راهنمای بازی

راهنمای بازی Homescapes

نکات، ترفندها و تاکتیک‌ها

با دنبال کردن راه بازی موبایلی Gardenscapes، بازی Homescapes نیز یک عنوان پازل جور کردن سه شکل/رنگ بوده که توسط استودیوی Playrix توسعه یافته است. این اثر شباهت زیادی به بازی Gardenscapes دارد با این تفاوت که حال شما با یاری رساندن به شخصیت آستین (Austin)، قرار است خانه دوران کودکی او را به عمارتی بزرگ بدل کنید. بهتر است دستکش‌های طراحی و عینک‌های تحلیلی خود را برای دستیابی به این مهم به همراه داشته باشید! در ادامه با راهنمای بازی Homescapes با ما در پیکسل آرتس همراه شوید.

بازی Homescapes بسیار خانوادگی و لذت‌بخش بوده و همه اعضای خانواده می‌توانند آن را تجربه کنند. این عنوان یک اثر رنگارنگ و مثبت‌گرایانه است و شخصاً هر زمان که به تجربه آن می‌پردازم، روحیه‌ام تقویت می‌شود. جامعه هواداران بازی نیز بسیار دلسوز بوده و در صورتی که شما در یک مرحله خاص گیر کرده باشید، به یاری‌تان آمده و شما را راهنمایی خواهند کرد.

در بازی Homescapes، آستین به خانه دوران بچگی خود رفته تا از پدر و مادر خود بازدید کند. هرچند، مشکل اینجاست که برای مدت زمانی طولانی هیچکس در این خانه زندگی نکرده و از این رو، خانه در وضعیت بسیار بدی قرار دارد. اوضاع زمانی بدتر شده که متوجه می‌شویم پدر و مادر آستین خانه را برای فروش گذاشته‌اند زیرا دیگر توانایی رسیدگی به آن را ندارند.

از این رو این وظیفه آستین بوده تا خانه را رو به راه کند. اثاث خانه شکسته شده را تعویض کنید، به تعمیر سقف و کف خانه بپردازید، و خانه خود را با لوازم خانگی رنگارنگ و جذاب تزئین کنید، تا حس و حال یک خانه شاد را به وجود آورید. پس از انجام تمام این کارها، شاید بتوانید نظر پدر و مادر آستین را تغییر دهید و این عمارت فوق‌العاده‌ای که ساخته‌اید را نگه دارید.

homescapes tricks 800x450 1

اولین موردی در راهنمای بازی Homescapes باید به آن اشاره کنیم، این موضوع بوده که نباید اجازه دهید سادگی ظاهری این عنوان شما را فریب دهد. مراحل پازل جور کردنی ۳ شکل این عنوان می‌توانند فریبنده (و بسیار دشوار) باشند. با این دید به سمت Homescapes نروید که به آسانی می‌توانید پازل‌های آن را حل کنید. برای به اتمام رساندن مراحل، باید برای تک تک حرکات خود برنامه‌ریزی داشته باشید. شاید این عنوان به ظاهر ساده به نظر برسد اما بگذارید خیالتان را راحت کنم: Homescapes بازی آسانی نیست.

راهنمای بازی Can You Escape The 100 Room IV
خواندن

اگر شما پیش از این عنوان Gardenscapes را بازی کرده باشید، پس در تجربه این بازی نیز مشکلی نخواهید داشت. این دو عنوان دارای مکانیزم‌های مشابه‌ای بوده و پیشروی در داستان بازی نیز میان آن‌ها یکسان است.

البته این بدین معنا نبوده که بازیکنان تازه‌وارد این عنوان نمی‌توانند آن را یاد بگیرند و باید در این رابطه نگران باشند. بازی Homescapes با وجود چالش برانگیز بودنش، به صورتی طراحی شده که پذیرای بازیکنان جدید نیز خواهد بود. ما در این راهنمای بازی Homescapes به شما کمک خواهیم کرد تا در مراحل بازی پیشروی کنید، با سیستم‌ها و مکانیزم‌های مهم بازی آشنا شوید، و نکات و ترفندهایی را مشاهده نمایید که به شما کمک می‌کنند تا به سرعت مراحل را به پایان برسانید. کلاه تفکر خود را بر سر گذاشته و آماده حل معما باشید!

راهنمای بازی Homescapes – خود را تقویت کنید

بازی Homescapes یک عنوان پازل بوده که در آن باید با ردیف کردن ۳ قطعه مشابه (یا بیشتر) در کنار یکدیگر، آن‌ها را از روی صفحه حذف نمایید. اهداف این بازی شامل از بین بردن قطعات در جاهای مختلف و گاهاً با شرایط ویژه می‌باشد.

برای آن که بتوانید صفحه هر مرحله را زودتر به پایان برسانید، بوسترهای متعددی برای یاری رساندن به شما در بازی Homescapes تعبیه شده‌اند. بازی دارای شش بوستر (تقویت‌کننده) است و شما می‌توانید پیش از شروع مرحله از میان سه بوستر انتخاب نموده و کار خود را آسانتر کنید. سه بوستر باقی مانده را نیز می‌توان در طول مرحله استفاده کرد.

homescapes boosters 800x369 1

سه بوستری که می‌توانید از میان آن‌ها در بخش آغازین مرحله انتخاب کنید، به شرح زیر هستند:

Rainbow Ball: این بوستر به شما اجازه می‌دهد تا مرحله را با یک قدرت Rainbow Ball آغاز نمایید، که به وسیله آن می‌توان از همان ابتدای کار قطعات بسیاری را حذف کرد.

Double Planes: چه چیزی بهتر از یک Plane است؟ بدون شک دو Plane! به وسیله این قدرت (Power up)، هر بار که بتوانید چهار قطعه را به صورت مربعی با یکدیگر هماهنگ کنید، بجای یک Plane، بازی دو Plane را در صفحه ارسال خواهد کرد.

بهترین ابعاد مانیتور برای اجرای بازی‌ها چقدر است؟
خواندن

Bomb and Rocket: همانند Rainbow Ball، این بوستر به شما اجازه می‌دهد تا مرحله را با یک قدرت Bomb و یک قدرت Rocket آغاز کنید. این اقلام زمانی که مرحله دارای دیوارها یا ژله‌های زیادی باشد، بسیار کاربردی خواهند بود.

از سوی دیگر، سه بوستری که می‌توانید در طول مرحله از آن‌ها استفاده کنید نیز به شرح زیر هستند:

Hammer: این بوستر به شما اجازه می‌دهد تا یک قطعه را شکسته یا یک مانع را ضعیف کنید. Hammer برای از بین بردن قطعه‌هایی که در گوشه صفحه یا نقاط خارج از دسترس قرار دارند، بسیار مفید است.

Sledgehammer: این بوستر یک ردیف و یک ستون از قطعات را به صورت همزمان از بین خواهد برد. از این بوستر برای پهن کردن فرش‌ها یا انداختن دونات‌ها به انتهای صفحه، استفاده کنید.

Glove: این بوستر به شما اجازه می‌دهد تا مکان دو قطعه را با یکدیگر عوض کنید. به عنوان مثال می‌توان از این بوستر برای قرار دادن دو قدرت در کنار یکدیگر استفاده کرد، و شاهد ترکیب فوق‌العاده‌ای از اثر آن‌ها بود.

شما در بخش‌های اولیه بازی با بوسترها آشنا می‌شوید، اما بهتر است تا قبل از رسیدن به مرحله ۱۰۰ از آن‌ها استفاده نکرده و ذخیره‌شان کنید. مراحل ابتدایی بازی تا رسیدن به مرحله ۱۰۰ آنقدر آسان هستند که بتوانید بدون استفاده از بوسترها آنان را به پایان برسانید.

راهنمای بازی Homescapes – همه چیز را با یکدیگر ترکیب کنید

تنها با هماهنگ کردن ردیف و ستون‌های سه قطعه‌ای نمی‌توانید پیشرفت آنچنانیی در بازی Homescapes داشته باشید. شما باید با استفاده از قدرت‌ها، در هر دور بیشترین میزان قطعه‌ای که می‌توانید را از بین ببرید.

در این بخش از راهنمای بازی Homescapes به صورتی ساده و مختصر به شما توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید قدرت‌های مختلف را بدست آورید: هماهنگ کردن چهار قطعه در یک ردیف یا ستون، قدرت Rocket را به شما می‌دهد؛ هماهنگی چهار قطعه به صورت مربع قدرت Plane را به همراه دارد؛ پنج قطعه در حالت L یا ضربدر نیز به شما Bomb خواهد داد؛ و داشتن ۵ قطعه به صورت ردیف یا ستون، قدرت Rainbow Ball را برایتان به همراه خواهد داشت.

راهنمای بازی Tricky Doors | راهنمای کامل مراحل بازی
خواندن

homescapes rainbow ball plus planes 800x369 1

با استفاده از قدرت‌ها می‌توان قطعات روی صفحه بسیاری را به صورت آنی از بین برد، و بدین صورت به آسانی مراحل را به پایان رساند. جابجا کردن موقعیت دو قدرت با یکدیگر، قدرت آن‌ها را ترکیب نموده و انفجارهای بزرگ‌تر و فوق‌العاده‌ای را ایجاد خواهد کرد.

شخصاً ترکیب Rainbow Ball با Rocket را بسیار می‌پسندم. این امر تمام قطعات موجود از یک رنگ/نوع را به شکل Plane (هواپیما) در آورده که فوراً در سراسر صفحه جابجا شده و حرکت می‌کنند. از آنجایی که Planeها قطعات و اهدافی را نشانه‌گیری نموده که برای اتمام مرحله ضروری هستند، بعضی اوقات صرفاً انجام این ترکیب برای یکبار می‌تواند منجر به پایان یک مرحله شود. نه تنها این موضوع بسیار قدرتمند است، بلکه دیدن جابجایی هواپیماها و از بین بردن اهداف شما، بسیار لذت‌بخش نیز می‌باشد.

ترکیب کردن قدرت‌ها و بدست آوردن ترکیب‌های مختلف سرعت پیشرفت شما در بازی را به صورت چشم‌گیری افزایش داده، هرچند برای انجام این ترکیب‌ها نیز باید زمان و موقعیت مناسب آن‌ها را در نظر داشت. به عنوان مثال: ترکیب یک Rocket با یک Bomb، باعث می‌شود تا کوکی‌های بسیاری از بین بروند، اما در همین موقعیت، با ترکیب دو Rocket با یکدیگر نمی‌توان قطعات زیادی را از بین برد زیرا این ترکیب قابلیت از بین بردن کوکی‌ها را ندارد. با نحوه عملکرد هر قدرت آشنا شوید تا در هر شرایط بهترین استفاده را از آن‌ها ببرید.

راهنمای بازی Homescapes – در یک مرحله گیر کرده‌اید؟ ترفندهای زیر را امتحان کنید

در حالی که به معنای واقعی کلمه هزاران مرحله در بازی Homescapes وجود دارد، بازی با معرفی عناصر جدید خود را تازه و جذاب نگه خواهد داشت. به‌روزرسانی‌های جدید با معرفی مکانی تازه در خانه کودکی آستین، که معمولاً دارای یک عنصر جدید می‌باشد، داستان بازی را گسترش می‌دهند. از این رو نیازی نیست هنگام تجربه این عنوان نگران کمبود محتوا باشید.

البته شاید روبرویی با یک عنصر جدید آن هم برای اولین بار، کمی برای بازیکنان ترسناک باشد. درک این موضوع که چگونه باید این مراحل را به اتمام برسانید می‌تواند دشوار باشد، از این رو در این بخش از راهنمای بازی Homescapes نکاتی را درباره معمول‌ترین عناصر موجود در این عنوان برای شما گردآوری کرده‌ایم.

راهنمای قدم به قدم بازی Uncharted: The Lost Legacy (قسمت دوم)
خواندن

homescapes new element 800x369 1

دونات‌ها: دونات‌ها برای اولین بار در مرحله ۱۸ پدیدار می‌شوند. هدف شما در این مراحل آن است که دونات‌ها را به پایین صفحه بیاورید. آسانترین راه برای دستیابی به این امر ایجاد راکت‌های عمودی است که باعث سقوط دونات‌ها می‌شوند. راه دیگر آن نیز می‌تواند استفاده از Sledgehammer باشد.

فرش‌ها: وقت خود را با هماهنگ کردن قطعات در خانه‌هایی که فرش در آن‌ها وجود ندارد هدر ندهید. حتی Rainbow Ballها نیز در صورت استفاده شدن در خانه‌هایی که فاقد فرش هستند، کاربردی نخواهند داشت. در ابتدای مرحله خانه‌هایی که دارای فرش بوده را پیدا کنید و تلاش نمایید تا قطعات آن‌ها را با یکدیگر جور کنید. Planeها برای پخش کردن فرش‌ها در بین خانه‌هایی که از یکدیگر دور هستند مفید می‌باشند، در حالی که می‌توان با استفاده از Rocket و Bomb فرش‌ها را با سرعت بیشتری نیز پخش کرد.

جعبه‌ها: اولین بار در مرحله ۲۲ به عنوان موارد اعصاب‌خردکن کوچکی ظاهر شده و سپس در مراحل جلوتر به بلوک‌هایی که شکستنشان بسیار دشوار است بدل می‌گردند. زمانی که جعبه‌ها در مسیر شما وجود دارند از استفاده از هواپیماهای کاغذی خودداری کنید زیاد تأثیر بسیار کمی روی آن‌ها خواهند داشت. با استفاده از Rocket و Bombها یا ترکیبی از این دو، جعبه‌ها را از بین ببرید.

دیوارهای ساده: دیوارهای غیرقابل شکستن در مرحله ۷۱ ظاهر می‌شوند. کنار آمدن با این دیوارها می‌تواند کار اعصاب‌خردکنی باشد زیرا اجازه نمی‌دهند تا قطعات را به صورتی که دوست دارید جابجا کنید. برای از بین بردن دیوارهای ساده، باید از اقلام قدرتی استفاده کنید. بمب‌ها، راکت‌ها و هواپیماهای کاغذی همگی عملکرد خوبی در مقابل دیوارهای ساده دارند. بسیاری از عناصر دیگری که در ادامه بازی با آن‌ها روبرو می‌شوید نیز برای نابودی نیازمند قدرت‌های شما می‌باشند، پس این مورد را به خاطر داشته باشید.

روغن: روغن به سرعت پخش شده و در صورتی که کاری نکنید کل صفحه را فرا خواهد گرفت! خلاص شدن از دست روغن امری پر دردسر است اما تمرکز خود را روی گرفتن قدرت‌های مختلف و استفاده پشت سر هم از آن‌ها بگذارید تا آنکه یکبار برای همیشه از دست روغن خلاص شوید!

راهنمای بازی Toon Blast | ترفند‌ها و نکات
خواندن

راهنمای بازی Homescapes – آماده شوید و برنامه‌ریزی کنید

زمانی که یک مرحله کاملاً جدید پیش روی شما قرار می‌گیرد، بی‌هدف کار خود را آغاز نکرده و سریعاً شروع به جابجای قطعات نکنید. ابتدا به صفحه نگاه کرده و آن را درک نمایید. به یاد داشته باشید، این عنوان یک پازل بوده پس راه‌حلی نیز برای آن وجود دارد. اگر بدون برنامه صرفاً قطعات را جابجا کنید، در این عنوان پیشرفت نخواهید کرد.

homescapes strategy 800x369 1

با انجام مراحل بیشتر، شما با مفاهیم، مکانیزم‌ها و (همانطور که در بخش قبلی راهنمای بازی Homescapes به آن‌ها پرداختیم) حتی عناصر بیشتری نیز روبرو خواهید شد. شما باید هنگام پیشروی در بازی، خود را با نحوه کارکرد این موارد آشنا کنید. همیشه قبل از جابجایی قطعات، صفحه را آنالیز نمایید و بدین صورت از تک تک حرکات خود آگاه بوده و بهترین حرکات را انجام دهید.

به عنوان مثال، اگر مرحله‌ای مملو از کوکی بود، می‌فهمید که بجای ساخت راکت باید روی ساخت بمب تمرکز کنید. هنگام انفجار یک بمب، کوکی‌ها خرد می‌شوند اما در صورت برخورد راکت با یک کوکی، راکت شما سرعت خود را از دست می‌دهد. از سوی دیگر، مرحله‌ای که پر از ژله باشد، بهترین زمان برای استفاده از راکت است. به یاد سپردن این موارد، به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی بهتری برای بازی داشته باشید.

این نکته از راهنمای بازی Honescapes برای اولین تجربه شما در یک مرحله بسیار مفید خواهد بود. بازی معمولاً زمانی که برای اولین بار یک مرحله را تجربه کنید به شما بوست‌های رایگان می‌دهد. از مرحله ۲۶ به بعد، پس از آن که وظیفه Open the Package را انجام دادید، بازی برای تمام کردن یک مرحله در اولین تلاشتان به شما پاداش‌های بیشتری خواهد داد. این بدین معنی بوده که شما باید از همان اولین تلاش خود مشغول برنامه‌ریزی برای اتمام آن مرحله باشید.

راهنمای بازی Homescapes – مراقب قلب‌هایتان باشید

شکست خوردن در یک مرحله، یک جان از شما خواهد گرفت – که با علامت قلب در بالا و سمت چپ صفحه نشان داده می‌شود. شما هنگام بازی کردن حداکثر ۵ قلب خواهید داشت و قلب‌های شما با گذر زمان بازیابی می‌شوند. زمانی که قلب‌های شما تمام شوند شما می‌توانید با استفاده از پول واقعی آن‌ها را خریداری کرده یا آن که از یکی از دوستان خود بخواهید تا مقداری قلب به شما بدهد. البته ما در این راهنمای بازی Homescapes ترفندهای بیشتری را قرار داده‌ایم تا شما جان خود را از دست ندهید.

راهنمای بازی Vigor - نکاتی که باید برای شروع بدانید
خواندن

قبل از هرچیز لازم است بگوییم که باید بدون انجام فعالیت‌ها (Activities) مراحل را به پایان برسانید. سعی کنید تا جایی که توانش را دارید ستاره‌های بیشتری از مراحل بگیرید. بدین صورت تا زمانی که جانتان تمام شود، ستاره‌های بسیاری جمع‌آوری کرده‌اید.

homescapes heart 800x369 1

هرچند، همه ستاره‌ها را در یک دور استفاده نکنید! تنها به اندازه‌ای فعالیت‌ها را انجام دهید که یک روز از زندگی آستین سپری شود. با انجام این کار بازی معمولاً پاداش «جان بی‌نهایت» را به شما خواهد داد که به وسیله آن می‌توانید به مدت ۳۰ دقیقه مراحل نامحدود را بازی کنید.

بدین صورت، پس از بازی کردن مراحل بسیار و از دست دادن جان‌های خود، توانایی بازپس‌گیری جان‌هایتان را خواهید داشت. این روش همچنین به شما اجازه می‌دهد تا در طول این ۳۰ دقیقه نامحدود، ستاره‌های بیشتری نیز جمع‌آوری نمایید که برای انجام فعالیت‌های یک روز دیگر نیز کافی خواهند بود. اگر از این روش پیروی نمایید، می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای برای همیشه به تجربه بازی Homescapes بپردازید!

با بخاطر سپردن این مورد، از انجام فعالیت‌هایی که ممکن است روز آستین را به پایان برسانند پرهیز نمایید، مگر آن که بخواهید به زودی دست از بازی کردن بکشید.

همچنین راه‌های دیگری برای بدست آوردن جان بی‌نهایت نیز در بازی وجود دارند. مواردی چون انجام رویدادهای درون بازی و مسابقات! حتماً از این موارد نیز نهایت استفاده را ببرید.

راهنمای بازی Homescapes – تغییر وضعیتتان با استفاده از جان بی‌نهایت

بدست آوردن جان بی‌نهایت در بخش‌های پایانی بازی بسیار مهم خواهد بود زیرا بدین معنی است که می‌توانید پشت سر هم مرحله‌ای که در آن گیر کرده‌اید را تکرار کنید. اما ممکن است شما کل آن ۳۰ دقیقه را به تجربه یک مرحله پرداخته و حتی نتوانید از آن عبور کنید. خب سؤال اینجاست که چگونه می‌توان فوراً مرحله را به اتمام رساند؟

ترفندها و نکات بازی Crusader Kings 3
خواندن

homescapes gift 800x369 1

شما می‌توانید با بیرون آمدن از یک مرحله دشوار زمان خود را حفظ کنید. به صورت عادی در صورت انجام این کار شما یک جان از دست خواهید داد. اما زمانی که جان بی‌نهایت داشته باشید، می‌توانید هرچقدر که دوست دارید از موقعیت‌های ناامیدانه خارج شده و دوباره و دوباره مراحل را تکرار کنید. به عنوان مثال، اگر شما باید کل صفحه را با فرش بپوشانید و فقط ۱۰ دور داشته و هیچ بخشی را سبز نکرده‌اید، بجای به اتمام رساندن دورهای خود می‌توانید از مرحله خارج شوید.

به یاد داشته باشید که در چنین شرایطی، زمان مهمترین فاکتور به حساب می‌آید. امتیاز ویژه جان بی‌نهایت برای افزایش شتاب شما در بازی بسیار مفید است، پس موقعی که از این امتیاز استفاده می‌کنید، حواستان به گذر زمان باشد. این امتیاز را با تلاش برای به پایان رساندن مراحل غیرممکن هدر ندهید. از مراحل خارج شده و دوباره آن‌ها را امتحان نمایید تا آن که بالاخره از آن بخش رد شوید.

عناصر بیشتری در بازی وجود دارند، اما تا زمانی که به آن‌ها برسید، آنقدر تجربه کسب کرده‌اید که بتوانید آن‌ها را خودتان حل کنید. مهمترین بخش ماجرا آن بوده که از تجربه ارائه شده توسط بازی Homescapes لذت ببرید – یک بازی پازل آرام و لذت‌بخش که لوازم خانه و تزئینی متعددی را به عنوان پاداش برای دکور عمارتتان به شما می‌دهد.

در حالی که داستان بازی آنچنان عمیق نبوده و لایق جایزه اسکار نمی‌باشد، داستان تعمیر خانه، سقف و وسایل آن توسط آستین، روایتی جالب و سرگرم کننده است. گروهی از شخصیت‌های جالب و دوست داشتنی نیز در بازی وجود دارند که روزانه به آستین سر زده و موارد جالبی را با خود به بازی می‌آورند. به تجربه بازی Homescapes ادامه دهید، رازهای بیشتری کشف نمایید و شاید در انتها حتی بتوانید والدین آستین را راضی کنید که خانه دوران کودکی آستین را نفروشند.

بدین صورت به پایان راهنمای بازی Homescapes و نکات و ترفندهای آن می‌رسیم. امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید. اگر نکات و ترفندهای بیشتری در مورد این بازی می‌دانید، آن‌ها را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
Level Winner
عضویت
اطلاع از
guest

20 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
فاطمه
فاطمه
3 سال قبل

چطوری اکانتم رو برگردونم

Misspoori
Misspoori
Reply to  فاطمه
2 سال قبل

چطوری اکانتموبرگردونم?

زهرا
زهرا
Reply to  فاطمه
2 سال قبل

چطوری گیفت‌ها و گاوصندوقو باز کنم

ملیحه
ملیحه
2 سال قبل

چطوری گاوصندوق رو باز کنیم؟؟؟

زهرا
زهرا
2 سال قبل

چجوری گیفت‌ها و گاوصندوق رو باز کنم؟؟؟

Mona
Mona
3 سال قبل

چجوری داخل بازی گروه بسازیم؟

یکتا
یکتا
Reply to  Mona
3 سال قبل

چطوری اکانتمونو ثبت کنیم

مهرداد
مهرداد
2 سال قبل

چه جور میتونم کاپ بدست بیارم؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

محمد
محمد
2 سال قبل

سلام اکانت قبلی من پاک شده چطور میتونم بازیابیش کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

Misspoori
Misspoori
2 سال قبل

چطوری اکانتموبرگردونم توفیسبوک سیوبودم الان برنمیگرده

سمیرا
سمیرا
Reply to  Misspoori
2 سال قبل

میشه بمنم کمک کنید اکانتم رو فیسبوک سیو بود اما الان رفته برنمیگرده????

پریسا
پریسا
2 سال قبل

سلام من مرحله ۶۵۰۰ هستم بازی اجازه رفته ان تو مسابقه رو بهم دیگه نمی ده برای ورود به بازی باید حتما نت قطع کنم تا بتونم وارد بشم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

ملیکا
ملیکا
1 سال قبل

بازی چند تا مرحله داره؟

نفیسه
نفیسه
1 سال قبل

چطور گاوصندوقمو باز کنم؟ و داراییمو بفروشم؟

امیر
امیر
3 سال قبل

سلام میخام گوشیمو فلش بزنم چطور میتونم بازی رو سیو کنم ؟

Misspoori
Misspoori
2 سال قبل

درخواست برگرداندن بازی ازخودشرکت چجوریه

امین
امین
1 سال قبل

سلام چجوری به خانه بالایی برویم

Mehdi
Mehdi
8 ماه قبل

چگونه به اکانت قبلی برگردم

سمانه
سمانه
3 ماه قبل

چگونه اکانتم را پاک کنم و بازی رو از اول شروع کنم

kamalkiani
kamalkiani
2 ماه قبل

سلام به همه دوستان من مشکلی پیدا کردم تو بازی که نمیدونم چطور باید رفعش کنم این بازی رو هم رو گوشی دارم و هم روی مایکروسافت استور رو سیستمم مورد عجیبی که برام پیش اومده اینه که تو گوشی با اینکه مرحله ۱۰۳۵ هستم از سیستمم که مرحله ۱۲۳۵ هستم بیشتر پیش رفتم و تقریبا نصف یکی از اتاقها رو زودتر تونستم مرتب کنم ! یعنی با اینکه ۲۰۰ مرحله جلوتر هستم ولی توی بازی عقبتر هستم

دکمه بازگشت به بالا
20
0
Would love your thoughts, please comment.x