بررسی بازی DiRT Rally 2.0

سفرهای خطیر در دل جاده‌های خاکی

Dirt Rally 2.0 از همان ابتدا نشان می‌دهد که بازی خاصی است و مخاطبان خاصی را هم نشانه گرفته. با نقد و بررسی این بازی همراه ما باشید.

بررسی بازی Metro Exodus

رویای شیرین زندگی

شش سال از انتشار آخرین نسخه سری Metro می‌گذرد، حال نوبت به نسخه سوم آن رسیده است. این بازی که با نام Metro Exodus شناخته می‌شود در سال 2017 و در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در رویداد E3 معرفی شد. در ابتدا

بررسی بازی Override: Mech City Brawl

جنگ‌های رباتی

ربات‌ها روزگاری یکی از تم‌های جذاب برای سازندگان بازی‌های ویدئویی بودند و مردم هم نسبت به آن‌ها روی خوشی نشان داده و معمولا از چنین عناوینی استقبال می‌کردند. اما آیا Override: Mech City

بررسی بازی FutureGrind

موتورسواری که دنیا را نجات داد

آیا با سری Trials آشنایی دارید؟ FutureGrind دقیقا به مثابه‌ی یک ادای دین به آن سری است و بدون‌شک طرفداران آن سبک را هم راضی خواهد کرد. با بررسی این بازی همراه ما باشید.  

بررسی بازی Kingdom Two Crowns

دو تاج و یک تخت

دومین نسخه از سری Kingdom با نام Kingdom Two Crowns توسط RawFury توسعه و انتشار داده شده است اما آیا توانسته همانند نسخه اول جذاب و اعتیادآور باقی بماند یا نه؟‌ برای پاسخ به این سوال با بررسی بازی Kingdom

بررسی بازی Fallout 76

آخرالزمان طاقت‌فرسا

ورود دنیای Fallout به‌جهان آنلاین چگونه است؟ آیا تجربه این بازی نیز همانند دو بازی قبلی سری از ملزومات است؟ با نقد و بررسی Fallout 76 با ما همراه باشید.    

بررسی بازی Battlefield V

میدان نبرد خاکستری

همه چیز با یک پیام ناگهانی از طرف حاکمان کشورهای مختلف آغاز شد؛ پیامی که با صدای لرزان و ناامید رییس جمهور یا پادشاه در رادیو خوانده می‌شود و به مردم می‌گوید که راهی جز جنگ و نبرد با کشورهای مخالف وجود ندارد.

بازی Astroneer در فوریه ۲۰۱۹ از دسترسی زودهنگام خارج می‌شود

فضانوردان به مقصد رسیدند

پس از دو سال حضور فعال بازی Astroneer به‌صورت دسترسی زودهنگام در استیم و سرویس پیش‌نمایش ایکس‌باکس، حال بالاخره زمان عرضه نسخه کامل آن مشخص شده است.