راهنمای بازی

راهنمای Crash Team Racing Nitro-Fueled – بدست آوردن سکه، اقلام فروشگاه و موارد بیشتر

راهنمایی برای تازه‌واردین

در بازی Crash Bandicoot Team Racing Nitro-Fueled، بازیکنان با انجام مسابقات مختلف سکه‌های Wumpa بدست خواهند آورد. این سکه‌ها واحد پولی بازی بوده که توانایی خرید شخصیت‌های قابل بازی جدید، لباس و اقلام شخصی‌سازی ماشین‌ها را در فروشگاه Pit Stop برای بازیکنان فراهم می‌کنند. تنها راه بدست آوردن سکه‌های Wumpa شرکت در مسابقات مختلف این عنوان بوده و بازیکنان نمی‌توانند با پول واقعی این سکه‌ها را خریداری نمایند.

crash team racing nitro fueled ps4 playstation 4 tips and tricks for beginners guide.original

بدست آوردن بیشترین میزان از سکه‌های Wumpa

خب سوال اینجاست که چگونه می‌توان سکه‌های Wumpa بدست آورد؟ اول از همه باید گفت که میزان سختی هر پیست مسابقه در تعداد سکه‌‌های بدست آمده از آن مسابقه تاثیر مستقیم خواهد داشت.

هرچه پیست مسابقه سخت‌تر باشد، میزان سکه بدست آمده از آن نیز بیشتر خواهد بود. پیست‌های مسابقه در این عنوان در پنج دسته (Tier) مختلف قرار می‌گیرند. پیست‌های Tier-20 و Tier-20 B هر یک پاداش ۲۰ سکه‌ای برای بازیکنان در نظر گرفته‌اند. پیست‌های Tier-40 نیز به بازیکنان ۴۰ سکه می‌دهند، در حالی که پیست‌های Tier-60 و Tier-80 به ترتیب هر یک ۶۰ و ۸۰ سکه برای بازیکنان به ارمغان خواهند آورد. سکه‌های ذکر شده هر یک پاداش بدست آوردن رتبه اول در مسابقات هر دسته هستند. بازی کردن در بخش آنلاین این پاداش‌ها را برای Tier-20 B پنج برابر کرده، و پاداش Tierهای ۲۰ تا ۸۰ نیز هر کدام ده برابر می‌شوند.

میزان سکه بدست آمده از هر مسابقه بسته به رتبه شما در انتهای مسابقه کاهش پیدا خواهد کرد. بازیکنان رتبه اول مطمئنا ۱۰۰٪ جایزه را دریافت می‌کنند. هر در رتبه دوم شما ۹۰٪ از سکه‌های ذکر شده را دریافت خواهید نمود، در حالی که قرار گرفتن در رتبه سوم این میزان را به ۸۵٪ کاهش می‌دهد. رتبه‌های پایین‌تر از سوم هر یک تنها ۷۵٪ از سکه‌های کلی یک مسابقه را بدست می‌آورند، و اگر شخصی اصلا نتواند مسابقه را به اتمام برساند تنها ۱۵٪ از پاداش را دریافت خواهد کرد.

معرفی سلاح‌های موجود در بازی Resident Evil 8 Village
خواندن

شرایط بدست آوردن سکه‌های Wumpa

علاوه بر موارد ذکر شده شرایط دیگری نیز برای بدست آوردن سکه‌های Wumpa وجود دارد. بعضی روزها به صورت اتفاقی میزان تمامی پاداش‌های ذکر شده ۱۰ برابر خواهد شد. بازی کردن در بخش چند نفره به صورت محلی (Local Multiplayer) فقط باعث می‌شود تا میزبان سکه بدست آورد، پس نمی‌توانید از این طریق برای افزایش تعداد سکه‌های دوستان خود اقدام کنید. همجنین به خاطر داشته باشید که اگر در بخش آفلاین از کد‌های تقلب (Cheat Code) استفاده نمایید، هیچ سکه‌‌ای به شما تعلق نخواهد گرفت. برای بدست آوردن سکه‌های Wumpa به صورت عادی، شما باید مجددا کد‌های تقلب را غیر فعال کنید.

Crash™ Team Racing Nitro Fueled 20190622171254

فروشگاه Pit Stop

شما سکه‌های Wumpa بدست آورده خود را در این بخش استفاده خواهید کرد. از جمله اقلام موجود و قابل خرید در فروشگاه Pit Stop می‌توان به استیکر‌ها، برچسب‌های طرح‌دار، پوسته‌ها، تایر‌ها، انواع ماشین‌ها و حتی شخصیت‌های قابل بازی جدید اشاره نمود. فروشگاه Pit Stop هر ۲۴ ساعت لیست اقلام خود را عوض می‌کند، بدین معنی که شما هر روز اجناس جدیدی برای خرید کردن خواهید داشت. هیچ یک از اقلام شخصی‌سازی موجود در این فروشگاه قفل نیستند.

پس از خرید یکی از آیتم‌های موجود در فروشگاه، اقلام مشابه جایگرین آن خواهند شد. اگر تمامی اقلام موجود در یک دسته را خریداری کنید، دسته جدیدی از اجناس جای آن را خواهند گرفت. به عنوان مثال اگر شما تمامی شخصیت‌های قابل بازی موجود در فروشگاه را خریداری نمایید، گزینه خرید شخصیت‌ها جای خود را به گزینه دیگری برای خرید پوسته‌های جدید خواهد داد. (هرچند Skin Pack‌ و Kart Setها از این قانون پیروی نمی‌کنند)

راهنمای بازی Call of Duty: Warzone | نکاتی اساسی برای پیروزی
خواندن

شما می‌توانید با بازی کردن در سایر بخش‌های این عنوان پوسته‌های دیگری نیز بدست آورید، اما آن پوسته‌ها صرفا رنگ شخصیت‌ها را تغییر خواهتد داد. برای ایجاد تغییرات کلی در ظاهر یک شخصیت و خریدن لباس‌های که انیمیشن‌های جدید نیز دارند، شما حتما باید به فروشگاه Pit Stop مراجعه کرده و با استفاده از سکه‌های Wumpa خود، پوسته مورد نظرتان را تهیه کنید. در ادامه می‌توانید لیستی از اجناس موجود در فروشگاه Pit Stop و قیمت هر یک را مشاهده نمایید.

اجناس موجود در فروشگاه Pit Stop

  • Crunch Bandicoot – این شخصیت در نسخه Nitros Oxide Edition بازی نیز موجود است.
  • Krunk – با قیمت۱۵۰۰ سکه Wumpa
  • Small Norm – با قیمت۱۵۰۰ سکه Wumpa
  • Big Norm – با قیمت۱۵۰۰ سکه Wumpa
  • Nash – با قیمت۱۵۰۰ سکه Wumpa
  • N. Trance (بسته تابستانه) – با قیمت۷۲۰۰ سکه Wumpa
  • Emperor Velo XVII – با قیمت۱۵۰۰ سکه Wumpa
  • Zem – این آیتم در نسخه Nitros Oxide Edition بازی نیز موجود است.
  • Zam – این آیتم در نسخه Nitros Oxide Edition بازی نیز موجود است.
  • Geary – با قیمت ۱۵۰۰ سکه Wumpa
منبع
Gameingbolt
عضویت
اطلاع از
guest

2 Comments
بیشترین رای
جدیدترین دیدگاه‌ها قدیمی‌ترین دیدگاه‌ها
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
امیر
امیر
2 سال قبل

خب. من می دونم فروشگاه کجاس فقط برو اونجا که عکس کاراکتر هاست که برق می زنه برو تو اون ولی قفله برای بازکردن سکه بدست بیاری و باید بری توی بخش آنلاین و بدش هم اگر اینترنت نداری باید اینترنت رو به ایکس باکس یا اگر کسانی که پلی ستشن هم میشه خب برای پلی ستشن هم راحت تره چون بهش اینترنت بهش وصل می کنیم خب اگر می خواین سکه بدست بیارین برو تو آنلاین و بدش اگر برنده شدی??? بهت سکه می ده اگر برنده نشدی نمی ده???????? و حریفت سکه می گیره و اگر از حرف… ادامه مطلب »

جواد
جواد
3 سال قبل

سلام ببخشید توی بازی کراش من همچین فروشگاهی نداره هر۰ارو گشتم نبود اگه میشه جواب بدین

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن