راهنمای بازی

راهنمای بازی The Division 2 – نکات مهم پیش از شروع بازی

کاخ سفید ویران شده!

در ساعات اولیه شروع The Division 2، بازی نکات و آموزش‌های متعددی را پیش رویتان قرار می‌دهد. مورد ذکر شده تمامی بخش‌ها از تجهیز سلاح‌ها گرفته تا باز کردن توانایی‌های جدید را پوشش می‌دهد. در ابتدا شاید بازی کمی شما را محدود کند، اما روش‌های بسیاری وجود دارد تا دقایق اولیه تجربه‌تان بسیار کارآمد و موثر سپری شوند.

این راهنما با تاکید برروی اولین ساعات تجربه بازی به شما آموزش می‌دهد که چگونه به یکی از بهترین ماموران The Division 2 تبدیل شوید.

همیشه و خیلی زود پناه بگیرید

تیراندازی در The Division 2 برروی سیستم پناه گیری بنا شده است. در دنیای بازی پس از اینکه توسط دشمن شناسایی شدید بلافاصله پناه بگیرید، زیرا آن‌ها آماده شلیک صدها گلوله به سمت شما هستند. ایستادن در فضای باز باعث می‌شود تا در کسری از ثانیه توسط دشمن کشته شوید، اما هنگامی که پناه بگیرید این شانس را خواهید داشت تا پاسخ گلوله باران آن‌ها را داده و زره آسیب دیده خود را تعمیر کنید.

با اینکه پناه گرفتن بخش مهمی از مبارزات را تشکیل می‌دهد، اما سبب نمی‌شود تا از تمامی دشمنان نجات یابید. اکثر دشمنان در بازی نیز پناه می‌گیرند و منتظر لحظه‌ای می‌مانند تا به شما شلیک کنند. باقی آن‌ها هم سعی می‌کنند شما را دور بزنند و از جناحین فشار آورند. اما خطرناک‌ترین آن‌ها دشمنانی هستند که مستقیما به سمت شما یورش می‌آورند، مجبورتان می‌کنند تا از پشت پناه خارج شده و میزبان گلوله‌هایشان شوید. برای اینکه مطمئن شوید در جایی که پناه گرفته‌اید سالم خواهید ماند، دائما حواستان به دشمن‌ها باشد و اولین کسی باشید که ضربه وارد می‌کنید.

راهنمای بازی Empires & Puzzles
خواندن

 

Perk خاصی را برای کسب تجربه (XP) بیشتر تهیه کنید

زمانی که به پایگاه عملیات (کاخ سفید) می‌رسید، در مورد SHD Tech (واحد پول درون بازی) و ارتقای perkها آموزش خواهید دید. در ابتدا مجبور هستید تا اسلات دوم اسلحه را انتخاب کنید، اما از دفعات بعد که SHD Tech جمع‌آوری کردید، آزاد خواهید بود تا هر چه را که نیاز دارید خریداری نمائید.

پِرک Headshot Accolade را در نظر داشته باشید، زیرا با هدشات کردن دشمن‌ها تجربه اضافه‌ای به شما می‌دهد. در اوایل بازی آن را بخرید تا سریعتر پیشرفت کنید.

 

مهارت‌ها را به دقت انتخاب کنید

The Division 2 مهارت‌های متفاوتی را جلوی پای بازیکن قرار می‌دهد که در نهایت ممکن است همه آن‌ها را باز کنید. در ابتدای بازی در انتخاب مهارت‌ها دقت کنید، چرا که برخی از آن‌ها مفیدتر هستند. اگر می‌خواهید به تنهایی بازی را پیش ببرید، برروی مواردی مثل Turret که هدف را شناسایی و به سمت آن شلیک می‌کند، تمرکز کنید. Drone نیز یکی دیگر از انتخاب‌های خوب است که در منطقه گشت می‌زند و دشمنان را می‌کشد، می‌توان آن را به همان دلیلی که بالاتر ذکر کردیم تهیه کنید.

اما اگر در نظر دارید تا بخش داستانی بازی را با تعدادی از دوستانتان تجربه کنید، خوب است تا هر یک از شما از تجهیزات متفاوتی استفاده نمائید. اگر یکی دو نفر از اعضای تیم Turret یا Drone را دارند، بنابراین نفرات باقی‌مانده بهتر است به سراغ Hive یا Chem Launcher بروند که هردوی آن‌ها زره را بازیابی می‌کنند و باعث می‌شوند تیم‌تان کمی ایمن‌تر پیشروی کند. مهارت‌هایی از این دست فارغ از اینکه چند نفر از اعضای گروه آن‌ها را بهمراه دارند همیشه مفید و کارآمد هستند، اما بعضی از مهارت‌ها تخصصی‌ترند. بعنوان نمونه خوب است یکی از افردا گروه Seeker Mine را تهیه کند زیرا در مواجهه با دشمنان دشوارتر به کمک‌تان می‌آید، در حالی که Firefly می‌تواند دشمنان را کور/ نابینا کند و گروه شما را از یه وضعیت سخت نجات دهد، اما در نظر داشته باشید که نیازی نیست بیش از یک نفر در گروه این نوع تجهیزات را بهمراه داشته باشد.

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil 2 - قسمت دوم
خواندن

 

برای باز کردن ماموریت‌های Projects دنبال کننده (follower) استخدام کنید

ساخت و ساز و Dark Zone در بازی The Division 2 به پیروانی که شخصیت‌های غیر قابل بازی (یا به اصطلاح NPC) هستند گره خورده است. پیش از آنکه بتوانید به این پیروان دسترسی داشته باشید باید حداقل بخشی از سکونت‌گاه مرتبط با آنان را ارتقا دهید. برای انجام اینکار نیاز است تا مراحل اصلی بازی را انجام دهید. پس از بازکردن دنبال کنندگان به ماموریت‌هایی جدید با نام Projects دسترسی پیدا خواهید کرد. انجام این نوع مراحل سبب افزایش میزان تجربه (XP)، پاداش‌های اضافی و اضافه شدن مناطقی جدید در سکونت‌گاه شما می‌شوند.

در اکثر موارد این ماموریت‌ها شامل کامل کردن رویدادی عمومی در منطقه (که برروی نقشه قابل رویت هستند) و یا اهدای منابع به گروه می‌شوند. قبل از فروش هر نوع تجهیزاتی بهتر است ماموریت‌های فعال Projects خود را بررسی کنید. ممکن است پیروان شما به آن تجهیزات نیاز داشته باشند و لازم بذکر است که پیشروی در Projects اغلب مفیدتر از کسب مقداری پول در بازی است. تکمیل کردن این نوع مراحل سبب گسترش سکونت‌گاه و باز شدن نقشه‌هایی می‌شود که به شما اجازه ساخت ارتقاهای مختلفی را می‌دهد. اگر برای انجام آن‌ها وقت نگذارید، ارتقاهای گوناگونی را از دست خواهید داد. همیشه این مورد را هنگام بازی کردن در ذهن داشته باشید و یا مستقیما به سراغ‌ تکمیل آن‌ها بروید. نکته‌ مهم این است که آن‌ها را برای انتهای بازی کنار نگذارید!

 

هنگامی که ارتقای سطح دریافت کردید به پایگاه عملیات بازگردید

هر ارتقای سطح در The Division 2 مقدار مشخصی SHD Tech (واحد پولی که با استفاده از آن می‌توان perkهای جدید را باز کنید) و skill points (برای باز کردن مهارت‌ها/ توانایی‌ها) به شما می‌دهد. برای خرج کردن موارد گفته شده نیاز دارید تا به Quartermaster واقع در پایگاه عملیات مراجعه کنید. بنابراین سفری کوتاه به کاخ سفید پس از هر بار ارتقای سطح ایده خوبی است – می‌توانید با استفاده از fast travel برروی نقشه خود مستقیما به کاخ سفید بروید.

بررسی بازی Far Cry 6
خواندن

با پیشروی در بازی روند ارتقای سطح نیز کند‌تر می‌شود، از این رو هنگام خرید ارتقاها بیشتر دقت کنید.

 

سلاح‌های گوناگون را آزمایش کنید، اما خیلی زود شروع به ساخت و ساز نکنید

در اوایل بازی، The Division 2 سلاح‌های گوناگونی را در اختیارتان قرار می‌دهد که بهترین زمان برای آزمایش هر یک از آن‌هاست. هنگامی که اسلحه جدیدی را دریافت می‌کنید آن‌ها را امتحان کنید – حتی آن‌هایی را که فکر می‌کنید به سبک بازی کردنتان نمی‌خورند. زمانی که کمی بیشتر در داستان بازی پیشروی کردید، متوجه خواهید شد که کدام اسلحه مناسب شما است و کدام یک را می‌توان فروخت و یا اهدا کرد.

از آنجایی که بازی سلاح‌های بسیاری را در اختیارتان قرار می‌دهد، بنابراین دائما در حال بروزرسانی تجهیزات همراهتان خواهید بود. با اینکه بازی از همان اوایل به شما امکان ساخت و ساز اسلحه را می‌دهد، اما ارزش این را ندارد که منابع خود را صرف آن کنید. سعی کنید تا زمانی که اسلحه مناسب خود را پیدا نکرده‌اید، منابع را ذخیره نمائید. با پیشروی متوجه خواهید شد کدام اسلحه بیشتر به کارتان می‌آید و منابع‌ را صرف ساخت سلاح‌‎هایی نمی‌کنید که ممکن است پس از یکی دو مرحله کارایی‌شان را از دست بدهند.

به پایان این مقاله رسیدیم. امیدوارم این راهنما بتواند به شما در تجربه راحت‌تر بازی کمک کند. برای مشاهده راهنمای سایر بازی‌ها در وب‌سایت پیکسل آرتس لطفا برروی این لینک کلیک کنید.

برچسب ها
عضویت
اطلاع از
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه‌ها
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
بستن