راهنمای بازی

راهنمای بازی Fall Guys

چطور در بازی Fall Guys پیروز شویم؟

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout، که به تازگی هم عرضه شده، قرار است به‌زودی به بزرگترین ستاره‌ی جدید عناوین سبک Battle Royale موجود برای پلتفرم‌های مختلف تبدیل شود. علی‌رغم مشکلات متعدد سرورهای Fall Guys، این بازی آنقدر مشهور شده که بزرگترین معضل فعلی آن همین ضعف اینترنتی‌اش است. اما امروز قرار نیست از سرورهای این رقابت رنگین صحبت کنیم. تفاوتی ندارد که شما این تجربه‌ی اکشن آشوب‌ناک را روی پلی‌استیشن تجربه کرده یا رایانه‌های شخصی، در هر صورت با مجموعه‌ای از موانع روبه‌رو خواهید شد که دست‌یابی به مقام اول را برایتان سخت‌تر خواهند کرد. اگر دنبال چندین نکته و ترفند جهت عبور از چالش‌های گوناگون هستید و می‌خواهید بدانید که چطور باید در بازی Fall Guys پیروز شویم، با راهنمای بازی Fall Guys در وب‌سایت «پیکسل آرتس» همراه شوید.

راهنمای بازی Fall Guys | چطور در بازی Fall Guys پیروز شویم؟

راهنمای بازی Fall Guys:‌ بپرید، شیرجه بزنید و در چنگ بگیرید!

همه‌ی چالش‌های بازی Fall Guys بر ثابت ماندن و سقوط نکردن متمرکز بوده و در این راستا، سه حرکت به شما داده شده تا بتوانید با استفاده از آن‌ها موانع پیش‌روی خود را پشت سر بگذارید. این حرکات عبارتند از پریدن، شیرجه زدن و در چنگ گرفتن اشیا و بازیکنان. ابتدا مهارت پریدن را فرا بگیرید. پریدن ساده است، اما به همان اندازه که ساده بوده، مشکل‌گشا و مشکل‌ساز است، لذا،‌ اگر بنیان آن‌ را به خوبی نشناسید، بازی برایتان سخت خواهد شد. در چالش‌هایی که روی پرش تمرکز می‌کنند، مانند See Saw یا Gate Crash،‌ بایستی از شانس و فرصت پیش آمده جهت شناسایی اساس این مهارت، من جمله ارتفاع پرش عادی خود، استفاده نمود. چالش‌های مسابقاتی برای آزمودن قوانین فیزیکی حول یک بازی بسیار مفید هستند. اگر در چالش‌های مسابقاتی Fall Guys‌ سقوط کنید، از بازی حذف نخواهید شد، صرفا از آخرین Checkpoint ظاهر می‌شوید. بنابراین، هر سقوط یا به عبارتی باخت در چنین چالشی به تجارب و دانسته‌های شما مقداری افزوده که عملکرد کلی‌تان را بهتر خواهد کرد. از چالش‌های مسابقاتی همچنین می‌توانید جهت تعیین سرعت و زمان‌بندی خود چه حین حرکت و چه پریدن نیز استفاده کنید. بعد از دریافتن منطق بازی، اعتماد به نفس شما در قبال پریدن و پشت سر گذاشتن موانع مرگبار بازی افزایش یافته و این‌گونه «طبیعی‌تر» عمل خواهید کرد. چالش‌های دیگر ممکن است دارای موانعی باشند که عبور از آنان مستلزم انجام پرش‌های ناگهانی است.‌ به‌ همین دلیل، آشنا شدن با مکانیزم‌های بازی و افزایش ادراک خود در رابطه با عملکرد آن موجب می‌شود که در آینده‌ بیشتر روی شم خود جهت پریدن تکیه کرده که در مقایسه با تازه‌واردان، به شما برتری می‌بخشد.

راهنمای تروفی و اچیومنت‌های Resident Evil 3 Remake
خواندن

راهنمای بازی Fall Guys | چطور در بازی Fall Guys پیروز شویم؟

شیرجه زدن هم شما را از خطر حتمی نجات می‌دهد و هم امتیاز اضافی برایتان به همراه دارد. همانند پریدن، شیرجه زدن حرکتی ساده است که می‌تواند در فجیع‌ترین مواقع به منجی لحظه‌ی آخر شما تبدیل شود. اما بدانید که بعد از یک شیرجه، بطور عمودی سقوط کرده و بلند شدن دوباره کمی زمان‌بر خواهد بود. در چالش‌هایی چون Fall Ball، که طی آن باید به توپی جهت گل زدن و ثبت امتیاز ضربه بزنید،‌ شیرجه زدن و کوبیدن توپ با سر می‌تواند در راستای گل زدن بسیار کارآمد باشد. شیرجه زدن همچنین قابلیتی بالقوه برای گریختن از دست رقبا در چالش‌هایی چون Tail tag، که در آن گریختن از دست دشمنان هدف اول شما است، خواهد بود. صحبت از گریختن از دست دشمنان شد، بهتر از در چنگ گرفتن هم صحبت کنیم. شما از این قابلیت برای دزدیدن آیتم‌های مهم در هر مرحله یا دشمنان خود برای خراب کردن ثبات آنان در چالش‌هایی مثل See Saw استفاده خواهید کرد. شما حتی می‌توانید پریده، لبه و گوشه‌ها را با دست چسبیده تا این‌گونه ارتفاع خود را حفظ کنید. در چالش‌هایی مثل Slime Climb هم از فرمول پریدن و چسبیدن لبه‌ها برای ایجاد میان‌برهای هوشمندانه می‌توانید استفاده کنید. این کار کمی سخت است و می‌تواند شما را شتاب‌زده کند، اما اگر زمان‌بندی‌اش را به خوبی یاد بگیرید،‌ بسیار کمکتان خواهد کرد. فراموش نکنید که شما قادر هستید بازیکنان را بردارید و بلند کنید. این کار برای چالش‌های تیمی یکی از لازمه‌های اصلی بردن است. برای مثال، این‌گونه مانع برداشته شدن توپ توسط دیگر بازیکنان خواهید شد. یاران شما در این صورت فرصتی برای دور کردن توپ خواهند یافت. در چالش‌هایی مانند Egg Scramble، شما موظف خواهید بود که تخم‌مرغ‌ها را بدزدید. بلند کردن بازیکنان در این صورت به‌منظور جلوگیری از برد آنان بسیار مهم خواهد بود.

راهنمای بازی Fall Guys: دنبال سرگروه رفته و همکاری کنید

نحوه‌ی فعال سازی تایید دو مرحله‌ای کنسول پلی‌استیشن 4
خواندن

بازی Fall Guys عنوان شلوغی است. در همان دقایق ابتدایی متوجه می‌شود که حین چالش‌های Fall Guys اتفاقات بسیاری همزمان رخ می‌دهند. از این جهت، دنبال سرگروه خود رفتن بسیار عاقلانه است. در چالش‌هایی مثل Perfect Match،‌ که نیازمند دقت بسیار و به خاطر سپردن عکس‌های مختلف است، خالی نگه‌داشتن ذهن خود می‌تواند بسیار سخت واقع شود. در این صورت،‌ اگر به حافظه‌ی خود شک کردید، نقطه‌ای مرکزی را که اکثریت بازیکنان به آن می‌روند انتخاب کرده و در آنجا بایستید. این‌گونه دیگر نیازی به حفظ کردن عکس‌ها نخواهید داشت. دنبال‌کردن بازیکنان یا سرگروه خود می‌تواند در دیگر چالش‌ها، مثل Block Party که نیازمند چابکی جهت اصابت نکردن به دیوارهاست، هم بسیار مفید باشد. بازیکن می‌تواند جلوی گروه ایستاده و اولین نفری باشد که واکنش نشان داده، یا در وسط یا عقب گروه ایستاده و حرکات آن‌ها را دنبال کند (در چالشی مثل Hex-A-Gone که زمین زیرین شما ناگهان غیب می‌شود، بهتر است دقیقا عکس این گفته را انجام دهید). در چالش‌های تیمی، بردن شما به کار گروه بستگی دارد. بازی چون Fall Guys از شما همیشه طلب می‌کند که با تیم خود در جهت کسب امتیاز همکاری کنید. هیچوقت تنها عمل نکنید. در کنار یاران خود ایستاده و از آن‌ها متقابلا درخواست کمک نمایید. تنها در این صورت قادر خواهید بود مقام اول را کسب کنید. چالش‌های تیمی کمتر پیش می‌آیند، اما در همان اندک لحظات هم بسیار روی کار گروهی تمرکز دارند.

منبع
Polygon
عضویت
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن
بستن
بستن