بردارید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 4 Version 3

۴. روی گزینه ارسال (Submit) کلیک کنید. این دکمه با رنگ قرمز در انتهای صفحه نشان داده شده است. شایان ذکر بوده که این دکمه تنها زمانی فعال می‌شود که شما فرم را به صورت کامل پر نموده و با سیاست‌های Nintendo Account User Agreement و Nintendo Privacy Policy نیز موافقت کرده باشید. پس از انجام این کار، کد تأییدی به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 5 Version 3

۵. ایمیل خود را بررسی کنید. پس از پر کردن فرم ثبت‌نام و ارسال آن، کد تأییدی به ایمیل شما فرستاده خواهد شد. ایمیل خود را بررسی کرده و کد تأیید را بدست آورید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 6 Version 3

۶. کد تأیید را وارد کرده و گزینه Verify (تأیید) را انتخاب کنید. پس از دریافت کد تأیید ۴ رقمی از ایمیل خود، به صفحه ساخت اکانت نینتندو در مرورگرتان بازگشته و کد را در کادری که با نام Verification Code مشخص شده وارد نموده و گزینه قرمز رنگ Verify را بزنید. به یاد داشته باشید که پس از تکمیل فرم، تنها ۲۴ ساعت برای دریافت کد تأیید و وارد کردن آن در سایت ثبت‌نام نینتندو وقت دارید. تبریک می‌گوییم، ساخت اکانت نینتندو شما با موفقیت انجام شد!

راهنمای بازی Super Mario Maker 2
خواندن

ساخت اکانت کاربری سوییچ و اتصال آن با اکانت نینتندو

۱. ابتدا نینتندو سوییچ خود را روشن کنید. برای این کار دکمه روشن/خاموش در بالا و سمت چپ نینتندو سوییچ را فشار دهید. این دکمه دارای یک شکل دایره با خطی در مرکز آن بوده و در کنار دکمه کم و زیاد کردن صدا قرار دارد.

۲. به صفحه خانگی بروید. برای رفتن به صفحه خانگی در کنسول نینتندو سوییچ، روی جوی‌کان سمت راست (قرمز رنگ) دکمه‌ای که دارای یک علامت خانه است را فشار دهید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 9 Version 3

۳. نمادی که شبیه چرخ‌دنده است را انتخاب کنید. نماد چرخ‌دنده در صفحه خانگی نینتندو سوییچ شما را به منوی تنظیمات سیستم (System Settings) خواهد برد.

 • برای کلیک کردن روی نمادهای موجود در صفحه خانگی نینتندو سوییچ، یا با استفاده از صفحه لمسی این کنسول دو بار روی آن نماد ضربه بزنید، یا آن که با جابجایی به کمک جوی‌کان سمت چپ و زدن دکمه A از جوی‌کان سمت راست، نسبت به انتخاب نماد مورد نظر اقدام نمایید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 10 Version 3

۴. گزینه User (کاربر) را انتخاب کنید. گزینه هشتم در منوی تنظیمات سیستم نینتندو سوییچ، مربوط به بخش کاربران است. شایان ذکر بوده که تمامی گزینه‌های موجود در منوی تنظیمات این کنسول در سمت چپ صفحه نمایش داده می‌شوند.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 11 Version 3

۵. گزینه Add User (افزودن کاربر) را انتخاب نمایید. افزودن کاربر دومین گزینه در منوی کاربران نینتندو سوییچ است، که پایین‌تر از نمادهای مختلف موجود برای کاربران واقع شده.

 • شایان ذکر است که هنگام نصب و استفاده کنسول نینتندو سوییچ برای اولین بار، این کنسول از شما می‌خواهد تا یک اکانت کاربری نینتندو سوییچ برای خود درست کنید.
راهنمای چالش‌های فصل دوم Apex Legends (هفته دوم اضافه شد)
خواندن

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 12 Version 3

۶. گزینه Next (بعدی) را انتخاب نمایید. این صفحه به شما می‌گوید که شما یک نام مستعار (Nickname) و یک نماد برای اکانت خود انتخاب خواهید کرد. برای ادامه کار در این صفحه روی گزینه Next کلیک کنید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 13 Version 3

۷. یک نماد انتخاب نمایید. در این بخش تعداد زیادی از نمادهای ساخته شده براساس بازی‌های نینتندو در مقابل شما قرار خواهند گرفت. می‌توانید از میان نمادهای موجود یکی را برای استفاده روی اکانت خود انتخاب کنید. همچنین شما قابلیت آن را دارید تا از شخصیت Mii ساخته شده خود در پلتفرم نینتندو سوییچ، به عنوان نماد حساب کاربریتان بهره ببرید. برای دیدن نمادهای بیشتر، گزینه More Options (گزینه‌های بیشتر) را در انتهای صفحه انتخاب کنید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 14 Version 3

۸. نام مستعار مورد استفاده خود برای این اکانت را بنویسید. شما در این بخش می‌توانید هر اسمی که دوست دارید را به عنوان نام مستعار اکانت نینتندو سوییچ خود انتخاب کنید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 15 Version 3

۹. گزینه OK را بزنید. این عمل تأیید می‌کند که شما خواهان ساخت اکانت نینتندو سوییچ جدیدی هستید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 16 Version 3

۱۰. گزینه Sign In and Link (ورود و لینک کردن) را انتخاب کنید. در این بخش شما اکانت نینتندو خود را به اکانت کاربری خود متصل خواهید کرد.

 • اگر قبل از این نسبت به ساخت اکانت نینتندو اقدام نکرده‌اید، گزینه Create Account (ایجاد کردن اکانت) را انتخاب نموده و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.
 • اگر می‌خواهید یک اکانت نینتندوی از پیش ساخته شده را به اکانت کاربری خود متصل نمایید، در منوی کاربری (User Menu) از تنظیمات سیستم (System Settings)، روی نماد اکانت کاربری مورد نظر خود کلیک کرده و گزینه Link Nintendo Account را انتخاب کنید. پس از آن نیز روی گزینه Sign In and Link کلیک نمایید.
راهنمای بازی Deathloop | پاسخ‌ معماهای Yerhva Queen of Riddles
خواندن

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 17 Version 3

۱۱. گزینه “Sign in using an email address or User ID” (ورود با استفاده از آدرس ایمیل یا شناسه کاربری) را انتخاب کنید. این مورد اولین گزینه در منوی “Link a Nintendo Account” است پس نباید در پیدا کردن آن مشکلی داشته باشید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 18 Version 3

۱۲. آدرس ایمیل و رمز عبورتان را وارد کرده و سپس روی گزینه Sign In (ورود) کلیک کنید. حواستان باشد که حتماً آدرس ایمیل و رمز عبوری که هنگام ساخت اکانت نینتندو از آن‌ها استفاده کرده‌اید را در این بخش وارد کنید.

v4 760px Create a Nintendo Account and Link It to a Nintendo Switch Step 19 Version 3

۱۳. گزینه OK را انتخاب کنید. اگر تمامی مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشته باشید، در این بخش یک منو پدیدار شده و به شما می‌گوید که اکانت نینتندو با موفقیت به اکانت کاربری شما لینک شده است.


امیدواریم این راهنمای ساخت اکانت نینتندو و لینک کردن آن به کنسول نینتندو سوییچ برای شما مفید واقع شده باشد. نظرات و سؤالات خود را با ما در بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

منبع
WikiHow
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x